Program BR 02-2018
http://www.floowie.com/cs/cti/program-br-02-2018/kultura, společnost, výstavy, sport, kurzy, tipy, zábava 24. ročník
ÚNOR 2018
www.eprogram.cz
facebook.com/ProgramCZ
NXU]\ WHQLVX SUR YåHFKQ\ NOXN\ D KRON\ MLç RG OHW
2. pololetí od 5. 2. 2018 | včasný zápis = sleva 30 % a raketa Head ZDARMA
4 tréninková střediska | info: 603 52 71 72 | info@tallent.cz
TENISOVÁ ŠKOLA
TALLENT
BP/PL-022
ODDLUŽENÍ - OSOBNÍ BANKROT
LIKVIDACE SPOLEČNOSTÍ A BYTOVÝCH DRUŽSTEV
+420 605 929 692, likvidacel@seznam.cz
www.konkurzy-brno.cz
Ŷ Nabízíme Vám zpracování insolvenčních
návrhů, návrhy na oddlužení (osobní
bankroty), návrhy na konkurzní řízení.
Ŷ Zajistíme likvidaci vaší obchodní
společnosti, bytového družstva až po
výmaz společnosti z obchodního rejstříku.
Ŷ Spolupracujeme s notáři, účetními
specialisty, insolvenčními správci
BP/PL-015
JEDNO
SVĚTLO
Společná výstava fotografií
Jindřicha Štreita a keramických
kachlů, vytvořených lidmi
s mentálním postižením.
Patronem projektu Jan Budař.
Výstava potrvá
od 17. 1. do 15. 2. 2018
GALERIE PEKAŘSKÁ I Pekařská 52, Brno
Otevírací doba:
pondělí – pátek 9:00 - 17:00 hod.
T: +420 721 562 527
E: krejcirikova@galeriepekarska.cz
www.galeriepekarska.cz
BP/ME-004 BP/PL-023
tel.: 544 210 118
mobil: 603 486 467
email: info@lekhornik.cz
www.lekhornik.cz
Navštivte naši Lékárnu pod Klajdovkou
Horníkova 34, Brno - Líšeň, otevřeno: PO - ČT 7.00 - 18.00, PÁ 7.00 - 15.00
Spojení: AUTOBUS č. 78 - zastávka Velká Klajdovka, TRAMVAJ č. 8 - zastávka Kotlanova
klientské karty
výhodné ceny
profesionální přístup
široká nabídka
zdravotní obuvi
a léčebné kosmetiky
BP/PL-018
GYNEX
bioinformační
bylinný koncentrát
HARMONIZUJE
HORMONÁLNÍ SYSTÉM
NORMALIZUJE ČINNOST
ŠTÍTNÉ ŽLÁZY
ZLEPŠUJE PREMENSTRUAČNÍ
KOMFORT
PODPORUJE IMUNITNÍ
SYSTÉM
461, Kč
Sukova 4, 602 00 BRNO, 3. patro, dveře č. 315, www.brnoenergy.cz
Tel.: +420 530 500 422
Po, St 10.00 - 12.00, 14.00 - 18.00, Út 13.00 - 18.00, Pá 9.00 - 12.00
http://www.floowie.com/cs/cti/program-br-02-2018/www.eprogram.cz
2
PROGRAM Brněnsko t WâUJTLƉ OB .PSBWŞ 1SPHSBN #SOŞOTLP
1SPHSBN TQPMFŘOÓL WÝFDI 0TUSBWBOƉ
1SPHSBN\'SâEFDLP.ÓTUFDLP
1SPHSBN0QBWTLP
t%JTUSJCVŘOÓNÓTUBTFNŞOÓW[ÈWJTMPTUJPECŞSVŘBTPQJTVt7ZEÈWÈ
/",-"%"5&-457¶.*4&
TSPt7ZEBWBUFM+PTFG#PSEPWTLâ
UFMʸʸt7FEPVDÓWZEÈOÓ*OH)BOB.BSVÝÈLPWÈ
UFMʸʸt*O[FSDF1FUS-FTOâ
UFMʸʸt.JSPTMBW&TTFOEFS
UFMt"ESFTBSFEBLDF4VLPWB
ʸ#SOP
FNBJMQSPHSBNCSOFOTLP!NJTFD[
XXXFQSPHSBND[t5JTL5JTLÈSOB(SBGJDPTSPt3FHJTUSBDF.,ė3
&ʸtUzávěrka březnového čísla: 9. 2. 2018 t5PUPŘÓTMPWZÝMP26. 1. 2018 t;NŞOBQSPHSBNƉKFWZISB[FOB
QPżBEBUFMƉNt1MBUOPTULBäEÏBLDFEPQPSVŘVKFNFPWŞżJUUFMFGPOJDLZt;BPCTBISFLMBNZPEQPWÓEÈ[BEBWBUFMt0CTBI
SFLMBNZTFOFNVTÓWäEZTIPEPWBUTʸOÈ[PSFNSFEBLDFt"VUPSTLÈQSÈWBKTPVWZISB[FOBWZEBWBUFMJBʸOFOÓNPäOÏKF
QPVäÓUCF[KFIPTPVIMBTV
DIVADLA
NÁRODNÍ DIVADLO BRNO
příspěvková organizace, Dvořákova 11
Brno, tel.: 542 158 111, info@ndbrno.cz
www.ndbrno.cz
1żFEQSPEFKWTUVQFOFL
UFM
Po - Pá
So[BWżFOP
MAHENOVO DIVADLO
Malinovského nám. I, Brno, www.ndbrno.cz
2. 2.3ZDIMÏÝÓQZ4MPWÈDLÏEJWBEMP
3. 2.3FLWJFN[BOFLPOFŘOP
1SBäTLâLPNPSOÓCBMFU
4. 2.6LPŘJŘÓCBäJOZ
6. 2.-B[FCOÓLTFWJMMTLâ
7. 2.1BOÓ[NPżF
8. 2.0EZTTFB
9. 2.-B[FCOÓLTFWJMMTLâ
10. 2.-B[FCOÓLTFWJMMTLâ
11. 2.&EJUI
WSBCŘÈL[QżFENŞTUÓ
12. 2.ÇFMBSZ
14. 2."QBSUNÈWIPUFMV1MB[B
16. 2."QBSUNÈWIPUFMV1MB[B
17. 2.1JLPWÈEÈNBQSFNJÏSB
18. 2.1JLPWÈEÈNB
19. 2.&EJUI
WSBCŘÈL[QżFENŞTUÓ
22. 2.1JLPWÈEÈNB
23. 2.&EJUI
WSBCŘÈL[QżFENŞTUÓ
24. 2.4BUVSOJO
25. 2.B,SZÝUPGLPODFSU
26. 2.1FUSPMFKPWÏMBNQZ
27. 2./ŞDP[BOŞDP
MALÁ SCÉNA MAHENOVA DIVADLA
16. 2.1FSOÓLPWÈDIBMPVQLB
17. 2.7ÝFMJKBLÈLPVLÈULB
18. 2.1FSOÓLPWÈDIBMPVQLB
24. 2.7ÝFMJKBLÈLPVLÈULB
25. 2.1FSOÓLPWÈDIBMPVQLB
DIVADLO REDUTA
Zelný trh 4, Brno, www.ndbrno.cz
2. 2.1PEF[żFMÈLSBKJOBTBOEŞMZ
4. 2.#SOŞOTLÏQPWŞTUJ
5. 2.,NFOZ
8. 2.5FSPS
9. 2.#ŞTJEFSOJÏSB
10. 2./ÈQPKMÈTLZ
1żÓNâQżFOPT[.FUSPQPMJUOÓPQFSZ/FX:PSL
11. 2.7FSPOJŘJOQPLPK
13. 2.)PżÓWTBEŞSPEOÏNLWŞU
14. 2.ėFSOÈMBCVƃ
16. 2.,NFOZ
17. 2.4USBDIKÓTUEVÝJ
19. 2.,ÈNFOBCPMFTU
20. 2.%SB[ÓW$IPNVUPWŞ
21. 2.7ÏWPELZOŞBLVDIBżLB
22. 2.5FSPS
23. 2.3BQQFS%JWBEFMOÓTQPMFL\'SÓEB
24. 2.-B#PIÏNF
1żÓNâQżFOPT[.FUSPQPMJUOÓPQFSZ/FX:PSL
26. 2.7ÏWPELZOŞBLVDIBżLB
27. 2.*NQSPWP[PWOB
28. 2.-JTUPWÈOÓ-VLÈÝF)FKMÓLB
VÝSTAVIŠTĚ BRNO, Pavilon - P
24. a 25. 2.5PTDB
27. a 28. 2.5VSBOEPU
ŠAPITÓ LUŽÁNKY
23. 2.3P[NBSOÏMÏUP
DIVADLO
HUSA NA PROVÁZKU
Zelný trh 9, Brno
tel.: 542 123 425, www.provazek.cz
1. a 2. 2."NBEFVT UK.JMPWBOâ#PIFN
4. 2.0QFKTDÓDIBLPŘJŘLÈDI
1PIÈELBQSPEŞUJPEMFU
6. 2."MNB"NPSPTP1SFTUP
8. a 9. 2.5JDIâ5BS[BO
10. 2.-ÈTLZKFEOÏQMBWPWMÈTLZ
QMBWPWMÈTLZKFEOÏMÈTLZ
12. 2./BQSPUFTU1PLPKWMJEFNEPCSÏWƉOŞ
BOFC,PNFEJFOBW[EPSZPTVEVOP**
13. a 14. 2.%ZOBTUJF -FINBO#SPUIFST
15. 2.5SJQUZDI .BULB4MVäLB1BOOB
23. 2.,BUFżJOB5VŘLPWÈ7JULBQSFNJÏSB
24. 2.7JULB
DIVADLO BOLKA POLÍVKY
Jakubské nám. 5, Brno, tel.: 542 214 692
www.divadlobolkapolivky.cz
divadlo@bolek.cz
1. 2.1SPUFCFDPLPMJW
2. 2.)SEâ#VEäFT
3. 2.ÀFTUUBOFŘOÓDIIPEJOWÝFTUJUâEOFDI
4. 2.B$BWFNBO
5. 2.3VLPKNÓCF[SJ[JLB
6. 2.$IBSMFZPWBUFUB
7. 2.-ÓCÈOLZBOFC-ÈTLBBƃKEFLŘFSUV
8. 2.7SBäEBLSÈMF(PO[BHB
9. 2.
http://www.floowie.com/cs/cti/program-br-02-2018/
10. 2.ėUZżMÓTUFLWQPIÈEDF
10. 2.B$BWFNBO
11. 2. 134"
12. 2.-FUFNTPLPMÓN
13. 2.ĻFEJUFMTLÈMØäF
14. 2.ėUFOÓLFLBGJ
15. 2..ƉKCÈKFŘOâSP[WPE
16. 2..BOäFMTUWÓWLPTUDF
17. 2.ÀFTUUBOFŘOÓDIIPEJOWÝFTUJUâEOFDI
18. 2.4UWPKÓEDFSPVOF
19. 2.ÀBÝFLBTZO
20. 2.$IWÈMBCMÈ[OPWTUWÓ
21. 2.1FUSPMFKPWÏMBNQZ
21. 2."VEJFODF
22. a 23. 2.7[IƉSVEPEJWPŘJOZ
24. 2.5IF/BLFE5SVUI0EIBMFOÈQSBWEB
25. 2.+BLTF)VTÈLPWJ[EÈMP
äFKF7ŞSB
ėÈTMBWTLÈ
26. 2.%OB
27. 2.7ŞSB
28. 2.4SOLZ
HADIVADLO
Alfa pasáž, Poštovská 8d, Brno
tel.: 530 330 869, www.hadivadlo.cz
1. 2.7FSOJTÈä
3. 2./ÈNŞTÓŘOÓDJ JNJUBDFBUVÝFOÓ
5. 2.7ZIOÈOÓ(FSUZ4DIOJSDI
6. 2.%PNBV)JUMFSƉBOFC)JTUPSLZ
[)JUMFSPWJDLVDIZOŞ
10. 2..BSZÝB
12. 2.1SFNJÏSBSFQSÓ[BSFQSÓ[BEFSOJÏSB
QSFNJÏSB
14. 2.%PNBV)JUMFSƉBOFC)JTUPSLZ
[)JUMFSPWJDLVDIZOŞ
15. 2.1PWŞżFOÓ
16. 2.&ZPMG
19. 2..BDPDIB
21. 2.1PWŞżFOÓ
22. 2.4USâŘFL7ÈŵB
23. 2.1BOÓ#PWBSZPWÈ
24. 2.*OEJÈOWPISPäFOÓ
26. 2..BSZÝB
27. 2.%PNBV)JUMFSƉBOFC)JTUPSLZ
[)JUMFSPWJDLVDIZOŞ
KULTURNÍ DŮM RUBÍN
Makovského nám. 3, Brno-Žabovřesky
tel.: 541 213 704, 632, www.kdrubin.cz
12. 2.7ÈMLB3PTFPWâDI
ISBKÓ.%MPVIâ
,-PKEPWÈ
3ÀUBCSŵÈL
13. 2.%SBIPVÝLV
UPVäÓNQPUPCŞ
ISBKÓ&ėFLBO
%(SÈOTLâ
.)SBCŞ
15. 2.;ÓUSBUPSP[UPŘÓNF
+BSPVÝLV
ISBKÓ,,PSOPWÈ
+4ZQBM
..BYB
18. 2."OJ[BNJMJPO
ISBKÓ"(POEÓLPWÈB+-BOHNBKFS
22. 2.1BO,BQMBONÈTUÈMFUżÓEVSÈE
%JWBEMP1BSOBT
25. 2./FLPSFLUOÓTLFŘF5SPT#PZT
ISBKÓ+1PMÈÝFL
-1BWMÈTFL
+ÇÈŘFL
DIVADLO NA ORLÍ
Orlí 17-19, Brno, tel.: 542 591 800
www.divadlonaorli.jamu.cz
11. 2. 5BKOâEFOÓL"ESJBOB.PMFBQSFNJÏSB
12. - 16. 2.5BKOâEFOÓL"ESJBOB.PMFB
19. 2.7FŘFżF
21. 2./&+%6/"1-&4
25. 2.,PODFSU[QÓTOÓ+JżÓIP#VMJTF
)PEJOLVOBÀUŞESâEFO
27. a 28. 2.8PPETUPDL
MĚSTSKÉ DIVADLO BRNO
Lidická 16, Brno
tel.: 533 316 410, www.mdb.cz
ČINOHERNÍ SCÉNA
1. 2.4VHBS
8. 2.BėBSPEŞKLZ[F4BMFNV
9. - 13. 2.ėBSPEŞKLZ[F4BMFNV
15. 2.ėBSPEŞKLZ[F4BMFNV
16. 2.ÇFOB[EżÓWŞKÝLB
17. 2.ÇÓULPWTLÏCPIZOŞ
18. a 19. 2..BMâSPEJOOâQPEOJL
20. a 21. 2.ÇFOZOBQPLSBKJOFSWPWÏIP
[ISPVDFOÓ
22. - 25. 2.%PULOJTFWFTNÓSV
26. 2.4UVEJP)SEJOƉ1BO5IFPEPS
.VOETUPDL
27. - 28. 2.ėBSPEŞKLZ[F4BMFNV
HUDEBNÍ SCÉNA
1. a 2. 2.)PSFŘLBTPCPUOÓOPDJ
3. 2.B)PSFŘLBTPCPUOÓOPDJ
4. 2.)PSFŘLBTPCPUOÓOPDJ
5. 2.)PSFŘLBTPCPUOÓOPDJ
6. 2.)PSFŘLBTPCPUOÓOPDJ
7. 2.)PSFŘLBTPCPUOÓOPDJ
10. 2.%ŞTOFKQÈUFL
11. 2.B%ŞTOFKQÈUFL
12. 2.%ŞTOFKQÈUFL
13. a 14. 2.%ŞTOFKQÈUFL
17. a 18. 2.B#ÓUMT
19. 2.#ÓUMT
20. 2.#ÓUMT
22. a 23. 2.$IBQMJO
24. 2.B$IBQMJO
25. 2.$IBQMJO
DIVADLO POLÁRKA
Tučkova 34, Brno, www.divadlopolarka.cz
objednávky, tel.: 541 247 274, 724 042 852
1. 2.B.BMÈŘBSPEŞKOJDF.BMÈTDÏOB
1. 2.B/BÝFUżÓEB
5. - 10. 2.+BLEŞMÈSZCB
10. 2.1SF[JEFOUJQSFNJÏSB
11. 2.
B)PQIPTU4E,4/JUSB
12. 2.B1SF[JEFOUJ
12. 2.7OJUżOÓOFQżÓUFM.BMÈTDÏOB
13. 2.B7OJUżOÓOFQżÓUFM.BMÈTDÏOB
14. a 15. 2.$JSLVT6OJLVN
14. a 15. 2.0ENBMJŘLâDILWFMJLâN
.BMÈTDÏOB
15. 2.$JSLVT6OJLVN
16. 2.ÀLPMB.BMÏIPTUSPNV.BMÈTDÏOB
16. 2.,MBQ[VCPWBKFEFOÈDULB
16. 2.ÀLPMB.BMÏIPTUSPNV.BMÈTDÏOB
17. 2.ÀLPMB.BMÏIPTUSPNV.BMÈTDÏOB
19. a 20. 2.,MBQ[VCPWBKFEFOÈDULB
21. - 23. 2.1SF[JEFOUJ
24. 2.5BNUBEBSPWBEPCSPESVäTUWÓ
.BMÈTDÏOB
25. 2.1SF[JEFOUJ
26. 2.B5BNUBEBSPWBEPCSPESVäTUWÓ
.BMÈTDÏOB
27. 2.B5BNUBEBSPWBEPCSPESVäTUWÓ
.BMÈTDÏOB
28. 2.&OÝQÓHM/BTSFEEJO
BEZBARIÉROVÉ
DIVADLO BARKA
Svatopluka Čecha 35a, Brno-Královo Pole
tel.: 541 213 206, www.divadlobarka.cz
rezer.: barka@ligavozic.cz, sms 608 635 578
2. 2.+B[[/JHIUJO#BSLB
0OEżFK;ÈNFŘOÓL2VJOUFUCFOFGJŘOÓLPODFSU
KFIPäWâUŞäFLCVEFWŞOPWÈOOBQSPWP[
%JWBEMB#BSLB
5. 2.$FOUSÈMOÓ"OEZUPVMLZQPNF[ÓN
"SHFOUJOZ
$IJMFB#PMÓWJFDFTUPQJT1BWMBÀFWŘÓLB
12. 2.6HBOEBOFCSPVÝFOâEJBNBOU
BGSJDLÏUVSJTUJLZDFTUPQJT5PNÈFÝ.FSUZ
15. 2. .BEBN$PMPNCPWÈ[BTBIVKF
TGPSUFMFN%JWBEÏMLP\'PSUFM #SOP
18. 2.0OFQPTMVÝOâDILƉ[MÈULÈDI
0UżFDIQSBTÈULÈDIQPIÈELZQSPOFKNFOÝÓ
19.2.64"OBLPOÓDI[B[BUNŞOÓN4MVODF
DFTUPQJT.JMPTMBWB%SVDLNàMMFSBB+BOZ)PEFSPWÏ
24. 2.0LPCMÓäLPWJ
)SOFŘLVWBż
QPIÈELZQSPOFKNFOÝÓMPVULPWÏEJWBEMP7SBUJ
4DIJMEFSB
26. 2.5ÈEäJLJTUÈOCBSWZBWƉOŞ\'BOTLâDI
IPS
DFTUPQJT3PNBOB+BOVT[F
DIVADLO KORÁB
Staňkova 324/29, Brno, www.korab.cz
4. 2.,BÝQÈSFLBESBL
11. 2.+BLSZUÓżTSâNPV[BUPŘJM
18. 2.1FSOÓLPWÈDIBMPVQLB
25. 2.1SJOD#BKBKB
DIVADELNÍ
STUDIO MARTA
Bayerova 5, Brno
tel.: 542 591 512, www.studiomarta.cz
18. - 20. 2.;MBUâESBL
23. 2..FDIBOJDLâQPNFSBOŘ
27. 2.,PNFEJFPVNVŘFOÓ
28. 2.,PNFEJFPVNVŘFOÓ
DIVADLO U STOLU
Centrum experimentálního divadla
Zelný trh 9, Brno
tel.: 542 123 425, www.divadloustolu.cz
13. 2.4MFŘOB+VMJF
15. 2.4ZUJMTNOFQFMZŵLFNBNFEFN
WFŘFSDZLMV"MFCÈTFŵKFEBS
20. 2."VEJFODF,BUBTUSPGB
25. 2.*PCFÝFMKÈQPMÓQŞU &EHBS
26. 2.%PO+VBOB\'BVTU
28. 2./ÈWSBUEPNƉ
DIVADELNÍ STUDIO“V“
Veveří 133, Brno, tel.: 739 649 492
studio@divadlov.cz, www.divadlov.cz
3. 2.,SLPOPÝTLÏQPIÈELZ
4. 2.0#VEVMÓOLPWJ
10. 2.#SPVŘDJ
11. 2.1SJOD#BKBKB
17. 2.(SÚOIPMNPWBNFUPEB
18. 2.,BNFOOÏTSEDF
24. 2.0UżFDIQżBEMFOÈDI
25. 2.04NPMÓŘLPWJ
VESMÍR
HVĚZDÁRNA
A PLANETÁRIUM BRNO
Kraví hora 2, 616 00 Brno, tel.: 541 321 287
e-mail@hvezdarna.cz, www.hvezdarna.cz
www.facebook.com/hvezdarna.brno
STŘEDA
.PSBWB TÈMEJHJUÈSJB
+ØHBOBIWŞ[EÈSOŞ LSPNŞ
1P[PSPWÈOÓWFŘFSOÓPCMPIZ
ČTVRTEK
1żFEOÈÝLB
1P[PSPWÈOÓWFŘFSOÓPCMPIZ LSPNŞB
PÁTEK
3FMBYBDFQPEIWŞ[EBNJ
B.PSBWB LSPNŞ
1P[PSPWÈOÓWFŘFSOÓPCMPIZ
SOBOTA
;VMBIMÓELBQPŘBTÓQPEQTB
;VMBIMÓELBQPŘBTÓQPEQTB LSPNŞ
B.PSBWB LSPNŞ
1P[PSPWÈOÓWFŘFSOÓPCMPIZ LSPNŞ
.PSBWB LSPNŞB
NEDĚLE
B;VMBIMÓELBQPŘBTÓQPEQTB
.PSBWB
Mimořádné akce
2. 2. a 5. - 9. 2.1PMPMFUOÓBKBSOÓQSÈ[EOJOZ
6. 2.$FTUPQJTOÈQżFEOÈÝLB3BELZ5LBŘÓLPWÏ
)JNÈMBKTLâWFŘFSBOFC5SFLPLPMP.BLBMV
8. 2.$FTUPQJTOÈQżFEOÈÝLB,BUFżJOZ
,SFKŘPWÏB1FUSB1UÈŘOÓLB$PVDITVSGJOH
LPMFNTWŞUB
19. a 20. 2.,PODFSU%JTUBOU#FMMT
22. 2.4UBŵTFQPLVTOâN
LSÈMÓLFNBKÈUJżFLOV
LEPKTJ[ÈCBWOÏ
PEQPMFEOFQSPSPEJOZTEŞUNJ
23. a 24. 2.\'VUVSF(BUF4DJGJ\'JMN\'FTUJWBM
25. 2.7FTNÓSOÈPMZNQJÈEB
mobil: 603 465 614
www.volny.cz/udrzba-zelene
Ing. Pavel
ŠVEC
kácení Yþ UL]LNRYpKR
http://www.floowie.com/cs/cti/program-br-02-2018/Ŷ
ĜH] GĜHYLQ Ŷ
]DNOiGiQt ]HOHQČ Ŷ
SRNRV\ WUiY\ D NĜRYLQ Ŷ
SURGHM SDOLYRYpKR GĜHYD Ŷ
BP/PL-017
http://www.floowie.com/cs/cti/program-br-02-2018/www.eprogram.cz 3
BP/PL-011
BP/PA-001
www.Skutry-Pro-Seniory.cz
Prokopa Velikého 30 | Ostrava-Vítkovice | +420 599 529 753 | elektrokola@mise.cz
Otevírací doba | Pondělí - Pátek 9.00 - 17.00 hod. | Sobota - na objednávku
Největší výběr nových
i repasovaných elektroskútrů
pro seniory a hendikepované
Ɣ Výběr z více než 100 typů elektroskútrů
Ɣ Skladem přes 50 nových elektroskútrů
Ɣ DOPRAVA ZDARMA
http://www.floowie.com/cs/cti/program-br-02-2018/www.eprogram.cz
4
VÝSTAVY
MORAVSKÁ GALERIE
V BRNĚ
www.moravska-galerie.cz
Otevřeno: St - Ne 10.00 - 18.00, Čt 10.00 - 19.00
PRAŽÁKŮV PALÁC
Husova 18, Brno, tel.: 532 169 111
do 30. 3. Nejkrásnější české knihy roku 2016
Stálé expozice:
Art is here: Nové a Moderní umění
MÍSTODRŽITELSKÝ PALÁC
Moravské nám. 1a, Brno, tel.: 532 169 111
Stálá expozice: Umění od gotiky po 19. století
UMĚLECKOPRŮMYSLOVÉ MUZEUM
Husova 14, Brno, tel.: 532 169 111
do 18. 3. Paneland
do 18. 3. Automat na výstavu
Stálá expozice: Užité umění a design
JURKOVIČOVA VILA
J. Nečase 2, Brno-Žabovřesky
tel.: 532 169 501/502
do 25. 3. Džadoňova vila, Jana Nečase 2
Stálá expozice:
Dušan Jurkovič. Architekt a jeho dům
Otevřeno: So - Ne 10.00 - 12.00 a 12.30 - 16.00
MORAVSKÉ
ZEMSKÉ MUZEUM
www.mzm.cz
DIETRICHSTEINSKÝ PALÁC
Zelný trh 8, Brno, tel.: 533 435 220
6. - 9. 2. 9.00 - 13.00 Jarní prázdniny v MZM
13. 2. Fašank Brno 2018
17. 2. 14.00 - 17.00 Japonské příběhy a zvyky
Přednášky:
1. 2. 17.30 Přednáška Numismatického oddělení
13. 2. 17.00 Houby olšin Jižní Moravy
27. 2. 17.00 Houby pískoven
Stálé expozice:
Zaniklý život na Moravě, Pravěk Moravy, Velká
Morava, Morava ve středověku, Svět nerostů...
Středoevropská křižovatka: Morava ve 20. století
Výstavy:
14. 2. - 8. 4. Prezentace muzeí Zlínského kraje
do 27. 5. Vlasta Fialová (1928 - 1998)
do 31. 7. Analfabeta Negramotná a další
hrdinové z knih
do 31. 12. Chvála sběratelství:
200 let služby moravské kultuře a vědě
do r. 2018 Karel Absolon - manažer a strůjce
velkých vizí
Otevřeno: Út 9.00 - 15.00
St - Pá 9.00 - 17.00, So - Ne 13.00 - 18.00
BISKUPSKÝ DVŮR
Muzejní 1, Brno, tel.: 533 435 282
Výstava:
do 3. 6. Toulky přírodou Moravy.
Hmyz mizející a přicházející
Otevřeno: Út 9.00 - 15.00
St - Pá 9.00 - 17.00, So - Ne 13.00 - 18.00
PAVILON ANTHROPOS
Pisárecká 5, Brno, tel.: 515 919 760
Expozice o nejstarších dějinách osídlení Moravy
Výstavy: Zápas ichtyosaurů aneb pravěk
štětcem Zd. Buriana
do 30. 6. Vítejte u neandrtálců
Otevřeno: Út - Pá 9.00 - 18.00,
So - Ne 10.00 - 18.00
PAMÁTNÍK LEOŠE JANÁČKA
Smetanova 14, Brno, tel.: 606 033 100
Stálá expozice: Život a dílo Leoše Janáčka
Výstava:
do 4. 2. Pavel Hayek: Lisztovské transkripce
Otevřeno: Út 9.00 - 15.00, St - Pá 9.00 - 17.00
So - Ne 13.00 - 18.00
PAMÁTNÍK BIBLE KRALICKÉ
Kralice nad Oslavou, tel.: 568 643 619
Stálé expozice: Dílo tiskařů Jednoty bratrské
Labyrint života Jana Amose Komenského
Otevřeno: Út - Ne 8.00 - 15.00
MODELOVÝ SVĚT
E-Pasáž, Josefská 7, 1. patro, Brno
www.modelovysvet.cz
Stálá výstava největšího digitálně řízeného
kolejiště v ČR.
Otevřeno: Út - Pá 10.00 - 19.00,
So, Ne 10.00 - 18.00
MUZEUM MĚSTA BRNA
www.spilberk.cz
HRAD A PEVNOST ŠPILBERK
Špilberk 210/1, Brno, tel.: 542 123 614
Otevřeno: Kasematy Út - Ne 9.00 - 17.00
Stálé expozice: So - Ne 9.00 - 17.00
Výstavy: Út - Ne 9.00 - 17.00
do 11. 2. Stavba jako Brno. Od hradby k paneláku
do 1. 4. Jeden kmen - fotografická výstava
fantasy světa skřetů z kmene Snaga
22. 2. - 29. 4. Atol a putující slunce.
Pavel Navrátil v dialogu se Zdeňkem Macháčkem,
Miroslavem Šimordou a Bohumírem Matalem
Akce: 9. 2. 15.30 Komentovaná prohlídka
výstavy Jeden kmen
MĚNÍNSKÁ BRÁNA
Měnínská 7, Brno, tel.: 542 214 946
Muzeum hraček - Stálá expozice historických
hraček ze sbírky Milady Kollárové
5. - 8. 2. 14.00 - 17.00 Jarní prázdniny mezi
hračkami, hravé a tvořivé dílny pro děti od 6 let
Otevřeno: Čt - Po 10.00 - 18.00
VILA TUGENDHAT
Černopolní 45, Brno, tel.: 515 511 015
12. 2. 20.00 ProART: Pohádky ve vile Tugendhat
22. 2. 20.00 Projekce filmu Někdo tam nahoře
mě má rád
Otevřeno: St - Ne 9.00 - 17.00
TECHNICKÉ MUZEUM
V BRNĚ
Purkyňova 105, Brno, tel.: 541 421 411
www.technicalmuseum.cz, www.tmbrno.cz
17 stálých expozic a Technická herna
Výstavy:
Mechanismy Karla Šebely
do 18. 2. Káva Lamplota - prvotřídní kvalita
do 18. 2. Rytíři nebes - Fragmenty
do 3. 6. Umění emailu/Technika smaltu
25. 2. - 31. 12. Výstavní cyklus Republika
1918 - 2018
27. 2. - 10. 8. Hieronymus Lorm
Otevřeno: Út - Pá 9.00 - 17.00,
So, Ne 10.00 - 18.00
DŮM UMĚNÍ MĚSTA BRNA
Malinovského nám. 2, Brno
www.dum-umeni.cz, tel.: 515 917 572
22. 2. 19.00 Poezie všedního dne
komponovaný večer
Výstavy:
do 4. 3. Karel Otto Hrubý
21. 2. 17.00 Komentovaná prohlídka výstavy
do 4. 3. Tadeáš Kotrba: Tři principy
14. 2. 17.00 Komentovaná prohlídka výstavy
Otevřeno: Út - Ne 10.00 - 18.00
DŮM PÁNŮ Z KUNŠTÁTU
Dominikánská 9, Brno, tel.: 731 656 863
8. 2. Den otevřených dveří v Domě pánů
z Kunštátu
Výstava:
7. 2. - 8. 4. Něco něčím / Daliborem Chatrným
GALERIE G99
do 18. 2. Marie Štindlová: Prsten na parkovišti
27. 2. - 8. 4. Marie Tučková
Otevřeno: Út - Ne 10.00 - 18.00
POHYBLIVÁ MORAVSKÁ VESNIČKA
POHYBLIVÝ BETLÉM
Kapucínské nám. č. 5, Brno
www.moravskavesnicka.com
Otevřeno celoročně 9.00 - 18.00
GALERIE TIC
Radnická 4, Brno, www.galerie-tic.cz
Galerie U Dobrého pastýře:
do 17. 2. Marek Meduna: Od/Do, Win/Win
Otevřeno: Út - Pá 10.00 - 18.00, So 10.00 - 14.00
KOSTNICE U SV. JAKUBA
Jakubské náměstí, Brno, www.ticbrno.cz
Otevřeno: Út - Ne 9.30 - 18.00
BOTANICKÁ ZAHRADA A
ARBORETUM MZLU V BRNĚ
ul. Generála Píky 1, Brno, tel.: 545 223 606,
www.mendelu.cz/arboretum
Otevřeno: Po - Pá 7.00 - 15.00
MUZEUM BRNĚNSKA
www.muzeumbrnenska.cz
www.facebook.com/muzeumbrnenska
PODHORÁCKÉ MUZEUM
Porta coeli 1001, Předklášteří, tel.: 549 412 293
Expozice:
Klášter Porta coeli - raně gotická křížová chodba,
kostel, kapitulní síň
Měšťanský obytný interiér z přelomu 19. a 20. st.
Paleontologie a mineralogický systém
Minerály Tišnovska
Lapidárium kamenných fragmentů
Výstava: 25. 2. - 22. 4. Václav Hynek Mach
- sochař nové republiky
Otevřeno: Út - Ne 8.00 - 12.00 a 12.30 - 16.00
PAMÁTNÍK MOHYLA MÍRU
K Mohyle míru 200, Prace, tel.: 544 244 724
Expozice:
Bitva tří císařů. Slavkov/Austerlitz 1805
Fenomén Austerlitz
Výstava:
do 18. 3. Pozdrav z bojiště zasílati ráčíme
Otevřeno: Út - Ne 9.00 - 16.30
PAMÁTNÍK PÍSEMNICTVÍ NA MORAVĚ
Klášter 1, Rajhrad, tel.: 547 229 126
Expozice:
Staroslověnština a moravské písemnictví
v 9. - 18. st.
Středověké skriptorium a historie rajhradského
kláštera
Moravská literatura 19. - 20. století
Historická benediktinská knihovna
Pracovna básníka Josefa Suchého
Výstavy:
do 4. 2. Adventní inspirace
do 25. 2. Cyrilometodějský Velehrad
do 25. 3. Móda v dobovém tisku
Inspirace z časopisů 20. a 30. let
Otevřeno: Út - Ne 9.00 - 16.00
VILA LÖWBEER V BRNĚ
Drobného 22, Brno
tel.: 545 211 352, www.vilalowbeer.cz
Expozice: Svět brněnské buržoazie mezi
Löw-Beer a Tugendhat
Výstava v galerii Celnice:
2. 2. - 1. 4. Arnoldova vila - možnosti a limity
památkové obnovy
Akce:
20. 2. 16.30 Kulatý stůl na téma obnovy
Arnoldovy vily
23. 2. 19.00 Host ve vile: Martin Hilský, setkání
s nejvýznamnějším českým shakespearologem
Otevřeno: Út - Ne 10.00 - 18.00,
Zahrada: Po - Ne 10.00 - 18.00
MUZEUM VE ŠLAPANICÍCH
Masarykovo nám. 18, Šlapanice
tel.: 544 228 029
Výstavy:
do 4. 2. Atlas ptáků neobyčejných
do 15. 4. Na dvorcích i polštářcích
23. 2. - 15. 4. Nejmenší mazlíčci
Otevřeno: St - Pá 13.00 - 18.00
So, Ne 10.00 - 12.00, 12.30 - 18.00
KAPUCÍNSKÁ HROBKA
Klášter kapucínů, Kapucínské nám. 5, Brno
tel.: 511 140 053, www.hrobka.kapucini.cz
Otevřeno: Po - So 10.00 - 16.00, Ne 11.00 - 16.30
MINCMISTROVSKÝ SKLEP
Dominikánské nám.1, Brno
www.ticbrno.cz
Vstup do Mincmistrovského sklepa je z Panenské
ulice. Pro vstup není nutná rezervace.
Prohlídky individuálně.
Otevřeno: St - Po 9.30 - 18.00
LABYRINT
POD ZELNÝM TRHEM
Zelný trh 21, Brno, www.ticbrno.cz
Prohlídky se konají s průvodcem od 5 - 25 osob.
Možnost rezervace předem na tel.: 542 212 892
Otevřeno: Út - Ne 9.00 - 18.00
LETOHRÁDEK
MITROVSKÝCH
Veletržní 19, Brno
tel.: 605 972 588, www.letohradekbrno.cz
do 25. 4. Výstava loutek z filmů Fimfárum
Otevřeno: St - Ne 10.00 - 16.00
BOTANICKÁ ZAHRADA
Kotlářská 2, Brno, tel.: 549 497 772
www.sci.muni.cz/bot_zahr
Otevřeno: denně 9.00 - 15.00
KATEDRÁLA PETROV
Petrov 9, Brno, www.katedrala-petrov.cz
Věž a klenotnice katedrály:
Po - So 11.00 - 17.00, Ne 12.00 - 17.00
Katedrála: Po - So 8.15 - 18.30, Ne 7.00 - 18.30
Krypta: So 11.00 - 17.00, Ne 12.00 - 17.00
GALERIE PEKAŘSKÁ
Pekařská 52, Brno
tel.: 545 217 037, www.galeriepekarska.cz
do 15. 2. Jedno světlo
fotografie Jindřicha Štreita a keramických kachlů,
vytvořených lidmi s mentálním postižením
Otevřeno: Po - Pá 9.00 - 17.00
BP/PL-013 BP/PL-014
http://www.floowie.com/cs/cti/program-br-02-2018/www.eprogram.cz 5
DDM HELCELETKA
www.helceletka.cz
DDM KOMINÍČEK
Absolonova 20 a, Brno, tel.: 606 110 970
Zápis do Klubu Pastvinka pro děti, které brzy
dovrší 2 roky.
20. - 21. 2. 17.30 Jarní keramika - květináče
z plátu
SVČ LUŽÁNKY
www.luzanky.cz, tel.: 549 524 111
Příměstské tábory a dílny - sportovní, tvořivé,
poznávací, zážitkové
2. 2. Pololetní prázdniny
5. - 9. 2. Jarní prázdniny
Více informací na www.luzanky.cz
PRACOVIŠTĚ LIŠKA
Bílovice nad Svitavou
18. 2. 15.00 - 18.00 Liška nikdy nespí
nabídka kroužků, táborů a aktivit v roce 2018.
Součástí budou vystoupení kroužků, výstava,
akce i dílničky
KLUB LEITNEROVA
Leitnerova 2, Brno
tel.: 543 213 693, www.leitnerka.cz
18. 2. 15.00 Kašpárek a drak aneb Nechutná
princezna nebo taky Jak se Franta dočkal
DeFacto Mimo - nedělní pohádka
24. 2. 14.00 - 16.00 Workshop optických hraček
a kreslené animace - pro děti od 7 do 14 let.
POHÁDKOVÁ VESNIČKA
A HOTEL PODLESÍ
www.pohadkova-vesnicka.cz
tel.: 566 664 477
3. 2. 14.00 Sobotní prohl. Pohádkové vesničky
4. 2. 14.00 Nedělní prohl. Pohádkové vesničky
10. 2. 14.00 Sobotní prohl. Pohádkové vesničky
11. 2. 14.00 Nedělní prohl. Pohádkové vesničky
17. 2. 14.00 Sobotní prohl. Pohádkové vesničky
18. 2. 14.00 Nedělní prohl. Pohádkové vesničky
25. 2. 14.00 Nedělní prohl. Pohádkové vesničky
DIVADLO RADOST
Bratislavská 216/32, Brno
tel.: 545 321 273, www.divadlo-radost.cz
1. 2. 19.00 Veselé paničky windsorské
4. 2. 10.00 a 14.30 O perníkové chaloupce
11. 2. 10.00 a 14.30 Pohádky ovčí babičky
hostuje Divadlo Alfa Plzeň
18. 2. 10.00 a 14.30 Jája a Pája
10.30 Tři pohádky pro rošťáky - Muzeum loutek
22. 2. 19.00 Žebrácká opereta
hostuje ochotnické Ořechovské divadlo
25. 2. 10.00 a 14.30 Tři čuníci nezbedníci
10.30 Špalíček veršů a pohádek - Muzeum loutek
DĚTEM
KONCERTY
C.E.M.A.
Central European Music Agency, s.r.o.
www.cema-music.com, www.iberica.cz
2. 2. 19.30 Dialogy: Setkání staré hudby
a cantes flamencos
ROCÍO MÁRQUEZ - zpěv
FAHMI ALQHAI - viola da gamba
AGUSTÍN DIASERRA - perkuse
Konvent Milosrdných bratří v Brně,
Vídeňská 7, Brno
HF JAMU V BRNĚ
Komenského nám. 6, Brno
tel.: 542 591 604, www.jamu.cz
1. 2. 19.30 Koncert posluchačů:
Mariana Ambrožová, Linda Kunclová - zpěv,
Alžbeta Sivčáková - flétna
2. 2. 19.30 Absolventský koncert:
Doubravka Součková - zpěv
5. 2. 19.30 Absolventský koncert:
Pavla Radostová - zpěv
5. 2. 19.30 Absolventský koncert:
Jakub Kouba - jazzová interpretace (trubka)
6. 2. 19.30 Koncert posluchačů
Tereza Volfová - klarinet, Hana Hána - flétna
7. 2. 19.30 Absolventský koncert:
Tomáš Kašník - trubka
8. 2. Koncert posluchačů:
Dennis Schneiderka - housle
9. 2. 19.00 Besední dům, Husova ul.:
Orchestrální koncert
Moravská filharmonie Olomouc
9. 2. 19.30 Absolventský koncert:
Kristina Kubová, Vojtěch Šembera - zpěv
12. 2. 19.30 Absolventský koncert:
Metoděj Dvořák - tuba
13. 2. 19.30 Absolventský koncert:
Martina Kuštárová - kytara
14. 2. 19.30 Absolventský koncert:
Adam Frait - viola
16. 2. 19.30 Absolventský koncert:
Hana Kostrunková - viola
19. 2. 19.30 Absolventský koncert:
Anna Sysová - klarinet
20. 2. 17.00 Koncert posluchačů
Petr Kičinko - fagot, Libor Suchý - klarinet
20. 2. 19.30 Absolventský koncert:
David Šimeček - klarinet
21. 2. 19.30 Absolventský koncert:
Jan Vávra - flétna
22. 2. 19.30 Absolventský koncert:
Tomáš Němec - lesní roh
23. 2. 19.30 Absolventský koncert:
Aneta Pelcová - violoncello
26. 2. 19.30 Absolventský koncert:
Zdeňka Hanzliková - flétna
26. 2. 19.30 Absolventský koncert:
Jakub Kačic - jazzová interpretace (bicí nástroje)
28. 2. 19.30 Absolventský koncert:
Jan Osička, Matěj Šíbl - trombon
VZDĚLÁVÁNÍ
MORAVSKÁ
ZEMSKÁ KNIHOVNA
Kounicova 65a, Brno, www.mzk.cz
do 28. 2. Výstava: Jiří Sumín - Tajemství
ženského psaní
1. 2. 17.00 Školení: Jak citovat?
5. 2. - 31. 3. Výstava: NEPÁL - šerpové a Šerpové
Vernisáž výstavy 5. 2. v 17.00
12. 2. 14.30 Senioři píší Wikipedii 2
12. 2. 17.00 Exkurze pro veřejnost
13. 2. 18.00 Přednáška: České Chicago - 100 let
česko-amerických vztahů
15. 2. 10.00 Školení: Úvod do problematiky
a databází průmyslových vzorů
15. 2. 18.00 Literární večer: Literární Salón
na téma Dánsko
20. 2. 18.00 Autorské čtení: Kathrin Röggla
22. 2. 10.00 Školení: Bibliografické databáze
norem a standardů
29. 2. 16.30 Klub Wikipedie
ŽIDOVSKÉ MUZEUM
V PRAZE
Oddělení pro vzdělávání a kulturu
tř. Kpt. Jaroše 3, Brno, tel.: 544 509 651
1. 2. 17.00 Philip Roth - Proti všem stereotypům
Přednáška amerikanistky Hany Ulmanové
8. 2. 17.00 Jáchymka, Užhorod, Květušín.
Příklady tří menšinových škol v předválečném,
válečném a poválečném Československu
- přednáška Marie Smutné
14. 2. 17.00 Vlasta Rut Sidonová - Jídelna Šalom
a jiné židovské povídky z dnešní Prahy
- autorské čtení
18. 2. 10.30 Pro děti - Babylonská věž
20. 2. 17.00 Domy věčnosti VI: Brtnice,
Velké Meziříčí, Třešť, Třebíč - přednáška
27. 2. 17.00 Purim - přednáška Kristýny Kuboňové
KINA
KINO LUCERNA
Minská 19, Brno, tel.: 549 247 070
1. 2. 16.15 Ferdinand
1. a 2. 2. 18.30 Prezident Blaník
1. a 2. 2. 20.30 Všechny prachy světa
2. - 11. 2. 14.00 Coco
2. - 7. 2. 16.15 Paddington 2
3. - 11. 2. 18.30 Zoufalé ženy dělají zoufalé věci
3. - 4. 2. 20.30 Nit z přízraků
5. 2. 20.30 Nejtemnější hodina
6. a 7. 2. 20.30 Prezident Blaník
8. - 11. 2. 16.15 Čertoviny
8. - 11. 2. 20.30 Padesát odstínu svobody
12. 2. 16.00 Největší showman
12. 2. 18.15 Padesát odstínu svobody
12. 2. 20.30 Prezident Blaník
13. - 15. 2. 17.30 American Honey
13. a 14. 2. 20.30 Nit z přízraků
15. 2. 15.00 Po strništi bos
15. 2. 20.30 Všechny prachy světa
16. 2. 15.45 Ferdinand
16. 2. 18.00 Nejtemnější hodina
16. 2. 20.30 Padesát odstínu svobody
17. a 18. 2. 14.15 Sněhová královna: Tajemství
ohně a ledu
17. a 18. 2. 16.15 Ccoco
17. - 19. 2. 18.30 Zoufalé ženy dělají zoufalé věci
17. 2. 20.30 Nit z přízraků
18. 2. 20.30 Tvář vody
19. 2. 16.00 Nejtemnější hodina
19. 2. 20.30 Tři billboardy kousek za Ebbingem
20. 2. 17.45 Nit z přízraků
20. 2. 20.30 Prezident Blaník
21. 2. 16.15 Paddington 2
21. 2. 18.15 Padesát odstínu svobody
21. 2. 20.30 Tvář vody
22. - 25. 2. 18.15 Věčně tvá nevěrná
22. a 23. 2. 20.30 Nit z přízraků
23. 2. 16.00 Čertoviny
24. a 25. 2. 14.00 Coco, 16.15 Pračlověk
24. a 25. 2. 20.30 Tvář vody
26. 2. 16.00 Zoufalé ženy dělají zoufalé věci
26. 2. 18.00 Tři billboardy kousek za Ebbingem
26. 2. 20.30 Padesát odstínu svobody
27. a 28. 2. 18.15 Věčně tvá nevěrná
27. a 28. 2. 20.30 Akta Pentagon: Skrytá válka
28. 2. 16.00 Prezident Blaník
www.eprogram.cz
Uzávěrka březnového
vydání časopisu Program
9. února 2018
BP/PL-016
ODBOJÁŘSKÁ 2, BRNO - BYSTRC
Pozvánka do SPOLEČENSKÉHO CENTRA
PŘEDPRODEJ VSTUPENEK v pokladně Společenského centra Bystrc
na ul. Odbojářské č. 2 (PoČt 15-19 hod., ostatní dny hodinu před začátkem jednotlivých pořadů).
Info a rezervace: tel.: 546 224 320, rezervaceokul@bystrc.cz. Dále v TIC, Radnická 2 (PoPá 10-18 hod.).
DOPRAVA: tramvaj č. 1, 3, 11 zastávka„ZOO“, autobus č. 50, 52 a trolejbus č. 30 zastávka„Vondrákova“
ÚNOR - BŘEZEN 2018
13. 2. 2018 KLÍČE NA NEDĚLI
úterý v 19 hod. Antonín Procházka
Dva manželské páry se sejdou na nepovedeném mejdanu. Prozradí se, že všichni čtyři
nejsou příliš spokojeni s tím, čeho dosáhli, a jejich manželské soužití trpí stereotypem.
V opilosti se partneři prohodí, vymění si klíče od bytu
a po kratičké radosti z něčeho nového se z této záměny roz-
točí kolotoč potíží. Uvádí divadelní společnost HÁTA Praha.
Hrají: Jana Šulcová, Mahulena Bočanová,
Ivana Andrlová, Lumír Olšovský a další.
VSTUPNÉ: 420,- Kč / senioři 370,- Kč
Předprodej od 15. 1. 2018
Pojďte si hrát na kouzelnickou školu a v roli kouzelnických učňů čarujte
společně s Pavlem Kožíškem. Každý kouzelnický učeň na jevišti dostane
pravé kouzelnické vysvědčení a všechny děti v sále budou zapojeny do
většiny kouzel a soutěží. Po představení je pro děti připravena autogra-
miáda (podpisové fotografie zdarma) a fotografování s Pavlem Kožíškem.
VSTUPNÉ: děti 90 Kč /dospělí 150 Kč / Předprodej a rezervace od 1. 3. 2018
18. 3. 2018 ŠKOLA KOUZEL
neděle v 15 hod. představení pro děti
Bližší informace o pořadech na www.bystrc.cz/kultura
a prostřednictvím mobilní aplikace Česká obec.
BP/PL-019 BP/PL-012
Mateřská škola speciální, základní škola speciální a praktická škola Ibsenka Brno,
příspěvková organizace, Ibsenova 1, Brno
www.ibsenka.cz, email: hanak@ibsenka.cz, tel.: 548 522 898, mobil: 724 931 170
ZÁPIS DO ŠKOLY A DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NA IBSENCE
Dne 10. dubna 2018 od 8:00 – 15:00 máme
ZÁPIS a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ do ZÁKLADNÍ ŠKOLY SPECIÁLNÍ
25. dubna 2018 proběhne přijímací řízení
do Praktické školy jednoleté a dvouleté
Jsme škola samostatně zřízená pro vzdělávání žáků s těžším mentálním postižením,
souběžným postižením více vadami a pro žáky s poruchou autistického spektra.
Součástí speciálního vzdělávání je systém ucelené rehabilitace.
V rámci tohoto systému škola nabízí: logopedii, arteterapii, muzikoterapii, canisterapii,
ergoterapii, hiporehabilitaci, bazální stimulaci a metodu Snoezelen, rehabilitaci v bazénu
a vířivku. Dále se věnujeme orofaciální stimulaci, podpoře pohybového vývoje, využíváme
systém alternativní a augmentativní komunikace a hledáme různé cesty pro rozvoj našich žáků.
srdečně zveme a těšíme se, jménem celé Ibsenky, PaedDr. Petr Hanák, Ph.D., ředitel školy
http://www.floowie.com/cs/cti/program-br-02-2018/www.eprogram.cz
6
TIPY NA VÝLET
TIC BRNO
Radnická 2-10, Brno
tel.: 542 427 111, www.ticbrno.cz
17. a 18. 2. 10.00 a 14.00 15. Mezinárodní
den průvodců - tematické prohlídky
Sraz: nádvoří Staré radnice
ZOO BRNO
U Zoologické zahrady 46, Brno
tel.: 546 432 311, www.zoobrno.cz
14. 2. Valentýn v Zoo Brno
24. 2. Maškarní bál s písničkovými Tetinami
Otevřeno: denně 9.00 - 16.00
ZOO PARK VYŠKOV
Cukrovarská 424/9, Vyškov
www.zoo-vyskov.cz
tel./fax: 517 346 356, mobil: 725 726 374
Cestovatelské přednášky 2018:
1. 2. 18.00 Dominika Kobzová (Livingstone):
Kolumbie
8. 2. 18.00 Rostislav Stach (fotograf):
Za medvědy na Aljašku
15. 2. 18.00 Darja Šmídová (Livingstone):
Kyrgyzstán
22. 2. 18.00 Karel Klinovský (účastník
vojenských misí): Toulky Afrikou
Otevřeno: denně 9.00 - 16.00
ZOO ZLÍN
Lukavská 112, Zlín - Štípa
www.zoozlin.eu, tel.: 577 914 180
3. - 5. 2. S vysvědčením zadarmo do zoo
13. - 17. 2. Jarní prázdniny v zoo
Otevřeno: Po - Ne 8.30 - 16.00
ZOO OLOMOUC
Darwinova 29, Olomouc-Svatý Kopeček
tel.: 585 151 601, www.zoo-olomouc.cz
Zoo je umístěna na poutním místě Sv. Kopeček
v krásných lesích. Chová na 1600 kusů zvířat
v 401 druzích. Nabízí možnost prohlídky mnoha
vzácných druhů zvířat v pěti pavilonech, jízdu
vláčkem nebo 32 metrů vysokou vyhlídkovou
věž. Zajímavá expozice mořských akvárii
s rozmanitými druhy ryb.
Otevřeno: denně 9.00 - 16.00
MUZEUM
ZDEŇKA BURIANA
Náměstí 31, Štramberk
UFMtXXX[EFOFLCVSJBOD[
do 25. 3. Zdeněk Burian a jeho svět
Otevřeno: Út - Net
HORÁCKÁ GALERIE
ZÁMEK
Vratislavovo nám. 1, Nové Město na Mor.
tel.: 566 654 211, www.horackagalerie.cz
Výstavy:
do 25. 3. Josef Klimeš - Rovnováha
do 11. 3. Anna a Josef Dvořákovi - obrazy
do 1. 4. Věra Staňková a Drahomír Prihel:
Benátský karneval
1. 2. - 25. 3. Photographia Natura 2017
Otevřeno: Út - Ne 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
MĚSTSKÉ MUZEUM
nám. Bartolomějské 41, Veselí nad Moravou
www.masaryk.info
Výstava: 5. 2. - 11. 3. Chaloupky u lapače
Otevřeno: Po - Pá 8.00 - 12.00 a 13.00 - 16.00
Ne 13.00 - 17.00, So zavřeno
VLASTIVĚDNÉ
MUZEUM KYJOV
Palackého 70, Kyjov, tel.: 518 612 338
www.masaryk.info
Výstava:
18. 2. - 15. 4. Merkur
Otevírací doba: Út - Pá 8.00 - 12.00,
13.00 - 16.00, Ne 12.30 - 16.30
REGIONÁLNÍ MUZEUM
Tvrz 8, Žďár nad Sázavou
tel.: 566 688 116, www.muzeumzdar.cz
Výstava:
do 18. 3. Velká válka očima Antonína Kurky
Otevřeno: Út - Ne 9.00 - 12.00, 12.30 - 17.00
MASARYKOVO MUZEUM
Zámecké náměstí 9, Hodonín
tel.: 518 351 834, 724 887 255
www.masaryk.info
Výstavy:
do 4. 2. Výrazové panenky z USA,
panenky ze sbírky Veroniky Petraturové
23. 2. - 27. 5. Třicetiletá válka 1618 - 1648
400 let od začátku evropského konfliktu
do 18. 2. Sál Evropa: Sestry Boromejky
Otevřeno: Po - Pá 8.00 - 12.00 a 13.00 - 16.30
Ne 13.00 - 17.00, So zavřeno
MUZEUM VYŠKOVSKA
Nám. Čsl. armády 2, Vyškov
tel.: 517 348 040
www.muzeum-vyskovska.cz
Výstavy:
do 20. 2. Egypt dar Nilu
18. 1. - 8. 4. Nositelé tradic
Otevřeno: Út - Pá 9.00 - 12.00, 12.30 - 17.00
Ne 14.00 - 16.00
MUZEUM
J. A. KOMENSKÉHO
Přemysla Otakara II. 37, Uherský Brod
tel.: 572 63 22 88-9, www.mjakub.cz
4. - 13. 2. Obec Strání na Uherskobrodsku:
Fašank 2018
31. ročník Festivalu masopustních tradic
Stálá expozice: Starožitnosti Uherskobrodska
Otevřeno: Út - Ne 9.00 - 12.00, 12.45 - 16.45
MUZEUM A GALERIE
V PROSTĚJOVĚ
na nám. T. G. Masaryka 2, Prostějov
tel.: 582 330 991, www.muzeumpv.cz
Výstavy: do 4. 2. Secese
15. 2. - 22. 4. Dagmar Havlíčková - Kresby
15. 2. - 22. 4. Létající drahokamy
Výstavní sály Špalíčku, Uprkova 18:
do 18. 3. Karel IV. na medailích
Otevřeno: Út - Ne 9.30 - 12.00 a 13.00 - 17.00
SPOLEČNOST
DĚLNICKÝ DŮM
Jamborova 65, Brno
www.delnickydumbrno.cz
tel.: 548 216 927, 777 758 220
1. 2. 19.00 Ples Taneční školy ESO
2. 2. 19.00 Ples Jezdecké federace
3. 2. 18.00 Ples Florbal
10. 2. 20.00 Ples MČ Brno - Židenice
16. 2. 19.00 Ples VOŠZ
17. 2. 9.00 Mezinárodní entomologická burza
17. a 18. 2. 9.00 Uroboros - odborné kurzy
klasické homeopatie
21. 2. 19.00 Šujanoviny Neznámého písničkáře
Víta Šujana (NpVŠ)
22. 2. 18.00 KAM - moderovaná diskuze
23. 2. 1.00 Ples Swing
24. a 25. 2. 9.00 Uroboros - odborné kurzy
klasické homeopatie
24. 2. 19.00 Country bál - Wénovi Kidi
28. 2. 18.00 Legendy a tajemství brněnského
podzemí - Ing. Aleš Svoboda
KULTURNÍ CENTRUM LÍŠEŇ
Klajdovská 28, Brno
tel.: 544 210 136, www.kclisen.cz
8. 2. 16.00 Valentýnské tvoření
10. 2. 14.00 Líšeňské ostatky 2018
průvod z ulice Kubelíkova
15. 2. 18.00 Vážná hudba na zámku Belcredi
17. 2. 19.00 Pivovarský ples
18. 2. 16.00 Divadlo Andromeda:
Nezbedné pohádky
20. 2. 18.00 Vernisáž: ZUŠTrnkova - Co jsou emoce
23. 2. 19.30 Cimbálová muzika Líšňáci
24. 2. 9.30 Spolek Brněnsko tančí a zpívá
- seminář
24. 2. 19.00 Divadelní spolek Slavkov u Brna:
Dámský krejčí
28. 2. 17.00 Setkání Zetoráků
KULTURNÍ DŮM RUBÍN
Makovského nám. 3, Brno-Žabovřesky
tel.: 541 213 704, 632, www.kdrubin.cz
1. 2. 19.00 CUBA 2017 - L. a M.Sochorcovi
20. 2. 19.30 Queenie - world Queen tribute band
- koncert
21. 2. 19.00 Pavel Helán & Trio - koncert
MUSILKA LIDOVÝ DŮM
Musilova 2, Brno-Husovice
tel.: 545 211 891, www.ksomega.cz
16. 2. 19.30 24. společenský večer MČ Brno-sever
Večerem provází skupina Free band, moderuje
Renata Růžová. Bohatý kulturní program.
21. 2. 19.30 Malina Brothers
24. 2. 19.30 Jazzový ples - k tanci i poslechu hraje
orchestr Jazz archiv pod vedením J. Studenky.
Připravujeme:
9. 3. 19.30 Věra Martinová se svou skupinou
Tour 2018
SPOLEČENSKÉ
CENTRUM BYSTRC
Odbojářská 2, Brno, tel.: 546 224 320
13. 2. 19.00 Klíče na neděli - divadlo
hrají: Jana Šulcová, Mahulena Bočanová,
Lumír Olšovský a Ivana Andrlová
15. 2. 19.00 Sibiřský Paganini & Tančící housle
Alexander Shonert a Natalia Shonert
16. 2. 19.30 Country bál s hudební skupinou
Zimour, taneční skupinou La Quadrilla
a výukou country tanců s Ivanem Bartůňkem
21. 2. 17.00 Čaj o páté
taneční podvečer s kapelou To jsme my
23. 2. 18.00 Swingový podvečer
k tanci a poslechu hraje orchestr Mr. Swing
25. 2. 15.00 Dětský karneval v maskách
plný tance, soutěží a další zábavy
27. 2. 19.00 S vínem nad knihou
komponovaný pořad se spisovatelkou Markétou
Harasimovou, evergreeny v podání Leoš Kuba
duo a ochutnávkou vín
Připravujeme:
1. 3. 18.00 Uganda - perla Afriky
cestovatelská přednáška Kateřiny Chauveau
9. 3. 19.30 Country bál
18. 3. 15.00 Škola kouzel Pavla Kožíška
21. 3. 19.00 AC/DC Revival
Výstava:
8. 2. - 1. 3. Josef Borkovec: Za písní severu
VALAŠSKÉ MUZEUM
V PŘÍRODĚ
Rožnov pod Radhoštěm
UFMtXXXWNQD[
3. 2. 9.00 - 16.00 Dřevěné městečko: Masopust
Otevřeno: Dřevěné městečko Út - Ne 10.00 - 16.00
Valašská dědina a Mlýnská dolina pouze exteriéry
Út - Ne 10.00 - 16.00
DOLNÍ
VÍTKOVICE
www.dolnivitkovice.cz
Vítkovice 3004
Ostrava-Vítkovice
Prohlídkové okruhy od těžby uhlí přes proces
výroby železa. Vysokopecní okruh včetně
Bolt Tower nebo Uhelný okruh.
Denně v 10.00, 12.00, 14.00 a 16.00 hod.
Start prohlídek z Návštěvnického centra pod
VP1, nkp@dolnivitkovice.cz, 724 955 121.
V případě zájmu navštívit Bolt Tower v době
od 18.00 - 22.00 Vám vstupenky poskytne
obsluha výtahu, kontaktujte na tel. 725 992 124.
www.stcostrava.cz, Areál Dolní Vítkovice
Vítkovice 3004, Ostrava-Vítkovice
VELKÝ SVĚT TECHNIKY
Čtyři fantastické expozice plné interaktivních
a zábavou nabitých exponátů pro návštěvníky
každého věku, včetně 3D kina a Divadla vědy.
10. 2. Mezinárodní den žen a dívek ve vědě.
Osobnost měsíce: Dmitrij Ivanovič Mendělejev.
Ne - Čt 10.00 - 18.00, Pá - So 10.00 - 20.00.
recepce.stc@dolnivitkovice.cz, 595 955 740
MALÝ SVĚT TECHNIKY
Interaktivní výstava odhaluje tajemství techniky
a vynálezů od parního stroje až po současnost.
3. 2. Narozeniny Julese Verna.
Denně 10.00 - 18.00
recepce.u6@dolnivitkovice.cz, 595 952 957
www.eprogram.cz
BP/HA-002
Podrobný program na měsíc únor naleznete na www.kjm.cz.
Buďte nejen našimi čtenáři, staňte se i našimi přáteli | www.facebook.com/kjmbrno
ÚSTŘEDNÍ KNIHOVNA
Kobližná 4, Brno, tel.: 542 532 164, kjm@kjm.cz
POBOČKY KJM
KAVÁRNA CAFÉ+
Knihy, časopisy, CD, MP3, deskové hry, elektr. čtečky,
tematické kufříky, autorská čtení, koncerty, výstavy,
zážitkové večery, internet, informace, vzdělávání ...
Neváhejte a přijďte si na kávu a něco dobrého za velmi výhodné ceny. Otevírací doba
kavárny je Po – Pá 8 – 22 hodin, So 10 – 16 hodin. Více na www.cafeplus.cz.
8. a 22. 2. / 16.00 – 18.00 Ochutnávka nejen knižních novinek – (Ne)víte co si
půjčit? Rádi vám představíme knižní novinky i starší tituly, které stojí za to, aby
byly půjčovány a čteny. Přijďte se nechat čtenářsky inspirovat. A máte-li zájem
o společné povídání a vzájemné literární obohacení, nabízí se vám prostor
v příjemném prostředí našeho Knihovního klubu v Cafe+.
22. 2. / 17.30 Psychosomatika – celostní přístup k pochopení nemoci
– chceme-li si udržet pevné zdraví, měli bychom se naučit vnímat nemoc jako
souhru více faktorů. Nejen biologických, nýbrž i duševních. A právě jimi se zabývá
psychosomatika – průvodními psychickými příčinami i následnými projevy
tělesných poruch. Přednášku, pořádanou ve spolupráci s Výborem dobré vůle
Nadace Olgy Havlové, povede PhDr. Mgr. Martina Nováková.
27. 2. / 17.30 Spisovatelé do knihoven – Karol Sidon – Společný projekt Asociace
spisovatelů a českých knihoven, jehož podstatou jsou autorská čtení 10 literátů
v 10 knihovnách po dobu 10 měsíců. Tentokrát se můžete těšit na autorské čtení
spisovatele, dramatika a vrchního zemského rabína ČR Karola Sidona.
KJM, pobočka Lesná, Haškova 4
8. 2. / 13.00 – 18.00 Dobrodružné odpoledne s Julesem Vernem
– program pro děti u příležitosti 190. výročí narození
KJM, pobočka Slatina, Jihomoravské nám. 1
14. 2. / 10.00 – 15.00 Kamarád sněhulák – výtvarná dílna pro děti i rodiče
http://www.floowie.com/cs/cti/program-br-02-2018/www.eprogram.cz 7
KLUBY
SONO MUSIC CLUB
Veveří 113, Brno, www.sonocentrum.cz
1. 2. 19.00 Cestovatelská přednáška: Laponsko,
Norsko, Polární záře
3. 2. 19.00 DIGI Ples
10. 2. 20.00 Separ - Pancier Show
13. 2. 21.00 Zahajovací párty semestru
14. a 15. 2. 19.30 Mandrage Tour 2018 - koncert
20. 2. 21.00 Studentská seznamovací párty
24. 2. 19.30 The Animals and Friends (UK)
25. 2. 20.00 Glen Hansard - koncert
M13 ROCK & PUB
Za Divadlem 2, Brno
http://www.m13.cz
tel.: 720 992 577, 720 992 575
1. 2. 20.00 Spyder / rock, pop,
blues, originals
2. 2. 20.00 Illumenium, Atme, Ona, Foltost - metal
8. 2. 20.00 Pietro Falcone - one man show
10. 2. 20.00 Bitva kapel 2017/2018 semifinále
- soutěž
13. 2. 20.00 Pilori, Fange - HC, crust
16. 2. 20.00 Nasal Drops, Over Memories
- heavy-metal
17. 2. 20.00 Bitva kapel 2017/2018 semifinále
- soutěž
22. 2. 20.00 Pietro Falcone - one man show 2
23. 2. 20.00 Stejšn, Tango - hard-rock
24. 2. 20.00 BigBoss,Tortharry, Dehydrated - metal
STARÁ PEKÁRNA
Štefánikova 8, Brno
tel.: 541 210 040, www.starapekarna.cz
1. 2. Nigel Price Trio (UK/CZ)
2. 2. Plum Dumplings + Phal: Angst
alternative-indie rock
7. 2. MamaPapa Banda (H/SK/SRB/MK/F/DZ/TR)
10. 2. Ty Syčáci v čele s legendarním Petrem Vášou
12. 2. Tom Jegr & Gang - brněn. bluesová legenda
13. 2. Tres Quatros Kvintet - fusion jazz
14. 2. CHIKI LIKI TU-A (SK)
15. 2. Avlija
16. 2. Gone Hepsville - křest CD
17. 2. Magdaléna Malaníková &The Same Old
Story - jazz
19. 2. The Young Pekáč Mojmíra Bártka
20. 2. The Flash! (Polsko) - punk jazz z Krakowa
21. 2. Daniel Kahn & The Painted Bird (D)
22. 2. Benson Mc Glashan Trio (CAN/UA/CZ)
23. 2. Kulturní úderka + Aivn‘s Naked Trio
24. 2. The Jumper Cables
27. 2. Valér Miko Trio & Sisa Fehér, j. h. (SK)
28. 2. Urband
KLUB LEITNEROVA
Leitnerova 2, Brno
tel.: 543 213 693, www.leitnerka.cz
1. 2. 19.30 EMA - Erika M. Anderson
v Praze v O2 Areně s Depeche Mode,
v Brně sólo na Leitnerce!
13. 2. 19.00 Píšete do šuplíku?
14. 2. 19.30 Black Uganda Choir
koncert na hranici laskavého happeningu
16. 2. 19.30 Skrz na skrz - instru-mentálně
zaostalá a rytmicky labilní kapela
17. 2. 19.30 Sto opic - Sedmého dne
příběh na hranici činohry, loutkového
a artefaktového divadla
20. 2. 19.30 Ro(c)kování Jiřího Černého
poslechový pořad
21. 2. 19.30 Filmy v dece: Thuletuvalu
22. 2. 19.30 Zesilovači
Pavel Fajt & Pavel Koudelka rozbubnují Leitnerku!
23. 2. 19.30 Souvrat
další naděje a překvapení současného folku
24. 2. 19.30 Neřvi mi do ucha & Leto
dvojkoncert těch méně nápadných na české scéně
28. 2. 19.30 JARRET - jarní šňůra
Výstava v Café Leitnerka: Fenomén Urbex
ŠELEPOVA No1
Šelepova 543/1, Brno-Královo Pole
tel.: 541 213 342, www.selepova.cz
14. 2. Valentýnský koncert Pietra Falconeho
28. 2. Jananas - koncert
KLUB MERSEY
Minská 15, Brno, www.mersey.cz
tel. pronájmy 603 241 231,
program 602 583 466
Otevřeno: denně 18.00 - 02.00
9. 2. 90s party hits - With DJ Silent
24. 2. 20.00 Michal Pavlíček a Načeva
MASTERS
OF ROCK CAFÉ
Zlín - Čepkov
tel.: 577 001 122
www.mastersofrock.cz
24. 2. Sepultura (Braz) + Obscura,
Goatwhore, Fit For An Autopsy
Připravujeme: Katapult, Dymytry
MELODKA
Kounicova 20, Brno
tel.: 604 518 095, www.melodka.cz
2. 2. 21.00 $PLA$H!
9. 2. 19.30 DEBUSTROL + BAD FACE
10. 2. 20.00 Risque & Frisque
12. 2. 19.30 Starobrno Free Night: Kuležák, SkAunk
16. 2. 19.00 Okey Night vol. 2
17. 2. 19.30 U2 Stay Tribute Band + Pink revival
24. 2. 18.30 One Tribe Night 3: Last Tribe Night
27. 2. 19.30 Waco Jesus, Cliteater, Deathbed
Confession
METRO MUSIC BAR
Poštovská 6, Brno, www.metromusic.cz
1. 2. 19.30 Atmo, Sebastian, Jakub Děkan
2. 2. 22.00 Friday Night Fever
3. 2. 20.00 Lynyrd Skynyrd Revival, Johnny Cash
Revival, Rock´n´Roll James Band
7. 2. 22.00 Pop Rock Funk Therapy
8. 2. 22.00 Retro Metro
9. 2. 22.00 Friday Night Fever
10. 2. 22.00 Perfect Saturday
13. 2. 22.00 Pop Rock Pressure
14. 2. 21.00 Na stojáka
15. 2. 20.30 Fanfara Transilvania (RO)
16. 2. 22.00 Friday Night Fever
17. 2. 20.30 A - Beat
18. 2. 20.30 NEIL ZAZA & BAND (USA)
20. 2. 20.30 Band Pong Vol. 6
21. 2. 20.30 SANTAMUERTE (IT) - garage rock
22. 2. 20.00 NaMikrofon
23. 2. 22.00 Friday Night Fever - DJ
24. 2. 22.00 Perfect Saturday - DJ
27. 2. 22.00 Pop Rock Pressure - DJ
28. 2. 22.00 Funk Pop Rock Therapy - DJ Lais
CLUB FLÉDA
Štefánikova 24, Brno
tel.: 533 433 558, www.fleda.cz
2. 2. 21.00 Gleb - křest nového alba
slovenského rappera
10. 2. 18.00 Dark Valentine Party 9 - metal
17. 2. 20.00 Pekař: Dvě duše Tour
20. 2. 21.00 Mendelka party
23. 2. 21.00 Yzomandias x Dark Polo Gang (IT)
Nik Tendo - Milion+ x 777
24. 2. 19.00 Ost+front (DE) - Reptil (DE)
Dornenkönig (DE) - Amandas Nadel (AT)
28. 2. 19.00 Lenka Dusilová & Baromantika
FAVAL
Křižkovského 22, Brno
tel.: 543 240 807, www.faval.cz
1. 2. Pololetní party souboj - Men vs. Women
DJ Vladimir Wolf a duo Matty & Seiz
2. 2. RUNWAY 23 w/ Vandal, Seno, Floxytek
KABINET MÚZ
Sukova 49/4, Brno
tel.: 732 169 633, www.kabinetmuz.cz
7. 2. 20.00 Bafni: Srdce se probouzí
představení improvizačního divadla Bafni
9. 2. 20.00 Fertile Hump & Wild Books
& Eric Shoves Them In His Pockets
10. 2. 20.00 Kalle & Kochlea
14. 2. 20.00 Throne(It.) & Tarlung (A) &Vertikal
15. 2. 19.30 Baro Chandel (křest)
The Hops party + support
16. 2. 20.00 Dub from the ground - 10th session
19. 2. 20.00 Lydia Lunch & Weasel Walter /
Brutal Measures
20. 2. 19.30 Divadlo Vosto5: Proton
22. 2. 20.00 FVTVRE & Ette Enaka & Persian Flawn
Infolinka 541 240 623
www.brnokoncert.cz
CREEDENCE
CLEARWATER
REVIVED
30. 3. 2018
SONO CENTRUM
BRNO
BEST WORLD´S
TRIBUTE BAND
(UK)
PERFORMING
LEGENDARY CCR SONGS
LIVE!
I Put a Spell On You
a mnoho dalších
slavných hitů CCR.
Have You Ever Seen The Rain
Fortunate Son
Bad Moon Rising
Proud Mary
Green River
Looking At My Back Door
Who’ll Stop the Rain
Suzie Q
BP/PL-021
http://www.floowie.com/cs/cti/program-br-02-2018/10.6.2018 Brno
Presentation licensed by Disney Concerts. All rights reserved
© Disney
www.jvagentura.cz
Strhující hudba Klause Badelta a Hanse Zimmera,
orchestr a sbor Filharmonie Hradec Králové, dirigent Helmut Imig
V P Ů V O D N Í M Z N Ě N Í S T I T U L K Y
BP/PL-020
BP/ME-003
A++, 6 kg
1000 ot./min.
PRAČKA
ZWY 61025 WI
INSTALUJEME
A NEFUNKČNÍ ODVEZEME
5 990 Kč
Křenová 19, 602 00 BRNO, tel.: 775 214 728
www.chladservis.cz
BP/ME-002
Připravte se s námi na
JARNÍ PRÁZDNINY
BP/ME-046
http://www.floowie.com/cs/cti/program-br-02-2018/