Program OP 02-2018
Program OP 02-2018
http://www.floowie.com/cs/cti/program-op-02-2018/OPAVA, Bělá, Bohuslavice, Bolatice, Borová, Branka, Dolní Benešov, Darkovice, Darkovičky, Dvořisko, Hať, Háj ve Slezsku, Hlučín, Hněvošice, Hradec nad Moravicí, Chabičov, Chlebičov,
Chuchelná, Jilešovice, Kobeřice, Komárov, Kouty, Kozmice, Kravaře, Kylešovice, Lhota, Ludgeřovice, Malé Hoštice, Markvartovice, Mokré Lazce, Neplachovice, Oldřišov, Otice, Píšť,
Raduň, Rohov, Slavkov, Služovice, Smolkov, Strahovice, Sudice, Suché Lazce, Šilheřovice, Štěpánkovice, Štítina, Třebom, Vávrovice, Velké Hoštice, Vřesina, Zábřeh, Závada
ÚNOR 2018
www.eprogram.cz
facebook.com/ProgramCZ 147 000 čtenářů v domácnostech a firmách
kultura, společnost, výstavy, sport, kurzy, tipy, zábava 16. ročník
www.Skutry-Pro-Seniory.cz
Prokopa Velikého 30 | Ostrava-Vítkovice | +420 599 529 753 | elektrokola@mise.cz
Otevírací doba | Pondělí - Pátek 9.00 - 17.00 hod. | Sobota - na objednávku
Ɣ Výběr z více než 100 typů elektroskútrů
Ɣ Skladem přes 50 nových elektroskútrů
Ɣ DOPRAVA ZDARMA
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NOVÝCH I REPASOVANÝCH
ELEKTROSKÚTRŮ pro seniory a hendikepované
http://www.floowie.com/cs/cti/program-op-02-2018/www.eprogram.cz
2
DIVADLA
SLEZSKÉ DIVADLO OPAVA
Horní náměstí 13, Opava
www.divadlo-opava.cz
tel.: 555 537 411- vrátnice
tel.: 555 537 469 a 724 984 209 - předprodej
1. 2. 10.00 (školy) Noc na Karlštejně
3. 2. 18.00 (7) Arizona Lady
4. 2. 19.00 (mimo) Modrý z nebe
7. 2. 10.00 (školy) Limonádový Joe
8. 2. 19.00 (M) Všechno je v zahradě
9. 2. 19.00 (mimo) Akt - hostuje Žižkovské
divadlo Járy Cimrmana Praha
10. 2. 17.00 (mimo) Noc na Karlštejně
11. 2. 19.00 (mimo) The Backwards Beatles
Revival - v programu„Love Songs“ milostné hity
12. 2. 10.00 (školy) Broučci
13. 2. 19.00 (5) Arizona Lady
15. 2. 19.00 (6) Jak je důležité míti Filipa
16. 2. 19.00 (4) Jak je důležité míti Filipa
17. 2. 10.00 (D) Ifigénie na Tauridě
18. 2. 10.00 Matiné
18. 2. 19.00 (sk. P) IFIGÉNIE NA TAURIDĚ -
premiéra
19. 2. 18.00 (S) Všechno je v zahradě
20. 2. 19.00 (sk. 1) Ifigénie na Tauridě
21. 2. 10.00 (školy) Popelka
22. 2. 19.00 (9) Ifigénie na Tauridě
23. 2. 19.00 (3) Modrý z nebe
24. 2. 19.00 (mimo) Souborné dílo Williama
Shakespeara
25. 2. 14.00 a 16.30 Duhová zahrada
host Divadlo Šumperk
26. 2. 10.00 (školy) Noc na Karlštejně
27. 2. 10.00 (školy) O vlku a kůzlátkách
28. 2. 19.00 (2) Všechno je v zahradě
LOUTKOVÉ DIVADLO
SVČ Opava, Husova 17, Opava
tel.: 553 615 609, 604 558 428
www.loutkovedivadlo.svcopava.cz
4. 2. 10.00 a 16.00 Koukej, svět!
Divadlo Minor Praha
10. 2. 18.00 Ozvěny Štěkácího kabaretu
DDS Štěk, Štěkáček, Štěkadlo,
Štěkátko LD SVČ Opava
11. 2. 10.00 a 16.00 Bajaja
Divadlo Tramtárie Olomouc
15. a 16. 2. 19.00 Zítřek je už dnes, ale stane se
až zítra - Div. seskupení Siesta LD SVČ Opava
18. 2. 10.00 a 16.00 O zlaté rybce
Loutkářský soubor Broučci LD SVČ Opava
22. 2. 19.00 Zítřek je už dnes, ale stane se až
zítra - Divadelní seskupení Siesta LD SVČ Opava
23. 2. 9.00 Dětská scéna 2018
okrskové kolo soutěže dětských recitátorů
25. 2. 10.00 a 16.00 Trochu jiné pohádky
DS Sáček LD SVČ Opava
26. 2. 18.00 Detektor lži • Chcete slovo?
Dramkrou LD SVČ Opava
KUPE
Kulturně-umělecký prostor
Vodárenská věž, Janská 7, Opava
tel: 555 501 415, www.kupecko.cz
17. 2. 18.00 František Langer - dramatik, hrdina,
přítel bratří Čapků - Kulturní dramaturgie se
zaměřením na divadlo Slezské univerzity
a Petr Kubala j.h.
DŮM KULTURY AKORD
Nám. SNP 1, Ostrava-Zábřeh
tel.: 596 762 511, www.dk-akord.cz
5. 2. 19.00 Agentura Harlekýn:
Filumena Marturano
hrají: Simona Stašová a Svatopluk Skopal
7. a 8. 2. 19.00 Divadlo Járy Cimrmana: Akt
21. a 22. 2. 19.00 Studio DVA divadlo: Věra
hrají: I. Chýlková, B. Polívka, J. Stryková,
S. Remundová, (R. Zach, K. Hádek) a další
Připravujeme:
14. 3. 19.00 Divadlo Verze: 3 verze života
hrají: Linda Rybová, David Prachař, Igor Chmela
a Jana Janěková ml.
30. 3. 19.00 Serge Art: Lordi
DK MĚSTA OSTRAVY
28. října 124, Mor. Ostrava, tel.: 597 489 111
předpr.: pokl. 597 489 259, OIS 596 123 913
www.dkmoas.cz • info@dkv.cz
1. 2. 19.00 Ježkárny a …
15 nezapomenutelných písní Osvobozeného
divadla v písničkářské podobě Miroslava Palečka
9. 2. 19.00 Divadlo v Rytířské, Praha:
Chvilková slabost
hrají: P. Špalková, D. Matásek, S. Černodrinská
10. 2. 17.45 Gaetano Donizetti: Nápoj lásky
Přímý přenos z Metropolitní opery z New Yorku
12. 2. 19.00 Divadlo Viola, Praha:
Commedia finita
hrají: Dana Černá, Jana Synková,
Daniela Kolářová, Máša Málková
18. 2. 19.00 Pantheon Production: Perfect days
hrají: L. Vlasáková, J. Dolanský, J. Hofman,
D. Syslová, P. Jungmanová, V. Udatný
19. 2. 19.00 Divadlo Na Jezerce:
Manželské vraždění
hrají: Jaroslav Dušek, Nataša Burger
23. 2. 19.00 Ag. Harlekýn: Skleněný zvěřinec
hrají: Simona Stašová, Jaromír Nosek/Filip Cíl,
Andrea Daňková/Kamila Trnková, Adam Vacula/
Karel Heřmánek jr./Zdeněk Piškula
24. 2. 18.15 Giacomo Puccini: Bohéma
Přímý přenos z Metropolitní opery z New Yorku
Připravujeme:
4. 3. 15.45 B. V. A. Ratmansky: Plameny Paříže
Přímý přenos z Bolšoj balet Moskva
7. 3. 19.00 Dejvické divadlo: Dabing Street
hrají: M. Myšička, H. Čermák, V. Neužil,
K. Melíšková, J. Holcová, L. Jelínková
8. 3. 19.00 Silné Reči - stand up comedy show
Jána Gorduliča a jeho hostů
13. 3. 19.00 Divadelní spol. Háta, Praha: Světáci
hrají: V. Limr/L. Olšovský/F. Tomsa, D. Gondík/Z.
Pantůček, A. Háma/M. Zounar, M. Bočanová/A.
Gondíková a další
15. 3. 19.00 Divadlo A. Dvořáka, Příbram: Hrdý
Budžes. Hrají: B. Hrzánová, J. Vlčková, L. Jeník
28. 3. 19.00 Divadlo Aréna, Bratislava: Írska kliatba
KOMORNÍ SCÉNA ARÉNA
ul. 28. října 2, Mor. Ostrava
tel.: 595 155 595, 596 114 585
www.divadloarena.cz • info@divadloarena.cz
2. 2. 18.30 (Bpá2) Tři sestry
4. 2. 18.30 (Nne) Lidská tragikomedie
6. 2. 18.30 (mimo) Obraz
8. 2. 18.30 (mimo) Hráči
9. 2. 18.30 (Apá) Smíření
13. 2. 18.30 (mimo) Divoká kachna
14. 2. 18.30 (ABEND-N) Slepice
15. 2. 18.30 (Bčt2) Vyrozumění
16. 2. 18.30 (mimo) Slyšení
20. 2. 18.30 (Aút) Smíření
21. 2. 18.30 (Bst) Tři sestry
22. 2. 18.30 (Bčt) Vyrozumění
23. 2. 18.30 (mimo) Něco za něco
28. 2. 18.30 (Nst) Obraz
Výstava fotografií ve foyeru KSA:
do 15. 4. Martina Grmolenská: Barmské dny
DIVADLO PETRA BEZRUČE
28. října 120, Moravská Ostrava
tel.: 596 618 363 • www.bezruci.cz
1. 2. 18.30 (mimo) Škola základ života
2. 2. 18.30 (sk. T) Kdo je tady ředitel?
5. 2. 18.30 (mimo) Audience
6. 2. 18.30 (sk. G) Maryša
8. 2. 18.30 (mimo) PS: ...odepiš!
9. 2. 18.30 (mimo) 1984
13. 2. 10.30 (zadáno) 1984
14. 2. 18.30 (mimo) Petrolejové lampy
15. 2. 18.30 (mimo) Spalovač mrtvol
16. 2. 18.30 (sk. R) Maryša
17. 2. 18.30 (mimo) Kráska z Leenane
19. 2. 18.30 (mimo) Mládí v hajzlu
22. 2. 18.30 (zadáno) Kdo je tady ředitel?
23. 2. 18.30 (sk. S) Maryša
26. 2. 18.30 (mimo) Škola základ života
27. 2. 18.30 (sk. V) Kdo je tady ředitel?
28. 2. 11.00 Mládí v hajzlu - hrajeme v DKMO
PROGRAM, Opavsko • Měsíčník - zdarma do domácností a firem na Opavsku. Vydává: Nakladatelství
MISE, s. r. o., Pr. Velikého 30, 703 00 Ostrava-Vítkovice • Vydavatel a ved. projektu: Josef Bordovský,
tel.: 599 529 770 • Šéfredaktorka: Ing. Hana Marušáková, tel.: 599 529 760, fax: 599 529 769,
program.opava@mise.cz • Inzerce: Barbora Wolfová, tel.: 599 529 777, 728 539 789 • Distribuce:
Česká pošta, a.s. • Adresa redakce: Pr. Velikého 30, 703 00 Ostrava-Vítkovice • www.eprogram.cz
• e-mail: program.opava@mise.cz • Tisk: EUROPRINT a.s. • Registrace: MK ČR E 12810. Uzávěrka
březnového Programu: 7. 2. 2018. Toto číslo vyšlo: 26. 1. 2018 • Změna programů je vyhrazena
pořadatelům • Platnost každé akce doporučujeme ověřit telefonicky • Za obsah reklamy odpo-
vídá zadavatel • Obsah reklamy se nemusí vždy shodovat s názorem redakce • Veškerá autorská
práva jsou vyhrazena vydavateli a není možné je použít bez jeho souhlasu •
KUPE
Kulturně-umělecký prostor
Vodárenská věž, Janská 7, Opava
tel: 555 501 415, www.kupecko.cz
6. 2. 18.00 Nit z přízraků
7. 2. 18.00 Tři billboardy kousek za Ebbingem
13. 2. 18.00 Obávaný
14. 2. 18.00 O těle a duši
20. 2. 18.00 Happy End
21. 2. 18.00 Prezident Blaník
27. 2. 18.00 Cukrář
28. 2. 18.00 Můj život Cuketky
CINESTAR OPAVA
OC Breda, U Fortny 49/10
tel.: 558 888 999, www.cinestar.cz
Únorové premiéry:
1. 2. Nit z přízraků • Prezident Blaník
8. 2. Padesát odstínů svobody
Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu
15. 2. Black Panther • Tvář vody
22. 2. Pračlověk • Akta Pentagon: Skrytá válka
Věčně tvá nevěrná
RETROSTAR
KINO POLANKA
Janovská 333, Polanka, www.retro-star.cz
tel.: 603 981 429, 724 048 192
6. 2. 18.00 Velká oříšková loupež 2
13. 2. 19.00 Zabiják & bodyguart
18. 2. 10.00 Nedělníček - pohádky pro nejmenší
20. 2. 18.00 Můj život Cuketky
27. 2. 19.00 Barry Seal: Nebeský gauner
KINO PANORAMA
Palackého 362, Klimkovice
tel.: 556 420 036, www.mesto-klimkovice.cz
4. 2. 16.00 Čertoviny
11. 2. 18.00 Zoufalé ženy dělají zoufalé věci
14. 2. 17.00 Jumanjí: Vítejte v džungli
21. 2. 17.00 Ferdinand
25. 2. 18.00 Padesát odstínů svobody
KINO ART
DK města Ostravy, 28. října 124, Mor. Ostrava
tel.: 597 489 111, www.dkmoas.cz
2. - 3. 2. 17.00 a 19.30, 4. 2. 19.30 Velká hra
4. 2. 15.45 Fryderyk Chopin: Dáma s kaméliemi
Záznam přenosu z Bolšoj balet Moskva
5. - 7. 2. 17.00 a 19.30 Nit z přízraků
12. - 14. 2. 17.00 a 19.30 Prezident Blaník
19. - 21. 2. 17.00 a 19.30 Tři billboardy kousek
za Ebbingem
23. - 25. 2. 17.00 a 19.30 Akta Pentagon:
Skrytá válka
26. - 28. 2. 17.00 a 19.30 Vnitřní slunce
KLUB NÁROČNÉHO DIVÁKA
1. 2. 17.00 a 19.30 Na konci světa
8. 2. 17.00 a 19.30 Paula
15. 2. 17.00 Out
22. 2. 17.00 a 19.30 Hmyz
KINO SENIOR
1. 2. 14.30 Na konci světa
5. 2. 14.30 Nit z přízraků
8. 2. 15.00 Paula • 12. 2. 15.00 Prezident Blaník
15. 2. 15.00 Out
19. 2. 14.30 Tři billboardy kousek za Ebbingem
22. 2. 15.00 Hmyz • 26. 2. 15.00 Vnitřní slunce
KINA
KONCERTY
JANÁČKOVA FILHARMONIE
DK města Ostravy, www.jfo.cz
28. října 124, Mor. Ostrava
tel.: 597 489 466 (předplatné JFO),
597 489 259 (pokladna)
2. 2. 19.00 Multifunkční aula Gong:
Tomáš Klus a Janáčkova filharmonie
8. 2. 18.00 Debussy, Ravel, klavír a varhany
Liszt, Guilmant, Debussy, Ravel
účinkují: Kateřina Pašková - klarinet
Josef Kratochvíl - varhany
Martin Chudada - klavír, Sergey Neller - dirigent
12. 2. 19.00 Lyrický večer se Šeherezádou
Grieg, Mendelssohn, Korsakov
účinkuje: Simon Trpčeski - klavír
15. 2. 19.00 Romantika smyslů zbavená
Wagner, Liszt, Šostakovič
účinkují: Federico Colli - klavír
Kaspar Zehnder - dirigent
Připravujeme:
1. 3. 19.00 Skladatel klavíristou, klavírista
dirigentem - Mozart, Rachmaninov
účinkuje: Daejin Kim - klavír a dirigent
AGENTURA PRESTO
www.agenturapresto.cz
Český rozhlas Ostrava, Dr. Šmerala 4, Ostrava 1
XVII. Cyklus komorních koncertů 2017- 2018
28. 2. 19.00 Guarneri trio Prague
Program: B. Martinů, A. Dvořák, B. Smetana
KINO LUNA OSTRAVA
ul. Výškovická 113, Ostrava-Výškovice
tel.: 596 751 712, www.kzoj.cz
1. - 7. 2. (mimo 4. a 5. 2.) 15.30 Coco
1. - 3. 2. 17.45 Jumanji: Vítejte v džungli
1. - 3. 2. a 7. 2. 20.00 Nit z přízraků
4. 2. 16.00 Metropolitní opera New York
Giacomo Puccini: Tosca (nová inscenace!)
5. 2. 16.00 Čertoviny, 18.00 Blade Runner 2049
6. 2. 18.00 Labyrint: Vražedná léčba
7. 2. 17.45 Paula
8. - 21. 2. 15.30 Sněhová královna: Tajemství
ohně a ledu
8. - 9. 2. 17.30 Tři billboardy kousek za Ebbingem
8. - 21. 2. 20.00 Padesát odstínů svobody
10. - 11. 2. 17.30 Liga spravedlnosti
Týden s Valentýnem
12. 2. 17.45 Špindl
13. 2. 17.45 Největší showman
14. 2. 17.45 Zoufalé ženy dělají zoufalé věci
15. 2. 17.45 Na konci světa
16. 2. 17.45 Zahradnictví: Nápadník
17. 2. 17.45 Hora mezi námi
19. 2. 17.45 Nádech pro lásku
18. 2. 16.00 Metropolitní opera New York
Gaetano Donizetti: L´elisir d´amore (Nápoj lásky)
20. 2. 17.30 Tvář vody
21. 2. 10.00 Promítání mateřským školám
21. 2. 17.30 Happy End
22. - 28. 2. (mimo 24. 2.) 15.30 Pračlověk
22. - 25. 2. 17.45 Věčně tvá nevěrná
22. - 25. 2. 20.00 Akta Pentagon: Skrytá válka
26. 2. 17.45 Ztracen v džungli
26. - 28. 2. 20.00 Věčně tvá nevěrná
27. 2. 17.45 Hmyz
28. 2. 17.45 Cinema italiano: Šíleně šťastná
SouBoJ Rebelu TouR 2018
6. 4. OSTRAVA Hala Tatran start 20:00
Info a vstupenky www.mastersofrock.cz
tel.:+420 777 701 591,mikeskova@pragokoncert.com
-HGLQHĀQìGYRMNRQFHUW
QHMYěWåtFKĀHVNRVORYHQVNìFKOHJHQG
KDUGDQGKHDY\
=QiPpKLW\QRYpVNODGE\DYHONpVSROHĀQpILQiOH
OP/PA-007
http://www.floowie.com/cs/cti/program-op-02-2018/www.eprogram.cz 3
www.ElektrokolaOstrava.cz
Prokopa Velikého 30 | Ostrava-Vítkovice | +420 599 529 753 | elektrokola@mise.cz
Otevírací doba | Pondělí - Pátek 9.00 - 17.00 hod. | Sobota - na objednávku
Ŷ Doprava po celé ČR ZDARMA
Ŷ Elektrokola, elektrokoloběžky, elektroskútry
Ŷ Výběr z 200 typů, skladem 80 elektrokol
VÁŠ SPECIALISTA
NA ELEKTROPOHON
DOPRAVA
ZDARMA
KAMENNÁ
PRODEJNA
TESTOVACÍ
JÍZDY
MODELY
2018
1HMYöWwÈVYöWRY¼URGLQQ¼OHGQÈUHYXHRSöWYç5
www.disneyonice.cz | www. pragokoncert.com
15. 1. 2019 OSTRAVA
OSTRAVAR ARÉNA
3URGHMYVÈWL
3DUWQHĵL
P/HA-008
OP/PA-006
http://www.floowie.com/cs/cti/program-op-02-2018/www.eprogram.cz
4
SPOLEČNOST
SANATORIA KLIMKOVICE
tel.: 556 422 360
www.sanatoria-klimkovice.cz
1. 2. 19.00 Beseda s M. Z. Kučerou:
Čachtická paní
5. 2. 19.00 Posezení s harmonikou
6. 2. 18.00 Lázeňské kino: Božská Florenc
8. 2. 19.00 Zábavná hra o ceny bingo
9. 2. 19.00 Oldies diskotéka
s Dj Paulem Doctorem
11. 2. 15.00 Klavírní recitál Daniela Juna
13. 2. 18.00 Lázeňské kino: Špunti na vodě
15. 2. 19.00 Travesti show Divoké kočky
17. 2. 19.30 Valentýnský ples
18. 2. 15.00 Koncert muzikálových melodií
O. Honsové
20. 2. 18.00 Lázeňské kino: Všechno nebo nic
22. 2. 19.00 Divadlo Divoch: Klíče na neděli
23. 2. 19.00 Taneční country večer s Digim
25. 2. 15.00 Já trubadur
Slavné árie pro tenor a klavír
27. 2. 18.00 Lázeňské kino: Masaryk
MĚSTO KLIMKOVICE
Lidická 1, 742 83 Klimkovice
tel.: 556 420 005, www.mesto-klimkovice.cz
10. 2. 14.00 Masopustní průvod městem
s ukončením v kině Panorama
18. 2. 16.00 Divadlo Fledis
divadelní představení v kině Panorama
25. 2. 10.00 Pohádka o bačovi, který falešně
trúbil v kině Panorama
OBEC BOLATICE
Obecní úřad Bolatice
Hlučínská 95/3, Bolatice, tel.: 553 654 999
13. 2. Rozloučení s masopustem - průvod
v maskách po Bolaticích, zakončený doprovod-
ným programem s pochováním basy v sále KD
DK MĚSTA OSTRAVY
28. října 124, Moravská Ostrava
tel.: 597 489 111 spoj. • 597 489 259 pokl.
www.dkmoas.cz • kavalova@dkv.cz
13. 2. 18.00 Skotsko - cestopis Patrika Dekana
13. 2. 19.00 Daniel Landa: Obvšeník
Autorské čtení s kytarou
15. 2. 19.00 Pavel Dobeš
15. 2. 19.00 Kouzlo Svanetie - cestopisný
komponovaný pořad Jiřího Kráčalíka
Připravujeme:
14. 3. 19.00 4TET - koncert
DŮM KULTURY AKORD
Nám. SNP 1, Ostrava-Zábřeh
tel.: 596 762 511, www.dk-akord.cz
3. 2. Lenka Lo Hrůzová - koncert
9. 2. 19.30 Reprezentační ples městského
obvodu Ostrava-Jih, vystoupí Dan Nekonečný,
kouzelník Richard Nedvěd a další.
14. 2. 17.00 3600 km pěšky po hranicích Česko-
slovenska - cestopis Václava Malinského
16. 2. 19.00 Oldies ples - skupina Nebratři + DJ,
hostem večera bude Ilona Csáková
17. 2. 19.30 Mandrage - Tour 2018
25. 2. Jarní ozvěny - cestovatelský festival
27. 2. 18.00 Intimně ženám 3 - Od dívky k ženě
další z besed pro ženy s Evou Nesrstovou
28. 2. 19.00 Cigánski Diabli - Gypsy Devils
KC HLUČÍN
Ostravská 18, Hlučín, www.kc-hlucin.cz
tel.: 595 043 397, pokladna: 558 270 100
16. 2. 19.00 IV. Fotbalový ples
17. 2. 20.00 Tradiční Hasičský ples
Připravujeme:
21. 3. 19.00 Zamilovaný sukničkář - divadlo
KUPE
Kulturně-umělecký prostor
Vodárenská věž, Janská 7, Opava
tel.: 555 501 415, www.kupecko.cz
2. 2. 19.00 Miroslav Paleček - folkový písničkář
9. 2. 19.00 Beata Hlavenková - jazzová pianistka
10. 2. 19.00 Opavský bál (SVČ) - pochování basy
15. 2. 19.00 Na vodárně s J. N.
16. 2. 19.00 Rozhovor vibrafonu s klavírem
M. Vilč + J. Bučánek
22. 2. 18.00 Big-beatová šedesátá / Kino Čas
OBECNÍ DŮM
Ostrožná 46, Opava, tel.: 553 791 947
www.oko-opava.cz
21. 2. 17.00 Sál purkmistrů:
Přednáška pro širokou zahrádkářskou veřejnost
KINO MÍR OPAVA
Kolářská 5, Opava, tel.: 553 650 342
www.kino.opava.org
14. 2. 19.00 Jiří Kolbaba
18. 2. 15.00 Duo Jamaha - koncert Šlágr
27. 2. 19.00 Zamilovaný sukničkář - divadlo
28. 2. Ekotop festival
Připravujeme:
7. 3. 19.00 Všechnopartička - Karel Šíp
si do Opavy pozval hosta Josefa Náhlovského
22. 3. 19.00 Co takhle ke zpovědi... - divadlo
Petr Nárožný v hlavní roli anglické komedie
OBEC SUDICE
Náměstí P. Arnošta Jureczky 13
tel.: 553 761 022, 553 761 332
4. 2. 14.00 Maškarní ples pro děti v tělocvičně
ZŠ v Sudicích - zábavný program s klauny
6. 2. Maškarní ples ve školce - dopoledne
10. 2. 20.00 Společenský ples Sboru dobrovol-
ných hasičů Sudice v sále restaurace
U Zlatého Džbánu
AKCE NA HLUČÍNSKU
do 4. 2. Hlučín: Výstava Život aristokratických dětí
2. 2. Dolní Benešov: Rybářský ples
2. 2. Hlučín: Ples seniorů
3. 2. Strahovice: Papučový bál
3. 2. Bolatice: Bál Hlučínska
3. 2. Píšť: Rokenrolový ples
10. 2. Dolní Benešov: Michal je kvítko
13. 2. Bolatice: Masopustní průvod
17. 2. Hněvošice: Dobročinný disco ples
18. 2. Bolatice: Maškarní ples pro děti
KD KTRIO
Dr. Martínka 4, Ostrava-Hrabůvka
tel.: 596 739 107, www.kzoj.cz
9. 2. 19.30 Valašský bál - folklorní soubor
Morava, 4FOUR Band
22. 2. 19.00 Leif De Leeuw Band - koncert
SLEZSKÝ
GRUNT
Háj ve Slezsku-Smolkov
www.slezskygrunt.cz
Facebook/divadlogrunt
kulturní prostor, hospoda, penzion,
hudební i divadelní vystoupení,
festivaly hudební, cestovatelské, gastro akce
2. 2. 18.00 Oslavy hromnice aneb povídání
s Monikou o bylinkách a Keltských tradicích
a zvycích
14. 2. Oslava Valentýna
tradiční„valentýnské menu“
23. 2. Avií Jižní Amerikou - dobrodružný
cestopis - Argentina, Urugway, Chile.
24. 2. Tradiční Masopust - masky, zabijačkové
speciality, Cimbálová muzika, divadlo, stánky …
2. 3. Retro ples - tentokrát Hardrock 60-70 léta
ROCK AND ROLL GARAGE
Restaurant & Music club
www.garageclub.cz
Martinovská 3262/50, Ostrava-Martinov
1. 2. Gangsters of swing orchestra
8. 2. OLYMPIC 55 LET - koncert
9. 2. HARLEY ples
10. 2. Baník ples
17. 2. Manželství v kostce - divadlo
22. 2. David Stypka a Bandjeez - koncert
23. 2. Ples ABC
24. 2. Original Oldies ples
KLUB PARNÍK
Sokolská tř. 26, Mor. Ostrava
tel.: 596 138 937
www.klubparnik.cz • www.ckv-ostrava.cz
Předprodej Po - Pá 8.00 - 17.00
1. 2. 19.00 Jerry Erben Jazz & Swing , Evergreens
5. 2. 19.00 Trio Merta, Hrubý & Fencl
8. 2. 19.00 Lanugo
9. 2. 19.00 Justin Lavash
14. 2. 19.00 Neil Zaza
15. 2. 19.00 Alice Springs Blues Band
16. 2. 20.00 Boris Band Combination
20. 2. 19.00 Benson McGlashan Trio
21. 2. 19.00 Kamelot
22. 2. 20.00 Michal Pavlíček & Monika Načeva
23. 2. 19.00 Festival Jarní Ozvěny
26. 2. 19.00 Jet Set Big Band
MASTERS
OF ROCK CAFE
Zlín - Čepkov
tel.: 577 001 122
www.mastersofrock.cz
24. 2. Sepultura (Braz) + Obscura,
Goatwhore, Fit For An Autopsy
Připravujeme: Katapult, Dymytry
KLUBY
OPAVSKÁ KULTURNÍ ORGANIZACE
OBECNÍ DŮM, KLUB ART
Ostrožná 46, Opava, www.klubart.cz
(vchod z Beethovenovy ulice)
Předprodej recepce, tel.: 553 791 947
6. 2. 19.00 Nezlomené - dokumentární film
9. 2. 16.30 Gympl Bands - tradiční akce kapel
studentů Slezského gymnázia.
10. 2. 21.00 Heartberak - drum and bass party
13. 2. 19.00 Hovory s… talk show
studenta Slezské univerzity Jakuba Plaskury
hosté žokej Marek Stromský a herec Slezského
divadla Daniel Volný
16. 2. 20.00 Element + Slepí křováci + Teralodon
koncert mladých kapel z našeho regionu
21. 2. 19.00 Vladimír Merta - folkový koncert
22. 2. 19.00 Robert Balzar Trio - jazz context
23. 2. 20.00 John Wolfhooker + All These
Memories + Glad For Today - koncert kapel
24. 2. 20.00 Panáčik - koncert
27. 2. 18.00 Kde se vzaly, tu se vzaly,
názvy opavských ulic… - přednáška
28. 2. 16.30 Katalánská krize aneb
s Kamilem Plačkem o vývoji pod Pyrenejemi
28. 2. 18.30 Film z platformy Promítej i ty!
KOFOLA MUSIC CLUB
Bruntálská 72, Krnov, tel.: 603 302 939
www.kofolamusicclub.cz
Otevřeno: Po - Čt 16.00 - 22.00
Pá, So 16.00 - 00.00, Ne 15.30 - 22.00
2. 2. 20.00 AC/CZ & Red Hot Chillies
nejlepší český AC/DC Revival s hosty
3. 2. 20.00 12. netradiční motorkářský bál
kapela Mistral, soutěže, bohatá tombola...
9. 2. 20.00 Katarzia (SK), host Tamala (OV)
16. 2. 20.00 Horkýže Slíže (SK)
24. 2. 19.30 Florbalový ples 7
Připravujeme:
9. 3. Tata Bojs • 10. 3. Black Tiger
15. 3. Dokonalá svatba - divadlo
17. 3. Barbora Poláková tour 2018
22. - 24. 3. Chinaski • 29. 3. Doga
31. 3. Lady Praga + Filip Zangi & Purpur
CAFÉ EVŽEN
bar & music club
Lepařova 4, Opava, evzen@cafe-evzen.cz
tel.: 731 352 040, www.cafe-evzen.cz
1. 2. 19.00 Fotografie - přednáška výborného
fotografa - Kuba Kožiál
9. 2. 19.00 Dekameron - divadlo GAFA
11. 2. 19.00 Manon - divadlo GAFA
14. 2. 19.00 Romance pro křídlovku - divadlo GAFA
15. 2. 18.00 Za lipicány po Evropě - povídání
s fotografem Daliborem Gregorem
22. 2. 19.00 Večery v jednom - koncert kapely
z Bruntálu
23. 2. 20.00 Bužma - folk/blues
koncert Luboše Khýra
25. 2. 19.00 Kabaret - valentýnský - divadlo GAFA
MUSIC BAR JAM
Otická 1249/14, Opava - Předměstí
http://www.musicbarjam.cz
Otevřeno: Po - Pá od 15.00, So - Ne od 17.00
2. 2. 20.00 Remotéka
9. 2. 20.00 Rockotéka
10. 2. 20.00 Koncert
23. 2. 20.00 System Terror Jam
E
z
BobBy
Mc
FeRriN
10. 5. 2018
OSTRAVA MULTIFUNKČNÍ
AULA GONG
OP/BW-007
OP/PA-009
MLÉKÁRNA KUNÍN a.s.
HLEDÁME pro svou provozovnu v Ostravě-Martinově
OPERÁTORY VÝROBY a EXPEDIENTY
Životopisy zasílejte na e-mail: gabriela.brezinova@lactalis.cz
POŽADUJEME:
➢ ochotu pracovat
v nepřetržitém provozu
➢ spolehlivost
a čistý trestní rejstřík
➢ vzdělání SOÚ, SŠ
➢ zodpovědnost,
kladný přístup k práci
NABÍZÍME:
➢ práci na hlavní pracovní poměr, stabilitu
➢ základní mzdu + docházkový bonus
+ osobní ohodnocení
➢ příspěvek na penzijní pojištění
➢ příspěvek na závodní stravování
➢ možnost zakoupení firemních výrobků
➢ 5 týdnů dovolené
http://www.floowie.com/cs/cti/program-op-02-2018/www.eprogram.cz 5
DĚTEM
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU
Jaselská 4, Opava, www.svcopava.cz
tel.: 553 712 100, 553 712 821
Husova 17, Opava, www.svcopava.cz
tel.: 553 623 276, 553 625 356
4., 11., 18. a 25. 2. 9.00 - 12.00 SVČ Husova:
MINIZOO pro veřejnost
13. 2.15.30 - 17.30 Horní nám. Koněc Masopusta
průvod masopustních maškar, soutěž o nejdelší
jitrnici, cimbálové muziky, pochování basy...
25. 2. 15.00 KD Na Rybníčku: Maškarní karneval
Abraka muzika - tanečky, soutěže, hry a zábava
pro malé i větší děti v maskách a jejich doprovod
5. - 9. 3. Příměstský tábor: Jarní prázdniny 2018
CENTRUM VOLNÉHO ČASU
Náměstí 20, Kravaře, tel.: 553 671 283
www.cvckravare.cz
1. 2. 17.00 Maškarní bál
v sále hostince U kozla, Borová
3. 2. Maškarní bál - Mokré Lazce
5. 2. Maškarní bál - Kouty
10. 2. 14.00 Masoputní průvod městem v maskách
start CVČ Kravaře, cíl v sále restaurace U Slaniny
18. 2. Maškarní karneval pro děti
U vodníka Slámy, Lhota
19. 2. 9.00 Okrskové kolo přehlídky dětských re-
citátorů Dětská scéna 2018 na zámku v Kravařích
24. 2. 15.00 Základní veřejné kolo soutěže
Dívka roku 2018 v Kulturním domě v Bolaticích
EUROTOPIA OPAVA o.p.s.
Zacpalova 379/27, Opava
tel.: 608 883 618, 774 883 619, 774 063 618
www.opava.eurotopia.cz
KLUB MODRÁ KOČKA
Hradecká 16, Opava
Každé Po, Út, Čt 14.00 - 18.00, St 15.00 - 17.00
BABY CLUB KAČKA
Jateční 7, Opava, www.babyclub.cz
tel.: 553 654 073, 605 962 095
od 5. 2. Po - Pá 9.00 - 17.00 Plavání kojenců
a batolat
od 6. 2. Út - Čt 9.00 - 15.00 Vanové plavání
od 14. 2. Psychofyzická příprava na porod:
St 17.00 Cvičení, 18.00 Přednášky pro těhotné
Čt 14.00 Plavání pro těhotné
9. 2. 9.30 Montessori klubík
22. 2. 15.00 Jídelníček pro nejmenší
23. 2. 15.30 Dětský karneval - zábavné odpole-
dne pro celou rodinu - pohádka, cvičení, tvoření
a průvod masek
MATEŘSKÉ CENTRUM
Liptovská 21,Opava 6, tel.: 723 391 163
info@babyclub.cz, www.babyclub.cz
od 5. 2. Cvičení rodičů s dětmi
vhodné pro děti od 3 měsíců do 4 let
KC HLUČÍN
Ostravská 18, Hlučín, www.sak-hlucin.cz
tel.: 595 043 397, pokladna: 558 270 100
4. 2. 14.00 Dětský maškarní ples
11. 2. 17.00 Pololetní koncert
účinkují malé baletky a tanečnice
DIVADLO LOUTEK
Černá louka, Pivovarská 15, Mor. Ostrava
tel.: 596 100 501 • www.dlo-ostrava.cz
4. 2. 10.00 Dášeňka, 15.00 Hrnečku vař!
aneb Dvě pohádky o hrnečku
5. 2. 18.30 Stříhali dohola Josefa Kainara
11. 2. 10.00 a 15.00 Radim Vizváry: Pejprbój
10.30 a 15.30 Perníková chaloupka
16. 2. 18.30 Obyčejný život - host NDM
18. 2. 10.00 a 15.00 Broučci
10.30 a 15.30 O víle menší než zrnko máku
19. 2. 18.30 Obyčejný život - host NDM
25. 2. 10.00 a 15.00 Čtyřlístek zasahuje
10.00 Vyrob si svou loutku - dílna pro děti
DK MĚSTA OSTRAVY
28. října 124, Moravská Ostrava
tel.: 597 489 111 spoj. • 597 489 259 pokl.
www.dkmoas.cz • info@dkv.cz
10. 2. 10.00 Velký maškarní karneval
25. 2. 16.00 Div. Pohádka, Praha: Tři přadleny
Připravujeme:
3. 3. 10.00 Divadlo Krapet, Praha: Maxipes Fík
25. 3. 16.00 Liduščino divadlo, Roztoky:
Velikonoční čtyřlístek plný pohádek
VZDĚLÁVÁNÍ
Mojmírovců 1002/42, 709 00 Ostrava
mobil: 734 578 175
Studujte obory:
Obecně právní činnost
Praxe v advokátních kancelářích a ve firmách.
Předškolní a mimoškolní pedagogika
Studium je kvalifikací pro učitele mateřských
škol, vychovatele, pedagogy volného času,...
Titul DiS.
Možnost výhodného pokračování studia
na partnerské vysoké škole do 2. ročníku.
Termín uzávěrky přihlášek je stanoven
na 28. 2. 2018!!!
VOLEJTE ZDARMA: 800 888 989
www.prigo.cz
Vítězslava Nezvala 801/1, 736 01 Havířov
mobil: 603 365 984
Studujte obory:
Veřejná ekonomika a správa
Management v sociální sféře
Sociální práce
Titul Bc.
Nově elitní studium ekonomie v Ostravě.
Manažerské studium BBA, MBA, MPA, LL.M., DBA.
Termín uzávěrky přihlášek je stanoven
na 28. 2. 2018!!!
www.vsss.cz
VZDĚLÁVACÍ STŘEDISKO, MASÉRSKÁ ŠKOLA
PROSPORT, Hrušovská 11, Ostrava-Přívoz
tel.: 596 612 214, www.skola-prosport.cz
Kvalita, zkušení lektoři, vzdělávání
s tradicí již od r. 1990!!!
Rekvalifikační a certifikované kurzy
s akreditací MZ ČR a MŠMT ČR:
ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKA, SANITÁŘ,
OŠETŘOVATEL, MASÉR, LYMFATICKÁ MASÁŽ,
INSTRUKTOR FITNESS, KINESIOTEJPING,
další odborné kurzy, školení, semináře
a workshopy. ZDARMA přes úřad práce.
Více na www.skola-prosport.cz
SLEZSKÉ ZEMSKÉ MUZEUM
KNIHOVNA, Opava
tel.: 553 622 060, www.szm.cz
Otevřeno: St 12.00 - 15.30, Čt 8.00 - 15.30
KNIHOVNA BÍLOVEC
Slezské náměstí 63, tel.: 556 412 264
www.knihovnabilovec.cz
8. 2. 18.00 Igor Skotnica:
Nepál - cestopisná beseda
15. 2. 16.00 Jarmila Rýdlová: Jak se nenechat
nachytat - odborná přednáška
27. 2. 18.00 Richard Müller: projekce filmu
28. 2. 18.00 Richard Müller: projekce filmu
KNIHOVNA MĚSTA OSTRAVY
28. října 2, Mor. Ostrava
tel.: 599 522 611 • www.kmo.cz
ústřední knihovna u Sýkorova mostu a 27 poboček
v Ostravě - jeden průkaz pro všechny knihovny
výpůjční a informační služby pro děti i dospělé
hudební oddělení - zvuková knihovna
veřejný internet - Britské centrum KMO
Akce a výstavy:
do 3. 3. Galerie v pasáži: Výstava výtvarných
prací studentů PORG Ostrava
2. 2. 19.00 Open mic Ostrava - vystoupí:
Jirka Hurych, písničkář, kytarista a glosátor
z Lanškrouna, Tom Oakland, česko-anglický
písničkář ze skupiny Oakland Sisters z Brna
a Jakub Moravčík, písničkář z Ostravy
7. 2. 16.00 Operní sirény - diskuzní pořad na
téma Operní sólista. Vystoupí sólisté NDM
Ostrava Anna Nitrová a Martin Gurbaľ
a dramaturgyně opery Eva Mikulášková.
16. 2. 17.30 Markéta Schaffartzik a hosté
pěvecký recitál posluchačky Fakulty umění
Ostravské univerzity
SLEZSKOOSTRAVSKÝ
HRAD
Hradní 1, 710 00 Slezská Ostrava
tel.: 596 115 967
http://hrad.cerna-louka.cz
17. 2. Masopust na hradě - masopustní
zábava na Slezskoostravském hradě
Otevřeno: Út - Ne 10.00 - 18.00
DOLNÍ
VÍTKOVICE
www.dolnivitkovice.cz
Vítkovice 3004
Ostrava-Vítkovice
Prohlídkové okruhy od těžby uhlí přes proces
výroby železa. Vysokopecní okruh včetně
Bolt Tower nebo Uhelný okruh.
Denně v 10.00, 12.00, 14.00 a 16.00 hod.
Start prohlídek z Návštěvnického centra pod
VP1, nkp@dolnivitkovice.cz, 724 955 121.
V případě zájmu navštívit Bolt Tower v době
od 18.00 - 22.00 Vám vstupenky poskytne
obsluha výtahu, kontaktujte na tel. 725 992 124.
Multifunkční aula Gong - prohlídky jen v Ne
po předchozí telefon. domluvě na 724 955 121
www.stcostrava.cz, Areál Dolní Vítkovice
Vítkovice 3004, Ostrava-Vítkovice
VELKÝ SVĚT TECHNIKY
Čtyři fantastické expozice plné interaktivních
a zábavou nabitých exponátů pro návštěvníky
každého věku, včetně 3D kina a Divadla vědy.
10. 2. Mezinárodní den žen a dívek ve vědě.
Osobnost měsíce: Dmitrij Ivanovič Mendělejev.
Ne - Čt 10.00 - 18.00, Pá - So 10.00 - 20.00.
recepce.stc@dolnivitkovice.cz, 595 955 740
MALÝ SVĚT TECHNIKY
Jedinečná interaktivní
výstava odhaluje tajemství
techniky a vynálezů od parního
stroje až po současnost.
3. 2. Narozeniny Julese Verna.
Denně 10.00 - 18.00
recepce.u6@dolnivitkovice.cz, 595 952 957
ZOO ZLÍN
Lukavská 112, Zlín - Štípa
www.zoozlin.eu, tel.: 577 914 180
3. - 5. 2. S vysvědčením zadarmo do zoo
13. - 17. 2. Jarní prázdniny v zoo
Otevřeno: Po - Ne 8.30 - 16.00
ARCHEOPARK
Chotěbuz - Podoboř, tel.: 552 309 133
www.muzeumct.cz
do 31. 3. Vzdělávací komiks v Archeoparku
Přednášky a besedy:
3. 2. 14.00 Himalájské výpravy
Beseda s cestovatelem Ivo Petrem
10. 2. 14.00 Zajímavosti z Číny
přednáška Mgr. Petra Pyszka
17. 2. 14.00 Putování po Mexiku
Cestopisná přednáška Ing. Stanislava Vincoura
24. 2. 14.00 Historické mapy - přednáška
Vlastimila Ciesara
Otevřeno: Út - Ne 8.00 - 16.00
LANDEK PARK
HORNICKÉ MUZEUM
Pod Landekem 64
Ostrava-Petřkovice
tel.: 596 131 804
www.landekpark.cz
landekpark@dolnivitkovice.cz
Skutečné fáraní do dolu a unikátní expozice
báňského záchranářství.
Út - Ne 9.00 - 16.00, začátky prohlídek
v 10.00, 12.00, 14.00 a 16.00 hod.
Restaurace Harenda u Barborky a BistrOpen
VÝSTAVIŠTĚ ČERNÁ LOUKA
Moravská Ostrava, tel.: 596 167 111-112
www.cerna-louka.cz
Expozice historických motocyklů:
Út - Ne 10.00 - 17.00
13.- 15. 2. MARV s.r.o. - výprodej second handu
18. 2. Fauna trhy - chovatelská a pěstitelská burza
25. 2. Avízo bazar - vše pro rodinu s dětmi
www.maxner.cz, tel.: 603 116 780
24. 3. DRÁŽĎANY - výstava orchidejí 890,- Kč
Pravidelné skibusy každý čtvrtek a sobotu.
SLOVENSKO VELKÁ RAČA 250,- Kč
SLOVENSKO CHOPOK JASNÁ 450,- Kč
SLEVA NA SKIPAS 10 EURO
CYKLOZÁJEZDY
NA ROK 2018
Cyklobanda - Leo Henáč
Více na:
http://cyklobanda-leo-henac.webnode.cz
SOLNÉ DOLY WIELICZKA
ul. Danilowicza 10, Wieliczka, Polsko
tel.: 00480 122 787 302
turystyka@kopalnia.pl, www.kopalnia.pl
2 km prohlídková trasa: unikátní solné komory,
kde jsou zachovány stopy těžebních prací
a historické důlní nástroje • podzemní kaple se
solnými plastikami a reliéfy • solná jezírka
Otevřeno: denně 8.00 - 17.00
TROPIC HUKVALDY
inf.: 603 592 173, 558 699 354
www.tropichukvaldy.cz
Exotické rostliny a zvířata, bonsaje, kaktusy,
masožravé rostliny, citrusy, orchideje, bytové
a venkovní rostliny. Prohlídka tropických skleníků
a japonské zahrady. Dále je možno shlédnout
samce pumy, mluvící papoušky žako, ara, kakadu,
tukana, leguána, holandské kozy, sklípkany...
Otevírací doba na www.tropichukvaldy.cz
ZÁMEK BRUNTÁL
Zámecké nám. 7, Bruntál, www.mubr.cz
tel.: 554 717 947, 554 717 949
Výstavy: do 11. 3. Mezi dvěma světy
15. 2. - 8. 4. Masopust - fotografie D. Bednáře
Stálá expozice:
Řemeslo má zlaté dno, Příroda Bruntálska
Otevřeno: Út - Ne 9.00 - 16.00
ZÁMEK FRYŠTÁT
Masarykovo náměstí 1, Karviná-Fryštát
tel.: 596 387 340 (pokladna zámku)
www.zamek-frystat.cz
I. okruh - hlavní budova zámku: Expozice
šlechtického bydlení 16. - 20. století
II. okruh - vedlejší budova zámku Lottyhaus:
Expozice šlechtického a měšťanského bydlení
19. století. Prohlídky: So - Ne 11.00 a 13.00
III. okruh - vedlejší budova Lottyhaus: Národní
galerie Praha - Expozice českého umění 19. století
Otevřeno: Út - Ne 10.00 - 17.00
10. - 11. 2. Valentýnský víkend na zámku
ZOO OSTRAVA
Michálkovická 197, Slezská Ostrava
tel.: 596 241 269, 596 243 316
www.zoo-ostrava.cz
Stohektarový přírodní areál zoo s unikátními
zvířaty i rostlinami z celého světa je otevřen
každodenně
2. 2. Pololetní prázdniny v zoo
7. 2. 16.00 Přednáška: Ochrana místní
biodiverzity v Zoo Ostrava
10. 2. Valentýn v zoo
Otevřeno: denně areál: 9.00 - 17.00,
pavilony, pokladna: 9.00 - 16.00
ZOO OLOMOUC
Darwinova 29, Olomouc-Svatý Kopeček
tel.: 585 151 601, www.zoo-olomouc.cz
Otevřeno: denně 9.00 - 16.00
VALAŠSKÉ MUZEUM
V PŘÍRODĚ
Rožnov pod Radhoštěm
tel.: 571 757 111 • www.vmp.cz
3. 2. 9.00 - 16.00 Dřevěné městečko: Masopust
Otevřeno: Dřevěné městečko Út - Ne 10.00 - 16.00
Valašská dědina a Mlýnská dolina pouze exteriéry
Út - Ne 10.00 - 16.00
TIPY NA VÝLET
http://www.floowie.com/cs/cti/program-op-02-2018/www.eprogram.cz
6
FALUN GONG
Městské Sady Opava
Cvičíme každou neděli od 8.00 hod.
Cvičení jsou pomalá a snadno naučitelná, přiná-
šejí pocit klidu, energii a svěžest, odstraňují stres
CHARITA OPAVA
Wellness centrum
Přemyslovců 26, 747 07 Opava - Jaktař
tel.: 553 611 322, www.charitaopava.cz
Klasické zdravotní a sportovní masáže,
lymfatické masáže, aromamasáže,
masáže lávovými kameny, medové masáže,
perličkové koupele, rašelinové zábaly, sauna.
Otevřeno: Po - Pá 7.30 - 20.00
Detašované pracoviště:
Kylešovská 4, 746 01 Opava, tel.: 605 443 222
Otevřeno: Po - St 8.00 - 18.00, Čt, Pá 8.00 - 15.00
Občanská poradna:
Kylešovská 10, 746 01 Opava, tel.: 553 616 437
Otevírací doba: Po 8.00 - 11.00, 12.00 - 15.30
Út 9.00 - 12.00 pouze pro telefonické konzultace
St 8.00 - 15.30 pouze pro objednané
Čt 8.00 - 12.00, 12.00 - 15.00 odpol. pro tel. konzultace
POMOC V KRIZI FÉNIX
bezplatná krizová intervence Charity Opava
tel.: 737 615 459, fenix@charitaopava.cz
Máte problémy? Trápíte se? Navštivte nás!
Návštěvy po telefonickém objednání,
Charitní dům sv. Františka, Kylešovská 10
AQUAPARK KRAVAŘE
Buly Aréna, Kostelní 2075/28b
Kravaře, tel.: 553 777 591
www.aquapark-kravare.cz
Samostatná část sportovního komplexu Buly
Aréna. V bazénu je několik různých chrličů,
vodních děl, masážní lavice a lehátka, jeskyně
s bublery a vodopádem, dvě plavecké dráhy 25m.
Hlavní atrakcí je divoká řeka. Tobogán 65 m.
Otevírací doba bazén:
Po, Út, Čt 13.00 - 21.00, St 7.00 - 21.00,
Pá 12.00 - 21.00, So, Ne 8.00 - 21.00
Aquaerobik: Út 19.00 - 20.00
Sauna: Po, Út, Pá 14.00 - 21.00 společná
St 9.00 - 21.00 ženy, Čt 14.00 - 21.00 muži
So, Ne 8.00 - 21.00 společná
HOLOS
Marie Dolanské 12, Opava-Vlaštovičky
tel.: 773 615 324, 603 718 185
www.holos.cz
Profesionální psychologické a psychiatrické
ošetření lidem v obtížné životní situaci:
Po - Pá 9.00 - 15.00
Krizová linka pomoci 24 hod. denně
tel.: 603 718 185
4. 2. Ticho, impuls, pohyb…změna - workshop
5. 2. Večerní taneční pro dospělé
zahájení kurzu
6. 2. 18.00 Shaman - vernisáž výstavy
Brigitte Grofové
8. 2. Lady Styling - zahájení kurzu
16. - 18. 2. Šamanika - seminář holotropního
dýchání
21. 2. 15.00 Skupina sdílení„Lotos“
23. 2. 18.00 Relaxace s léčivou hudbou
SPORT
WELLNESS, FITNESS
BOWLING
RAKETA BOWLING
Krnovská 553/184, Opava-Jaktař
tel.: 553 710 090
Sportovní využití na 6-ti bowlingových
drahách, kulečník, biliárd, šipky a stolní fotbal
1. 2. 16.00 Bowling družstev o Opavský pohár,
superfinále
5. 2. 16.00 16. kolo mezipodnik. soutěže, 1. liga
6. 2. 16.00 16. kolo mezipodnik. soutěže, 2 .liga
7. 2. 16.00 16. kolo mezipodnik. soutěže, 3. liga
8. 2. 16.30 15. kolo mezipodnik. soutěže, extraliga
12. 2. 16.00 17. kolo mezipodnik. soutěže, 1. liga
13. 2. 16.00 17. kolo mezipodnik. soutěže, 2. liga
14. 2. 16.00 17. kolo mezipodnik. soutěže, 3. liga
15. 2. 16.30 16. kolo mezipodnik. soutěže, extraliga
18. 2. 11.30 MKK cup 2018
bowlingový turnaj jednotlivců kde i 9 = strike.
19. 2. 16.00 18. kolo mezipodnik. soutěže, 1. liga
20. 2. 16.00 18. kolo mezipodnik. soutěže, 2. liga
21. 2. 16.00 18. kolo mezipodnik. soutěže, 3. liga
22. 2. 16.30 17. kolo mezipodnik. soutěže, extraliga
26. 2. 16.00 18. kolo mezipodnik. soutěže, 1. liga
27. 2. 16.00 18. kolo mezipodnik. soutěže, 2. liga
28. 2. 16.00 18. kolo mezipodnik. soutěže, 3. liga
JUDO
HALA JUDO
Sportovní areál
Varenská 40a, Ostrava
tel.: 725 105 079,
777 250 714
FB TJ Judo Ostrava
http://www.tjjudoostrava.cz/
AKCE:„Buď jak Lukáš Krpálek“
stálý nábor členů, již od 5 let,
každé úterý a čtvrtek 16.00 - 17.50
BASKETBAL
BK OPAVA
BK Breda & Weinstein Opava
Žižkova 8/2904, Opava
www.bkopava.cz, tel.: 553 759 365
Kooperativa NBL
3. 2. 18.00 BK Opava - MMCITÉ Brno
14. 2. 18.00 BK Opava - Sluneta Ústí nad Labem
Český pohár, čtvrtfinále
4. 2. 16.00 BK Opava - ČEZ basketball Nymburk
ATLETIKA
VÍTKOVICE ARÉNA, a. s.
Ruská 135/3077, Ostrava-Zábřeh
tel.: 596 707 303
www.arena-vitkovice.cz
ATLETICKÁ HALA, tel: 596 707 162
24. 2. 10.00 Mistrovství ČR juniorů v atletice
25. 2. 9.30 Mistrovství ČR juniorů v atletice
OLYMPIÁDA 2018
OLYMPIJSKÝ FESTIVAL
OSTRAVA 2018
9. - 25. 2. Místa konání:
Ostravar aréna, Korejská vesnička na Masary-
kově nám. v Ostravě, lyžařská střediska Bílá,
Karlov, Kopřivná a Mosty u Jablunkova.
Zájemci mohou navštívit mnoho sportovišť a
vyzkoušet si tradiční a méně tradiční sporty.
BĚŽKY
CITY CROSS SPRINT
Dolní oblast Vítkovice Ostrava
www.citysprint.cz
10. 2. od 10.00 City Cross Sprint 2018
závod na běžkách otevřený pro veřejnost
a zároveň exhibice za účasti českých
i světových lyžařských hvězd
MAŽORETKY
SPORTOVNÍ HALA HLUČÍN
Tyršova 5a, Hlučín, tel.: 595 043 677
www.sak-hlucin.cz
25. 2. 8.00 Zlatá hlučínská hvězda
nepostupová soutěž v mažoretkovém sportu
OPAVSKÁ KULTURNÍ
ORGANIZACE
www.oko-opava.cz
OBECNÍ DŮM
Ostrožná 46, Opava, tel.: 553 791 947
Galerie Obecního domu:
8. 2. - 29. 4. Big-beatová šedesátá
Vernisáž výstavy 7. 2. v 17.00
Doprovodný program k výstavě:
8. 2. 18.00 Československý bigbít 60. let
poslechový pořad
15. 2. 18.00 KUPE (Janská 7): Big-beatová
šedesátá / Kino Čas - hudební jednohubky
z filmových týdeníků - I. část
18. 2. 17.00 KD Na Rybníčku: Faraoni
po 50 letech aneb čtvrtek mladé generace
na nedělním čaji - koncert
21. 2. 17.00 Komentovaná prohlídka výstavy
Expozice Cesta města:
Dějiny Opavy
do 18. 2. Krajina starých sídel
23. 2. - 25. 3. Zmizelé Sudety
Otevřeno: Út - Ne 10.00 - 18.00
DŮM UMĚNÍ
Pekařská 12, Opava, tel.: 553 668 734
Výstavy:
do 4. 3. Jaroslav Koléšek - socha
do 4. 3. Ivo Sumec a Václav Rodek:
Dvojitá porce - malba
do 4. 3. Antonín Gavlas: Skupenství světla
socha, digitální tisky
do 4. 3. Michaela Spurná: U nás - fotografie
do 4. 3. Josef Čapek ze sbírek Galerie
výtvarného umění v Ostravě - malba
Otevřeno: Út - Ne 10.00 - 18.00
KUPE
Kulturně-umělecký prostor
Vodárenská věž, Janská 7, Opava
tel.: 555 501 415, www.kupecko.cz
do 28. 2. David Macháč: Zahrádkáři
Stálé výstavy a expozice:
Opava železniční - venkovní výstava
o historii železnic na Opavsku
Kurt nafurt - stálá expozice Kurta Gebauera
Otevřeno: Út - Pá 14.00 - 20.00
GALERIE DŘEVĚNÉ
PLASTIKY BT
Opava, Otická ul. 11
tel.: 736 212 600
Propagace ušlechtilého řemesla a řezbářské
tvorby. Výroba a prodej originálních dárkových
předmětů ze dřeva v autorské galerii
Otevřeno: Po - Pá 9.00 - 12.00, 13.00 - 16.30
Po tel. domluvě i mimo provozní dobu
MUZEUM HLUČÍNSKA
Zámecká 4, Hlučín, tel.: 595 041 617
www.muzeum.hlucin.com
do 4. 2. Život aristokratických dětí - výstava
Stálá expozice:
Kdo jsou lidé na Hlučínsku
Otevírací doba: Po - Pá 8.30 - 12.00, 13.00 - 17.00
Ne 9.00 - 11.30, 14.00 - 17.00
MUZEUM BÍLOVEC
Zámecká 691/5, tel.: 556 412 266,
www.kulturnicentrumbilovec.cz
www.facebook.com/muzeumbilovec
do 19. 4. Stanislav Lubojacký:
Retrospektiva - výstava
20. 2. 17.00 Felix Ivo Leicher - odborná
přednáška prof. PhDr. Lubomíra Slavíčka CSc.
MINIGALERIE VIRIDIAN
Hrnčířská 20, Hlučín
Otevřeno v době výuky, více na www.viridian.cz
Výstava aktuálních prací účastníků kurzů kresby,
malby a grafiky ATELIÉRU VIRIDIAN.
Putovní výstava„ZACHRAŇME PSY“
na pomoc psům v útulcích
GALERIE GRUNT 217
Kujavy u Fulneku, tel.: 603 572 755
http://galerie-grunt-kujavy.webnode.cz
Stálá expozice ostravských a regionálních
autorů obrazy, sochy, grafika, krásná umělecká
keramika, dřevěné plastiky, ikebany
Otevřeno: Po - Ne 9.00 - 18.00
VÝSTAVY
SLEZSKÉ ZEMSKÉ MUZEUM
www.szm.cz
HISTORICKÁ VÝSTAVNÍ BUDOVA
Komenského 10, Opava, tel.: 553 714 809
7. 2. 17.30 Československo-lichtenštejnské
vztahy od r. 1945 do současnosti - přednáška
historika Kamila Rodana
17. a 18. 2. 9.00 - 17.00 Rozloučení s Petrem
Bezručem - tematicky zaměřený program pro
malé i velké návštěvníky.
v 15.00 komentovaná prohlídka výstavy s jejími
autorkami.
21. 2. 17.30 Gnalić - podmořský výzkum vraku
renesanční lodi - přednáška Matěje Martinčáka
28. 2. 17.30 Izrael - ptačí ráj
přednáška Michala Jakubce
Expozice: Slezsko
Výstavy:
do 18. 2. Valentin Držkovic:
Kresby z pařížské ZOO
do 18. 2. Petr Bezruč - bard prvý,
co promluvil
23. 2. - 8. 3. Můj svět - výstava oceněných
snímků 10. ročníku fotografické soutěže
do 30. 4. Vilém Borůvka a Indie
do 4. 11. Putujeme po Slezsku
s Edmundem Wilhelmem Braunem
Otevřeno: denně 8.00 - 18.00
PAMÁTNÍK PETRA BEZRUČE
Ostrožná 35, Opava, tel.: 553 625 024
4. a 18. 2. 14.00 Zimní inspirace v pohádkách
Víkendový program pro rodiny s dětmi.
Expozice: Život a dílo Petra Bezruče
Výstava:
do 15. 4. Leopold Parma mezi přáteli
Otevřeno: Út 8.00 - 12.00, 13.00 - 16.00
Čt 10.00 - 12.00, 13.00 - 18.00
ARBORETUM NOVÝ DVŮR
Stěbořice-Nový Dvůr, tel.: 553 661 975
Expozice: Dřeviny pěti světadílů,
Subtropické a tropické rostliny
Výstavy:
První skleníková expozice v Arboretu Nový Dvůr
Zvířata a jejich děti
Otevřeno: denně 8.00 - 16.00
ART GALERIE PENSION
Penzion U řeky, Karlovice
tel.: 603 271 434, www.pensionureky.wbs.cz
Prodej uměleckých děl i na splátky
27. 1. - 23. 3. Kolektivní prodejní výstava
na zahájení nové výstavní sezóny 2018
Otevřeno: denně 10.00 - 22.00
OSTRAVSKÉ MUZEUM
Masarykovo nám. 1, Moravská Ostrava
tel.: 596 123 760, www.ostrmuz.cz
do 25. 2. Panenky jako suvenýry ze světa
ze sbírky Jagody a Ewy Liszka (Polsko)
do 25. 2. Za Velkou zdí / Památky čínského
starověkého umění ze soukromé sbírky
Otevřeno: Po - Pá 9.00 - 17.00
So 9.00 - 13.00 • Ne 13.00 - 17.00
Galerie výtvarného umění
DŮM UMĚNÍ GVUO
Jurečkova 9, Moravská Ostrava
tel.: 596 115 425 • www.gvuo.cz
Výstavy:
do 25. 3. Výstava jednoho díla ze sbírek GVUO:
Emil Filla: Kuřák
do 31. 12. František Jureček - Alois Sprušil
Nová Galerie v nové republice - stálá expozice
do 25. 3. Norbert Grund Fecit/Jan Balzer Sculpsit
do 25. 3. Abstraction-Création, Art Non
Figuratif 1932-1936
Arp, Bill, Calder, Kupka, Mondrian
do 25. 3. Hledání hranic malby
v postmediálním prostředí
Otevřeno: Út - Ne 10.00 - 18.00
Doprovodný program - Dům umění:
1. 2. 19.00 Doneda/Myhr Duo - koncert
13. 2. 16.30 Přednáška Marka Zágory: Matyáš
Korvín ve vizuálních pramenech středověku
15. 2. 19.00 Petr Nikl a Ondřej Smeykal:
Malování hudbou, vyprávění světlem
21. 2. 17.00 Přednáška Vladimíra Šulce: Festival
fotografie Bratislava / Italská fotografie 40. - 80.
léta 20. století
22. 2. 18.00 Literární čtvrtky: Protimluvná šestnáctka
28. 2. 16.30 Přednáška Gabriely Pelikánové:
Kavárenský život v Ostravě aneb chci tančit
a dát si něco dobrého, miláčku
KRYTÝ BAZÉN
OSTRAVAPORUBA
Gen. Sochora 1378, Ostrava-Poruba
tel.: 596 977 511, www.sareza.cz
50 m bazén:
Po - Pá 6.00 - 21.30, So - Ne 9.00 - 19.30
Dětský bazén - info na www.sareza.cz
Kondiční plavání: Po - Pá 20.00 - 21.30
Pára:
Po - Pá 13.00 - 20.00, So - Ne 10.00 - 19.00
100 m tobogán, výplavový bazén:
Po - Pá 13.00 - 20.00, So - Ne 9.00 - 19.00
Fitness a posilovna (v ceně je bazén a pára):
Po - Pá 6.00 - 21.30, So - Ne 9.00 - 19.30
Solární studio:
Po - Pá 11.00 - 19.00, So - Ne 10.00 - 19.00
Saunové centrum: Po 8.00 - 21.00
Út - Pá 7.00 - 21.00, So - Ne 9.30 - 19.30
Masérna: Po 8.00 - 21.00
Út - Pá 7.00 - 21.00, So - Ne 9.30 - 19.30
Uzávěrka březnového Programu 7. 2. 2018
http://www.floowie.com/cs/cti/program-op-02-2018/SKI AREÁL SNOWLAND,
VALçIANSKA DOLINA
www.snowland.sk, Valča
oblast Malá Fatra, Slovensko
Počet sjezdovek: 8
Počet vleků/ lanovek: 6/1
Obtížnost: z / z / z
Služby: umělé zasněžování, noční osvětlení,
půjčovna a servis lyží, lyžařská a snow-
boardová škola, občerstvení, běžecké trasy
LYŽAĴSKÝ VLEK ARMÁDA
www.dolnilomna.eu, Dolní Lomná
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 1
Počet vleků: 2
Obtížnost: z
Služby: umělé zasněžování, noční
osvětlení, půjčovna lyží, lyžařská škola,
občerstvení
SKI PARK GRUĤ
www.skipark-grun.cz, Staré Hamry
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 5
Počet vleků/ lanovek: 2/1
Obtížnost: z / z
Služby: umělé zasněžování, noční
osvětlení, půjčovna a servis lyží,
lyžařská škola, občerstvení
SKI BÍLÁ
www.skibila.cz, Bílá 173, Staré Hamry
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 8
Počet vleků/ lanovek: 4/1
Běžecké tratě: 4
Obtížnost: z / z
Služby: umělé zasněžování, noční
osvětlení, půjčovna a servis lyží, lyžařská
škola, dětský lyžařský park, občerstvení
SKI AREÁL
BIOCEL ZLATNÍK
www.skizlatnik.cz, Krásná 112
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 2
Počet vleků: 2
Obtížnost: z / z / z
Služby: umělé zasněžování, noční
osvětlení, lyžařská škola, občerstvení
KEMPALAND
www.kempaland.eu, Bukovec 3736
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 2
Počet vleků: 3
Obtížnost: z / z
Služby: umělé zasněžování, noční
osvětlení, půjčovna a servis lyží, lyžařská
škola, dětský lyžařský park, občerstvení
SKI çERTOV JAVORNÍKY
www.skicertov.sk, Lazy pod Makytou 1110
oblast Javorníky
Počet sjezdovek: 7
Počet vleků: 5
Obtížnost: z / z / z
Služby: umělé zasněžování, noční
osvětlení, půjčovna a servis lyží,
lyžařská škola, občerstvení
HEIPARK TOŠOVICE
www.heipark.cz, Tošovice 72, Odry
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 6
Počet vleků: 6
Obtížnost: z / z / z
Služby: umělé zasněžování, noční
osvětlení, půjčovna a servis lyží, lyžařská
škola, svah pro sáňkování a bobování
s vlastním lanovým vlekem, občerstvení
SKI MALENOVICE
www.skimalenovice.cz, Malenovice 258
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 6
Počet vleků: 3
Obtížnost: z / z
Služby: umělé zasněžování, noční
osvětlení, půjčovna lyží a snowboardů,
lyžařská škola, občerstvení
SKI MORÁVKA SVIĤORKY
www.skimoravka.cz, Morávka 201
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 2
Počet vleků: 1
Obtížnost: z / z
Služby: umělé zasněžování, půjčovna lyží
a snowboardů, lyžařská a snowboardová
škola, občerstvení, běžecká trať
SKI AREÁL
MOSTY U{JABLUNKOVA
www.skimosty.cz, Mosty u Jablunkova
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 4
Počet vleků: 5
Obtížnost: z / z / z
Služby: umělé zasněžování, noční osvětlení,
půjčovna a servis, lyžařská škola, snowpark,
občerstvení, běžecké trasy, bobová dráha
SKI AREÁL OPÁLENÁ
www.areal-opalena.cz, Pstruží u Čeladné
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 2
Počet vleků: 2
Obtížnost: z / z
Služby: noční osvětlení, lyžařská
a snowboardová škola, snowpark,
občerstvení, běžecké trasy
SKI AREÁL PALKOVICE
www.skipalkovice.cz, Palkovice
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 2
Počet vleků: 3
Obtížnost: z / z
Služby: půjčovna a servis lyží, občerstvení
SKI AREÁL MEZIVODÍ
www.skimezivodi.cz, Bílá - Mezivodí 177
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 5
Počet vleků: 4
Obtížnost: z / z
Služby: umělé zasněžování, půjčovna lyží
a snowboardů, lyžařská škola,
občerstvení
PUSTEVNY
www.pustevny.cz, Trojanovice 477,
Frenštát p. R.
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 3
Počet vleků/ lanovek: 1/1
Obtížnost: z / z
Služby: umělé zasněžování, půjčovna lyží,
snowboardů a běžek, občerstvení,
běžecké trasy
SKI AREÁL ĴEKA
www.ski-reka.cz, Řeka u Třince
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 2
Počet vleků: 2
Obtížnost: z / z
Služby: umělé zasněžování, noční
osvětlení, lyžařská škola, půjčovna lyží
a snowboardů, občerstvení
SKI AREÁL SEVERKA
www.severka.eu, Dolní Lomná
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 4
Počet vleků: 4
Obtížnost: z / z
Služby: umělé zasněžování, noční
osvětlení, půjčovna lyží, lyžařská škola,
snowpark
SKALKA FAMILY PARK s. r. o.
www.skalkaostrava.com
Vřesinská, 708 00 Ostrava
Počet sjezdovek: 3
Počet vleků: 2 + 1 pásový vlek dětský svět
Obtížnost: z / z
Služby: Umělé zasněžování, noční osvětlení,
lyžařská a bruslařská školička, dětský park,
restaurace, bistro, venkovní kluziště, dětský
koutek, sál, parkoviště, půjčovna lyží a bruslí
SKI AREÁL MACHňZKY
www.skiarealmachuzky.cz,
Velké Karlovice
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 2
Počet vleků: 2
Obtížnost: z / z / z
Služby: umělé zasněžování, noční
osvětlení, občerstvení
LYŽAĴSKÝ VLEK
VISALAJE
www.visalajevlek.cz, Staré Město
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 1
Počet vleků: 2
Obtížnost: z / z
Služby: dětský vlek
SKI AREÁL AVALANCHE
Dolní Moravice, Rýmařov
oblast Jeseníky
Počet sjezdovek: 5
Počet vleků/ lanovek: 4/1
Obtížnost: z / z / z
Služby: umělé zasněžování, noční
osvětlení, půjčovna a servis lyží, lyžařská
škola, snowpark, občerstvení
SKI AREÁL
çERVENOHORSKÉ SEDLO
www.cervenohorskesedlo.eu,
Loučná nad Desnou, Kouty nad Desnou 72
oblast Jeseníky
Počet sjezdovek: 8
Počet vleků/ lanovek: 8/1
Obtížnost: z / z
Služby: umělé zasněžování, půjčovna
a servis lyží, lyžařská škola, občerstvení
SKI AREÁL KOUTY
www.kouty.cz, Kouty nad Desnou
oblast Jeseníky
Počet sjezdovek: 5
Počet vleků/ lanovek: 3/1
Obtížnost: z / z / z
Služby: umělé zasněžování, noční
osvětlení, půjčovna a servis lyží,
lyžařská škola, občerstvení, běžecké trasy
SKI AREÁL
PRADõD - OVçÁRNA
www.figura.cz, Malá Morávka 256
oblast Jeseníky
Počet sjezdovek: 8
Počet vleků: 7
Obtížnost: z / z / z
Služby: noční osvětlení, půjčovna a servis
lyží, lyžařská škola, snowpark,
občerstvení, běžecké trasy
LYŽAĴSKÝ AREÁL
RAMZOVÁ
www.bonera.cz, Ramzová 339
oblast Jeseníky
Počet sjezdovek: 7
Počet vleků/ lanovek: 2/2
Obtížnost: z / z / z
Služby: umělé zasněžování, půjčovna
a servis lyží, lyžařská škola, občerstvení
SKI AREÁL RELAX
- DOLNÍ MORAVA
www.dolnimorava.cz, Velká Morava 35
oblast Jeseníky
Počet sjezdovek: 7
Počet vleků/ lanovek: 3/2
Obtížnost: z / z / z
Služby: umělé zasněžování, půjčovna a
servis lyží, lyžařská škola, snowpark, občer-
stvení, bobová dráha, večerní sáňkování
SKI AREÁL KARLOV
www.skikarlov.cz, Karlov pod Pradědem 183,
Malá Morávka
oblast Jeseníky
Počet sjezdovek: 14
Počet vleků/ lanovek: 6/3
Obtížnost: z / z / z / z
Služby: umělé zasněžování, noční osvětlení,
půjčovna a servis lyží, lyž. škola, občerstvení
SKI KUNçICE
www.skikuncice.cz, Kunčice 56,
Staré Město pod Sněžníkem
oblast Jeseníky
Počet sjezdovek: 8
Počet vleků/ lanovek 3/1
Obtížnost: z / z / z
Služby: umělé zasněžování, noční osvětlení,
půjčovna a servis lyží, lyžařská škola,
snowpark, občerstvení, běžecké trasy
SKI AREÁL
VRÁTNÁ DOLINA
oblast Malá Fatra, Slovensko
Počet sjezdovek: 17
Počet vleků/ lanovek: 12/2
Obtížnost: z / z / z / z
Služby: umělé zasněžování, noční
osvětlení, půjčovna a servis lyží, lyžařská
a snowboardová škola, občerstvení
SNOWPARADISE
VELKÁ RAçA
www.snowparadise.sk, Oščadnica
oblast Kysucké Beskydy, Slovensko
Počet sjezdovek: 15
Počet vleků/ lanovek: 3/3
Obtížnost: z / z / z
Služby: umělé zasněžování, noční
osvětlení, půjčovna a servis lyží, lyžařská
škola, občerstvení, běžecké trasy
Lyžaĵské areály
najdete také na
www.eprogram.cz
www.eprogram.cz
www.eprogram.cz 7
SKI AREÁLY A SJEZDOVKY
SKI AREÁL
VAĤKňV KOPEC
www.vankuvkopec.cz, Horní Lhota
Počet sjezdovek: 5
Počet vleků: 5
Obtížnost: z / z / z
Služby: umělé zasněžování, noční
osvětlení, půjčovna a servis lyží, lyžařská
a snowboardová škola, snowpark,
občerstvení
http://www.floowie.com/cs/cti/program-op-02-2018/gbICbW<ÝȳÙȳËȳ
BÙºôÙäËô«ºǜǤǛǡȹǢ
ǢǟǣǛǜ*½éÄ
b½ȳȭǠǤǠǛǟǝǞǢǜ
õõõȳéäËÄäÙ½ȳĀ
OP/PA-008 P/PE-002 OP/SD-003
http://www.floowie.com/cs/cti/program-op-02-2018/