Program OV 01-2018
Program OV 01-2018
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-01-2018/Soutöže o vstupenky
facebook.com/ProgramCZ
LEDEN 2018
divadla, kina, zábava, kluby, výstavy, sport, vzdöláváni
24. ročník
V lednu spouštíme nové internetové stránky
www.eprogram.cz
!
P/PA-016
Kontaktovat nás můžete na tel.: 720 346 444, e-mail: info@edin.cz, www.edin.cz
ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÁ ŠKOLA EDIN
ZÁKLADNÍ ŠKOLA
• maximálně 14 dětí ve třídě
• pedagogové jsou žákům partnery
• výuka anglického jazyka rodilými mluvčí
MATEŘSKÁ ŠKOLA
• individuální přístup - 6 dětí na pedagoga
• děti přijímáme již od 2 let věku
• výuka anglického jazyka prostřednictvím rodilých mluvčí
MINIŠKOLKA
• pro děti od 6 měsíců
• docházka dle potřeb rodičů
P/BW-004
ZAŽIJTE OLYMPIÁDU
V BRNĚ A OSTRAVĚ
9. – 25. 2. 2018
Voucher
na vstupenku
Toto není platná vstupenka. Voucher je nutno na pokladně
Olympijského festivalu vyměnit za platnou vstupenku.
Voucher platí pro 1 osobu pro celodenní vstup na Olympijský festival
v Brně nebo Ostravě v době konání akce. Návštěvníci jsou povinni
dodržovat návštěvní řád festivalu a řídit se pokyny pořadatelů.
www.olympijskyfestival.cz #olympijskyfestival
OFICIÁLNÍ DOPRAVCE
PART1(ňI FESTIVALU
estival
nni
AMBASADOŘI
David Moravec,
hokejista
Martin Erat,
hokejista
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-01-2018/LEDEN
2018
VSTUP ZDARMA
WWW.KNIHCENTRUM-OSTRAVA.CZ
-0+*#<#/1séÉOXÉEG-0+*PCMQWRÉwVÉOXøVwÉ5.\'87O½w
#-%\'84/%+241,\'-67&ł/-0+*;m+8÷
521.7(+0#0%7,\'56#67640©/÷5611564#8#
4\'<\'487,6\'5+/©5610#9\'$18¹%*5640-%*999-0+*%\'0647/1564#8#%<4\'<\'48#%\'0\'$16\'.\'(10+%-;
721<140÷0©s/+0762Į\'&<#é6-\'/#-%\'4\'<\'48#%\'2412#,©&156#86\'5\'2415©/8é#5
Sylva Lauerová s*TCêMC
Abhejali Bernardová s0CXøMWPG\½NGzÉ
Aleš Ulm s2Q\QTQRKEGMTCFQW
6XQįGPÉUGFKEÉ6122s(KIWTM[\RCRÉTQXÙEJMQWNÉ
2CXGN
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-01-2018/do kina
Facebook èasopisu Program | Zajímavé tipy | Aktuality | Soutöže | www.facebook.com/ProgramCZ
3
LEDEN
2018
1. - 7. 1. 2018
Po 1. 1. 17.00 Minikino: Ztracen v džungli
19.30 Minikino: Místo splněných přání
Út 2. 1. 18.00 Kino Polanka: Příšerákovi
18.00 Sanatoria Klimkovice: Po strništi bos
Út - St 2. - 3. 1. 17.00 a 19.30 Kino Art:
Největší showman
17.15 Kino Luna: Star Wars: Poslední z Jediů
20.00 Kino Luna: Ztracen v džungli
St 3. 1. 17.00 Minikino: Rock‘n roll
19.00 Kino Hvězda: Po strništi bos
19.00 Kino K3 Bohumín: Ztracen v džungli
19.30 Minikino: Největši showman
Čt 4. 1. 16.00 Kino K3 Bohumín: Čertoviny
17.00 Minikino: Zahradnictví: Nápadník
19.00 Kino K3 Bohumín: Insidious:
Poslední klíč
19.30 Minikino: Borg/McEnroe
Čt - Ne 4. - 7. 1. 17.45 Kino Luna: Největší
showman
20.00 Kino Luna: Insidious: Poslední klíč
Pá 5. 1. 16.00 Kino K3 Bohumín: Čertoviny
17.00 Minikino: Kvarteto
19.00 Kino K3 Bohumín: Insidious:
Poslední klíč
19.30 Minikino: Odnikud, 21.30 Insidious
Pá - Ne 5. - 7. 1. 17.00 a 19.30 Kino Art:
Čertoviny
So 6. 1. 17.00 Minikino: Intimissimi on Ice:
Legenda krásy
19.00 Kino K3 Bohumín: Liga spravedlnosti
19.30 Minikino: Kolo zázraků
Ne 7. 1. 16.00 Kino K3 Bohumín:
Thor: Ragnarok
17.00 Minikino: Borg/McEnroe
19.00 Kino K3 Bohumín: Velká hra
19.30 Minikino: Místo splněných přání
8. - 14. 1. 2018
Po 8. 1. 17.00 Minikino: Největši showman
17.45 Kino Luna: Kvarteto
19.30 Minikino: Kolo zázraků
Po - St 8. - 10. 1. 17.00 a 19.30 Kino Art:
Ztracen v džungli
19.45 Kino Luna: Velká hra
Út 9. 1.18.00 Sanatoria Klimkovice:
Aldabra, byl jednou jeden ostrov
Út 9. 1. 17.45 Kino Luna: Kolo zázraků
19.00 Kino Polanka: Dunkerk
St 10. 1. 17.00 Minikino: Můj život Cuketky
17.00 Kino Hvězda: Hurvínek a kouzelné
muzeum
17.45 Kino Luna: Tom of Finland
19.30 Minikino: Odnikud
Čt 11. 1. 17.00 Minikino: Rock‘n roll
17.45 Kino Luna: Špindl
19.30 Minikino: Kolo zázraků
Pá 12. 1. 17.00 Minikino: Odnikud
19.00 Kino K3 Bohumín: Kolo zázraků
19.30 Minikino: Velká hra
21.30 Minikino: Nejtemnější hodina
Pá - Ne 12. - 14. 1. 17.00 a 19.30 Kino Art:
Nejtemnější hodina
18.00 Kino Luna: Star Wars: Poslední z Jediů
So 13. 1. 16.00 Kino K3 Bohumín: Zmenšování
17.00 Minikino: Místo splněných přání
19.00 Kino K3 Bohumín: Nejtemnější hodina
19.30 Minikino: Zmenšování
Ne 14. 1. 17.00 Minikino: Velká hra
19.00 Kino K3 Bohumín: Zmenšování
19.30 Minikino: Wind River
15. - 21. 1. 2018
Po 15. 1. 17.00 Minikino: Místo splněných přání
17.30 Kino Luna: Přání k mání
19.30 Minikino: Nejtemnější hodina
Po - St 15. - 17. 1. 17.00 a 19.30 Kino Art:
Odnikud
19.45 Kino Luna: Zmenšování
Út 16. 1. 17.30 Kino Luna: Hora mezi námi
18.00 Sanatoria Klimkovice: Místo u moře
19.00 Kino Polanka: Milada
St 17. 1. 17.00 Minikino: Kolo zázraků
17.30 Kino Luna: Nejtemnější hodina
18.00 Kino Panorama: Milada
19.00 Kino K3 Bohumín: Zmenšování
19.30 Minikino: Velká hra
Čt 18. 1. 17.00 Minikino: Nejtemnější hodina
19.00 Kino K3 Bohumín: Zmenšování
19.30 Minikino: Zmenšování
Čt - Ne 18. - 21. 1. 17.45 Kino Luna: Zoufalé
ženy dělají zoufalé věci
20.00 Kino Luna: Cizinec ve vlaku
Pá 19. 1. 17.00 Minikino: Cizinec ve vlaku
19.00 Kino K3 Bohumín: Zoufalé ženy
dělají zoufalé věci
19.30 Minikino: Tři billboardy kousek za
Ebbingem
Pá - So 19. - 20. 1. 17.00 a 19.30 Kino Art:
Cizinec ve vlaku
So 20. 1. 17.00 Minikino: Intimissimi on Ice:
Legenda krásy
Ne 21. 1. 16.00 Kino K3 Bohumín: Čertoviny
17.00 Minikino: Zoufalé ženy dělají
zoufalé věci
19.00 Kino K3 Bohumín: Cizinec ve vlaku
19.30 Kino Art: Cizinec ve vlaku
19.30 Minikino: Nejtemnější hodina
22. - 28. 1. 2018
Po 22. 1. 17.00 Minikino: Tři billboardy
kousek za Ebbingem
17.00 Kino Panorama: Příšerákovi
17.45 Kino Luna: Špindl
19.00 Kino K3 Bohumín: Star Wars
19.30 Minikino: 120 BPM
Po - St 22. - 24. 1. 17.00 a 19.30 Kino Art:
Zoufalé ženy dělají zoufalé věci
20.00 Kino Luna: Zoufalé ženy dělají
zoufalé věci
Út 23. 1. 17.45 Kino Luna: Earth: Den na
zázračné planetě
18.00 Sanatoria Klimkovice: Spojenci
19.00 Kino Polanka: Dokud nás svatba
nerozdělí
St 24. 1. 17.00 Minikino: Kvarteto
17.00 Kino Hvězda: Esa z pralesa
17.45 Kino Luna: Místo splněných přání
St 24. 1. 19.00 Kino K3 Bohumín: Zoufalé
ženy dělají zoufalé věci
19.30 Minikino: Suzanne
Čt 25. 1. 17.00 Minikino: Roman J. Israel, Esq.
19.00 Kino K3 Bohumín: Zoufalé ženy
dělají zoufalé věci
19.30 Minikino: Manifesto
Čt - Ne 25. - 28. 1. 17.45 Kino Luna: Zoufalé
ženy dělají zoufalé věci
19.45 Kino Luna: Labyrint: Vražedná léčba
Pá 26. 1. 17.00 Minikino: Tvář vody
19.00 Kino K3 Bohumín: Labyrint:
Vražedná léčba 3D
19.30 Minikino: Všechny prachy světa
21.30 Minikino: Insidious
Pá - Ne 26. - 28. 1. 17.00 a 19.30 Kino Art:
S láskou Vincent
So 27. 1. 17.00 Minikino: Cizinec ve vlaku
19.00 Kino K3 Bohumín: Labyrint:
Vražedná léčba
19.30 Minikino: Akta Pentagon: Skrytá válka
Ne 28. 1. 17.00 Minikino: Tři billboardy
kousek za Ebbingem
18.00 Kino Panorama: Špindl
19.00 Kino K3 Bohumín: Všechny prachy
světa
19.30 Minikino: Zoufalé ženy dělají
zoufalé věci
29. - 31. 1. 2018
Po 29. 1. 17.00 Minikino: Nemilovaní
18.00 Kino Panorama: Star Wars: Poslední
z Jediů
19.30 Minikino: Všechny prachy světa
Po - St 29. - 31. 1. 17.00 a 19.30 Kino Art:
Všechny prachy světa
19.45 Kino Luna: Všechny prachy světa
Út 30. 1. 17.45 Kino Luna: Zoufalé ženy
dělají zoufalé věci
18.00 Sanatoria Klimkovice: Rande naslepo
19.00 Kino Polanka: Zahradnictví: Dezertér
St 31. 1. 17.00 Minikino: Tvář vody
17.45 Kino Luna: S láskou Vincent
19.30 Minikino: Akta Pentagon: Skrytá válka
hudba, opera, balet
Čt 11. 1. 19.00 Kino K3 Bohumín: Motörhead
19.30 Minikino: Motörhead:
Clean your Clock
20.00 Kino Luna: Motörhead:
Clean your Clock
Ne 21. 1. 15.45 Kino Art: Romeo a Julie
přímý přenos z Bolšoj balet Moskva
So 27. 1. 18.45 DKMO: Giacomo Puccini:
Tosca - přímý přenos z Metropolitní
opery v New Yorku
Po 29. 1. 18.00 Kino Luna: Mikhail
Baryshnikov - Prostor (balet)
filmový klub
Út 2. 1. 17.00 Minikino: Universum Brdečka
19.30 Minikino: Cukrář
Čt 4. 1. 17.00 a 19.30 Kino Art:
Universum Brdečka
Út 9. 1. 17.00 Minikino: Cukrář
19.30 Minikino: Out
Čt 11. 1. 17.00 a 19.30 Kino Art:
Nepřesaditelný!
Út 16. 1. 17.00 Minikino: Roman J. Israel, Esq.
19.30 Minikino: Manifesto
Po 17. 1. 19.00 Kino Hvězda: Tom of Finland
Čt 18. 1. 17.00 Kino Art: Borg/McEnroe
Út 23. 1. 17.00 Minikino: Tvář vody
19.30 Minikino: Nemilovaní
Čt 25. 1. 17.00 a 19.30 Kino Art: Cukrář
Út 30. 1. 17.00 Minikino: Na konci světa
19.30 Minikino: S láskou, Vincent
ȑ pro seniory
St 3. 1. 15.00 Minikino: Dokud nás svatba
nerozdělí
Čt 4. 1. 15.00 Kino Art: Universum Brdečka
Po 8. 1. 15.00 Kino Art: Čertoviny
St 10. 1. 15.00 Minikino: Milada
Čt 11. 1. 15.00 Kino Art: Nepřesaditelný!
Po 15. 1. 15.00 Kino Art: Odnikud
Út 16. 1. 16.30 Kino Polanka: Milada
St 17. 1. 15.00 Minikino: Vražda v Orient
Expresu
Čt 18. 1. 15.00 Kino Art: Borg/McEnroe
Po 22. 1. 15.00 Kino Art: Zoufalé ženy dělají
zoufalé věci
St 24. 1. 9.00 K3 Bohumín: Zahradnictví:
Rodinný přítel
15.00 Minikino: Obávaný
Čt 25. 1. 15.00 Kino Art: Cukrář
Po 29. 1. 15.00 Kino Art: S láskou Vincent
St 31. 1. 15.00 Minikino: Rodin
pro döti
Út - St 2. - 3. 1. 15.15 Kino Luna: Ferdinand
Čt - St 4. - 17. 1. 15.30 Kino Luna: Čertoviny
So 6. 1. 15.00 Minikino: Čertoviny
Ne 7. 1. 10.00 Kino K3 Bohumín: Čertoviny
15.00 Minikino: Paddington 2
St 10. 1. 17.00 Kino Hvězda: Hurvínek
a kouzelné muzeum
So 13. 1. 10.00 Kino Hvězda: Pojďte pane,
budeme si hrát
10.00 Kino K3 Bohumín: Za kamarády z TV 6
15.00 Minikino: My Little Pony Film
Ne 14. 1. 10.00 Kino Luna: Dvanáct měsíčků II
10.00 Kino Polanka: Nedělníček - pohádky
15.00 Minikino: Čertoviny
16.00 Kino Panorama: Paddington 2
Čt - Ne 18. - 21. 1. 15.30 Kino Luna: Příšerákovi
So 20. 1. 15.00 Minikino: Paddington 2
Ne 21. 1. 10.00 Kino K3 Bohumín: Coco
15.00 Minikino: Čertoviny
Po - St 22. - 24. 1. 15.30 Kino Luna: Ferdinand
Čt - St 25. - 31. 1. 15.30 Kino Luna: Coco
So 27. 1. 15.00 Minikino: Paddington 2
Ne 28. 1. 10.00 Kino Luna:
Čertovské pohádky
15.00 Minikino: Čertoviny
St 31. 1. 17.00 Kino Hvězda: Auta 3
PROGRAM - společník všech Ostravanů • Měsíčník - zdarma do domácností a firem na území
města Ostravy • Vydává: Nakladatelství MISE, s. r. o. • Vydavatel: Josef Bordovský, tel.: 599 529 770
• Šéfredaktorka: Ing. Hana Marušáková, tel.: 599 529 760, e-mail: program@mise.cz • Inzerce:
Ing. Pavel Darda (599 529 782), Bára Wolfová (599 529 777), Šárka Daňková (599 529 764), Jana
Vysloužilová (599 529 759) • Distribuce: Česká pošta, a.s. • Adresa redakce: Prokopa Velikého 30,
703 00 Ostrava-Vítkovice, fax - obchodní: 599 529 750, fax - redakce: 599 529 769, e-mail:
program@mise.cz, www.eprogram.cz • Tisk: EUROPRINT a.s. • Registrace: MK ČR E 12810 •
Uzávěrka únorového čísla: 8. 1. 2018 • Toto číslo vyšlo: 21. 12. 2017 • Změna programů
je vyhrazena pořadatelům • Platnost každé akce doporučujeme ověřit telefonicky • Za obsah
reklamy odpovídá zadavatel • Obsah reklamy se nemusí vždy shodovat s názorem redakce •
Veškerá autorská práva jsou vyhrazena vydavateli a není možné je použít bez jeho souhlasu •
partner rubriky
KDE NAJDU
Kino Art: DKMO, 28. října 124,
Mor. Ostrava, www.dkmoas.cz
Minikino: Kostelní 3, Ostrava,
www.minikino.cz
Kino Luna: ul. Výškovická 113,
Ostrava-Výškovice, www.kzoj.cz
Kino Panorama: Palackého 362,
Klimkovice, www.mesto-klimkovice.cz
Retrostar - kino Polanka: Janovská 333,
Polanka, www.retro-star.cz
Kino Hvězda: Frýdecká 1000/48,
Vratimov, www.ksvratimov.cz
Kino K3 Bohumín: Studentská 781,
Bohumín, www.k3bohumin.cz
Facebook
Program
çasopis Program vychází
v nákladu 134.000 výtiskʼn.
Soutöže o vstupenky
facebook.com/ProgramCZ
petrom.cz
koupelny na míru
tel.: 775 71 71 71 info@petrom.cz
P/PA-012
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-01-2018/NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY | Kalendáĵ akcí | Magazín | Zajímavá místa | www.eprogram.cz
do divadla
4
LEDEN
2018
1. - 7. 1. 2018
St 3. 1. 18.30 Divadlo A. Dvořáka:
Paní Bovaryová
Čt 4. 1. 18.30 Divadlo P. Bezruče:
Spalovač mrtvol
19.00 Divadlo A. Dvořáka: Mučedník
Pá 5. 1. 18.30 Divadlo J. Myrona: Kiss me,
Kate - derniéra
18.30 Divadlo P. Bezruče: Kdo je tady ředitel?
19.00 Stará Aréna: HumorOva
- stand-up comedy show
So 6. 1. 18.30 Divadlo A. Dvořáka:
Labutí jezero
18.30 Divadlo J. Myrona: Evita
18.30 KS Aréna: Tři sestry - premiéra
19.30 Stará Aréna: Hrobník
Ne 7. 1. 10.00 Divadlo A. Dvořáka:
Zob, zob, zoban!
10.00 Divadlo loutek: Broučci
15.00 Divadlo loutek: O víle menší než
zrnko máku
18.30 Divadlo A. Dvořáka: Labutí jezero
19.30 Stará Aréna: Křest
8. - 14. 1. 2018
Po 8. 1. 18.30 Divadlo P. Bezruče:
Škola základ života
18.30 KS Aréna: Tři sestry
19.00 MěDK Karviná: Divadlo v Rytířské:
Chvilková slabost - hrají: Petra Špalková,
David Matásek a Sandra Černodrinská
Út 9. 1. 18.30 Divadlo A. Dvořáka:
Labutí jezero
18.30 Divadlo P. Bezruče: 1984
19.30 Stará Aréna: Hotel Infercontinental
St 10. 1. 18.30 Divadlo A. Dvořáka: Tajemství
18.30 Divadlo J. Myrona: Edith a Marlene
18.30 Divadlo P. Bezruče: PS: ...odepiš!
18.30 KS Aréna: Vyrozumění
Čt 11. 1. 18.30 Divadlo A. Dvořáka:
Lazebník sevillský!!!
18.30 Divadlo J. Myrona: Peer Gynt
premiéra
18.30 KS Aréna: Tři sestry
Pá 12. 1. 17.00 Divadlo loutek: Hrnečku vař!
aneb Dvě pohádky o hrnečku - premiéra
18.30 Divadlo J. Myrona: Romeo a Julie
18.30 KS Aréna: Slepice
19.00 Divadlo A. Dvořáka: Teď mě zabij
19.30 Stará Aréna: Mrvé oči
So 13. 1. 18.30 Divadlo A. Dvořáka: Otello
18.30 Divadlo J. Myrona: Peer Gynt
18.30 Divadlo P. Bezruče: Velký sešit
19.00 DKMO: Studio Dva divadlo, Praha:
Kutloch aneb I muži mají své dny
hrají: B. Klepl/M. Maděrič, K. Hádek/V. Jílek,
M. Slaný/P. Bláha, F. Blažek/R. Štabrňák
19.00 Divadlo Mír: Dva úplně nazí muži
19.00 Divadlo improvizace Odvaz:
Improshow
Volební speciál 2 (Cooltour Ostrava)
19.30 Stará Aréna: Mrtvé oči
Ne 14. 1. 10.00 Divadlo A. Dvořáka:
Zob, zob, zoban!
10.00 a 15.00 Divadlo loutek: Kocourek
Modroočko
10.30 a 15.30 Divadlo loutek: Hrnečku
vař! aneb Dvě pohádky o hrnečku
15.00 Divadlo A. Dvořáka: Ifigenie v Aulidě
19.00 Divadlo Mír: Dva úplně nazí muži
15. - 21. 1. 2018
Po 15. 1. 18.30 Divadlo J. Myrona: Rebecca
18.30 KS Aréna: Obraz
19.00 Divadlo loutek: Obyčejný život
host NDM
19.00 Divadlo Mír: O lásce
host Divadlo Studio Dva
19.30 Stará Aréna: Vánoce u Ivanovových
Út 16. 1. 18.30 Divadlo J. Myrona:
Romeo a Julie
18.30 Divadlo P. Bezruče: Spalovač mrtvol
18.30 KS Aréna: Lidská tragikomedie
19.00 DKMO: Divadlo A. Dvořáka, Příbram:
Prokletí nefritového škorpióna
hrají: Bohumil Klepl, Anna Fixová, Roman
Štabrňák, Vladimír Senič, Martin Dusbaba,
Eliška Dohnalová, Filip Müller
19.30 Stará Aréna: Elektra - derniéra
St 17. 1. 18.30 Divadlo J. Myrona: Peer Gynt
18.30 KS Aréna: Divoká kachna
19.00 DK Akord: Ag. Harlekýn: Bosé nohy
v parku. Hrají: Veronika Freimanová,
Rudolf Hrušínský a další
19.30 Stará Aréna: Bonnie a Clyde
Čt 18. 1. 18.30 Divadlo A. Dvořáka: Tajemství
18.30 Divadlo J. Myrona: Donaha!
18.30 Divadlo P. Bezruče: Kdo je tady ředitel?
18.30 KS Aréna: Něco za něco
19.00 DKMO: Divadlo Ungelt, Praha: Skořápka
hrají: Alena Mihulová, Petra Nesvačilová
19.00 Divadlo Mír: Drahoušku, to chce drink!
19.00 Sanatoria Klimkovice:
(Ne)prodejné manželky
19.30 Stará Aréna: Pekingská kachna
Pá 19. 1. 18.30 Divadlo A. Dvořáka:
Prodaná nevěsta
18.30 Divadlo J. Myrona: Rebecca
18.30 Divadlo P. Bezruče: Petrolejové lampy
18.30 KS Aréna: Smíření
So 20. 1. 14.00 Stará Aréna: Vincent a Bóďa:
Dobrodružství v Benátkách
18.30 Divadlo A. Dvořáka: Otello
18.30 Divadlo J. Myrona: Rebecca
19.00 Divadlo Mír: Bůh masakru
19.00 Stará Aréna: HumorOva
- stand-up comedy show
Ne 21. 1. 10.00 a 15.00 Divadlo loutek:
Malá Mína zmlsaná
10.30 a 15.30 Divadlo loutek:
O blýskavém prasátku
18.00 Stará Aréna: E. A. Poe
18.30 KS Aréna: Tři sestry
22. - 28. 1. 2018
Po 22. 1. 19.00 Divadlo Mír: Mátový nebo
citron
19.30 Stará Aréna: Kalrs of Romové
Út 23. 1. 18.30 Divadlo J. Myrona:
Dva světy/Jeden svět
18.30 KS Aréna: Slyšení
19.00 MěDK Karviná: Divadlo Kalich:
Pro tebe cokoliv. Hrají: Jana Paulová,
Pavel Zedníček, Simona Lewandowska,
Ladislav Hampl, David Suchařípa, Pavla
Vojáčková-Rychlá, Kristián Kašpar
19.00 K3 Bohumín: Zkrocení zlé ženy divadlo
St 24. 1. 18.30 Divadlo A. Dvořáka:
Lazebník sevillský!!!
18.30 Divadlo J. Myrona:
Dva světy/Jeden svět
St 24. 1. 19.00 DK Akord: Divadlo Kalich:
Pro tebe cokoliv. Hrají: Jana Paulová,
Pavel zedníček, David Suchařípa a další
19.30 Stará Aréna: Prezydent Krokadýlů
Čt 25. 1. 11.00 Divadlo P. Bezruče:
Maryša - veřejná generálka
11.00 KS Aréna: Vyrozumění
18.30 Divadlo A. Dvořáka: Šťastni ve třech
18.30 Divadlo J. Myrona:
Dva světy/Jeden svět
19.00 DKMO: Divadlo Kalich, Praha:
Báječná neděle v parku Crève Coeur
hrají: Sabina Remundová, Iva Janžurová,
Lucie Žáčková, Barbora Munzarová
19.30 Stará Aréna: Hrobník, Křest
Pá 26. 1. 18.30 Divadlo A. Dvořáka:
Ifigenie v Aulidě
18.30 Divadlo J. Myrona: Peer Gynt
18.30 Divadlo P. Bezruče: Maryša - premiéra
19.00 Divadlo improvizace Odvaz:
ODVAZ: Zápas v divadelní improvizaci
20.00 Stará Aréna: Zajíc v pytli - kabaret
So 27. 1. 18.30 Divadlo A. Dvořáka:
Šťastni ve třech
18.30 Divadlo J. Myrona:
Dva světy/Jeden svět
19.00 Divadlo improvizace Odvaz:
Stand up Jakuba Horáka
20.00 Stará Aréna: ImPéčko - impro show
Ne 28. 1. 10.00 a 15.00 Divadlo loutek:
Čtyřlístek zasahuje
10.00 Divadlo loutek: Dílny pro veřejnost
16.00 Divadlo J. Myrona: Rebecca
18.00 DKMO: Louskáček - taneční před.
Taneční školy Happy Day Dance Ostrava
19.30 Stará Aréna: Storáče - premiéra
29. - 31. 1. 2018
Po 29. 1. 18.30 Divadlo A. Dvořáka:
Šťastni ve třech
18.30 Divadlo P. Bezruče: Maryša
19.30 Stará Aréna: Storáče
Út 30. 1. 18.30 Divadlo A. Dvořáka:
Prodaná nevěsta
18.30 Divadlo J. Myrona: Zamilovaný
Shakespeare
18.30 Divadlo P. Bezruče: Kráska z Leenane
18.30 KS Aréna: Obraz
19.30 Stará Aréna: Hotel Infercontinental
St 31. 1. 18.30 Divadlo A. Dvořáka:
Ifigenie v Aulidě
18.30 Divadlo J. Myrona: Jesus Christ
Superstar
18.30 Divadlo P. Bezruče: Velký sešit
18.30 KS Aréna: Slepice
19.00 Divadlo Mír: Dva úplně nazí muži
19.30 Stará Aréna: Hrobník
_______
DAMB
Divadelní
agentura MB
Aviatiků 6, Ostrava-Hrabůvka
tel.: 596 788 093, 604 235 891
Připravujeme v DK Akord:
7. a 8. 2. 19.00 Divadlo Járy Cimrmana: Akt
Vstupenky: DAMB - tel.: 604 235 891
KDE NAJDU
Divadlo Antonína Dvořáka: Smetanovo nám. 1, Mor. Ostrava, www.ndm.cz
Divadlo Jiřího Myrona: Čs. legií 12, 14, Mor. Ostrava, www.ndm.cz
Divadlo Petra Bezruče: 28. října 120, Moravská Ostrava, www.bezruci.cz
Komorní scéna Aréna: 28. října 2, Mor. Ostrava, www.divadloarena.cz
Divadlo loutek: Černá louka, Pivovarská 15, Mor. Ostrava, www.dlo-ostrava.cz
Divadlo Mír: Halasova 19, Ostrava-Vítkovice, www.divadlomir.cz
Stará Aréna: 28. října 49/23, Moravská Ostrava, www.staraarena.cz
Divadlo Devítka: Radniční 574/52, Ostrava-Michálkovice, www.divadlodevitka.cz
Divadlo improvizace Odvaz: 28. října 572/4, Mor. Ostrava, www.odvaz.eu
DK města Ostravy: 28. října 124, Mor. Ostrava, www.dkmoas.cz
DK Akord: Nám. SNP 1, Ostrava-Zábřeh, www.dk-akord.cz
MěDK Karviná: Tř. Osvobození 1639, Karviná-Nové Město, www.medk.cz
K3 Bohumín: Studentská 781, Bohumín, www.k3bohumin.cz
partneĵi rubriky
P/PA-015
nová
zelená
úsporám
REALIZACE V PROGRAMU
NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM
P RO J E K ÿ N Í ÿ I N N O S T
P RO J E K ÿ N Í ÿ I N N O S T
➠ REALIZACE A OPRAVY STġECH všechny typy
➠
➠ PĩDNÍ VESTAVBY
PĩDNÍ VESTAVBY
➠
➠ RE
REAL
ALIZ
IZ C
AC
ACE
E A
A O
OP
OPRA
RAVY
VY S
S
S ġ
ġ
ġ
ġ
Tġ
Tġ C
EC
ECH
H
RE
REAL
ALIZ
IZ C
AC
ACE
E A
A O
OP
OPRA
RAVY
VY S
S
S ġ
ġ
ġ
ġ
Tġ
Tġ C
EC
ECH
H š h t
S T ġ E C H Y
S T ġ E C H Y
➠ RODINNÉ DOMY výstavba na klíč, rekonstrukce, zateplení, střecha
➠
➠ BYTOVÉ DOMY
BYTOVÉ DOMY revitalizace, zateplení fasády, okna, střecha, balkony
➠
➠ VNITġNÍ ÚPRAVY
VNITġNÍ ÚPRAVY sádrokartonyvčetněprotipožárních,bytová jádra,
koupelny, obklady, dlažby
➠
➠ OSTATNÍ OBJEKTY
OSTATNÍ OBJEKTY
výstavba, rekonstrukce
➠
➠ R
R
R
ROD
ODIN
IN É
É
É
É
NÉ
NÉ D
DOM
OMY
Y
OD
ODIN
IN É
É
É
É
NÉ
NÉ D
DOM
OMY
Y ý t b klíč k t k t l í tř h
S TAV B Y
S TAV B Y
DOBRÉ STAVBY, s.r.o.
Sídlo: Serafínova 396/9, Ostrava-Kunčice
tel.: 596 965 179, mobil: 777 252 882
e-mail: info@dobrestavby.cz, www.dobrestavby.cz
Na repertoáru od 11. ledna 2018 v Divadle Jiřího Myrona
www.ndm.cz
Henrik Ibsen
PEER GYNT
Fantastická pouť za nalezením
sebe sama
Režie Pavel Khek
V titulní roli Ivan Dejmal
Foto Radovan Šťastný
ČI N OH RA
P/HA-002
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-01-2018/na výstavu
Facebook èasopisu Program | Zajímavé tipy | Aktuality | Soutöže | www.facebook.com/ProgramCZ
5
LEDEN
2018
do 4. 1. Galerie na schodech:
ZUŠ Svinov - Malovaná hudba
do 4. 1. Galerie současné malby: Markéta
Hermanová: Sevření časových smyček
do 6. 1. Bauhaus: Autorský vánoční strom
do 7. 1. Dům umění GVUO:
Vlastislav Hofman: Pocta invenci
do 7. 1. Dům umění GVUO:
Výstava jednoho díla ze sbírek GVUO
Jakub Schikaneder - dílo vybral hudebník
Jan Burian
do 8. 1. Galerie Mlejn: ROSKA ve Mlejně
do 9. 1. Galerie Opera:
Balet - výstava fotografií
do 12. 1. Výstavní síň Sokolská:
Pavel Opočenský (1954)
do 12. 1. Výstavní síň Sokolská: Discipuli,
tentokrát portrétisté z Hladnova
do 13. 1. Slezskoostravská galerie:
Vojtěch Vlk: Transpirituals - fotografie
do 14. 1. Galerie Magna: Roman Hudziec
do 16. 1. Fiducia: Suzanne Pastor:
Fotografie v třetí dimenzi
do 19. 1. Orchard Gallery: Zimní salon
In Signum a hosté. Společná výstava
obrazů, grafik, plastik, fotografií a smaltů.
do 26. 1. Blanch Café: Petr Pazdírek:
Vodním světem - výstava fotografií
do 26. 1. Fiducia: Výstava malíře Tomáše
Absolona
do 28. 1. Plato: Heroic vs. Holistic
do 30. 1. Chagall: SŠ služeb a podnikání,
O.-Poruba - fotografie
do 30. 1. Knihovna Řepiště: Výtvarné práce
dětí MŠ Řepiště
do 31. 1. Vědecká knihovna: Kouzlo tvorby
Josefa Lady - knižní výstava
do 31. 1. Galerie Svět: Ne ruka, to duše
maluje. Neobyčejné kresby neobyčejných
malířů. Jak vzniká kresba malovaná ústy
nebo nohama
do 31. 1. Vratimovská galerie VG: Školní
obrázky ze sbírky Muzea Beskyd F.-Místek
do 3. 2. Knihovna města Ostravy:
Marie Kaločová - obrazy
do 18. 2. Knihovna Žabeň: Má vlast cesta-
mi proměn - putovní výstava plakátů
do 25. 2. Ostravské muzeum: Panenky jako
suvenýry ze světa, ze sbírky Jagody
a Ewy Liszka (Polsko)
do 25. 2. Ostravské muzeum: Za Velkou
zdí / Památky čínského starověkého
umění ze soukromé sbírky
do 28. 2. Vstupní dveře rektorátu (budova A)
VŠB-TUO: Jiří Kovanda ve dveřích VŠB-TUO
_______
3. 1. - 31. 1. DKMO: Výstava žákovských prací
SOUŠ a gymnázia, Hulvácká 1, O.-Zábřeh
4. 1. - 4. 2. Knihovna města Ostravy
Galerie v pasáži: Výstava výtvarných prací
studentů PORG Ostrava.
4. 1. - 13. 2. Galerie G: Výstava fotografií
Dušana Stračánka
6. 1. - 7. 1. Černá louka: Výstava koček
8. 1. - 26. 1. DKMO, Galerie Gaudeamus:
Bogusława Lisiecka: Przemijanie
8. 1. - 31. 1. Galerie na schodech: Výstava
fotoprací studentů Střední školy služeb
a podnikání Ostrava-Poruba
8. 1. - 23. 2. Knihovna Vratimov:
Stolpersteine - kameny zmizelých,
výstava fotografií
9. 1. - 27. 1. Chagall: Zátiší ve výtvarném umění
9. 1. - 14. 2. MěDK Karviná, Mánesova síň:
Šárka Zvardoňová: Dva světy
10. 1. - 10. 2. Galerie Opera: Roman Vondrouš:
O dostizích, lidech a masopustech
15. 1. - 28. 2. Vědecká knihovna:
Kamil Überlauer: Kouzlo severu - fotografie
15. 1. - 4. 3. Galerie Magna: Pavel Mühlbauer
16. 1. - 15. 4. KS Aréna: Martina Grmolenská:
Barmské dny - výstava fotografií
18. 1. - 2. 3. Výstavní síň Sokolská: Hledání
hranic malby v post-mediálním prostředí
22. 1. - 25. 1. Černá louka: Infotherma
25. 1. - 19. 2. Orchard Gallery:
Vladimir Domnicev - obrazy
25. 1. - 25. 3. Dům umění GVUO:
Výstava jednoho díla ze sbírek GVUO:
Emil Filla: Kuřák - dílo vybral Hairstylist
Ondřej Horvath
26. 1. - 25. 3. Dům umění GVUO:
Norbert Grund Fecit: Jan Balzer Sculpsit
26. 1. - 25. 3. Dům umění GVUO:
Abstraction-Création, Art Non Figuratif
1932-1936, Arp, Bill, Calder, Kupka, Mondrian
26. 1. - 25. 3. Dům umění GVUO: Hledání
hranic malby v postmediálním prostředí
26. 1. - 31. 12. Dům umění GVUO:
František Jureček - Alois Sprušil
Nová Galerie v nové republice
29. 1. - 30. 1. Chagall: V. Filandr - grafika
a J. Sedlecký - kresby
29. 1. - 14. 3. Fiducia: Václav Girsa
31. 1. - 8. 2. Černá louka: Adriana koberce
vernisáže
Po 8. 1. 15.00 Galerie na schodech
16.00 DKMO, Galerie Gaudeamus
Út 16. 1. 17.00 KS Aréna
Čt 25. 1. 17.00 Orchard Gallery
17.00 Dům umění GVUO
Po 29. 1. 18.00 Fiducia
_______
Zahradní 10, Moravská Ostrava
www.industrialgallery.cz
www.industrialcafe.cz
Ying-Chun HSIEH: Architektura zrození
Vernisáž se uskuteční dne 9. 1. 2018 v 18.00
Výstava potrvá do 2. 2. 2018.
partneĵi rubriky
KDE NAJDU
Dům umění GVUO: Jurečkova 9, Mor. Ostrava, www.gvuo.cz
Výstaviště Černá louka: Mor. Ostrava, www.cerna-louka.cz
Fiducia: Nádražní 30, Mor. Ostrava, www.antikfiducia.com
Ostravské muzeum: Masarykovo nám. 1, Mor. Ostrava, www.ostrmuz.cz
DK města Ostravy: 28. října 124, Mor. Ostrava, www.dkmoas.cz
Plato: Českobratrská 1888/14, Mor. Ostrava, www.plato-ostrava.cz
KS Aréna: 28. října 2, Mor. Ostrava, www.divadloarena.cz
Výstavní síň: Sokolská tř. 26, Mor. Ostrava, www.ckv-ostrava.cz
Orchard Gallery: Hornopolní 34, Mor. Ostrava
Výtvarné centrum Chagall: Repinova 16, Mor. Ostrava, www.chagall.cz
Galerie na schodech: ÚMOb Poruba, Klimkovická 55/28, O.-Poruba
Galerie Svět: VOŠS, Zelená 40A, Ostrava, www.voss-ova.cz
Galerie Opera: Divadlo Jiřího Myrona, Mor. Ostrava
Galerie Mlejn: Nádražní 138A, O.-Přívoz, www.mlejn.com
Galerie G: Charitní středisko Gabriel, Čujkovova 40a, O.-Zábřeh
Galerie Magna: Bieblova 3, Mor. Ostrava, www.magna.zde.cz
Slezskoostravská galerie: Těšínská 35, Slezská Ostrava
Blanch Café: Francouzská 2, Ostrava-Poruba
Vratimovská galerie VG: KS Vratimov, vestibul kina Hvězda
P/HA-001
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-01-2018/NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY | Kalendáĵ akcí | Magazín | Zajímavá místa | www.eprogram.cz
za kulturou
6
LEDEN
2018
♀♂ kulturní akce,
koncerty, zábava
1. - 7. 1. 2018
Po 1. 1. 15.00 Sanatoria Klimkovice:
Novoroční koncert Poker Dixieland
jazz bandu
18.30 Novoroční ohňostroj pod zámkem
Fryštát
Čt 4. 1. 19.00 Kostel sv. Cyrila a Metoděje,
O.-Pustkovec: Novoroční koncert M. Vojtka
Ne 7. 1. 17.00 Komorní klub:
Novoroční koncert tří tenorů - Peter Svetlik,
Václav Morys, Juraj Nociar - zpěv,
Regina Bednaříková - klavír
17.00 KD K-TRIO: Taneční večer
živá hudba, pro příznivce společenského
tance se skupinou Domino
8. - 14. 1. 2018
Po 8. 1. 19.00 Fiducia: Kazehito Seki (JAP),
Emerge (GER), Massola - koncert ve
Fotografické galerii Fiducia
19.00 Sanatoria Klimkovice:
Poslechový večer s kapelou BOSOBOS
St 10. 1. 19.00 K3 Bohumín: Novoroční
koncert Ostravského smíšeného sboru
Pá 12. 1. 17.00 Knihovna města Ostravy:
Novoroční koncert studentů operní
pěvkyně Mgr. Niny Krjučkové
19.00 Janáčkova filharmonie:
Novoroční koncert - B. Smetana: Má vlast
účinkuje: JFO, H. M. Förster - šéfdirigent JFO
19.00 Obecní dům Družba:
Reprezentační ples města Karviné
So 13. 1. 9.00 DK Akord:
Sobota v pohybu - cvičební program,
přednáška, vizážistka, relaxace
16.00 Kostel Povýšení sv. Kříže,
Karviná-Fryštát:
Tříkrálový koncert - Missa Brevis Pastoralis
18.00 K3 Bohumín: Youshow! - show
Ne 14. 1. 15.00 Sanatoria Klimkovice:
Koncert Swing evergreen bandu
17.00 KD K-TRIO: Taneční večer
živá hudba, pro příznivce společenského
tance se skupinou Domino
18.00 DK Akord: Tančírna - pro milovníky
společenských tanců
15. - 21. 1. 2018
Po 15. 1. 19.00 Janáčkova filharmonie:
Houslový recitál Josefa Špačka
F. Schubert, R. Schumann, N. Paganini,
H. I. Biber, R. Strauss. Účinkují:
J. Špaček - housle, M. Sekera - klavír
Út 16. 1. 18.30 Janáčkova konzervatoř:
Novoroční koncert - premiéra
St 17. 1. 18.30 Janáčkova konzervatoř:
Novoroční koncert - repríza
Pá 19. 1. 19.00 K3 Bohumín: Maškarní ples
K3 Bohumín Pod Zeleným dubem
So 20. 1. 18.00 K3 Bohumín: Galakoncert
bohumínských Superstar
19.30 Stará Aréna: Frederico - koncert
20.00 DK Akord: Diskoples - hraje DJ Sun
Ne 21. 1. 10.00 Janáčkova filharmonie:
Koncert PSMU - J. Gallus, J. B. Foerster,
B. Smetana, L. Janáček, J. Najvar,
B. Martinů, E. Suchoň
účinkuje: Pěvecké sdružení moravských
učitelů J. Najvar, J. Šimáček - sbormistři
15.00 Sanatoria Klimkovice:
Koncert písní z pohádek
17.00 KD K-TRIO: Taneční večer - živá hudba,
pro příznivce společenského tance
se skupinou Domino
22. - 28. 1. 2018
Út 23. 1. 19.00 Komorní klub:
Poutníci - koncert
St 24. 1. 19.00 KD K-TRIO:
Luboš Pospíšil & 5P - koncert
Čt 25. 1. 19.00 Janáčkova filharmonie:
Vondráček hraje Rachmaninova
S. Rachmaninov, J. Brahms
účinkují: Lukáš Vondráček - klavír
Eiji Oue - dirigent
19.00 Sanatoria Klimkovice:
Květy paní operety
19.00 K3 Bohumín:
Seznamka Pod Zeleným dubem
Pá 26. 1. 18.00 DK Akord:
2. Ples magazínu Lečo - vystoupí
Ilona Csáková a Markéta Konvičková
So 27. 1. 19.00 Sanatoria Klimkovice:
Reprezentační ples města Klimkovice
Ne 28. 1. 15.00 Sanatoria Klimkovice:
Opera v lázních - B. Čechová, A. Grygar
17.00 KD K-TRIO: Taneční večer
živá hudba, pro příznivce společenského
tance se skupinou Domino
29. - 31. 1. 2018
Po 29. 1. 18.00 DKMO: Duo Jamaha
a Heligonica
Út 30. 1. 17.00 Janáčkova konzervatoř:
Taneční koncert
19.00 Janáčkova filharmonie:
Symfonie, no a co?
J. Haydn, W. A. Mozart, L. van Beethoven,
A. Dvořák, P. I. Čajkovskij, D. Šostakovič
účinkují: Norbert Lichý - moderátor
Tomáš Brauner - dirigent
St 31. 1. 17.00 Janáčkova konzervatoř:
Taneční koncert
19.00 Český rozhlas Ostrava:
Klavírní kvarteto Josefa Suka
Program: G. Fauré, J. Brahms aj.
Pořádá Agentura Presto
19.00 K3 Bohumín: Na stojáka - stand up
ȑ pro seniory
Út 9. 1. 15.00 DK Akord: Senior klub
Hudba k poslechu a tanci - Petesax
St 24. 1. 7.00 Klub Atlantik:
Brno a Rajhrad. Celodenní zájezd
pro seniory do Brna a Rajhradu
Ƅ besedy, pĵednášky,
koment. procházky
1. - 7. 1. 2018
Čt 4. 1. 17.00 Dům umění: Komentovaná
prohlídka výstavou - Vlastislav Hofman
19.00 Sanatoria Klimkovice:
Beseda s kronikářem města Klimkovice
So 6. 1. Klub Atlantik: Pod kloboukem
Českobratrskou ulicí - vycházka.
Sraz v 15.00 u křižovatky s Hornopolní ulicí
8. - 14. 1. 2018
Út 9. 1. 16.30 Dům umění:
Přednáška Marka Zágory:
Liber viaticus Jana ze Středy
17.30 KD K-TRIO:
Rok 2018 z pohledu astrologie
18.00 DKMO: Island
cestopisná přednáška Patrika Dekana
18.00 Klub Atlantik: Horoskop na rok 2018
Přednáší astroložka Libuše Pernová
18.00 MěDK Karviná: Cesty 2017
cestopisná přednáška Ivo Petra
St 10. 1. 18.00 DK Akord: S dronem nad
Islandem. Přednáška Radima Kolibíka
Čt 11. 1. 18.00 Klub Atlantik:
Ivo Fík Dokoupil: Bajkal, šamanská perla
Sibiře - cestopis
18.00 Sanatoria Klimkovice:
Cestopisná přednáška - Bali
Ne 14. 1. 17.00 Stará Aréna:
Mosty - přednáška
15. - 21. 1. 2018
Čt 18. 1. 18.00 Komorní klub:
Peru - cestopisná přednáška s projekcí
Radima Ptáčka
18.00 Klub Atlantik: Libor Bednář:
Mexiko a Guatemala - země Aztéků
a Mayů - cestopis
18.00 Plato: Martina Pachmanová:
Muzeum jako“živina”společnosti - předn.
18.00 KS Vratimov: Skrytá řeč barev
přednáška Grety Sartori
19.00 DKMO: 2700 km Thajskem
cestopisný komponovaný pořad
Jiřího Kráčalíka
22. - 28. 1. 2018
Út 23. 1. 18.00 Klub Atlantik:
Marian Lipták: Historie sídlišť a panelo-
vých domů v Ostravě - přednáška
St 24. 1. 16.30 Vědecká knihovna:
Tapiserie z Bayeux - předn. Marka Zágory
Čt 25. 1. 18.00 DK Akord:
Intimně ženám 2 - Ženská cykličnost
Další z besed pro ženy s Evou Nesrstovou
18.00 Klub Atlantik:
Ivo Petr: Island - Kolem dokola - cestopis
18.00 Fiducia:
Židovská básnířka Ilse Weber a její osud
Komponovaný pořad Pavla Hrušky
a Lenky Kocierzové u příležitosti oslav
Dne památky obětí holocaustu
18.00 Dům umění:
Literární čtvrtky: Petra Strá: Vríka
29. - 31. 1. 2018
St 31. 1. 18.00 DK Akord:
Marian Volanský: Tradiční čínská
medicína v praxi - přednáška.
Přednáška pro veřejnost: Objev
a restaurování hřbitovní kaple v Odrách
ve středu 17. ledna
na adrese Odboje 1, Ostrava
_______
Smetanovo nám. 8, Moravská Ostrava
www.knihcentrum-ostrava.cz, 725 396 985
DŮM KNIHY KNIHCENTRUM.cz – Čím více
KNIH nakoupíš, tím větší SLEVU máš!
4. 1. 16.00 Sylva Lauerová: Hračka.
Beseda a autogramiáda.
10. 1. 16.00 Aleš Ulm: Pozor, opice kradou!
Beseda a autogramiáda.
_______
FAKULTA UMõNÍ
OSTRAVSKÉ UNIVERZITY
www.fu.osu.cz
7. a 8. 2. 19.00 opera Kouzelná flétna
pouze 2 premiéry v Domě kultury města
Ostravy, vstupné dobrovolné
rezervace: vstupenky.fu@osu.cz
tel.: 553 462 931
KDE NAJDU
DK města Ostravy: 28. října 124, Mor. Ostrava, www.dkmoas.cz
DK Akord: Nám. SNP 1, Ostrava-Zábřeh, www.dk-akord.cz
KD K-TRIO: Dr. Martínka 4, Ostrava-Hrabůvka, www.kzoj.cz
Komorní klub: Velflíkova 8, O.-Hrabůvka, www.kzoj.cz
KS Vratimov: Frýdecká 1000/48, Vratimov, www.ksvratimov.cz
MěDK Karviná: Tř. Osvobození 1639, Karviná-Nové Město, www.medk.cz
K3 Bohumín: Studentská 781, Bohumín, www.k3bohumin.cz
Janáčkova filharmonie: DKMO, 28. října 124, Mor. Ostrava, www.jfo.cz
Janáčkova konzervatoř v Ostravě: Českobratrská 40, Mor. Ostrava, www.jko.cz
Agentura Presto: www.agenturapresto.cz
Stará Aréna: 28. října 49/23, Mor. Ostrava, www.staraarena.cz
Plato: Českobratrská 1888/14, Mor. Ostrava, www.plato-ostrava.cz
Klub Atlantik: Čs. legií 7, Moravská Ostrava, www.klubatlantik.cz
Knihovna města Ostravy: 28. října 2, Mor. Ostrava, www.kmo.cz
Vědecká knihovna: Prokešovo nám. 1802/9, Mor. Ostrava, www.svkos.cz
Fiducia: Nádražní 30, Mor. Ostrava, www.antikfiducia.com
Sanatoria Klimkovice: www.sanatoria-klimkovice.cz
partneĵi rubriky
BobBy
Mc
FeRriN
10. 5. 2018
OSTRAVA MULTIFUNKČNÍ
AULA GONG
P/BW-003
P/PA-010
PODLAHY • DVEĄE A ZÁRUBNö
Nábąeží SPB 452/22, Ostrava-Poruba, tel.: 604 261 156
www.ksparket.cz
dąevo, korek, linoleum, laminát, PVC, vinyl
parkety, palubky, renovace podlah
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-01-2018/na výlet LEDEN
2018
SLEZSKOOSTRAVSKÝ
HRAD
Hradní 1
710 00 Slezská Ostrava
tel.: 596 115 967
http://hrad.cerna-louka.cz
do 5. 1. 10.00 - 18.00 Výstava betlémů
_______
www.stcostrava.cz , Areál Dolní Vítkovice
Vítkovice 3004, O.-Vítkovice
VELKÝ SVõT TECHNIKY
Čtyři fantastické expozice plné interaktivních
a zábavou nabitých exponátů pro návštěvníky
každého věku, včetně 3D kina a Divadla vědy.
10. 2. Mezinárodní den žen a dívek ve vědě.
Ne - Čt 10.00 - 18.00, Pá - So 10.00 - 20.00.
recepce.stc@dolnivitkovice.cz, 595 955 740
MALÝ SVõT TECHNIKY
Jedinečná interaktivní
výstava odhaluje tajemství
techniky a vynálezů od parního
stroje až po současnost.
3. 2. Narozeniny Julese Verna.
Denně 10.00 - 18.00
recepce.u6@dolnivitkovice.cz, 595 952 957
_______
LASER ARÉNA OSTRAVA
Ostrava-Mariánské Hory, Novoveská 9
tel.: 702 915 258, www.LaserArenaOstrava.cz
e-mail: info@laserarenaostrava.cz
Adrenalin, akce a zábava každý den
OTEVŘENO: Po - Ne 10.00 - 22.00
_______
ZOO
Michálkovická 197
Slezská Ostrava
tel.: 596 241 269,
596 243 316, www.zoo-ostrava.cz
Stohektarový přírodní areál ZOO
s unikátními zvířaty i rostlinami z celého
světa je otevřen každodenně
3. 1. 16.00 Přednáška v ZOO:
Co přinesl rok 2017?
Otevřeno: denně areál: 9.00 - 16.00,
pavilony, pokladna: 9.00 - 15.00
_______
Nad Přehradou 2290, Frýdek-Místek
tel: 558 638 754, www.aquapark-olesna.cz
Každou So 8.00 Aquatěhobic (obj. 724 118 581)
Každou Ne 10.10 Aqua aerobik
Saunový svět: Po, Út 14.00 - 21.00
St ženy 14.00 - 21.00, Čt muži 14.00 - 21.00
Pá - Ne + svátky 12.00 - 21.00
Každou Ne 10.00 Saunování dětí s rodiči
Každé Po 17.00 Saunové ceremoniály:
8. 1. kořeněný, 15. 1. valašský
22. 1. ovocný, 29. 1. energický
_______
ZOO OLOMOUC
Darwinova 29, Olomouc-Svatý Kopeček
tel.: 585 151 601, www.zoo-olomouc.cz
Otevřeno: denně 9.00 - 16.00
_______
ARBORETUM NOVÝ DVňR
Stěbořice-Nový Dvůr, tel.: 553 661 975
Expozice: Dřeviny pěti světadílů,
Subtropické a tropické rostliny
Výstavy:
do 1. 4. První skleníková expozice
v Arboretu Nový Dvůr
do 1. 4. Zvířata a jejich děti
Otevřeno: denně 8.00 - 16.00, 1. 1. zavřeno
www.maxner.cz, tel.: 603 116 780
27. 1. RAKOUSKO STUHLECK lyžování 790,- Kč
Pravidelné skibusy každý čtvrtek a sobotu
SLOVENSKO VELKÁ RAČA 250,- Kč
SLOVENSKO CHOPOK JASNÁ 450,- Kč
SLEVA NA SKIPAS 10 EURO
_______
DUHA TOUR s.r.o.
Opavská 823, O.-Poruba
tel.: 596 918 333,
775 637 066
duhatour@seznam.cz
www.duhatour.cz
Prodej zájezdů do Chorvatska
„Dovolená 2018”- sleva 15 %
24. 2. - 25. 2. Dvoudenní Praha - Muzikály
2.190,- Kč (bus, vstupenka na muzikál,
ubytování se snídaní - botel Racek)
11. 3. - 16. 3. Jarní prázdniny - Slovensko
Oravice od 4. 290,- Kč (bus, ubytování, PP)
29. 3. - 2. 4. Velikonoce v Chorvatsku
Ruskamen 4. 690,- Kč (bus, ubytování, PP)
_______
DOLNÍ
VÍTKOVICE
www.dolnivitkovice.cz
Vítkovice 3004
Ostrava-Vítkovice
Prohlídkové okruhy od těžby uhlí přes
proces výroby železa. Vysokopecní okruh
včetně Bolt Tower nebo Uhelný okruh.
Denně v 10.00, 12.00, 14.00 a 16.00 hod.
Start prohlídek z Návštěvnického centra pod
VP1, nkp@dolnivitkovice.cz, 724 955 121.
V případě zájmu navštívit Bolt Tower v době
od 18.00 - 22.00 Vám vstupenky poskytne
obsluha výtahu, kontakt tel.: 725 992 124.
Multifunkční aula Gong - prohlídky jen v Ne
po předchozí telef. domluvě na 724 955 121.
_______
MILAN DOBEŠ MUZEUM
Ruská 2993, Ostrava-Vítkovice
www.dolnivitkovice.cz
Nové muzeum výtvarných kinetických Op-art
objektů Milana Dobeše a dalších světových
výtvarníků. Návštěvníkům nabízí spojení
výtvar. děl se světelnou a hudební expozicí.
Po - Pá 10.00 - 18.00, So - Ne 12.00 - 20.00
_______
LANDEK PARK
HORNICKÉ MUZEUM
Pod Landekem 64
Ostrava-Petřkovice
www.landekpark.cz
tel.: 596 131 804
landekpark@dolnivitkovice.cz
Skutečné fáraní do dolu a unikátní expozice
báňského záchranářství.
Út - Ne 9.00 - 16.00, začátky prohlídek
v 10.00, 12.00, 14.00 a 16.00 hod.
Restaurace Harenda u Barborky a BistrOpen
1. 1. Novoroční výstup na Landek
_______
ŽELEZNIçNÍ MUZEUM
Frýdlantská 499/5, nádraží Ostrava střed
tel.: 972 765 600, www.zmms.cz
Otevřeno: St 12.00 - 17.00, Čt 12.00 - 17.00
So 9.00 - 16.00, Ne 9.00 - 13.00
_______
MUZEUM BÍLOVEC
Zámecká 691/5, tel.: 556 412 266
www.kulturnicentrumbilovec.cz
www.facebook.com/muzeumbilovec
do 7. 1. Betlémy z Bílovecka - výstava
15. 1. - 19. 4. Stanislav Lubojacký:
Retrospektiva - výstava
_______
VÝSTAVIŠTõ FLORA
Wolkerova 17, Olomouc, www.flora-ol.cz
6. 1. 6.00 - 10.00 Ptačí trhy - burza
27. 1. 8.00 - 12.00 Aquatera Olomouc - burza
Facebook èasopisu Program | Zajímavé tipy | Aktuality | Soutöže | www.facebook.com/ProgramCZ
7
P/HA-003
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-01-2018/NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY | Kalendáĵ akcí | Magazín | Zajímavá místa | www.eprogram.cz
pro döti
8
LEDEN
2018
1. - 7. 1. 2018
Út 2. 1. 17.15 Středisko přírodovědců SVČ:
Klub kaktusářů
St 3. 1. 16.00 KZ Gama: Sport. odpol. pro děti
16.00 CVČ O. Jeremiáše: Novoroční turnaj
v šipkách
So 6. 1. SVČ Gurťjevova 8: Tvořivá sobota
SVČ Korunka: 2. Zájezd lyžařské školky
8.00 DDM Polská: Zimní výstup na Helfštýn
turistický výlet pro děti, mládež a rodiče
8. - 14. 1. 2018
Po 8. 1. 16.00 CVČ Vietnamská: Nezbedný
sněhulák - tvůrčí dílna pro veřejnost
16.00 Středisko přírodovědců SVČ:
Klub skalničkářů
Út 9. 1. 9.00 DDM Polská: Novoroční tvoření
St 10. 1. 14.00 KZ Gama: Co tě to napadlo…
Zábavně vzdělávací pořad pro školní děti
16.00 CVČ O. Jeremiáše: Ptáčci kolem nás
zábavný kvíz pro děti
16.00 KZ Gama: Sport. odpoledne pro děti
Čt 11. 1. 14.00 KZ Gama: Co tě to napadlo…
Zábavně vzdělávací pořad pro školní děti
17.00 Středisko turistiky SVČ: Vernisáž
výstavy keram. prací„Novoroční pohlazení“
Pá 12. 1. SVČ Ostrčilova:
Novoroční DISKO-TÉKA
SVČ Ostrčilova: Na prknech slávy
Divadelní workshop I.
15.30 SVČ Korunka: Ostravská šachová liga
So 13. 1. SVČ Korunka: 3. Zájezd lyž. školky
SVČ Ostrčilova: Únik z jaderné ponorky
exit game
SVČ Ostrčilova: Florbalový turnaj
8.00 DDM Polská: Celoroční turnaj
ve stolním tenise
10.00 Středisko turistiky SVČ:
Sobotní ráno na gymnastických míčích
13.30 DDM M. Majerové: Keramická dílna
14.00 DDM Polská: Trefa do černého
střelecký turnaj - střelba ze vzduchovky
14.00 Středisko turistiky SVČ: Vodní hrátky
plavání pro děti - Bazén Sareza Poruba
15.00 Středisko turistiky SVČ:
Dětská sebeobrana pro začátečníky
Ne 14. 1. SVČ Ostrčilova: Výroba krmítek
pro ptáčky, Jeden den horolezcem II.
9.00 Středisko turistiky SVČ:
Nedělní keramická dílna
10.00 Plato: …se vyvenčíme
Výtvarná dílna pro rodiny s dětmi
15. - 21. 1. 2018
Po 15. 1. SVČ Ostrčilova:
Maškarní bál I. pro ŠD Matiční
9.00 a 10.30 KZ Gama: Do světa!
Zábavný pořad pro děti
16.00 CVČ Vietnamská: Lepenkový
rámeček - tvůrčí dílna pro veřejnost
Út 16. 1. 9.00 a 10.30 KZ Gama: Do světa!
Zábavný pořad pro děti
St 17. 1. 9.00 a 10.30 KZ Gama:
Hodina tance. Pořad pro děti MŠ.
14.00 - 18.00 Wichterlovo gymnázium:
Den otevřených dveří
16.00 KZ Gama: Sportovní odpol. pro děti
16.00 CVČ O. Jeremiáše: Turnaj
ve stolních hrách
Čt 18. 1. SVČ Ostrčilova: Cukrářský workshop
SVČ V Zálomu 1: Zimní výtvarná dílna
pro malé i velké
9.00 a 10.30 KZ Gama: Hodina tance
Pořad pro děti MŠ
16.00 SVČ Korunka: Kurz kreativního šití
sukně z fleesu
Pá 19. 1. SVČ Gurťjevova 8:
Novoroční světýlka
So 20. 1. SVČ Korunka: 4. Zájezd lyž. školky
SVČ Ostrčilova: Uzlařská regata
SVČ Gurťjevova 8: Ostravské sportovní
ligy - florbal
8.30 Středisko přírodovědců SVČ:
Entomologický klub
Ne 21. 1. SVČ Gurťjevova 8:
Ostravské sportovní ligy - aerobic
Netradiční zimní olympiáda
10.00 KS Vratimov: O koblížkovi - divadelní
pohádka. Účinkuje: Divadélko Šamšula
10.00 KD K-TRIO: Karneval se zvířátky
maškarní bál pro děti a rodiče
16.00 DKMO: O princezně, která rrrrráčko-
vala. Účinkuje: Divadlo Scéna Zlín
16.00 DK Akord: Dětský karneval
se Zdeňkem Kačorem
16.30 MěDK Karviná: Jak se čerti učili
účinkuje: Divadelní soubor Harlekýn
22. - 28. 1. 2018
Po 22. 1. 9.00 a 10.30 KZ Gama: Dítě školou
povinné. Komponovaný pořad pro děti.
16.00 CVČ Vietnamská: Ozdobná čelenka
do vlasů - tvůrčí dílna pro veřejnost
Út 23. 1. 9.00 DDM M. Majerové: Tvořílci
kreat. a sport. dopol. pro děti od 1,5 - 4 let
9.00 a 10.30 KZ Gama: Dítě školou povinné
Komponovaný pořad pro děti
17.30 KZ Gama: Žena v zrcadle
Poradna pro ženy a dívky
St 24. 1. SVČ Ostrčilova: Dřevěné náramky
16.00 KZ Gama: Sport. odpoledne pro děti
16.00 CVČ Vietnamská: Eskymácká pohádka
divadelní předst. pro děti, divadélko Smíšek
Čt 25. 1. 9.00 a 10.30 KZ Gama: Holocaust
Přednášky pro ZŠ a SŠ
10.00 SVČ Korunka: Babiččina kavárnička
14.00 SVČ Korunka: Akce pro ŠD
ZŠ Gen. Janka
Pá 26. 1. 9.00 a 10.30 KZ Gama: Holocaust
Přednášky pro ZŠ a SŠ
15.30 SVČ Korunka: Ostravská šachová liga
Pá - So 26. - 27. 1. SVČ Gurťjevova 8:
Čertoviny - sraz táborových dětí
DDM Plesná: Holčičí víkend
So 27. 1. SVČ Korunka: 5. Zájezd lyž. školky
SVČ Ostrčilova: Badmintonový turnaj
pro rodiče s dětmi
Maškarní bál - Máme rádi zvířata…
Workshop turistických oddílů
Najdi se v lese
9.00 DDM M. Majerové:
Turnaj v lukostřelbě a foukačkách
Ne 28. 1. SVČ Ostrčilova: Den pro ženy
10.00 K3 Bohumín: Vodníkův sen - div. pro děti
10.00 a 14.30 Plato: Znovu a jinak / Je to pro
kočku! Nedělní výtvar. workshopy pro děti
14.00 SVČ Korunka: Báleček dětského
folklorního souboru Hlubinka
16.00 MěDK Karviná: O vločce, která se bála
účinkuje: Divadélko Ententýky
zábava, volný èas
www.fitano.cz, tel.: 604 366 066, O.-Poruba
Zájezdová LYŽAŘSKÁ a SNB škola od 5-99 let:
5x So výjezdy od 13. 1. nebo jarní prázdniny OV.
Nábory do kroužku cvičení a PARKOURU:
Pololetní školné 990 Kč/16 lekcí; od 6-11 let.
_______
PLAVÁNÍ LUCIÁNCI
facebook: lucianci, tel.: 721 020 206
• Plavání dětí od 6 měsíců do 4 let
• Zdokonalovací plavání 4 - 6 let
www.lucianci.cz
_______
DõTSKÝ RÁJ OSTRAVA
kavárna a herna - Sadová 2, Ostrava
www.detskyrajostrava.cz, denně od 9.00 - 19.00
výborná káva, croissanty, panniny, dortíky
cvičení pro děti, miniškolka, loutková divadla
_______
Smetanovo nám. 8, Moravská Ostrava
www.knihcentrum-ostrava.cz, 725 396 985
13. 1. 15.00 Tvoření s edicí TOPP. Přijďte si
vytvořit veselé figurky z papírových koulí.
KDE NAJDU
DK města Ostravy: 28. října 124, Mor. Ostrava, www.dkmoas.cz
DK Akord: Nám. SNP 1, Ostrava-Zábřeh, www.dk-akord.cz
KD K-TRIO: Dr. Martínka 4, Ostrava-Hrabůvka, www.kzoj.cz
KS Vratimov: Frýdecká 1000/48, Vratimov, www.ksvratimov.cz
K3 Bohumín: Studentská 781, Bohumín, www.k3bohumin.cz
MěDK Karviná: Tř. Osvobození 1639, Karviná-Nové Město, www.medk.cz
Plato: Českobratrská 1888/14, Mor. Ostrava, www.plato-ostrava.cz
KZ Gama: Gen. Píky 13A, Ostrava, www.ckv-ostrava.cz
SVČ Korunka: Korunní 49, O.-Mar. Hory, www.svc-korunka.cz
Středisko přírodovědců SVČ: Čkalovova 1881, O.-Poruba, www.svc-korunka.cz
Středisko turistiky SVČ: B. Martinů 1117, O.-Poruba, www.svc-korunka.cz
SVČ Ostrčilova 19: Mor. Ostrava, www.svcoo.cz
SVČ Zábřeh: Pobočka Gurťjevova 8, Pobočka V Zálomu 1, Pobočka Dubina,
www.svczabreh.cz
DDM Poruba: Středisko M. Majerové 1722, Středisko Polská, Středisko Plesná,
www.ddmporuba.cz
CVČ Ostrava-Poruba, Pobočka Vietnamská 1541/3, Pobočka O. Jeremiáše 1985/34,
www.facebook.com/cvc1541
29. - 31. 1. 2018
Út 30. 1. 16.00 - 20.00 Vědecká knihovna:
Deskohraní
17.30 KZ Gama: Žena v zrcadle - poradna
St 31. 1. SVČ Ostrčilova: Maškarní bál II.
pro ŠD Matiční
16.00 KZ Gama: Sportovní odpol. pro děti
_______
MATEĴSKÁ
A ZÁKLADNÍ
ŠKOLA EDIN
O.-Vítkovice, O.-Výškovice
www.edin.cz
tel.: 720 346 444
• individuální přístup
• malý počet dětí ve třídě
• kvalifikovaní rodilí mluvčí
• přirozené bilingvní prostředí
NOVĚ TAKÉ MINIŠKOLKA
• pro děti od 6 měsíců
_______
JAZYKOVÁ
ŠKOLA EDIN
29. dubna 33, O.-Výškovice
www.edin.cz
tel.: 720 346 444
• osvojování jazyka přirozenou cestou
• kvalifikovaní rodilí mluvčí
• malý počet studentů ve skupině
• příprava k mezinárodním zkouškám
• klademe důraz na komunikaci
• možnost soukromých lekcí u Vás
_______
Tvůrčí filmová dílna
QQ STUDIO
OSTRAVA
Nám. Msgre Šrámka 4
Ostrava, tel.: 606 411 641
www.qq.cz
• dílna animovaného filmu (9 - 18 let)
• exkurze pro školy ve filmovém studiu
(přednáška, projekce, animace)
partner rubriky
P/PE-001
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-01-2018/klubové akce
Facebook èasopisu Program | Zajímavé tipy | Aktuality | Soutöže | www.facebook.com/ProgramCZ
9
LEDEN
2018
1. - 7. 1. 2018
Čt 4. 1. Hudební bazar:
Cimbal Session - oslava„lidovek“
Pá 5. 1. Barrák: Trap & Bassline Night
Club Fabric: DNB 90‘s
Djs: Sayko, C-phone, Elvis + host
Hudební bazar: Patrik Kačo
v rámci Jazzu Tří Králů
So 6. 1. Hudební bazar: PINK FLOYD Forever
18.00 Slezský grunt: Povídání s držiteli
světového rekordu v hlubinném
potápění, jenž je zapsán v Guinessově
knize rekordů na Hranické propasti.
Pořadem provází David Čani
8. - 14. 1. 2018
Čt 11. 1. Club Fabric: Bufo Alvarius Afterparty
LIVE: Maok / Djs: Im Cyber, Globegg
Hudební bazar: Jazz Tří Králů: Kluci&holka
Pá 12. 1. Barrák:
Bonior Party - Bring Up the Beat
Club Fabric: Le Cabaret (Oldschool Techno)
Djs: Kaisersoze, Pavel Krejdl, Roman Hyde,
T.O.M.M.Y., Thomas Cook
Hudební bazar:
Jazz Tří Králů: Boris Band Combination
So 13. 1. Club Fabric: Flash Festival On Tour
Djs: Chris Nine & MC Luke S, Mio, Patrick
Junior, Namaas, Danis Weisz a další
Music club Chlív: Tworba ČSN DJs
Hudební bazar: Jazz Tří Králů: Sugar and
Spice holding company
19.00 Klub Parník: Petr Spálený
15. - 21. 1. 2018
Po 15. 1.18.00 Klub Atlantik:
Jeden svět: Život začíná po stovce
Film. projekce v rámci cyklu: Promítej i ty!
Út 16. 1. 17.00 Klub Atlantik:
Zelený biograf: Pride - film+diskuze
St 17. 1. 20.00 Klub Atlantik:
Kafrárna - talkshow Petra Kubaly
20.00 Klub Parník: Jiří Schmitzer
Čt 18. 1. Hudební bazar:
Noisetrap - indies, alternative rock z Prahy
20.00 Klub Parník:
Roman Dragoun and His Angels
Pá 19. 1. Garage: Cradle of Filth a Moonspell
Slezský grunt: Povídání s M. Strakou,
známým novinářem a komentátorem
Barrák: Move Breakers & Electro-Swing
Night by Max W. & Freaky Swingerzzz
Club Fabric: House 90‘s
Djs: Chris Sadler, Lumír Mořkovský,
Roman Chmiel, Fourcase
Music club Chlív: Electro Párty DJs
Hudební bazar:
Pictures of my Soul - indie punk ze Vsetína
So 20. 1. Slezský grunt: Festival Romantiky:
Míša Ripková se svými hosty
Club Fabric: Free DNB Saturday
Djs: No Money, Elvis a jejich hosté
Music club Chlív: Koncert: Rozpor (svk),
Bunkier (pl), Non president (pl), Koituss (cz),
Lihový milice (cz), I love popgeju (cz)
Hudební bazar:
NO Style - stylově nestylové rock funky
22. - 28. 1. 2018
Po 22. 1. 19.00 Klub Parník:
Ostravský dixieland
St 24. 1. 20.00 Klub Parník:
Jazz Q Martina Kratochvíla
Čt 25. 1. 20.00 Klub Parník:
David Dorůžka Trio
Pá 26. 1. Garage: Cool ples 2018
Barrák: Crazy Town (USA), For the Win (USA),
Confessions of a Traitor (UK) + support
Club Fabric: Legends Of Ostrava
Djs: Vlastík A., Zdenek L., Honza K.,
David K., Radek E.
Hudební bazar: TRB - folk rock
19.00 Klub Atlantik: NA MIKROFON:
Svižná jízda na vlně inteligentního
humoru - stand up
19.00 Klub Parník: MALINA BROTHERS
So 27. 1. Slezský grunt: Do Divadlo
z Dobroslavic s pásmem„Gagů a skečů“
Barrák: Lvcas Dope x Justice 44 - Ledová Tour
Club Fabric: Fabric Invites - česká Djská elita
Music club Chlív: Rock koncert PL
Hudební bazar: Bluesquare
- 10. výročí Cowboye
29. - 31. 1. 2018
Po 29. 1. Garage: Cream inc.: METALLICA
Tribute Band (UK)
19.00 Klub Parník: Jet Set Big Band
Út 30. 1. 17.00 Klub Atlantik:
naRovinu - přednáška
19.00 Klub Parník: Nigel price Trio
St 31. 1. 19.00 Klub Atlantik:
Klubový kvíz - nikdy neříkej nikdy
pĵipravujeme na únor
1. 2. Barrák: Amazing student beats
2. 2. Brick House: ATMO Music, Sebastian,
Jakub Děkan
3. 2. Barrák: Erar Ešus, Baby Secondhand,
Cocaine Party
9. 2. Barrák: Renne Dang + Protiva
- CON LAI tour
______
MASTERS
OF ROCK CAFE
Zlín - Čepkov
tel.: 577 001 122
www.mastersofrock.cz
7. 1. Glory Hammer (Sko) + Civil War (Swe)
13. 1. Rage (Ger) + Firewind (Gre)
19. 1. Fleret
27. 1. Kreator (Ger), Vader, Dagoba
KDE NAJDU
Garage: Martinovská 3262/50, O.-Martinov, www.garageclub.cz
Blackstar music club: Areál Koruna, Mongolská 1529, O.-Poruba, www.blackstarclub.cz
Barrák music club: Havlíčkovo nábř. 28, 2. patro, Ostrava, www.barrak-club.cz
Klub Parník: Sokolská tř. 26, Mor. Ostrava, www.klubparnik.cz
Klub Atlantik: Čs. legií 7, Mor. Ostrava, www.klubatlantik.cz
Club Fabric: Plynární 7, Mor. Ostrava, www.fabric.cz
Hudební bazar: Nádražní 138 a, Ostrava, www.klubhudebnibazar.wz.cz
Music club Chlív: Maďarská 6088, O.-Poruba, www.chliv.cz
Brick House: (Důl Hlubina), Vítkovická 3365, Ostrava
partneĵi rubriky
SLEZSKÝ
GRUNT
Háj ve Slezsku-Smolkov
www.slezskygrunt.cz
Facebook/divadlogrunt
kulturní prostor, hospoda, penzion,
hudební i divadelní vystoupení, festivaly
hudební, cestovatelské, gastro akce
______
OTEVŘENO NON STOP
Výškovická 2526, Ostrava-Zábřeh
Areál Kotva vedle kostela
tel.: 734 412 559, www.startronic.cz
KAŽDÝ DEN NĚCO NAVÍC
Po 1+1 hot dog zdarma
Út Karaoke show - všichni jsme Superstar
St Chytrý kvíz - vybrané druhy alkoholu
1+1 zdarma
Čt Pivní čtvrtek - Radegast 12 za 25,-
Pá Classic Dance party • So Classic Oldies party
Ne Jumbo pizza XXXL za cenu L
LEDEN S BLACK FOX
5. - 6. 1. Létající liška
Black Fox + Red Bull za 19,- Kč
12. - 13. 1. Soutěže s Black Fox o výhry
19. - 20. 1. Gold Fox - Black Fox + jablečný
džus za 40, Kč. Kýbl 5x Black Fox
+ 0,5 jablečný džus za 169,- Kč
26. - 27. 1. Retro party - retro ceny,
retro hudba, retro zábava s novinkou
z dovozu Black Fox
OTEVŘENO NON STOP, Areál u hodin
Gen. Hrušky 1233, Ostrava-Fifejdy
tel.: 734 412 549, www.startronic.cz
KAŽDÝ DEN NĚCO NAVÍC
Po Pivní pondělí - Radegast 12 za 25,- Kč
Út Obě zdarma - obsluha nahoře bez od 18.00
St Všechny Amundsen vodky za polovic
Čt Kovářský jumbo tatarák za 249,- Kč
Pá Karaoke show - všichni jsme Superstar
So Nesmrtelné hity - bublinková
a balónková párty
Ne Jumbo burger pro 4 osoby za 199,- Kč
s poukázkou 100,- Kč na bowling
LEDEN S BLACK FOX
5. - 6. 1. Létající liška
Black Fox + Red Bull za 19,- Kč
12. - 13. 1. Soutěže s Black Fox o výhry
19. - 20. 1. Gold Fox - Black Fox + jablečný
džus za 40, Kč
26. - 27. 1. Simply Fox
2x Black Fox + Simply cola za 89,- Kč
Kýbl 5x Black Fox + 0,5 Simply cola za 169,- Kč
E
2VWUDYD=iEĜHK
XO9êãNRYLFNi
2VWUDYD)LIHMG\
XO*HQ+UXãN\
V lednu spouštíme NOVÝ
WWW.EPROGRAM.CZ
tel. 603 437188, www.w-video.cz, w-video@w-video.cz
Spartakovc 6014/3, Ostrava-Poruba 708 00
Digitalizace Vašich video vzpomínek, výroba videoklip
kazety (S)VHS, (S)VHS-C, video8, Hi8, Digial8, microMV, Betamax,
miniDV (i HDV) v normách PAL, NTSC, Mesecam
skénování - foto, kinolm (24 x 36 mm), svitek, diapoziv
tel. 603 437188, www.w-video.cz, w-video@w-video.cz
Spartakovc 6014/3, Ostrava-Poruba 708 00
Digitalizace Vašich video vzpomínek, výroba videoklip
kazety (S)VHS, (S)VHS-C, video8, Hi8, Digial8, microMV, Betamax,
miniDV (i HDV) v normách PAL, NTSC, Mesecam
skénování - foto, kinolm (24 x 36 mm), svitek, diapoziv
P/PA-008
P/RM-001
Těším se na Vaši návštěvu
ZÁŘIVĚ BÍLÝ CHRUP
VE ZDRAVÝCH ÚSTECH
Věra Kremlová, Dis (tel.: 731 663 959)
POLIKLINIKA Ostrava-Výškovice
Lumírova 639/2, Ostrava-Výškovice
Dentální hygiena je soubor opatření, která Vám prodlouží vitalitu
zubů a zároveň zabrání vzniku onemocnění jako například ZUBNÍ
KAZ, ZÁNĚT DÁSNÍ ČI PARODONTITIDA.
Zdravé zuby chce mít každý z nás a protoVám s tím ráda pomohu.
Ve své ordinaci ráda přivítám: těhotné, děti, dospělé, pacienty
s fixními aparátky, implantáty, fixními náhradami, pacienty s citli-
vostí zubů, ale i pacienty, kteří chtějí vybělit zuby či vypískovat.
Na první návštěvě stanovím léčebný plán, vysvětlím, jak vzniká
onemocnění dutiny ústní, naučím Vás, jak si správně čistit zuby,
jakédentálnípomůckyjsouproVásnejvhod-
nější, a aby Vám šlo vše lépe, dostanete ode
mě kartáček a mezizubní kartáček. Odstra-
ním zubní kámen a následně vyleštím zuby.
V další návštěvě vše zkontroluji, případné nedostatky opravím,
a poté se společně uvidíme každý půl rok.
Nabízím tuto službu jako BENEFIT firmám pro zaměstnance,
lze hradit SODEXO POUKÁZKAMI.
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-01-2018/NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY | Kalendáĵ akcí | Magazín | Zajímavá místa | www.eprogram.cz
za vzdöláváním
10
LEDEN
2018
OD MATEŘSKÉ – PO VYSOKOU
Zelená linka pro uchazeče: 800 555 808
Studujte prakticky a bez stresu Podnikání,
Právo, Aplikovanou informatiku - tituly
Bc., Mgr. a Ing. Více na www.vspp.cz
Studijní obor Řízení malého a středního
podniku. Prakticky zaměřené studium
s odbornou praxí. Tituly Dis., a možnost
získat za 1,5 roku titul Bc. na Vysoké škole
podnikání a práva. www.vosaa.cz
Založeno 1992. Individuální přístup k žákům
a rodičům, rodinná atmosféra. Atraktivní stu-
dijní obor Obchodní akademie. Cílená příprava
ke studiu VŠ i do praxe. www.msoa.cz
První Montessori mateřská a základní škola
v Ostravě. Výchova a vzdělávání dětí od 2 let.
Právě přijímáme! www.montessoriostrava.cz
_______
tel.: 596 136 805, 603 886 756
Oddělení výtvarné fotografie
Lidové konzervatoře zve na kurz
ZAČÍNÁME S DIGITÁLNÍ ZRCADLOVKOU
A VÝTVARNOU FOTOGRAFIÍ
Kdy: 22. - 23. ledna od 16.30
Kde: ve fotoateliéru školy, Wattova 5, O.-Přívoz
Cena: 900 Kč, délka lekce: 120 minut
Více na www.lko.cz, sekretariat@lko.cz
_______
KURZY VÝKLADU TAROT.
KARET A PSYCHOLOGIE
www: www.terapie-tarot.cz
tel.: 731 482 969, konzultace@terapie-tarot.cz
Mojmírovců 1002/42, Ostrava
tel.: 800 888 998
Jsme střední školou, která se soustředí na
rozšířenou výuku přírodovědných disciplín
a profilací lékařského, farmaceutického,
veterinárního, přírodovědného nebo
technického směru.
Gymnázium 8-leté, 6-leté a 4-leté.
Stipendium pro každého 5 000 - 20 000 Kč.
Školné zdarma.
www.prigo.cz
_______
Mojmírovců 1002/42, Ostrava
tel.: 800 888 998
Jsme střední školou, která poskytuje
klasické vzdělání s maturitou na obchodní
akademii, avšak s důrazem na mezinárodní
prvek a globální prostředí.
Stipendium pro každého 5 000 - 20 000 Kč.
Školné zdarma.
www.prigo.cz
_______
AJ V O.-VÝŠKOVICÍCH
www.ostrava3.cz, tel.: 724 51 41 65
doučování • výuka • rozmluvení • konverzace
ve státní svátky, o víkendu i o prázdninách
... dočasně volné LEVNÉ LEKCE pro každého
_______
JAZYKOVÁ
ŠKOLA EDIN
29. dubna 33, O.-Výškovice
www.edin.cz
tel.: 720 346 444
• osvojování jazyka přirozenou cestou
• kvalifikovaní rodilí mluvčí
• malý počet studentů ve skupině
• příprava k mezinárodním zkouškám
• klademe důraz na komunikaci
• možnost soukromých lekcí u Vás
_______
VIRIDIAN
http://www.viridian.cz
Ateliér Viridian
Hrnčířská 20, 748 01 Hlučín
tel.: 608 315 777, info@viridian.cz
VÝTVARNÉ KURZY PRO DOSPĚLÉ
krátkodobé i semestrální kurzy.
Kresba, malba, grafika, pro začátečníky i pro
pokročilé. Volná tvorba pro aktivní malíře
a absolventy kurzů. INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP,
skvělý kolektiv. Nejdelší tradice v ČR!
Výborná dostupnost z Ostravy i Opavy.
Mojmírovců 1002/42, 709 00 Ostrava
mobil: 734 578 175
Studujte obory:
Obecně právní činnost
Praxe v advokátních kancelářích a ve firmách.
Předškolní a mimoškolní pedagogika
Studium je kvalifikací pro učitele mateřských
škol, vychovatele, pedagogy volného času,...
Titul DiS.
Možnost výhodného pokračování studia
na partnerské vysoké škole do 2. ročníku.
Termín uzávěrky přihlášek je stanoven
na 31. 1. 2018!!!
VOLEJTE ZDARMA: 800 888 989
www.prigo.cz
_______
www.edukana.cz, tel: 724 261 389
edukana@edukana.cz
Je vám více než 50 let? Jste dlouhodobě
nezaměstnaní? Nabízíme ZDARMA poraden-
ství, možnost rekvalifikace a zprostředková-
ní zaměstnání. Registrujte se do 10. 1. 2018.
Více informací na uvedených kontaktech.
_______
MS VõDECKÁ KNIHOVNA
V OSTRAVõ, p. o.
Prokešovo nám. 1802/9, Mor. Ostrava
tel.: 596 118 881, www.svkos.cz
Půjčovna, studovna:
Po - Pá 9.00 - 19.00 • So 8.30 - 12.00
Oddělení spec. fondů (normy, audioknihy,
jazykové učebnice atd.): Po - Pá 9.00 - 18.00
Každý 1. Čt v měsíci od 12.00 zavřeno
_______
KNIHOVNA MõSTA OV
28. října 2, Mor. Ostrava
tel.: 599 522 611 • www.kmo.cz
ústřední knihovna u Sýkor. mostu a 27 poboček
v Ostravě - jeden průkaz pro všechny knihovny
výpůjční a informační služby pro děti i dospělé
hudební oddělení - zvuková knihovna
veřejný internet - Britské centrum KMO
_______
Jazyková škola
28. října 150/2663
Moravská Ostrava
tel.: 597 577 135
603 251 671
info@asortis.cz • www.asortis.cz
• skupinové kurzy AJ, NJ, FJ, IJ
• individuální výuka AJ, NJ, FJ, IJ, ŠJ
• kurzy pro podniky a instituce
• kurzy obchodní angličtiny
Vítězslava Nezvala 801/1, 736 01 Havířov
mobil: 603 365 984
Studujte obory:
Veřejná ekonomika a správa
Management v sociální sféře
Sociální práce
Titul Bc.
Nově elitní studium ekonomie v Ostravě.
Manažerské studium BBA, MBA, MPA, LL.M., DBA.
Termín uzávěrky přihlášek je stanoven
na 28. 2. 2018!!!
www.vsss.cz
_______
vzdělávací středisko, www.ekoskol.cz
tel.: 603 367 808, ekoskol@ekoskol.cz
cena za seminář od 900,- Kč
10. 1. DPH v roce 2018, Ing. Fitříková
15. 1. Elektr. evidence tržeb, Ing. Gřegořová
17. 1. Daň z příjmů FO 2018, Ing. Rylová Ph.D.
22. 1. Zdaň. mezd 2017 a 2018, Ing. Lošťák
26. 1. Sociální, nemocenské a důchodové
pojištění v r. 2018, Ing. Ztratil, Mgr. Šupčíková
29. 1. Daň z příjmů PO, Ing. Gorčík, Ing. Žmolík
31. 1. Daň. změny 2017 a 2018, RNDr. Beránek
12. 2. DPH v r. 2018 v příkladech, Ing. Fitříková
16. 2. Změny v ochraně osob. údajů klientů
a zaměstnanců (GDPR), Mgr. Kornel Ph.D.
_______
VZDĚLÁVACÍ STŘEDISKO, MASÉRSKÁ ŠKOLA
PROSPORT, Hrušovská 11, Ostrava-Přívoz
tel.: 596 612 214, www.skola-prosport.cz
Kvalita, zkušení lektoři, vzdělávání
s tradicí již od r. 1990!!!
Rekvalifikační a certifikované kurzy
s akreditací MZ ČR a MŠMT ČR:
ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKA, SANITÁŘ,
OŠETŘOVATEL, MASÉR, LYMFATICKÁ
MASÁŽ, INSTRUKTOR FITNESS,
KINESIOTEJPING, další odborné kurzy, školení,
semináře a workshopy. ZDARMA přes úřad
práce. Více na www.skola-prosport.cz
_______
METODA
NORBEKOVA
12. - 20. 1. 2018 UČEBNĚ - OZDRAVNÝ KURZ
1. STUPEŇ dle metody NORBEKOVA
Kde: Vysoká škola báňská, Ostrava-Poruba
Více na www.norbekov.cz, tel.: 608 779 475
MONTE
Facebook Program | soutöže o vstupenky | zajímavé tipy | facebook.com/ProgramCZ
Hlubinská 36 tel.: 732 490 492
702 00 Ostrava spring@springagency.cz
www.KurzyOstrava.cz
P/PA-004
DČkujeme za Vaši pĜízeĖ a pĜejeme skvČlý rok 2018.
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-01-2018/Facebook èasopisu Program | Zajímavé tipy | Aktuality | Soutöže | www.facebook.com/ProgramCZ
11
P/PA-007
Přijďte studovat na největší firemní školu.
Škola je zaměřena na výuku technických oborů.
Žáci neplatí školné, naopak dostávají stipendium
na základě studijních výsledků.
VZDĚLÁVACÍ NABÍDKA pro školní rok 2018 / 2019
Obory poskytující STŘEDNÍ VZDĚLÁNÍ S VÝUČNÍM LISTEM:
Slévač, Modelář, Nástrojář, Strojní mechanik, Obráběč kovů, Mechanik opravář
motorových vozidel, Elektrikář, Elektrikář - silnoproud, Truhlář
Obory poskytující STŘEDNÍ VZDĚLÁNÍ S MATURITNÍ ZKOUŠKOU:
Mechanik seřizovač, Mechanik seřizovač - mechatronik, Mechanik strojů a zařízení,
Letecký mechanik, Strojírenství, Mechanik elektrotechnik,
Hutník operátor, Ekonomika a podnikání
NÁSTAVBOVÉ STUDIUM: Provozní technika, Provozní elektrotechnika
www.vitkovickastredni.cz
SÍDLO ŠKOLY:
Hasičská 1003 / 49
700 30 Ostrava-Hrabůvka
tel.: 596 764 888
GSM: 725 435 391
skola@vitkovice.cz
DNY OTEVŘENÝCH
DVEŘÍ
Sobota
13. 1. 2018 900-1200
Středa
24. 1. 2018 1400-1700
P/PA-003
STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA
OCHRANY OSOB A MAJETKU s.r.o.
Liptaňské nám. 890/3a, 708 00 Ostrava-Poruba
tel.: +420 604 274 586, e-mail: ostrava@sosoom.cz
www.sosoom-ostrava.cz
PRO ŠKOLNÍ ROK 2018/2019 NABÍZÍME OBOR:
68-42-M/01
Bezpečnostně právní činnost
POMÁHAT
A CHRÁNIT
VZDĚLÁVÁNÍ
SE NEBRÁNIT
Pořádáme
i rekvalifikační kurzy
„Strážný“
P/PA-006
P/PA-009
MLUVIT,MLUVIT,MLUVITANGLICKY®
Speciální metoda pro ty,
co se bojí mluvit
Intenzivní výuka bez učebnic
Ukázková hodina angličtiny
ZDARMA
PLYNULE
ANGLICKY
DO 1 ROKU!
Na Hradbách 16, Ostrava, tel.: 773 590 282, www.lite.cz
P/PA-011 P/PA-005
Střední škola
prof. Zdeňka Matějčka
Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
tel.: 596 909 222, skolspec@skolspec.cz
www.skolspec.cz
DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
lednové čtvrtky .1., 1.1., 2.1.201, 15:00-17:00
DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
lednové čtvrtky 11. 1., 18. 1., 25. 1. 2018, 15.00-17.00
www.skolspec.cz
P/PA-161
JAZYKOVÉ GYMNÁZIUM PAVLA TIGRIDA
OSTRAVA-PORUBA, P.O., G. KLIMENTA 493/3
zve žáky 7. a 9. tĢíd ZŠ na
DNY OTEVġENÝCH DVEġÍ
stĢeda 17. ledna 2018 od 14.00 do 18.00 hod.
Organizujeme pĢípravné kurzy
pro žáky 7. a 9. tĢíd ZŠ • LEDEN - DUBEN 2018
tel.: 596 912 198 • e-mail: profesor@jazgym.cz
WWW.JAZGYM.CZ
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-01-2018/NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY | Kalendáĵ akcí | Magazín | Zajímavá místa | www.eprogram.cz
12
za sportem vesmír
PLANETÁRIUM
OSTRAVA
VŠB - Technická
univerzita Ostrava
17. listopadu 15
Ostrava-Poruba
tel.: 596 994 950, www.planetariumostrava.cz
Pozorování hvězdné oblohy:
St - So 18.30 - 20.30
Experimentárium je přístupné denně
Galerie MIRA:
Výstava: Urbanisticko - architektonická vize
Kinosál:
10. 1. 18.00 Čas je jen iluze, Nový rok teprve
Přednáší Leoš Ondra
18. 1. 18.00 Ozvěny - cestopisné přednášky
Havaj, Ostrovy jižního Pacifiku
Výzkumák:
6. 1. 15.30 Robohrátky pro rodiče s dětmi
Sál planetária - sférická projekce:
3. 1. 14.00 Vesmír pro seniory:
Vidím, vidíš, vidíme
17.00 Fajny pořad v novym fěrtuchu
4. 1. 17.00 Pátrání po mimozemském životě
5. 1. 17.00 Napříč Sluneční soustavou
6. 1. 14.00 Červená Karkulka a babiččin
dalekohled
15.30 Fajny pořad v novym fěrtuchu
17.00 Ledové světy
7. 1. 14.00 Život stromů
15.30 Napříč Sluneční soustavou
17.00 Fajny pořad v novym fěrtuchu
10. 1. 17.00 Napříč Sluneční soustavou
11. 1. 17.00 Pátrání po mimozemském životě
12. 1. 17.00 Fajny pořad v novym fěrtuchu
13. 1. 14.00 Krtci, 15.30 Ledové světy
17.00 Fajny pořad v novym fěrtuchu
14. 1. 14.00 Červená Karkulka a babiččin
dalekohled
15.30 Vidím, vidíš, vidíme
17.00 Fajny pořad v novym fěrtuchu
17. 1. 17.00 Vidím, vidíš, vidíme
18. 1. 17.00 Fajny pořad v novym fěrtuchu
19. 1. 17.00 Pátrání po mimozemském životě
20. 1. 14.00 Napříč Sluneční soustavou
15.30 Červená Karkulka a babiččin
dalekohled, 17.00 Vidím, vidíš, vidíme
18.30 Hudba pod hvězdami
pořadem provází Jindra Šenekl
21. 1. 14.00 Život stromů
15.30 Fajny pořad v novym fěrtuchu
17.00 Napříč Sluneční soustavou
24. 1. 17.00 Ledové světy
25. 1. 17.00 Vidím, vidíš, vidíme
26. 1. 17.00 Fajny pořad v novym fěrtuchu
27. 1. 14.00 Červená Karkulka a babiččin
dalekohled, 15.30 Vidím, vidíš, vidíme
17.00 Fajny pořad v novym fěrtuchu
28. 1. 14.00 Krtci
15.30 Fajny pořad v novym fěrtuchu
17.00 Pátrání po mimozemském životě
31. 1. 17.00 Fajny pořad v novym fěrtuchu
1. - 7. 1. 2018
Po 1. 1. KČT SSK Vítkovice:
turistika Novoroční výstup na haldu Ema
tabule NS pod vrcholem 9.00 - 13.00
KČT SSK Vítkovice: turistika
Výstaviště, Hranečník, Halda Ema,
Divadlo A. Dvořáka 9.00, 7 km
St 3. 1. 17.30 Ostravar Aréna: hokej
extraliga HC Vítkovice - HC Škoda Plzeň
So 6. 1. KČT SSK Vítkovice:
turistika Výškovice, Bělský les, Stará Bělá,
Krmelín, Nová Bělá, MHD Výškovice
smyčka 9.00 (konečná TRAM 2 a 7), 12 km
So - Ne 6. - 7. 1. 10.00 TJ Ostrava: volejbal
Křišťálová váza - mezinárodní turnaj
juniorek a kadetek ČR, SR, POL a FR
Ne 7. 1. KČT SSK Vítkovice: turistika
Malenovice, Vodopády, U Zbuja, Ostravice,
ČD Střed 8.56, Vratimov 9.08, 10 km
16.00 Ostravar Aréna: hokej extraliga
HC Vítkovice Ridera - HC Verva Litvínov
8. - 14. 1. 2018
St 10. 1. KČT SSK Vítkovice:
turistika Svinov nádraží, Rezavka, Zábřeh
vodárna, ČD O.-Svinov 9.00, 8 km
18.00 TJ Ostrava: volejbal
Challenge cup - ženy
So 13. 1. KČT SSK Vítkovice: turistika
Ostravice, Malý Smrček, Horní Čeladná,
Kunčice pod Ondřejníkem, ČD O.-Svinov
8.29, Vítkovice 8.37 Sp., 14 km
ČPP Aréna Ostrava: florbal Tipsport
Superliga mužů FBC Ostrava - Bohemians
18.00 VK Ostrava: volejbal extraliga muži
VK Ostrava - AERO Odolena Voda
15. - 21. 1. 2018
Út 16. 1. 18.00 TJ Ostrava: volejbal
extraliga ženy TJ Ostrava - Olomouc
Čt 18. 1. 18.00 TJ Ostrava: volejbal
extraliga ženy TJ Ostrava - F. Místek
Pá 19. 1. 17.30 Ostravar Aréna: hokej
extraliga HC Vítkovice Ridera - HC Olomouc
So 20. 1. ČPP Aréna Ostrava: florbal Tipsport
Super liga mužů FBC Ostrava - Liberec
ČPP Aréna Ostrava: florbal
extraliga ženy FBC Ostrava - Židenice
Ne 21. 1. KČT SSK Vítkovice: turistika
Hnojník, Komorní Lhotka, Střítěž,
ČD O.-Svinov 8.26, Vítkovice 8.36, 11 km
22. - 28. 1. 2018
St 24. 1. KČT SSK Vítkovice: turistika
Bělským lesem, MHD Výškovice smyčka
TRAM 7, 2, 15, 6 v 9.15, 6 km
ČPP Aréna Ostrava: florbal
extraliga ženy FBC Ostrava - Střešovice
Čt 25. 1. 17.00 Atletická hala: atletika
Czech Indoor Gala 2018 - Ostravská laťka
prestižní mezinárodní mítink
17.00 TJ Ostrava: volejbal
extraliga ženy TJ Ostrava - Fénix Brno
Pá 26. 1. 17.30 Ostravar Aréna: hokej
extraliga HC Vítkovice Ridera - HC Oceláři Třinec
So 27. 1. 10.00 a 14.00 TJ Ostrava: volejbal
extraliga kadetky TJ Ostrava - Královo Pole
12.00 a 16.00 TJ Ostrava: volejbal
extraliga juniorky TJ Ostrava - Vysočina
17.00 VK Ostrava: volejbal extraliga muži
VK Ostrava - VK Dukla Liberec
29. - 31. 1. 2018
Út 30. 1. 17.30 Ostravar Aréna: hokej
extraliga HC Vítkovice - Piráti Chomutov
St 31. 1. KČT SSK Vítkovice:
turistika Šenov, Bártovice Ještěrka,
ČD O.-Svinov 8.20, Vítkovice 8.28, 11 km
judo
HALA JUDO
Sportovní areál
Varenská 40a, Ostrava
tel.: 725 105 079,
777 250 714
FB TJ Judo Ostrava
http://www.tjjudoostrava.cz/
AKCE:„Buď jak Lukáš Krpálek“
stálý nábor členů, již od 5 let,
každé úterý a čtvrtek 16.00 - 17.50
bruslení
Ruská 135/3077, Ostrava-Zábřeh
tel.: 596 707 303 • www.arena-vitkovice.cz
MULTIFUNKČNÍ HALA: tel.: 596 707 213
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ
So a Ne 16.30 - 18.30
_______
ZIMNÍ STADION PORUBA
Čkalovova 20, www.sareza.cz, tel.: 596 977 111
Veřejné bruslení dle rozpisu
_______
VÁNOçNÍ KLUZIŠTõ
Masarykovo nám., Mor. Ostrava
bruslíme až do 7. 1. 2018, rozpis bruslení
a akce na www.vanocnikluziste.cz
sportovní centra
SPORTOVNÍ AREÁL PORUBA
Skautská 11/6093, tel.: 596 977 760
Kuželna: Po - Ne 12.00 - 22.00
Tenisové kurty - tenisové haly:
Po - Pá 6.00 - 22.00 • So, Ne 8.00 - 20.00
SPORTOVNÍ HALA OSTRAVAǕPĴÍVOZ
Hrušovská 15/2953, tel.: 596 977 711
Velká i malá hala: Po - Ne 6.00 - 22.00
_______
Charvátská 10, Ostrava-Výškovice
tel.: 596 744 454, mob.: 603 410 636
www.cdusport.cz, Skype name: cdusport
TRÉNINKY VEDE MISTRYNĚ EVROPY
Marie HRACHOVÁ
NEJLEVNĚJŠÍ SQUASH V OSTRAVĚ
ultra měkká podlaha a strop sv. výška 9 metrů
Oddíloví členové půjčovna zdarma
FOTBAL NA SQUASHOVÝCH KURTECH
PRO 4 HRÁČE
• sportuj na squash kurtu jen za 25 % ceny
vstupného
• vše o hře na www.powergoalgame.cz
Volejbal na squashových kurtech
pro začínající instruktáž ZDARMA
Pro lezce SLACKLINE zdarma
Oddíloví členové půjčovna zdarma
• rezervace tel. a on-line • SPORT-BAR
• ZVÝHODNĚNÉ VSTUPNÉ • SPORT PRODEJ
• VYPLÉTÁNÍ RAKET • STOLNÍ FOTBÁLEK
Otevírací doba:
Po - Pá: 7.00 - 22.00, So, Ne. sv. 8.00 - 22.00
Nejlevnější v OV! KŘIŠŤÁL. SOLNÁ JESKYNĚ
Staň se fanouškem CDU na FACEBOOKU!!
_______
LANDEK PARK
HORNICKÉ MUZEUM
Pod Landekem 64, Ostrava-Petřkovice
tel.: 702 206 683, www.landekpark.cz
sport@landekpark.cz
Víceúčelová hala - cvičení pro celé rodiny
www.familygym.cz, tel.: 777 764 976
Bowling - www.harenda.cz, tel.: 608 771 708
squash
SBA SQUASH
CENTRUM
HAVRÁNEK
Horymírova 5, O.-Zábřeh
596 720 696, 721 663 883
www.sbasquash.cz
e-mail: sbaostrava@volny.cz
Otevřeno: Po - Pá 7.00 - 22.00
So 8.00 - 21.00, Ne, svátky 8.00 - 22.00
• SQUASH - 3 PROFIKURTY
• BADMINTONOVÉ KURTY 2x
• SPINNINGOVÁ KOLA SPINER PRO 17x
• POWER PLATE
• POSILOVNA FITNESS
• MOŽNOST ZAMĚSTNANECKÝCH BENEFITŮ
On-line rezervace: www.sbasquash.cz
_______
28. října 150, Ostrava-Mar. Hory
tel.: 597 577 777, 724 072 000
www.squashsport.cz
Otevřeno: Po - Pá 7.00 - 23.00
So, Ne 8.00 - 23.00
AKCE Ǖ HODINA ZA 99,Ǖ Kè
• SQUASH - 3 oficiální plně klimat. kurty
bowling
RESTAURACE BOWLING
Lesní 202, Řepiště, www.rakovecka.cz
tel.: 558 637 357, 774 242 415
email: rakovecobjednavky@seznam.cz
Otevřeno: Po-Čt, Ne 11.00-21.00,
Pá+So 11.00-24.00
Příjemné posezení ve stylové restauraci
situované v krásném prostředí u lesa.
Výborná kuchyně • Ubytování • Catering
Pořádání svateb do 50 osob
Možnost amatérských turnajů, prezentací,
soukromých a firemních akcí do 60 osob.
judo
1. JC BANÍK
OSTRAVA
informace na
tel.: 776 587 711
www.1jcbo.cz
martinpavlica@1jcbo.cz
PŘIJĎTE MEZI NÁS - cvičíme:
• O.-Přívoz, sport. hala SAREZA, Hrušovská ul.
• O.-Hrabůvka, Mjr. Nováka 1455/34,
pronájem tělocvičny s odpruženou podlahou
• O.-Hrabůvka, Mitušova 1115/8
• O.-Poruba, ZŠ Porubská 831
• O.-Zábřeh, ZŠ Kosmonautů 15
• O.-Zábřeh, ZŠ Březinova 1383/52
• O.-Bělský Les, B. Dvorského 1049/1
• Proskovice, ZŠ Staroveská 62/66
• Dolní Lhota, ZŠ Československých tankistů 76
Přijímáme již od 5-ti let.
bojová umöní
JU JITSU OSTRAVA
www.jujitsuostrava.cz
tel.: 731 158 490, 737 310 286
Naučte se bránit! Sebeobrana pro děti od
6 let, dospělé, pro ženy. Kruhové tréninky.
Výcviky i pro pracovní kolektivy a organizace...
LEDEN
2018
www.sareza.cz
2 kurty SQUASH
škola STOLNÍHOTENISU
WALLYBALL
9 m LEZECKÁ STĎNA
sálovka POWER GOAL
2 kurty BADMINTON
KDE NAJDU
Ostravar Aréna: Ruská 135/3077,
O.-Zábřeh, www.arena-vitkovice.cz
Atletická hala: www.arena-vitkovice.cz
TJ Ostrava: Varenská 40a, Mor. Ostrava,
www.tjostrava.cz
VK Ostrava: Hala Sareza, Hrušovská 15,
vkostrava.eu
ČPP Aréna Ostrava: Hladnovská 128,
O.-Muglinov, www.fbcostrava.cz
KČT SSK Vítkovice: Městský stadion,
Ostrava-Zábřeh
sites.google.com/site/kctvitkovice
V lednu spouštíme
NOVÉ
internetové stránky
Kalendáĵ akcí | Magazín | Zajímavá místa
sta
www.eprogram.cz
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-01-2018/Ski areály a sjezdovky
LYŽAĴSKÝ VLEK ARMÁDA
www.dolnilomna.eu, Dolní Lomná
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 1
Počet vleků: 2
Obtížnost: z
Služby: umělé zasněžování, noční
osvětlení, půjčovna lyží, lyžařská škola,
občerstvení
SKI PARK GRUĤ
www.skipark-grun.cz, Staré Hamry
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 5
Počet vleků/ lanovek: 2/1
Obtížnost: z / z
Služby: umělé zasněžování, noční
osvětlení, půjčovna a servis lyží,
lyžařská škola, občerstvení
SKI BÍLÁ
www.skibila.cz, Bílá 173, Staré Hamry
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 8
Počet vleků/ lanovek: 4/1
Běžecké tratě: 4
Obtížnost: z / z
Služby: umělé zasněžování, noční
osvětlení, půjčovna a servis lyží, lyžařská
škola, dětský lyžařský park, občerstvení
SKI AREÁL
BIOCEL ZLATNÍK
www.skizlatnik.cz, Krásná 112
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 2
Počet vleků: 2
Obtížnost: z / z / z
Služby: umělé zasněžování, noční
osvětlení, lyžařská škola, občerstvení
HEIPARK TOŠOVICE
www.heipark.cz, Tošovice 72, Odry
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 6
Počet vleků: 6
Obtížnost: z / z / z
Služby: umělé zasněžování, noční
osvětlení, půjčovna a servis lyží, lyžařská
škola, svah pro sáňkování a bobování
s vlastním lanovým vlekem, občerstvení
SKI AREÁL
MOSTY U{JABLUNKOVA
www.skimosty.cz, Mosty u Jablunkova
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 4
Počet vleků: 5
Obtížnost: z / z / z
Služby: umělé zasněžování, noční osvětlení,
půjčovna a servis, lyžařská škola, snowpark,
občerstvení, běžecké trasy, bobová dráha
SKI AREÁL PALKOVICE
www.skipalkovice.cz, Palkovice
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 2
Počet vleků: 3
Obtížnost: z / z
Služby: půjčovna a servis lyží, občerstvení
SKI AREÁL MEZIVODÍ
www.skimezivodi.cz, Bílá - Mezivodí 177
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 5
Počet vleků: 4
Obtížnost: z / z
Služby: umělé zasněžování, půjčovna lyží
a snowboardů, lyžařská škola,
občerstvení
PUSTEVNY
www.pustevny.cz, Trojanovice 477,
Frenštát p. R.
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 3
Počet vleků/ lanovek: 1/1
Obtížnost: z / z
Služby: umělé zasněžování, půjčovna lyží,
snowboardů a běžek, občerstvení,
běžecké trasy
LYŽAĴSKÝ VLEK
VISALAJE
www.visalajevlek.cz, Staré Město
oblast Beskydy
Počet sjezdovek: 1
Počet vleků: 2
Obtížnost: z / z
Služby: dětský vlek
SKI AREÁL AVALANCHE
Dolní Moravice, Rýmařov
oblast Jeseníky
Počet sjezdovek: 5
Počet vleků/ lanovek: 4/1
Obtížnost: z / z / z
Služby: umělé zasněžování, noční
osvětlení, půjčovna a servis lyží, lyžařská
škola, snowpark, občerstvení
SKI AREÁL
çERVENOHORSKÉ SEDLO
www.cervenohorskesedlo.eu,
Loučná nad Desnou, Kouty nad Desnou 72
oblast Jeseníky
Počet sjezdovek: 8
Počet vleků/ lanovek: 8/1
Obtížnost: z / z
Služby: umělé zasněžování, půjčovna
a servis lyží, lyžařská škola, občerstvení
SKI AREÁL KOUTY
www.kouty.cz, Kouty nad Desnou
oblast Jeseníky
Počet sjezdovek: 5
Počet vleků/ lanovek: 3/1
Obtížnost: z / z / z
Služby: umělé zasněžování, noční
osvětlení, půjčovna a servis lyží,
lyžařská škola, občerstvení, běžecké trasy
SNOWPARADISE
VELKÁ RAçA
www.snowparadise.sk, Oščadnica
oblast Kysucké Beskydy, Slovensko
Počet sjezdovek: 15
Počet vleků/ lanovek: 3/3
Obtížnost: z / z / z
Služby: umělé zasněžování, noční osvětlení,
půjčovna a servis lyží, občerstvení
Lyžaĵské areály najdete na
www.eprogram.cz
SKI AREÁL
PRADõD - OVçÁRNA
www.figura.cz, Malá Morávka 256
oblast Jeseníky
Počet sjezdovek: 8
Počet vleků: 7
Obtížnost: z / z / z
Služby: noční osvětlení, půjčovna a servis
lyží, lyžařská škola, snowpark, občerstvení
P/BW-002
SKALKA FAMILY PARK s. r. o.
www.skalkaostrava.com
Vřesinská, 708 00 Ostrava
Počet sjezdovek: 3
Počet vleků: 2 + 1 pásový vlek dětský svět
Obtížnost: z / z
Služby: Umělé zasněžování, noční osvětlení,
lyžařská a bruslařská školička, dětský park,
restaurace, bistro, venkovní kluziště, dětský
koutek, sál, parkoviště, půjčovna lyží a bruslí
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-01-2018/NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY | Kalendáĵ akcí | Magazín | Zajímavá místa | www.eprogram.cz
14
do wellness LEDEN
2018
regeneraèní centra
BESKYDSKÉ
REHABILITAçNÍ
CENTRUM
www.brc.cz, tel.: 558 616 211
www.larawellness.cz, tel.: 552 533 111
BRC ČELADNÁ nabízí
Léčebné pobyty hrazené zdrav. pojišťovnami
Pobyty pro samoplátce - cenově výhodné
balíčky na léčebné, relaxační i wellness pobyty.
• POLARIUM Po - Stř - Pá od 14.00
Vstup za 120 Kč. Cenově výhodné permanentky
s roční platností. Objednávky: 558 603 333
• LARA WELLNESS provoz pro veřejnost
Po - Pá 11.30 - 21.00, So a Ne 9.00 - 21.00
bazén, parní lázeň, sauna, solná jeskyně,
fitness, masáže - klasické, thajské, medové,
lávov. kameny a další
• LÁZNĚ Po - Pá 15.00 - 18.00, So 12.00 - 15.00
bylinná parní lázeň Baobab, bahenní zábaly
z Mrtvého moře a Sakského jezera, vířivé koup.
• Dárkové poukazy na vše viz výše
_______
TM STUDIO
B. Martinů 811
Ostrava-Poruba
tel.: 737 871 229
tm.studio@seznam.cz
www.tm-studio.cz
Nabízíme cvičení na rekondičních
stolech, Vacu Therm, Body Roll, kavitaci,
lymfodrenáže a bylin. parní lázeň Baobab.
Přijímáme: SODEXO, BENEFIT, FKSP
_______
MUDr. Šárka Andölová, CSc.
Českobratrská 19, Ostrava
tel.: 731 464 387, 603 345 861, www.prozit.cz
Skupinový kurz zdravého hubnutí
STOB od 28. 2. 2018
relaxaèní centra
WELLNESS MINTHE
tel.: 606 771 920
www.minthe.cz
Komenského 629
Ostrava-Poruba
Provoz wellness: Po - Ne 900 - 1900 dle objed.
Nabídka služeb:
Bolesti svalů: masáže, baňkování, tejpování,
moxování, tepelné zábaly rašelina, parafín
Relaxace - masáže indické, havajské,
bambusové, aroma svíčkou, masáže hlavy,
lávové kameny, zábaly čoko, skořice, bahno
Další nabídka - akupresura, akupunktura ucha,
manuální lymfatické m., reflexní masáž chodidel
Privátní sauna 1 - 4 osoby, kosmetika
Cvičení Rolletic, vibrostation, cyklotrenažer,
V lednu: plnění novoročních předsevzetí -
detoxikace, sauna, cvičení, změna jídelníčku
Permanentky, FKSP, Sodexo, Cadhoc, Tiket
bazény
www.sareza.cz
KRYTÝ BAZÉN OSTRAVA-PORUBA
Gen. Sochora 1378, tel.: 596 977 511
50 m bazén:
Po - Pá 6.00 - 21.30, So - Ne 9.00 - 19.30
Dětský bazén - info na www.sareza.cz
Kondiční plavání: Po - Pá 20.00 - 21.30
Pára: Po - Pá 13.00 - 20.00, So - Ne 10.00 - 19.00
100 m tobogán:
Po - Pá 13.00 - 20.00, So - Ne 9.00 - 19.00
Fitness a posilovna (v ceně je bazén a pára):
Po - Pá 6.00 - 21.30, So - Ne 9.00 - 19.30
Solární studio:
Po - Pá 11.00 - 19.00, So - Ne 10.00 - 19.00
Saunové centrum, Masérna: Po 8.00 - 21.00
Út - Pá 7.00 - 21.00, So - Ne 9.30 - 19.30
VODNÍ SVõT SAREZA
Sokolská 44/2590, Mor. Ostrava
tel.: 596 977 420
25 m bazén: Po 6.00 - 8.00, 14.00 - 20.00
Út 6.00 - 8.00, 14.00 - 21.30, St 6.00 - 21.30
Čt, Pá 6.00 - 8.00, 14.00 - 21.30
So 9.00 - 19.00, Ne 9.00 - 19.30
Kondiční plavání: Po 6.00 - 8.00, 18.00 - 20.00
Út - Pá 6.00 - 8.00, 19.00 - 21.30
Vodní jeskyně, Tobogány:
Po 14.00 - 18.00, Út - Pá 14.00 - 19.00
So, Ne 9.00 - 19.30
Wellness: Po, Út 8.00 - 20.00
St - Pá 8.00 - 21.00, So, Ne 9.30 - 19.30
Fitness: Po 9.00 - 21.00
Út - Pá 7.00 - 21.00, So, Ne, sv. 9.00 - 19.00
Parní lázně: Po 14.00 - 20.00
Út - Pá 14.00 - 21.00, So, Ne 9.30 - 19.30
Sauna, Masérna: Po 7.00 - 20.00
Út - Pá 7.00 - 21.00, So, Ne 9.30 - 19.30
Solární studio: Po 7.00 - 20.00
Út - Pá 7.00 - 21.00, So, Ne, sv. 9.00 - 19.00
OZDRAVNÉ CENTRUM JEŠTõRKA
Za Ještěrkou 629/1, O.-Bartovice
tel.: 596 977 661
25 m bazén: Po 6.00 - 20.00
Út - Pá 6.00 - 21.30, So, Ne 9.00 - 19.00
Kondiční plavání: Po - Pá ráno první dvě
hodiny, večer poslední dvě hodiny
před ukončením plavání
Sauna: Po - Pá 8.00 - 20.00, So, Ne 9.30 - 19.30
Masérna:
Po - Pá 9.00 - 20.00, So, Ne 9.30 - 19.30
Sportovní hala:
Po - Pá 6.00 - 21.00, So, Ne 9.00 - 18.30
Badminton: Po 12.00 - 17.00, St 12.00 - 15.00
Pá 12.00 - 19.00, So 13.00 - 18.00, Ne 13.00 - 17.00
OSTRAVA-PORUBA, 17. LISTOPADU 1123/70, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE
ǽ zdraví
www.sanatoria-klimkovice.cz
tel.: 556 422 111
- Lázeňská léčba hrazená pojišťovnou
- Procedury pro veřejnost
- Neurorehabilitační klinika:
• rehabilitace po cévní mozkové příhodě
• stabilizace roztroušené sklerózy
• rehabilitace dětské mozkové obrny
• logopedie pro děti a dospělé
_______
Mgr. Svatava Janošková
PSYCHOLOG
www: www.terapie-tarot.cz
tel.: 731 482 969, konzultace@terapie-tarot.cz
• nabízí poradenství, diagnostiku a terapii
• výklad karet, snů a rozbor horoskopu
spojený s psychol. poradenstvím
salony krásy
Poliklinika Modrý pavilon, Slezská Ostrava
Drahomíra Fikáčková, mobil: 604 166 425
www.modraoaza.cz
Kosmetické a relaxační studio nabízí:
komplexní ošetření pleti, úpravu obočí a řas,
relaxační a regenerační masáže obličeje
a dekoltu,ošetření galvanickou žehličkou,
depilace celého těla, parafínové zábaly,
poradenství v alternativní medicíně,
dárkové poukazy a další
bazény
Střední škola prof. Zdeňka Matějčka
Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
17. listopadu 1123/70, Ostrava-Poruba
tel.: 596 909 276, www.skolspec.cz
Plavání veřejnosti:
Po - Pá 6.00 - 8.00 • 18.00 - 20.00, So 9.00 - 13.00
fitness
www.fitano.cz, tel.: 604 366 066, O.-Poruba
Zdr. záda/Velké míče® POWER JOGA® PILATES®
Kruháč® FAT BURNER® STEP AE® BODY styling®
_______
DK MĚSTA OSTRAVY, a.s.
ul. 28. října 124
Ostrava 1
tel.: 597 489 424
731 273 193
www.attackfitness.cz
Velký výběr všech forem cvičení s profi lektory:
p-class, perfect body, body styling, zumba,
extra body břicho zadek, kalanetika,
power yoga, joga pro ženy, pilakalajoga.
Vše bez objednávání. Pitný režim zdarma.
regeneraèní centra
Kunčice pod Ondřejníkem 627
www.bodiz.cz
tel.: 595 172 698, e-mail: bodiz@bodiz.cz
Rehabilitace a fyzioterapie pro pojištěnce
zdravotních pojišťoven a samoplátce
Fyzioterapie - tel.: 595 172 783
Lékař - tel.: 595 172 837
Wellnes&spa
Masáže, kosmetika, sauna - tel.: 595 172 698
Power jóga, pilates - tel.: 595 172 698
Kavárna, dětský koutek, hřiště
Uzávörka únorového vydání
Programu 8. ledna 2018.
SouBoJ Rebelu TouR 2018
6. 4. OSTRAVA Hala Tatran start 20:00
Info a vstupenky www.mastersofrock.cz
tel.:+420 777 701 591,mikeskova@pragokoncert.com
-HGLQHĀQìGYRMNRQFHUW
QHMYěWåtFKĀHVNRVORYHQVNìFKOHJHQG
KDUGDQGKHDY\
=QiPpKLW\QRYpVNODGE\DYHONpVSROHĀQpILQiOH
P/PA-013 P/SD-004
PF 2018
ZVEME VŠECHNY
ZVEME VŠECHNY
MILOVNÍKY TABÁKU
MILOVNÍKY TABÁKU
do nové Humidorové místnosti na ul. Ruská 56, O.-Vítkovice
Děkujeme všem našim zákazníkům za přízeň v uplynulém
roce a přejeme hodně štěstí a zdraví v roce 2018.
Volejte: 603 210 501 / 777 340 350 nebo pište na e-mail: info@zuzico.cz
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR KUBÁNSKÝCH DOUTNÍKŮ NA MORAVĚ!!!
NÁBYTEK HOLÿÍK
P/SD-002
Sedací souprava APOLLO - možnost atypických rozmČrĤ
AKÿNÍ CENA
4.990,- KĀ
tel.: 596 943 333, mobil: 605 789 789 Manželská postel - letištČ PAVLÍNA
letištČ s úložným prostorem, pevná deska,
sendviþová matrace do 130 kg,
v rozmČru 160 x 200 cm
nebo 180 x 200 cm.
AKÿNÍ CENA
31.990,- KĀ
Ostrava-Polanka, Za Humny 882
www.sedacisoupravy-holcik.cz
Kvalitní sedmizónová matrace, jejíž nosné vrstvy
tvoĜí kombinace studené / HR a oblíbené
viscoelastické pČny. Oranžová nosná vrstva tvarovaná
do masážních nopĤ je tvoĜena z viscoelastické pČny
obohacené o sójový extrakt. Použitím této pČny
se snižuje protitlak matrace na ležící tČlo.
Nosnost do 130 kg.
Cena za 2 ks
7.990,- KĀ
ZPRACOVÁNÍ ÚČETNICTVÍ,
DAŇOVÉ EVIDENCE, MEZD,
DANÍ I ZPĚTNĚ, AUDITY,
KONTROLY, ÚČETNÍ A DAŇOVÉ
PORADENSTVÍ, KOMPLETNÍ
EKONOMICKÝ SERVIS
Provozovnu máme nově na adrese:
U mostu 5, 700 30 Ostrava-Zábřeh
tel.: 596 633 293, mobil: 603 806 707
e-mail: sekretariatasc@seznam.cz
www.auditconsult.net
P/SD-003
CONSULT
Ing. Alena Čechová
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-01-2018/Facebook èasopisu Program | Zajímavé tipy | Aktuality | Soutöže | www.facebook.com/ProgramCZ
15
služby
ĵádková inzerce LEDEN
2018
OPRAVNA PRAČEK, CHLADNIČEK,
MRAZNIČEK, KLIMATIZACÍ A ŠICÍCH STROJŮ
Mechanik chlazení p. Puča 603 431 608
Mechanik pračky p. Hudec 603 362 222
________________________________________ P/DHA-006
ELEKTROPRÁCE
v bytech a domech. Smluvní cena.
Tel.: 605 058 110
________________________________________ P/DHA-009
FA MALER - MALBY A NÁTĚRY
Malování, čištění koberců a sedaček.
Tel.: 604 552 552, www.jordanova-maler.cz
________________________________________ P/DPA-003
OPRAVY ODĚVŮ - KREJČOVÁ
v Porubě, tel.: 775 197 758
________________________________________ P/DHA-003
DROBNÉ OPRAVY VŠEHO DRUHU
v domácnostech - vrtání, voda, elektro atd.
RYCHLE. Tel.: 776 053 118
________________________________________ P/DHA-005
LEVNĚ
Opravy elektroinstalací... 731 479 399
________________________________________ P/DHA-001
HODINOVÝ SERVIS POČÍTAČŮ
přijedeme, opravíme, poradíme, nastavíme
volejte 605 770 753 a starosti s Vaším
počítačem nechejte na nás
________________________________________ P/DHA-002
MALOVÁNÍ BYTŮ, ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ
str. Kärcher s kartáčovou hlavou. Malování
bez většího nepořádku. Tel.: 603 410 495
________________________________________ P/DJA-002
OBKLADAČSTVÍ, ZEDNICTVÍ
vodoinstalatérství, topenářství, pokládka
podlahových krytin, rekontrukce byt. jader,
krby, kamna. Tel.: 602 676 265, 603 761 872
e-mail: vkozon@seznam.cz
________________________________________ P/DPA-001
ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ, SEDACÍCH SOUPRAV
a interiérů automobilů. Tel.: 605 287 016
________________________________________ P/DSD-005
KOCOUREK - ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ
• sedacích souprav • mytí oken
• půjčování stroje Kärcher
Tel.: 606 363 300, 731 490 561
________________________________________ P/DSD-004
WWW.SERVIS-OKEN-OSTRAVA.CZ
Provádíme opravy a servis plastových,
dřevěných (EURO) a hliníkových oken
a dveří od všech výrobců. Montáže
izolačních skelních folií, žaluzií,
sítí, rolet, sušáků, květinových ohrádek
a dalších doplňků, tel.: 736 266 820.
________________________________________ P/DSD-001
ÚKLIDY DOMÁCNOSTÍ, ŽEHLENÍ
a další služby spojené s chodem domácností,
vč. čištění koberců, jednorázově i pravidelně.
Tel.: 736 284 500
Více na www.ruzova-domacnost.cz
________________________________________ P/DJA-001
SEDOS - STĚHOVACÍ SLUŽBA
Kompletní stěhovací práce.
Likvidace pozůstalostí. Nosiče zajistíme!
Non-stop tel.: 737 160 397, 597 317 060
________________________________________ P/DSD-003
STŘÍHÁNÍ PSŮ U VÁS DOMA
Ostrava, info na tel.: 777 706 552
________________________________________ P/DHA-007
VÝKUP STAROŽITNOSTÍ SRNEC
Kamenný obchod Ostrava, Sokolská třída 104/2
Vykupuji: obrazy, šperky, hodiny a hodinky,
porcelán, sklo, zbraně, hračky a jiné. Přijedu.
Kontakt: 732 848 559, srnec.rr@seznam.cz
________________________________________ P/DPA-002
VÝKLAD Z KARET, FENG-ŠUEJ,
platí stále, tel.: 739 653 779
________________________________________ P/DJA-003
REALITNÍ KANCELÁŘ BYT-TYP REAL
přeje úšpěšný rok 2018 a těší se na
spolupráci se stávajícími i novými klienty.
www.bytreal.cz, tel.: 603 811 182 (R)
________________________________________ P/DHA-004
KOUPÍM BYT V OSTRAVĚ
Centrum, Poruba, Jih. Os. vlast. výhodou.
Na stavu nezáleží. Cenu respektuji.
RK nevolat! Tel.: 603 757 592
________________________________________ P/DSD-002
PRODÁM STAVEBNÍ POZEMEK
ve Slezské Ostravě na ulici Tvardkova, má 984 m2.
Všechny sítě kromě kanalizace vedou přímo
u pozemku. Cena 700.000 Kč.
Možnost dohodnout se na ceně.
Makléři prosím nekontaktujte.
Tel.: 604 784 471, stastnym@centrum.cz
________________________________________ P/DHA-008
SEZNAMOVACÍ AGENTURA
Seznamte se zábavně.
Seznamovací akce v Ostravě
pro všechny věkové kategorie.
Tel.: 739 997 751
info@poznejmese.com
www.poznejmese.com
________________________________________ P/RSD-006
Centrum pro rodinu a sociální péči z.s.
PORADNA PRO VZTAHY
Syllabova 19, O.-Vítkovice, tel.: 552 301 417,
775 244 291, (v areálu Lékařské fakulty OU)
poradenstvi@prorodiny.cz, www.prorodiny.cz
Pomoc lidem při řešení problémů na poli
osobních, párových, manželských, mezige-
neračních či výchovných vztahů. Poradenský
tým: odborníci na mediace a rodinné
konzultace, psychologové, instruktorka
pro plánování rodičovství PPR. Poradna
„Rodinný průvodce“ pro osoby se zdravot-
ním postižením do 35 let a jejich rodiny.
Program prevence rizikového sexuálního
chování pro školy.
_______
ONKO-AMAZONKY, o. s.
kontakt: K. Pintérová, tel.: 603 442 519
www.onko-amazonky.cz
onko.amazonky@volny.cz
15. 1. 14.30 Předn.: Strava a její vliv na zdraví
Seminární centrum Akademie, Ostrava 1
Pomoc onkologickým pacientům:
Seminární Centrum Akademie Ostrava,
Hrušovská 16, tel.: 603 442 519, 602 344 495
Po 10.00 - 12.00 • St 14.00 - 16.00
Pravidelné cvičení pro onkologické pacientky
každou St 9.30 v SVČ Ostrčilova 19 od 10. 1.
_______
CHARITA OSTRAVA
Kořenského 1323/17, Ostrava-Vítkovice
Info: 596 621 094, 731 625 789
ostrava@charita.cz
www.ostrava.charita.cz
1. - 14. 1. Tříkrálová sbírka Charity ČR 2018
18. 1. 14.00 Jak pečovat o nemocného v do-
mácím prostředí - bezplatný kurz pro veřejnost
• Prodejna a servis
kávovarů
• Prodej čerstvě
pražené kávy
Partyzánské náměstí 2, 702 00 OSTRAVA
tel.: +420 603 892 481, +420 603 803 755
www.kafe-servis.cz
služby služby bytyreality
zvíĵectvo
ɨ koupö
rʼnzné
♥ seznamka
Uzávörka únorového
vydání èasopisu Program
8. ledna 2018.
çASOPIS PROGRAM
rozšiĵuje své aktivity a
HLEDÁ DO TÝMU
nové kolegynö/kolegy
OZVI SE NÁM!
CHCEŠ psát, fotit nebo posílit náš obchodní tým?
MňŽEŠ spolupracovat i externö.
VHODNÉ i pro studenty jako praxe.
NABÍZÍME práci v tisku, webových stránkách a facebooku.
kariera@mise.cz
P/PA-014
Pouze teď jsme všechny obleky zlevnili o skvělých 1.000,-Kč! A to včetně nové kolekce.
A POZOR! Vybrali jsme stovky a stovky kusů obleků, které jsme jen pro Vás ocenili
na likvidačních 300,- Kč. Ano, za TŘI STOVKY oblek. Platí do vyprodání zásob. AKCE NAVÍC!
Pokud při placení předložíte tento kupon, obdržíte slevu 20% na všechny pánské
a dámské kabáty. Sleva platí i na již zlevněné kabáty. Platnost kupónu do 31. 1. 2018.
Přijďte, těšíme se na Vás! Akce platí od 27. 12. 2017.
KDE?
OSTRAVA 9, Mariánské Hory
28.října190/208,uzastávkytramvajeMariánskénáměstí
www.modaprostejov.cz
ŠOKUJÍCÍ KRACH!
OBLEK
300,- KĀ
JIŽ
ZA
✂
✂
P/EH-001
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-01-2018/P/SD-001
P/BW-001
WWW.SLU.CZ
Dny otevřených dveří na
Slezské univerzitě v Opavě
Institut tvůrčí fotografie 13. ledna 2018
Filozoficko-přírodovědecká
fakulta v Opavě 17. ledna 2018
Obchodně podnikatelská fakulta
v Karviné 23. ledna 2018
Matematický ústav v Opavě 23. ledna 2018
Fakulta veřejných politik v Opavě
25. a 27. ledna 2018
VÝUKA S INDIVIDUÁLNÍM PŘÍSTUPEM
STUDIUM DOMA I VE SVĚTĚ
BAKALÁŘSKÉ, MAGISTERSKÉ A DOKTORSKÉ
STUDIJNÍ PROGRAMY
PRAXE, ZKUŠENOSTI, ÚSPĚCH
BUDOUCNOST
ŠPIČKOVÁ VĚDA A VÝZKUM
P/BW-006
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-01-2018/