Program OV 02-2019
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-2-2019/6RXWöŗH R YVWXSHQN\
facebook.com/ProgramCZ
µ125 2019
GLYDGOD NLQD ]¼EDYD NOXE\ YØVWDY\ VSRUW Y]GöO¼Y¼QÈ
25. ročník
Navštivte QRYÄ LQWHUQHWRYÄ VWU¼QN\
ZZZHSURJUDPF]
!
bio & eko e-shop
Kosmetika a drogerie
z přírodních složek
PŘÍROD
N
Í PRODUK
TY
100
%
www.alpik.cz
774 775 777 Nádražní 84, Moravská Ostrava
Konopí pro každého
Síla přírody pomáhá
P/SD-007
poskytuje
SLEVU60%Z DOPLATKU
BEZ OMEZENÍ VĚKU
P/JA-001
Slevu 60 % nelze uplatnit v případě, že sleva 60 % by byla vyšší, než je povolená
regulovaná obchodní přirážka lékárny. V tomto případě je pacientovi poskytnuta
maximální možná sleva, a to až do výše, která odpovídá celé přirážce lékárny.
LÉKÁRNA JIH YHGOH ý62% EDQN\
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-2-2019/DOPLÁCÍTE HODNĚ ZA LÉKY? Nemusíte ...
Poliklinika
XOLFH \'U /XNiãRYp
+UXãND
3 Komplex
Broadway
XOLFH +RUQt
Komerþní banka
LÉKÁRNA
✄
✄ 10
%
SLEVA
navolněprodejné
léky
Hylak
100 ml
159,- Kč
Dexoket
25 tablet
69,- Kč ! SLEVA NA ANTIKONCEPCI !
Otrivin
Menthol 10 ml
99,- Kč
NA ANTIKONCEP
Apo-Ibuprofen
100 tablet
99,- Kč
xoket
Robitussin
Expektorans 100 ml
109,- Kč
Pharmaton
Geriavit 100 tbl.
790,- Kč
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-2-2019/ÚNOR
2019
VSTUP ZDARMA WWW.KNIHCENTRUM.CZ
REZERVUJTE SI MÍSTO NA STRÁNKÁCH WWW.KNIHCENTRUM.CZ/REZERVACE NEBO TELEFONICKY +420 607 082 029.
721<140÷0© s /+076 2Į\'& <#é6-\'/ #-%\' 4\'<\'48#%\' 2412#,© &156#86\' 5\' 2415©/ 8é#5
20% SLEVA NA UVEDENÉ TITULY, KTERÁ JE PLATNÁ V DEN UDÁLOSTI.
1600 – 1700
ÚNOR
28
é6846\'-
Ivan Langer s 5QEJQD½UPø
+XCP .CPIGT LG DÙXCNÙ RQNKVKM êNGP 2QUNCPGEMÅ UPøOQXP[ OKPKUVT KPHQTOCVKM[ C OKPKUVT XPKVTC 8 UQWêCUPQUVK RŃUQDÉ LCMQ
CFXQM½V C RįGFUGFC 5RT½XPÉ TCF[ UQWMTQOÅ 8[UQMÅ wMQN[ %\'841 +PUVKVWV -TQOø VQJQ XwGJQ LG VCMÅ ÖURøwPÙO URKUQXCVGNGO
MPKJC 5QEJQD½UPø LG LKz LGJQ R½VQW RWDNKMCEÉ
1600 – 1700
ÚNOR
19
¶6\'4¹
Eva Tvrdá s &NWzP½ ê½UVMC
\'XC 6XTF½ zKLG C VXQįÉ PC *NWêÉPUMW MVGTÅ LG UQWê½UVÉ 1RCXUMÅJQ 5NG\UMC ,GLÉ VXQTDC LG UKNPø URLCVC U OQTCXUMQUNG\UMÙO
RTQUVįGFÉO RįGFGXwÉO U PGQDX[MNQW OQFGTPÉ JKUVQTKÉ *NWêÉPUMC 6GPVQMT½V RįKEJ½\É PQUKVGNMC éGUVPÅJQ W\P½PÉ #UQEKCEG
CWVQTŃ FGVGMVKXPÉ NKVGTCVWT[ U FCNwÉO RįÉDøJGO XG UV[NW 5KNGUKC 0QKT
1600 – 1700
ÚNOR
26
¶6\'4¹
Ladislav Heryán s 7 $QzÉJQ ONÙPC
.CFKUNCX *GT[½P RCVįÉ M XÙTC\PÙO QUQDPQUVGO êGUMÅJQ XGįGLPÅJQ zKXQVC /PQJC NKFGO LG \P½O RįGFGXwÉO LCMQ MCVQNKEMÙ MPø\
MVGTÙ O½ Ö\MÅ X\VCJ[ M WPFGTITQWPFW OKNWLG TQEMQXQW OW\KMW C OÉX½ DQJQUNWzD[ PC TQEMQXÙEJ HGUVKXCNGEJ PCRį PC 1RGP #KT
(GUVKXCNW X 6TWVPQXø ,GJQ zKXQVPÉ \½DøT LG XwCM OPQJGO JNWDwÉ LCMQ UCNGUK½P UG PCRį XøPWLG įCFW NGV UNWzDø ONCFÙO NKFGO C FøVGO
1500 – 1700
ÚNOR
9
51$16#
6XQįGPÉ U GFKEÉ 6122 s 6XQįÉOG \ TWNKêGM VQCNGVPÉJQ RCRÉTW
< RCRÉTQXÙEJ TWNKêGM OŃzG DÙV UMXøNÙ OCVGTK½N RTQ X[T½DøPÉ RTQVQ D[ D[NC PGUOÉTP½ wMQFC LG X[JC\QXCV FQ MQwG 2įKLìVG
UK U P½OK X[VXQįKV XGUGNÅ ƂIWTM[ C FGMQTCEG 7zKLGVG UK \½DCXW C LGwVø UK FQOŃ QFPGUGVG XNCUVPÉ XÙTQDGM
2TCXKFGNPÅ VXQįGPÉ MCzFQW FTWJQW UQDQVW X OøUÉEK
1600 – 1700
ÚNOR
6
56Į\'
.CWTC ,CP½êMQX½ s ,CM TQ\FQLKV MQ\NC
2U[EJQNQzMC UGZWQNQzMC C CWVQTMC PøMQNKMC MPKzPÉEJ DGUVUGNNGTŃ ,G FQEGPVMQW MNKPKEMÅ RU[EJQNQIKG 5GZWQNQIKEMÅJQ ÖUVCXW
NÅMCįUMÅ HCMWNV[ 7PKXGT\KV[ -CTNQX[ C 8wGQDGEPÅ HCMWNVPÉ PGOQEPKEG X 2TC\G \CMNCFCVGNMQW +PUVKVWVW RCTVPGTUMÙEJ X\VCJŃ
C RTQTGMVQTMQW 8[UQMÅ wMQN[ CRNKMQXCPÅ RU[EJQNQIKG 0C DGUGFø RTQ\TCFÉ LCM \ÉUMCV QF OWzŃ XwG RQ êGO zGPC VQWzÉ
1700 – 1800
ÚNOR
21
é6846\'-
,CMWD -QR½êGM s &ÙOMCįUM½ DKEJNG
,CMWD -QR½êGM UG XøPWLG XQFPÉO FÙOM½O C XwGO LGLKEJ CURGMVŃO Wz FGUGV NGV < VQJQ RQUNGFPÉ TQM[ PC ÖTQXPK TŃ\PQTQFÙEJ
FÙOMCįUMÙEJ RTQLGMVŃ ,G CWVQTGO DNQIW &ÙOMCįŃX MQWVGM MVGTÙ LG RQRWN½TPøPCWêPÙO RQTV½NGO Q XQFPÉEJ FÙOM½EJ VCD½EÉEJ
C FÙOMCįUMÅ MWNVWįG X é4 8 TQEG UG WOÉUVKN PC OÉUVø X CPMGVø $NQIGT TQMW
1800 – 2000
ÚNOR
12
¶6\'4¹
&CIOCT 5GFN½êMQX½ s $GUGFC Q $CTEGNQPø U RTŃXQFEGO
8[T½zÉVG U P½OK FQ MCVCN½PUMÅ OGVTQRQNG! 0GDQ UG LGP EJEGVG RQFøNKV Q \½zKVM[ C \MWwGPQUVK \G URQNGêPÅJQ EGUVQX½PÉ!
2įKLìVG OG\K P½Ue 2TŃXQFM[Pø EGUVQXPÉ MCPEGN½įG 4CF[PCEGUVW &CIOCT 5GFN½êMQX½ UK RTQ X½U RįKRTCXKNC RTCMVKEMÅ TCF[
C KPHQTOCEG \G \½MWNKUÉ \½LG\FŃ FQ $CTEGNQP[ K FCNwÉ \CLÉOCXÅ VKR[
1600 – 1700
ÚNOR
7
é6846\'-
2įGFRTGOKÅTQX½ DGUGFC 0&/ s éV[įPQVQX½ QRGTC
5GVM½PÉ U KPUEGPCêPÉO VÙOGO W RįÉNGzKVQUVK RTGOKÅT[ KPUEGPCEG éV[įPQVQX½ QRGTC MVGT½ DWFG RTXPÉ QRGTPÉ
KPUEGPCEÉ WX½FøPQW X MQOQTPÉO &KXCFNG dp
1600 – 1700
ÚNOR
20
56Į\'
4GPCVC .KGP éGRGNMQX½ s &QV[M LCMQ NÅM \ RQJNGFW êÉPUMÅ OGFKEÉP[
4GPCVC .KGP éGRGNMQX½ UG êÉPUMÅ OGFKEÉPø XøPWLG QF TQMW 2ŃXQFPø VQ OøN DÙV MQPÉêGM MVGTÙ UG XwCM PCMQPGE UVCN
K PQXQW RTQHGUÉ 7\P½XCP½ VGTCRGWVMC C QFDQTPKEG PC QTKGPV½NPÉ OGFKEÉPW RįKEJ½\É RQ FXQW XGNGÖURøwPÙEJ MPKJ½EJ Q XNKXW
LÉFNC PC \FTCXÉ U MPKJQW PGLGP Q LÉFNG CNG K Q VGTCRGWVKEMÅO MQW\NW NKFUMÅJQ FQV[MW
1700 – 1800
&CTKWU\ -QTVMQ /CTEKP 2KGVTCU\GYUMK s -WMWE\MC
,GT\[ -WMWE\MC \P½OÙ LCMQ d,WTGMp D[N UNCXPÙ RQNUMÙ JQTQNG\GE MVGTÙ LCMQ FTWJÙ êNQXøM \FQNCN XwGEJ QUOKVKUÉEQXGM 6TXCNQ OW VQ
RQW\G QUO NGV EQz FQFPGU PKMFQ PGRįGMQPCN 8øVwKPW XÙUVWRŃ PCXÉE WUMWVGêPKN DG\ WOøNÅJQ M[UNÉMW X \KOø PGDQ PQXÙOK EGUVCOK C RTQVQ
DÙX½ OPQJF[ RQXCzQX½P \C PGLNGRwÉJQ XÙwMQXÅJQ JQTQNG\EG UVQNGVÉ $GUGFQXCV Q PøO DWFQW &CTKWU\ -QTVMQ C /CTEKP 2KGVTCU\GYUMK
PQXKP½įK FGPÉMW )C\GVC 9[DQTE\C
1600 – 1700
ÚNOR
5
¶6\'4¹
-N½TC /CPFCWUQX½ s *QNM[ U XQEVGO
-N½TC /CPFCWUQX½ T½FC RÉwG 2UCPÉO UG zKXÉ Wz êVXTV UVQNGVÉ LCMQ PQXKP½įMC RTCEQXCNC X /( &PGU êCUQRKUG /CTKCPPG C VGì
RŃUQDÉ LCMQ GFKVQTMC C TGFCMVQTMC OCIC\ÉPŃ 0QXÅ RTQOøP[ D[FNGPÉ C -T½UPÙ TQM RTQ FCNwÉ êCUQRKU[ RįKRTCXWLG TQ\JQXQT[ UG
\CLÉOCXÙOK NKFOK 1 XøEGEJ MVGTÅ UG PGXGLFQW FQ PQXKP C êCUQRKUŃ RÉwG X MPÉzM½EJ
ÚNOR
7
é6846\'-
P/PA-023
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-2-2019/do kina ÚNOR
2019
KINO ART
DK města Ostravy, 28. října 124
Mor. Ostrava, tel.: 597 489 111 spojovatelka
www.dkmoas.cz
1. - 3. 2. 16.00 a 19.00 Kursk
4. - 6. 2. 16.00 a 19.00 A dýchejte klidně
8. - 10. 2. 16.00 a 19.00 Ženy v běhu
11. - 12. 2. 16.00 a 19.00 Psí domov
13. 2. 16.00 Psí domov
15. - 17. 2. 16.00 a 19.00 Ticho před bouří
18. - 20. 2. 16.00 a 19.00 Na střeše
22. - 24. 2. 16.00 a 19.00 Všichni to vědí
25. - 27. 2. 16.00 a 19.00
Léto s gentlemanem
KLUB NÁROČNÉHO DIVÁKA
7. 2. 16.00 a 19.00 Máme na víc
14. 2. 16.00 a 19.00 Ivan
21. 2. 16.00 Doktor Martin:
Záhada v Beskydech
28. 2. 16.00 a 19.00 Povídky z městského
parku
KINO SENIOR
4. 2. 14.00 A dýchejte klidně
7. 2. 14.00 Máme na víc
11. 2. 14.00 Psí domov
14. 2. 14.00 Ivan
18. 2. 14.00 Na střeše
21. 2. 14.00 Doktor Martin:
Záhada v Beskydech
25. 2. 14.00 Léto s gentlemanem
28. 2. 14.00 Povídky z městského parku
_______
Kulturní zařízení Ostrava-Jih,
příspěvková organizace
KINO LUNA OSTRAVA
ul. Výškovická 113, Ostrava-Výškovice
tel.: 596 751 712
www.kzoj.cz, kino.luna@kzoj.cz
Pokladna otevřena denně od 14.00 - 20.00
Info o programu a on-line rezervace
na www.kzoj.cz
1. - 3. 2. 15.30 Ledová sezóna:
Medvědi jsou zpět
17.45 Ženy v běhu
19.45 Bohemian Rhapsody
4. 2. 10.00 Bijásek: Grinch, 15.30 Čertí brko
4. a 6. 2. 17.45 a 20.00 Ženy v běhu
5. 2. 10.00 Bijásek: Vilík: Rychle a vesele
5. 2. 16.30 Aquaman, 20.00 Ženy v běhu
6. 2. 10.00 Bijásek: Sněhová královna:
V zemi zrcadel
6. 2. 15.30 Bumblebee
7. 2. 10.00 Bijásek:
Pat a Mat: Zimní radovánky
7. - 9. 2. 15.15 Lego příběh 2
17.45 Ženy v běhu
7. 2. 19.30 METALLICA: Francie na jednu noc
8. 2. 10.00 Bijásek: Když draka bolí hlava
8. - 9. 2. 19.30 Marie, královna skotská
9. 2. 10.00 Bijásek: Mimi a Líza:
Záhada Vánočního světla
10. 2. 10.00 Štístko a Poupěnka - jedeme
na výlet!
10. 2. 16.00 Carmen
Metropolitní opera New York
11. 2. 17.00 Cena za štěstí
11. - 13. 2. 19.30 Ženy v běhu
12. 2. 17.00 Psí domov
13. 2. 17.00 Marie, královna skotská
14. 2. 18.00 Valentýnské kino:
Bohemian Rhapsody
15. - 17. 2. 15.30 Raubíř Ralf a internet
17.45 Léto s gentlemanem
20.00 Nedotknutelní
18. 2. 17.30 Chvilky
18. - 20. 2. 20.00 Léto s gentlemanem
19. 2. 17.30 Ženy v běhu
20. 2. 17.30 Kursk
21. - 24. 2. 17.00 Jak vycvičit draka 3, 3D
21. - 24. 2. 19.30 Všichni to vědí
23. - 24. 2. 14.30 Jak vycvičit draka 3
25. 2. 17.30 Favoritka
25. - 26. 2. 20.00 Úniková hra
26. 2. 17.30 Ženy v běhu
27. 2. 19.00 ZKÁZA DEJVICKÉHO DIVADLA
divadelní předpremiéra!
28. 2. 17.30 Co jsme komu zase udělali?
28. 2. 20.00 Všechno nejhorší 2
Centrum kultury a vzdělávání
Moravská Ostrava, příspěvková organizace
MINIKINO
Kostelní 3, Ostrava, tel.: 599 527 851
www.minikino.cz, www.ckv-ostrava.cz
Pokl. 45 min. před začátkem,
rezervace on-line
1. 2. 17.00 Narušitel, 19.30 Ticho před bouří
2. 2. 17.00 Bohemian Rhapsody
19.30 Favoritka
3. 2. 17.00 Žena na válečné stezce
19.30 Utop se, nebo plav
4. 2. 17.00 Na Stojáka v kině
19.30 Bohemian Rhapsody
6. 2. 10.00 Bohemian Rhapsody
17.00 Složka 64, 19.30 Kursk
7. 2. 17.00 Favoritka
19.30 METALLICA: Koncert v Nimes
8. 2. 17.00 Na střeše
19.30 Marie, královna skotská
9. 2. 17.00 Marie, královna skotská
19.30 Ticho před bouří
10. 2. 17.00 Marie, královna skotská
19.30 Složka 64
11. 2. 17.00 Utop se, nebo plav
19.30 Na střeše
13. 2. 17.00 Ticho před bouří
19.30 Žena na válečné stezce
14. 2. 17.00 Dokud jsme naživu
19.30 Heavy Trip
15. 2. 17.00 Co tomu řeknou lidi
19.30 Now It‘s Dark, 21.30 Neklid
16. 2. 17.00 Útěk do budoucnosti
19.30 Mihkel
17. 2. 17.00 Na západ, 19.30 Soví hora
18. 2. 17.00 Láska mezi regály
19.30 Marie, královna skotská
20. - 22. 2. 17.00 a 19.30
Festival LA PELICULA
23. 2. 17.00 Úhoři mají nabito
19.30 Všichni to vědí
24. 2. 17.00 Léto s gentlemanem
19.30 Bohemian Rhapsody
25. 2. 17.00 Mrazivá pomsta, 19.30 Favoritka
27. 2. 17.00 Marie, královna skotská
19.30 Mrazivá pomsta
28. 2. 17.00 Všichni to vědí
19.30 Úhoři mají nabito
FILMOVÝ KLUB
5. 2. 17.00 Ozvěny FAMU Festu
5. 2. 19.30 Budovatelé říše
12. 2. 17.00 Prase, 19.30 Žena v kleci
19. 2. 17.00 Zabijáci, 19.30 Vzkaz v láhvi
26. 2. 17.00 Kafarneum
19.30 Salvator Dalí: In Search of Immortality
KINO SENIOR
6. 2. 15.00 Beautiful boy
13. 2. 14.00 Oni a Silvio
20. 2. 15.00 Cena za štěstí
27. 2. 14.30 Favoritka
HRAJEME PRO DĚTI
2. 2. 15.00 Pohádky naruby
3. 2. 15.00 Spider-Man: Paralelní světy
9. 2. 15.00 LEGO příběh 2
10. 2. 15.00 Raubíř Ralf a internet
16. 2. 15.00 Asterix a tajemství kouzelného
lektvaru
17. 2. 15.00 Dilili v Paříži
23. 2. 15.00 Psí domov
24. 2. 15.00 Jak vycvičit draka 3
_______
.,12 +9õ=\'$
Frýdecká 1000/48, Vratimov
tel.: 595 700 759, www.ksvratimov.cz
6. 2. 19.00 Filmový klub: A dýchejte klidně
9. 2. 10.00 Čarodějné pohádky
13. 2. 17.00 Hotel Transylvánie 3:
Příšerózní dovolená
20. 2. 19.00 Mamma Mia! Here we go again
27. 2. 19.00 Po čem muži touží
_______
RETROSTAR
KINO POLANKA
Janovská 333, Polanka
tel.: 603 981 429, 724 048 192
retrostar@email.cz, www.retro-star.cz
5. 2. 19.00 Chvilky
12. 2. 18.00 Pat a Mat: Zimní radovánky
19. 2. 19.00 Hovory s TGM
26. 2. 19.00 Miss Hanoi
NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY _ .DOHQG¼ĵ DNFÈ _ 0DJD]ÈQ _ =DMÈPDY¼ PÈVWD _ www.eprogram.cz
)DFHERRN èDVRSLVX 3URJUDP _ =DMÈPDYÄ WLS\ _ $NWXDOLW\ _ 6RXWöŗH _ ZZZIDFHERRNFRP3URJUDP&=
3
8]¼YöUND EĵH]QRYÄKR Y\G¼QÈ 7. února 2019
P/HA-012
fajne akce !!!
1. a 2. 2.
\'$9,6 &83
Česká republika - Nizozemsko v Ostravar aréně.
2. 2. KRGLQ
BULL
gala premiéra výjimečné inscenace s Kristýnou Leichtovou v Divadle Mír.
7. 2. KRGLQ
\'2.21$/ 69$7%$
premiéra činoherní komedie v Divadle Jiřího Myrona.
9. a 10. 2.
)(\' &83
Česká republika - Rumunsko v Ostravar aréně.
12. 2. KRGLQ
&=(&+ ,1\'225 *$/$ 2675$9$
prestižní mezinárodní atletický mítink v Atletické hale.
16. 2. KRGLQ
+5$\'1¨ 0$623867
ukázky lidových zvyků, rej masopustních masek, lidové písničky
a spousta dobrého jídla na Slezskoostravském hradě.
16. 2.
9$/(17¸1 9 =22 2675$9$
vstup zamilovaného páru za cenu 1 osoby,
od 11.00 speciální komentovaná prohlídka ZOO.
22. 2.
9¸52ç1¨ 3/(6 ǕǕ
Společná oslava výročí 90 let HC Vítkovice Ridera, 60 let DK AKORD
a 90 let Českého rozhlasu Ostrava. Účinkují: Eva Pilarová, Marek
Ztracený a další v DK Akord.
23. 2. KRGLQ
TRAKTOR
Šachoffnice Tour 2019 - koncert v Ostravar aréně.
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-2-2019/NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY _ .DOHQG¼ĵ DNFÈ _ 0DJD]ÈQ _ =DMÈPDY¼ PÈVWD _ www.eprogram.cz
do divadla
4
ÚNOR
2019
28. října 124, Mor. Ostrava, tel.: 597 489 111
předpr.: pokl. 597 489 259, OIS 596 123 913
XXXELNPBTD[tJOGP!ELWD[
1. 2. 19.00 Agentura Harlekýn:
Bosé nohy v parku
hrají: A. Linhartová/K. Vagnerová, R. Mácha,
V. Freimanová, R. Hrušínský
2. 2. 18.45 Carmen - přímý přenos
z Metropolitní opery v New Yorku
8. 2. 19.00 Divadlo v Dlouhé: Tajný deník
Adriana Molea ve věku 13 a ¾
hrají: M. Matejka, P. Tesař, J. Wohanka,
J. Meduna, Č. Koliáš a další
13. 2. 19.00 Studio DVA: Zdravý nemocný
hrají: K. Roden, J. Krausová, K. Janáčková,
M. Roden, J. Nosek / P. Rakušan, P. Pěknic,
H. Havlicová, K. Badinková Nováková a další
18. 2. 19.00 JT promotion, Plzeň:
Dva nahatý chlapi. Hrají: M. Zounar,
M. Randová, M. Kraus, D. Šinkorová
27. 2. 19.00 Činoherní klub: Osiřelý západ
hrají: J. Dulava, M. Taclík, S. Černodrinská,
O. Sokol
Připravujeme:
2. 3. 18.45 Dcera pluku - přímý přenos
z Metropolitní opery v New Yorku
7. 3. 19.00 Divadlo A. Dvořáka, Příbram:
Hrdý Budžes
hrají: B. Hrzánová, J. Vlčková, L. Jeník
10. 3. 15.45 Spící krasavice - záznam
přenosu z Bolšoj baletu v Moskvě
19. 3. 19.00 Divadlo Sklep:
Výběr z Besídek
20. 3. 19.00 Městské divadlo Mladá Boleslav:
Muži v offsidu
hrají: O. Jirák, M. Zbrožek, V. Havelka,
P. Bucháček, P. Nakládalová, E. Reiterová,
M. Babuský a další
21. 3. 19.00 Silné Reči - stand up comedy
show Jána Gorduliča a jeho hostů
25. 3. 19.00 Vymítač RockOpera Praha
26. 3. 19.00 DS Duel: Cravate club
hrají: Martina Pechlát, Miroslav Etzler
30. 3. 16.45 Valkýra - přímý přenos
z Metropolitní opery v New Yorku
_______
DAMB
%JWBEFMOÓ
agentura MB
"WJBUJLǾ
0TUSBWB)SBCǾWLB
tel.: 596 788 093, 604 235 891
Připravujeme v DKMO - divadlo:
4. a 5. 2. 19.00 Divadlo Járy Cimrmana:
Dlouhý, Široký a Krátkozraký
_______
DIVADLO ROKU 2017
ul. 28. října 2
(u Sýkorova mostu)
Mor. Ostrava
tel.: 602 702 120
XXXEJWBEMPBSFOBD[
1. 2. 18.30 (BPá) Zabiják Joe
4. 2. 18.30 (mimo) Chacharije
5. 2. 18.30 (mimo) Komiks
6. 2. 18.30 (NS) Chacharije
10. 2. 18.30 (NNe) Zabiják Joe
12. 2. 18.30 (AÚt) Vyrozumění
13. 2. 11.00 (školy) Obraz
14. 2. 18.30 (mimo) Divadelník
17. 2. 18.30 (BNe) Komiks
18. 2. 18.30 (mimo) Smíření
20. 2. 11.00 (D2) Hráči
21. 2. 18.30 (BČt) Divadelník
26. 2. 11.00 (D1) Vyrozumění
27. 2. 18.30 (BSt) Divadelník
Výstava fotografií ve foyeru KSA
do 30. 4. Petra Vlčková: Babičky
_______
DIVADLO
IMPROVIZACE ODVAZ
28. října 572/4, Mor. Ostrava
UFM
PEWB[!PEWB[D[
www.odvaz.eu
7. 2. 19.00 All Imp: Improshow (hosté)
10. 2. 10.00 Hrajeme pro děti: Prapohádka
15. 2. 19.00 Improshow: Rendez-vous
26. 2. 19.00 Vesnická improšou
28. 2. 19.00 All Imp: Zápas v divadelní
improvizaci (hosté)
/ÈN4/1
0TUSBWB;ÈCDzFI
UFM͇͇
JOGP!ELBLPSED[
XXXELBLPSED[
14. 2. 19.00 Divadlo U lípy:
Randění po třicítce
27. 2. 19.00 Činoherní studio Bouře:
Jenom život. Hrají: Antonie Talacková,
Igor Bareš, Jaromír Janeček...
Připravujeme:
19. 3. 19.00 Divadlo Bolka Polívky:
Šašek a syn
10. 4. 19.00 Spolek sešlých: Commedia
dell´Arte II. Hrají: Pavel Liška, Tatiana Vilhel-
mová, Marek Daniel a další
16. 4. 19.00 3 strážníci - Werichova vila
16 písní geniálního skladatele Jaroslava Ježka
_______
Černá louka
1JWPWBSTLÈ
Mor. Ostrava
tel.: 596 100 501
XXXEMPPTUSBWBD[tJOGP!EMPPTUSBWBD[
10. 2. 10.30 a 15.30 Hrnečku, vař!
aneb Dvě pohádky o hrnečku
15. 2. 17.00 Plasťáci útočí - premiéra
17. 2. 10.30 a 15.30 O hubaté Doře
24. 2. 10.00 Dílny pro veřejnost
25. 2. 18.30 Oskar a růžová paní
_______
DIVADLO MÍR
)BMBTPWB
0TUSBWB7ÓULPWJDF
XXXEJWBEMPNJSD[
2. 2. 19.00 Bull - gala premiéra
3. - 9. 2. 19.00 Bull
12. - 17. 2. 19.00 Bull
17. 2. 19.00 S tvojí dcerou ne
20. 2. 19.00 Marek Vašut - Káťa a krokodýl
aneb 50 let v šoubyznysu
24. a 25. 2. 19.00 Víš přece, že neslyším,
když teče voda
Připravujeme:
21. 3. 19.00 Čochtan vypravuje
22. 3. 19.00 Revolution of Magic live
25. 3. 19.00 Doktor v nesnázích
_______
DIVADLO DEVÍTKA
3BEOJǏOÓ
0TUSBWB.JDIÈMLPWJDF
XXXEJWBEMPEFWJULBD[
UFM
20. 2. 19.00 KC Frýdlant nad Ostravicí:
(Ne)prodejné manželky
28. 2. 19.00 Sanatoria Klimkovice:
Pětkrát do černého
_______
0õ\'. .$59,1
5Dz0TWPCP[FOÓ
,BSWJOÈ/PWÏ.ǔTUP
tel.: 596 309 000, www.medk.cz
2. 2. 19.00 Bosé nohy v parku
hrají: Rudolf Hrušínský, Veronika Freimanová,
Radúz Mácha, Anna Linhartová
koncerty
NÁRODNÍ DIVADLO
MORAVSKOSLEZSKÉ
1DzFEQSPEFKWTUVQFOFLQSPWP[OÓCVEPWB/%.
4NFUBOPWPOÈNǔTUÓ#
0TUSBWB
tel.: 596 276 420, 596 276 242, www.ndm.cz
PotÚt - Pá 8.00 - 17.00
So 9.00 - 12.00
_______
\',9$\'/2 $ \'92Ĵ.$
Smetanovo nám. 1, Mor. Ostrava
www.ndm.cz, tel. ústředna: 596 276 111,
QPLMBEOB
WFǏFSOÓQPLMBEOB
IPEJOVQDzFEQDzFETUBWFOÓN
2. 2. 18.30 (PS) Tajemství
3. 2. 16.00 Tři mušketýři
5. 2. 18.30 Tři mušketýři
6. 2. 18.30 Tři mušketýři
8. 2. 18.30 (IV.) Osud
9. 2. 18.30 (X.) La Traviata
10. 2. 15.00 (N) Otello
13. 2. 18.00 (F) Triptych - Sestra Angelika,
Plášť, Gianni Schicchi
14. 2. 18.30 Je úchvatná!
15. 2. 18.30 Tajemství
16. 2. 18.30 Šťastni ve třech
20. 2. 18.30 (II.) Naše třída
21. 2. 18.30 Prodaná nevěsta
22. 2. 18.30 Otello
23. 2. 18.30 (X.) Maškaráda čili Fantom Opery
24. 2. 16.00 Tajemství
26. 2. 18.00 (E) Triptych - Sestra Angelika,
Plášť, Gianni Schicchi
27. 2. 18.30 (PS2) Lazebník sevillský!!!
_______
DIVADLO J. MYRONA
ƎTMFHJÓ
.PS0TUSBWB
XXXOEND[
tel. ústředna: 596 276 111
QPLMBEOB
WFǏFSOÓQPLMBEOB
IPEJOVQDzFEQDzFETUBWFOÓN
1. 2. 18.30 Jesus Christ Superstar
2. 2. 18.30 Jesus Christ Superstar
3. 2. 15.00 Dokonalá svatba - první uvedení
5. 2. 18.30 Edith a Marlene
7. 2. 18.30 (PP) Dokonalá svatba - premiéra
8. 2. 18.30 Romeo a Julie, poselství lásky
9. 2. 18.30 (MP) Dokonalá svatba - repríza
10. 2. 16.00 Kiss Me, Kate (Kačenko, pusu!)
12. 2. 18.30 (E) Dokonala svatba
13. 2. 18.30 Donaha! (Hole dupy)
14. 2. 18.30 Rebecca
15. 2. 18.30 (D) Rok na vsi
16. 2. 18.30 (PS2) Kočky
17. 2. 16.00 Kočky
19. 2. 18.30 (V.) Rok na vsi
20. 2. 18.30 Kiss Me, Kate (Kačenko, pusu!)
21. 2. 18.30 (VII.) Kočky
22. 2. 18.30 (P) Romeo a Julie, poselství lásky
23. 2. 18.30 Rebecca
25. 2. 18.30 (ČP) Rok na vsi
26. 2. 18.30 Donaha! (Hole dupy)
27. 2. 18.30 Habaďúra
28. 2. 18.30 (C) Dokonalá svatba
DIVADLO 12
ƎTMFHJÓ
.PS0TUSBWB
XXXOEND[
6. 2. 19.00 Král umírá
9. 2. 19.00 Král umírá
14. 2. 19.00 Čtyřnotová opera - premiéra
16. 2. 19.00 Čtyřnotová opera - první repríza
17. 2. 16.00 O pejskovi a kočičce
21. 2. 19.00 Sex, drogy a hafo prachů
22. 2. 19.00 Teď mě zabij
23. 2. 19.00 Sex, drogy a hafo prachů
25. 2. 19.00 Čtyřnotová opera
28. 2. 19.00 Král umírá
_______
\',9$\'/2 3 %(=58ç(
28. října 120, Moravská Ostrava
UFMtXXXCF[SVDJD[
4. 2. 18.30 (D) Transky, body, vteřiny
5. 2. 18.30 (mimo) 1984
6. 2. 18.30 (mimo) Petrolejové lampy
8. 2. 18.30 (T) Transky, body, vteřiny
12. 2. 18.30 (V) Zapomenuté světlo
13. 2. 18.30 (mimo) Kouř
15. 2. 18.30 (R) Transky, body, vteřiny
16. 2. 18.30 (X) Zapomenuté světlo
19. 2. 18.30 (mimo) Miláček
20. 2. 10.00 DKMO: Maryša
21. 2. 18.30 (mimo) Spalovač mrtvol
22. 2. 18.30 (mimo) #nejsemrasista_ale
25. 2. 18.30 (mimo) Maryša
26. 2. 18.30 (mimo) Mládí v hajzlu
28. 2. 18.30 (mimo) Škola základ života
-$1ç.29$
FILHARMONIE
%,NǔTUB0TUSBWZ
28. října 124, Mor. Ostrava
tel.: 597 489 466 (předpl. JFO)
597 489 259 (pokl.)
XXXKGPD[tFNBJMPGGJDF!KGPD[
3. 2. 16.00 Nechovej se jako malý Standa!
Koncert pro rodiče s dětmi
účinkují: Pavla Gajdošíková
a Michal Sedláček - moderátoři
Stanislav Vavřínek - dirigent
4. 2. 19.00 Klavír v irském podání
P. I. Čajkovskij, F. Schubert
účinkuje: Barry Douglas - klavír
7. 2. 18.00 Vášeň a cit
R. Galliano, M. Rózsa, Z. Fibich
účinkují: Anežka Štenclová - akordeon
Paulína Glacová - violoncello
Marek Štilec - dirigent
14. 2. 19.00 Ludvík sem, Ludvík tam
L. van Beethoven
účinkují: A. Sasínová-Polarczyk - moderátorka
Jan Bartoš - klavír
Canticum Ostrava, Jurij Galatenko - sbormistr
Ernest Hoetzl - dirigent
21. 2. 19.00 Beethovenova Sedmá
M. Weinberg, D. Šostakovič, L. van Beethoven
účinkují: Danjulo Ishizaka - violoncello
Daniel Raiskin - dirigent
______
-$1ç.29$
.21=(59$72Ĵ
9 2675$9õ
ƎFTLPCSBUSTLÈ
.PS0TUSBWB
tel.: 596 112 007, www.jko.cz
13. 2. 18.30 Koncert klávesového oddělení
varhany a akordeony
15. 2. 18.30 Contemporary dance
současný tanec
20. 2. 18.30 Koncert dechového oddělení
27. 2. 18.30 Koncert strunného oddělení
28. 2. 18.30 Koncert vítězů interní pěvecké
soutěže
______
AGENTURA PRESTO
www.agenturapresto.cz
ƎFTLâSP[IMBT0TUSBWB
Dr. Šmerala 4, Ostrava 1
XVIII. Cyklus komorních koncertů
2018 - 2019
27. 2. 19.00 Petrof Piano Trio
Program: J. Haydn, S. Rachmaninov,
A. Dvořák
na Facebooku!
www.facebook.com/ProgramCZ
Na repertoáru od 7. února 2019 v Divadle Jiřího Myrona
www.ndm.cz
Robin Hawdon
DOKONALÁ
SVATBA
Když nešílí nevěsta, ale ženich
Režie Janusz Klimsza
© David Turecký
P/HA-008
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-2-2019/za kulturou ÚNOR
2019
)DFHERRN èDVRSLVX 3URJUDP _ =DMÈPDYÄ WLS\ _ $NWXDOLW\ _ 6RXWöŗH _ ZZZIDFHERRNFRP3URJUDP&=
5
1. - 3. 2. 2019
Ne 3. 2. 17.30 Taneční večer v KD K-TRIO
4. - 10. 2. 2019
Út 5. 2. 18.00 T. Tramp (Izrael), P. Viry (Fr.),
E. Berne (IT), Astralopithecus (Bělorusko),
Hospital Brut - koncert ve Fiducii
Čt 7. 2. 16.00 Kafíčko Vlaďky Dohnalové
aneb Doktorské historky s MUDr. R. Uzlem
Klub seniorů v Knihovně Vítkovice
17.00 Intuitivní kresba a malba,
kreativní seminář v KD K-TRIO
So 9. 2. 9.00 Shamballa 1024
seminář v KD K-TRIO
19.00 Hornický bál SLPT Hlubina
Dolní oblast Vítkovic - Hlubina
Ne 10. 2. 17.30 Taneční večer v KD K-TRIO
11. - 17. 2. 2019
Po 11. 2. 17.30 Cesta rytmu - hudební
workshop s bubnováním v KD K-TRIO
Út 12. 2. 16.00 Komentovaná prohlídka
výstavy Od kostela ke garážím
v Zámku Poruba
17.30 Arnošt Vašíček: Velké tajnosti
přednáška v Knihovně Řepiště
18.00 Pavel Kolmačka a Petr Hruška
křest knih a autorské čtení ve Fiducii
St 13. 2. 16.30 Beseda s Lubošem Xaverem
Veselým, moderátorem a spisovatelem
v Knihovně Vítkovice, ul. Kutuzovova 14
Čt 14. 2. 15.00 Mozkocvična - procvičování
paměti v Komorním klubu
17.00 Arnošt Vašíček: Velké tajnosti
přednáška v Knihovně Žabeň
17.30 Astrologie - přednáška v KD K-TRIO
19.00 Luboš Pospíšil & 5P v KD K-TRIO
Ne 17. 2. 17.30 Taneční večer v KD K-TRIO
18. - 24. 2. 2019
Út 19. 2. 16.00 Komentovaná prohlídka
Zámku Poruba
17.30 Jiří Mára: Japonsko - přednáška
ve SD s restaurací U Máně v Řepišti
18.00 Současná tvorba Atelieru 38
prezentace ve Fiducii
18.00 Čokoláda jako lék - Marcela Krčálová
Povídání s degustací kvalitní čokolády
a červeného vína v KS Vratimov
18.00 Malajsie, Borneo, Singapur
Přednáška Ivo Petra v MěDK Karviná
St 20. 2. 18.00 Osud Osudu - moderovaná
debata o Janáčkově opeře ve Fiducii
So 23. 2. 9.00 Systém celistvého uzdravu-
jícího cvičení - kurz v KD K-TRIO
9.00 Astrologie pro začátečníky
seminář v KD K-TRIO
Ne 24. 2. 17.30 Taneční večer v KD K-TRIO
25. - 28. 2. 2019
Út 26. 2. 14.00 Senior Tančírna
Domov Slunečnice, Ostrava-Poruba
18.00 Jak zachránit Bedřišku?
prezentace výsledků architektonického
workshopu ve Fiducii
19.00 Matt Long Trio (UK/CZ)
v Komorním klubu
St 27. 2. 17.30 Základní principy tradiční
čínské medicíny v KD K-TRIO
Čt 28. 2. 15.00 Mozkocvična - procvičování
paměti v Komorním klubu
17.00 Mariánskohorské kafíčko aneb
Co nás čeká v roce 2019.
Hostem Vlaďky Dohnalové bude známá
kartářka, léčitelka a autorka knih
Renata Herber - Knihovna Fifejdy
18.00 Zbigniew Czendlik: Postel Hospoda
Kostel - talk show v MěDK Karviná
_______
Smetanovo nám. 8, Moravská Ostrava
www.knihcentrum-ostrava.cz, 725 396 985
5. 2. 16.00 Klára Mandausová:
Holky s voctem. Beseda a autogramiáda
populární novinářky a spisovatelky
7. 2. 17.00 Dariusz Kortko, Marcin Pietra-
szewski: Kukuczka. Beseda o slavném
polském horolezci, který jako druhý člověk
na světě zdolal všech 14 osmitisícovek
Ruská 135/3077, 700 30 Ostrava-Zábřeh
tel.: 596 707 303, www.arena-vitkovice.cz
OSTRAVAR ARÉNA, tel.: 596 707 112
16. 2. 19.00 SNĚHURKA na ledě
pohádkový příběh na ledě s živou hudbou
a vzdušnou akrobacií
23. 2. 19.30 TRAKTOR - Šachoffnice Tour 2019
Připravujeme:
26. 3. MANOWAR - The Final Battle 2019
koncert v RT Torax Aréně
_______
28. října 124, Moravská Ostrava
UFMTQPKtQPLM
XXXELNPBTD[tLBWBMPWB!ELWD[
10. 2. 19.00 J. Svěcený a Cigánski diabli
13. 2. 19.00 Island - přednáška fotografa
Pavla Svobody
21. 2. 19.00 Velebit - po stopách Vinnetoua
Multimediální kompon. pořad J. Kráčalíka
23. 2. 17.00 Martha a Tena Elefteriadu
25. 2. 18.00 Madeira a Azorské ostrovy - předn.
28. 2. 19.00 J. Kroulík: Moc a síla hypnózy 2
Připravujeme:
1. 3. Fanta Muser tour
12. 3. 19.00 Věra Martinová
13. 3. 19.00 R. Horký a skupina Kamelot
14. 3. 19.00 4TET
18. 3. 18.00 Srí Lanka - ostrov čaje a slonů
Diashow Martina Loewa
21. 3. 19.30 Kavkaz - Bezengi (Malé Himaláje)
Multimediální kompon. pořad J. Kráčalíka
22. 3. 19.00 David Koller Acoustic tour 2019
_______
Nám. SNP, Ostrava-Zábřeh, tel.: 596 762 511
JOGP!ELBLPSED[
XXXELBLPSED[
2. 2. 9.00 Respektující komunikace
3. 2. 15.00 Ples seniorů s Vladimírem Hronem
6. 2. 18.00 Sejdeme se s Cibulkou
hosté: Ivanka Devátá a zpěvák Andrei Andrea
15. 2. 20.00 Oldies ples
hraje sk. Nebratři, hlavní host Petr Kotvald
17. 2. 19.00 Pane Bůh, tady Anna
Aneta Langerová, Bára Hrzánová
22. 2. Výroční ples 90-60-90
účinkují: Eva Pilarová, Marek Ztracený a další
23. 2. 19.30 33. Funus bál
reprezentační ples Concordia spol. s r.o.
_______
tel.: 556 422 360
www.sanatoria-klimkovice.cz
6. 2. Taneční večer s Pete Saxem
7. 2. Léčivé divadlo G. Filipi
8. 2. Oldies diskotéka
10. 2. 15.00 Koncert DH Děrničanka
11. 2. 19.00 Poslechový večer s BOSOBOS
15. 2. 19.30 Swingový taneční večer
16. 2. 19.30 Valentýnský ples
28. 2. 19.00 Div. Devítka: Pětkrát do černého
_______
$Ǖ(;&/86,9(
2675$9$Ǖ3258%$
tel.: 723 021 404, www.a-exclusive.com
Půjčovna společenských a svatebních
šatů + sleva na líčení
_______
Centrum pro rodinu a sociální péči, z.s.
=9(0( ç(6.2
1$ 5$1\'(
www.prorodiny.cz
12. 2. 17.30 Kafárna, U Oblouku 10/501,
Ostrava-Poruba
14. 2. 17.30 G-Centrum, Čujkovova 3165/40a,
Ostrava-Zábřeh
Večeře, workshop o pohodovém manželství,
soukromí pro manželský pár. Více info na
www.manzelskevecery.cz, www.prorodiny.cz
P/HA-007
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-2-2019/na výstavu %Ĵ(=(1
2018
do 6. 2. Galerie Dukla: 20 let Tanečního
studia Ostrava
do 18. 2. Galerie Mlejn: Gražyna Zarzecka
obrazy (Polsko)
do 20. 2. Galerie Fiducia: Tereza Samková
do 22. 2. Knihovna Řepiště:
Melánie Nováková: Jóga v obrazech
do 25. 2. Knihovna Žabeň: Občané Žabně
ve velké válce 1914 - 1920
do 28. 2. Galerie Fiducia: Matej Chrenka
do 28. 2. Galerie K-TRIO: Sto let Českoslo-
venska - výtvarné práce studentů
Umělecké školy AVE ART
do 1. 3. Knihovna Vratimov: L. Krulikovský:
Barevně i černobíle - fotky
do 6. 3. Galerie Opera: L. Horký: Moje město
do 7. 3. Galerie Na schodech: Střední škola
služeb a podnikání: Svět v dvojrozměr-
ném prostoru - fotografie
do 7. 3. Vratimovská galerie VG:
Na začátku roku. Výtvarná skupina Trojice
do 8. 3. Galerie současné malby:
Václav Buchtelík: Lež 1986 - obrazy
do 10. 3. Galerie Zámku Poruba:
Od kostela ke garážím - fotografie
do 10. 3. Galerie Magna: O. Placht: Guerreros
do 15. 3. Galerie Svět VOŠS: Letmo
fotografie - T. Vocelka a Vl. Vocelka
do 22. 3. Výstavní síň Sokolská: Ján Vasilko
do 31. 3. Galerie Dukla: J. Zdvořák: Bitte Gebet
_______
6. 2. - 6. 5. Galerie Astra: Foto I. Mutinové
7. 2. - 13. 3. Galerie Dukla: Proměna lokality
nákupního centra Duha a okolí
7. 2. - 30. 4. Galerie G: Mezi realitou
a fantazií. Výstava obrazů Karla Ovčaří
21. 2. - 25. 3. Galerie Mlejn: Rosana Elisa-
beth De Monfort - obrazy
25. 2. - 27. 3. Galerie Fiducia: P. Malinová
_______
9¸67$9,k7õ
ç(51 /28.$
Moravská Ostrava, tel.: 596 167 111-112
www.cerna-louka.cz
2. - 3. 2. SVATBA - svatební veletrh
10. 2. Avízo bazar
12. - 14. 2. MARV - výprodej second handu
17. 2. Fauna trhy
_______
Sokolská tř. 1758/4, Moravská Ostrava
www.galeriezaza.cz, tel.: 605 851 340
do 22. 2. Hana Mikulenková:
Tropický stav mysli - malba
28. 2. - 15. 3. Ivan Langer: Sochobásně
Vernisáž výstavy 28. 2. v 18.00
Prodejní galerie - obrazy, grafiky, sklo, sochy
Otevřeno: Út 10.00 - 15.00
St - Pá 12.30 - 17.00
_______
6/(=6.22675$96.
*$/(5,(
Těšínská 35
Slezská Ostrava
tel.: 599 410 426
30. 1. - 1. 3. Vladimír Koštial: Hledání - foto
Otevřeno: Út - Pá 10.00 - 11.30, 12.30 - 17.00
So - Ne, Po zavřeno
na výstavu µ125
2019
129¤ ,17(51(729¤ 6751.< _ .DOHQG¼ĵ DNFÈ _ 0DJD]ÈQ _ =DMÈPDY¼ PÈVWD _ www.eprogram.cz
6
Jurečkova 9, Moravská Ostrava
UFMtXXXHWVPD[
do 30. 12. František Jureček - Alois Sprušil
Nová Galerie v nové republice - stálá exp.
Výstavy:
do 24. 3. Deset - současné německé
umění ze sbírky Adam Gallery
do 24. 3. (KON)TEXTY Jána Mančušky
do 24. 3. Výstava jednoho díla ze sbírek GVUO:
Josef Bolf: V noci
Otevřeno: Út - Ne 10.00 - 18.00
Doprovodný program:
6. 2. 16.00 Šest - prezentace studentů FU
a PdF OU
7. 2. 16.30 Komentovaná prohlídka výstavy
(KON)TEXTY Jána Mančušky
9. 2. 15.00 Sobotní dílny GVUO pro děti
11. 2. 16.30 Tvůrčí dílna pro dospělé
12. 2. 16.30 Přednáška Marka Zágory:
Václav IV. jako milovník umění
13. 2. 18.00 Muzikoterapie
14. 2. 19.00 Dvojkoncert: Ilia Belorukov (RUS)
Lauri Hyvarinen (FIN) & IQ+1 (CZ)
19. 2. 17.00 Prezentace Báry Alex Kašparové:
Umění ve vědě
20. 2. 16.00 Tvůrčí dílna pro seniory
22. 2. 17.00 Protimluvná sedmnáctka
večer ostravských a valašských básníků
23. 2. 15.00 Sobotní dílny GVUO pro děti
25. 2. 16.30 Tvůrčí dílna pro dospělé
26. 2. 16.30 Komentovaná prohlídka
výstavy Deset
27. 2. 16.30 Přednáška Gabriely Pelikánové:
Felix Neumann - stavitel mnoha tváří
_______
Janáčkova 22 (bývalý Bauhaus)
Moravská Ostrava, www.plato-ostrava.cz
Výstavy:
Dočasné struktury 1 (knihovna, bistro,
prodejna) t Dočasné struktury 2 (zahrada)
Dočasné struktury 3 (šatna, displej, dekor)
Dočasné struktury 4 (displej, dekor)
Doprovodné akce:
Geolokalita PLATO - sdílení minerálů
a polodrahokamů
30. 1. 18.00 Jonáš Strouhal: Bistro Affluenza
vernisáž a představení instalace
(instalace trvá do 5. 2.)
6. 2. 18.00 Petr Písařík: Peacemaker
vernisáž a debata s umělcem
13. 2. 18.00 J. Gryboś & B. Zentková - prezent.
20. 2. 18.00 Jakub Stejskal:
Estetická archeologie - přednáška
23. 2. 15.00 Hunger Is / Isn’t an Object
workshop
27. 2. 18.00 Zahradní a krajinářská architektka
Mirka Svorová (Atelier Partero) - prezentace
27. - 28. 2. Konzultace se Zuzanou Jakalovou
_______
Hornopolní 34, Mor. Ostrava
www.orchard-gallery.com
do 17. 2. Ladislav Hodný - obrazy
22. 2. - 17. 3. Wit Pichurski - obrazy
Otevřeno: Po - Pá 11.00 - 19.00
So - Ne 10.00 - 18.00
vesmír
28. října, Mor. Ostrava
UFMTQPKtQPLM
Vestibul:
1. - 28. 2. OAF ART - Ateliér Pelikán, výstava
prací tvůrčí dílny pro výtvarná nemehla
Galerie Gaudeamus:
1. - 28. 2. Klobouk jako šperk II.
výstava klobouků Mgr. Bohuslavy Asmusové
_______
Repinova 16, Mor. Ostrava, www.chagall.cz
tel.: 602 532 894, 605 964 765
do 27. 2. Helena Salichová - obrazy
28. 2. - 27. 3. Marko Nenutil - obrazy
do 28. 2. SŠ služeb a podnikání Ostrava - foto
Stálé expozice - prodejní galerie, I. patro:
Obrazy, grafika, sochy, umělecké sklo
do 28. 2. Beskydská krajina
Otevřeno: Po - PátSo 9.00 - 12.00
_______
Zahradní 10, Moravská Ostrava
www.industrialgallery.cz
www.industrialcafe.cz
Zuzana Bartošová: Cirkulace
Vernisáž výstavy 5. 2. 2019 v 18.00 hod.
Výstava potrvá do 1. 3. 2019
3/$1(75,80
2675$9$
17. listopadu 15
Ostrava-Poruba
tel.: 596 994 950
www.planetariumostrava.cz
Sál planetária: Promítání hvězdné oblohy
a filmů formou celooblohové projekce:
St - Pá 17.00, So - Ne 14.00, 15.30, 17.00
Experimentárium: Interaktivní expozice
Ke hvězdám, K planetám, Za světlem,
Na oběžnou dráhu, Do hlubin Země.
Otevírací doba: Po 9.30 - 14.00
Út 8.00 - 14.00, St - Pá 8.00 - 20.00
So 13.30 - 20.00, Ne 13.30 - 19.00
Hvězdárna: Pozorování skutečné hvězdné
oblohy dalekohledy St - Ne 19.00 - 21.00
Aktuální program
na www.planetariumostrava.cz
8]¼YöUND EĵH]QRYÄKR
Y\G¼QÈ 7. února 2019
ZPRACOVÁNÍ ÚČETNICTVÍ,
DAŇOVÉ EVIDENCE, MEZD,
DANÍ I ZPĚTNĚ, AUDITY,
KONTROLY, ÚČETNÍ A DAŇOVÉ
PORADENSTVÍ, KOMPLETNÍ
EKONOMICKÝ SERVIS
Provozovnu máme nově na adrese:
U mostu 5, 700 30 Ostrava-Zábřeh
tel.: 596 633 293, mobil: 603 806 707
e-mail: sekretariatasc@seznam.cz
www.auditconsult.net
P/SD-006
CONSULT
Ing. Alena Čechová
P/PA-018
ZIMNÍ VÝPRODEJ
12. - 14. 2. 2019
WWW.MARWIL.CZ
☛ 3ġÌã7Ì 352\'(-1Ì $.&( 16. - 18. 4. 2019 ☛
Ó7(5ê QRYp ]ERæt
67ġ(\'$ GRSOĜRYiQt ]ERæt
ÿ7957(. VOHYD QD YäH
VL 9iV GRYROXMH SR]YDW QD
9(/.ê 9ê352\'(-
9ê%đ529e+2 6(&21\' +$1\'8
2675$9$
9ôVWDYLäWĒ ÿ(51É /28.$
3$9,/21 $
1$%Ì=Ì0( 9ê%đ5 = 1đ.2/,.$ 7,6Ì& .86ĩ
9 1(2%9<./ê&+ &(1É&+ $ 35927ġÌ\'1Ì
.9$/,7đ
P/PA-019
PODLAHY &8\'Ą\' # <47$0ö
0¾DąGåÊ 52$ 1UVTCXC2QTWDC VGN YYYMURCTMGVE\
&QF¾PÊ OCVGTK¾NW 8è\'60ö /106ä\'
FąGXQ MQTGM NKPQNGWO NCOKP¾V 28% XKP[N
RCTMGV[ RCNWDM[ TGPQXCEG RQFNCJ
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-2-2019/)DFHERRN èDVRSLVX 3URJUDP _ =DMÈPDYÄ WLS\ _ $NWXDOLW\ _ 6RXWöŗH _ ZZZIDFHERRNFRP3URJUDP&=
7
P/PE-003
www.ElektrokolaOstrava.cz
Prokopa Velikého 30 | Ostrava-Vítkovice | +420 599 529 753 | elektrokola@mise.cz
Otevírací doba | Pondělí - Pátek 9.00 - 17.00 hod. | Sobota - na objednávku
ELEKTROKOLA, ELEKTROKOLOBĚŽKY, ELEKTROSKÚTRY
SKLADEM NOVINKY 2019
PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA
VÝPRODEJ MODELŮ 2018 SLEVY AŽ 30%
Ŷ Doprava ZDARMA
Ŷ Skladem 80 elektrokol
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-2-2019/NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY _ .DOHQG¼ĵ DNFÈ _ 0DJD]ÈQ _ =DMÈPDY¼ PÈVWD _ www.eprogram.cz
SUR GöWL
8
ÚNOR
2019
1. - 3. 2. 2019
Pá 1. 2. Oslava vysvědčení v SVČ Ostrčilova
Zimní radovánky na Pradědu
pořádá SVČ Korunka
8.30 - 13.30 Pololetní prázdniny
den pro děti ve Středisku přírodovědců
9.00 - 13.00 Pololetní prázdninová
všehochuť ve Středisku turistiky
So 2. 2. Keramická dílna v SVČ Ostrčilova
4. - 10. 2. 2019
Po 4. 2. 16.00 Valentýnky - tvůrčí dílna
v CVČ Vietnamská
Út 5. 2. 15.00 Sportovní odpoledne
pro kluky a holky v KZ Gama
St 6. 2. 8.00 Prázdniny v Escape Game
pořádá CVČ Vietnamská
Čt 7. 2. 16.00 Turnaj ve stolním tenise
dvojhra v CVČ Vietnamská
Ne 10. 2. 10.00 Plaváček - divadlo v KD K-TRIO
10.00 Valentýnský ateliér ve Fiducii
10.00 - 12.00 Prázdninová dílna - Plato
11. - 17. 2. 2019
Po 11. 2. 16.00 Květinové ozdoby z organzy
tvůrčí dílna v CVČ Vietnamská
Út 12. 2. Valentýnská dílna v SVČ Ostrčilova
15.00 Sportovní odpoledne pro kluky
a holky v KZ Gama
St 13. 2. 16.00 Ručně šité hračky
tvůrčí dílna v CVČ O. Jeremiáše
Čt 14. 2. Maškarní bál II. a III. v SVČ Ostrčilova
9.00 Sportovní dopoledne pro rodiče
a děti 1,5 - 4 let v DDM Polská
So 16. 2. Maškarní bál v SVČ Ostrčilova
8.00 Turnaj ve st. tenise v DDM M. Majerové
9.30 Turnaj v kulečníku v CVČ O. Jeremiáše
So - Ne 16. - 17. 2. 9.00 - 17.00 ModelFest
Ostrava 2019 v ZŠ Jugoslávská 23
Ne 17. 2. 9.00 Nedělní keramická dílna
ve Středisku turistiky
10.00 - 12.00 Liborova dílna - Plato
18. - 24. 2. 2019
Po 18. 2. 16.00 Přívěsky z bužírek
tvůrčí dílna v CVČ Vietnamská
Út 19. 2. 15.00 Sportovní odpoledne
pro kluky a holky v KZ Gama
St 20. 2. 16.00 Divadélko Smíšek:
O líném Honzovi v CVČ Vietnamská
Pá 22. 2. Dílna pro radost v SVČ Dubina
Workshop trampolíny v SVČ Ostrčilova
9.00 Kandrdásek - soutěžní přehlídka
monologů pro děti a mládež v SVČ Korunka
So 23. 2. Ostravské sportovní ligy
florbal v SVČ Gurťjevova 8
8.30 - 11.30 Prodejní výstava brouků
a motýlů ve Středisku přírodovědců
9.00 Šité šperky - workshop pro ženy
a dívky v CVČ Vietnamská
9.00 Turnaj FIFA 19 v DDM M. Majerové
13.00 Keramická dílna pro děti, mládež
a rodiče v DDM M. Majerové
15.00 Karneval pro děti od 1, 5 do 15 let
v DDM Polská
Ne 24. 2. Ostravské sportovní ligy
aerobic v SVČ Gurťjevova 8
10.00 Jak pejsek s kočičkou vařili dort
Divadélko Šamšula v KS Vratimov
16.00 Maškarní karneval pro děti s myškou
Klárkou a veverkou Terkou v DK Akord
25. - 28. 2. 2019
Po 25. 2. 16.00 Turnaj v šipkách
v CVČ O. Jeremiáše
Út 26. 2. 15.00 Sportovní odpoledne
pro kluky a holky v KZ Gama
St 27. 2. Maškarní bál IV. v SVČ Ostrčilova
16.00 Masopustní rej s veverkou Terkou
a myškou Klárkou v CVČ Vietnamská
_______
Tvůrčí filmová dílna
QQ STUDIO
OSTRAVA
Nám. Msgre Šrámka 4
Ostrava, tel.: 606 411 641
www.qq.cz
tdílna animovaného filmu (9 - 18 let)
texkurze pro školy ve filmovém studiu
(přednáška, projekce, animace)
JARNÍ PRÁZDNINY
3. - 8. 2. Jarní dětská rekreace
SVČ Ostrčilova
4. - 8. 2. Jarní příměstský tábor:
Bambuláci v SVČ Ostrčilova
4. - 8. 2. Jarní příměstský tábor:
Pohybem pro radost v SVČ Ostrčilova
4. - 9. 2. Jarní prázdniny na lyžích v Peci
pod Sněžkou - pořádá SVČ Korunka
4. - 8. 2. 8.00 - 15.30 Hravé jarní prázdniny
v SVČ Korunka
4. - 8. 2. 8.30 - 15.00 Jarní prázdniny
příměstský tábor pro děti ve Stř. turistiky
4. - 8. 2. 8.00 Zábavné jarní prázdniny
ve Středisku přírodovědců
4. - 8. 2. Jarní příměstský tábor:
ADD/parkour v SVČ Gurťjevova 8
4. - 8. 2. Jarní pobytový tábor:
Star Wars - SVČ Gurťjevova 8
4. - 8. 2. Jarní PT: Po stopách Egypťanů
v SVČ Gurťjevova 8
4. - 8. 2. Jarní příměstský tábor: Mistři bad-
mintonu a Sport camp v SVČ V Zálomu 1
4. - 8. 2. Jarní příměstský tábor: Záhada
starověkého pokladu v SVČ Dubina
4. - 8. 2. Pobytovo - příměstský tábor
Ostrava a Trojanovice - pořádá DDM Poruba
4. - 8. 2. Lyžák: Skipark Filipovice
pořádá DDM Poruba
4. - 8. 2. Akční týden - příměstský tábor pro
děti od 6 do 15 let - pořádá DDM Poruba
_______
0$7(Ĵ6.
A ZÁKLADNÍ
ŠKOLA EDIN
O.-Vítkovice, O.-Výškovice
www.edin.cz
tel.: 720 346 444
tindividuální přístup
tmalý počet dětí ve třídě
tLWBMJGJLPWBOÓrodilí mluvčí
tQDzJSP[FOÏbilingvní prostředí
NOVĚ TAKÉ MINIŠKOLKA
tpro děti od 6 měsíců
_______
JAZYKOVÁ
ŠKOLA EDIN
29. dubna 33, O.-Výškovice
www.edin.cz
tel.: 720 346 444
tosvojováníKB[ZLBpřirozenou cestou
tLWBMJGJLPWBOÓrodilí mluvčí
tmalý počet studentů ve skupině
tQDzÓQSBWBLmezinárodním zkouškám
tLMBEFNFdůraz na komunikaci
tNPäOPTUsoukromých lekcí u Vás
_______
Smetanovo nám. 8, Moravská Ostrava
www.knihcentrum-ostrava.cz, 725 396 985
9. 2. 15.00 Tvoření s edicí TOPP:
7ZSÈCÓNF[SVMJǏFLUPBMFUOÓIPQBQÓSV
_______
kavárna a herna - Sadová 2, Ostrava
www.detskyrajostrava.cz, denně od 9.00 - 19.00
výborná káva, croissanty, panniny, dortíky,
miniškolka, cvičení pro děti, divadlo a další...
_______
28. října 124, Moravská Ostrava
UFMTQPKtQPLM
XXXELNPBTD[tJOGP!ELWD[
16. 2. 16.00 Karneval s Míšou
Připravujeme:
10. 3.1ZÝOÈQSJODF[OB
24. 3.+BLTF)PO[BVǏJMǏBSPWBU
-7.6740ª<#Ąª<\'0ª1564#8#,+*
YYYM\QLE\VGN
EOXHVRYêNRQFHUW
KRG
.RPRUQtNOXE
0$77/21*
75,28.&=
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-2-2019//8%2ä
3263Ìä,/ 3
NRQFHUW
KRG
.XOWXUQtGĤP.75,2
7&+ë1Ď1$=$%,7Ì
GLYDGORKUDMt0.UDXV
$.XORYDQi\'+RPRORYi
/=HGQtþNRYi
KRG
.XOWXUQtGĤP.75,2
520$1
\'5$*281
NRQFHUW
KRG
.RPRUQtNOXE
P/PA-021
www.oc-galerie.cz
VALENTÝNSKÝ FOTOBOX
ZDARMA
h SDÍLEJTE FOTKY NA NAŠEM FACEBOOKU g
A VYHRAJTE POUKÁZKU DO TESCA!
ZA NÁKUP NAD 200 KČ V NAŠEM OC
VALENTÝNSKÝ DÁREK
NESLAVTE... BAVTE SE!
14.2.| 15–19
HODIN
Dárek
zanákup
6M¹]GQ D 2VWUDYD 7ùHERYLFH
P/BW-002
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-2-2019/)DFHERRN èDVRSLVX 3URJUDP _ =DMÈPDYÄ WLS\ _ $NWXDOLW\ _ 6RXWöŗH _ ZZZIDFHERRNFRP3URJUDP&=
9
ĵ¼GNRY¼ LQ]HUFH
OPRAVNA PRAČEK, CHLADNIČEK,
MRAZNIČEK, KLIMATIZACÍ A ŠICÍCH STROJŮ
Mechanik chlazení p. Puča 603 431 608
Mechanik pračky p. Hudec 603 362 222
________________________________________ P/DHA-012
ELEKTROPRÁCE
v bytech a domech. Elektroinstalace.
Tel.: 605 058 110
________________________________________ P/DHA-013
FA MALER - MALBY A NÁTĚRY
Malířské a natěračské práce.
Tel.: 604 552 552, www.jordanova-maler.cz
_________________________________________P/DPA-003
KOCOUREK - ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ
tTFEBDÓDITPVQSBWtNZUÓPLFO
tQǾKǏPWÈOÓTUSPKF,ÊSDIFS
Tel.: 606 363 300, 731 490 561
________________________________________ P/DSD-010
OPRAVY ODĚVŮ - KREJČOVÁ
v Porubě, tel.: 775 197 758
________________________________________ P/DHA-010
DROBNÉ OPRAVY VŠEHO DRUHU
v domácnostech - vrtání, voda, elektro atd.
RYCHLE. Tel.: 776 053 118
________________________________________ P/DHA-011
LEVNĚ
Elekroinstalační a drobné řemeslnické
práce... Tel.: 731 479 399
________________________________________ P/DHA-016
HODINOVÝ SERVIS POČÍTAČŮ
přijedeme, opravíme, poradíme, nastavíme
volejte 605 770 753 a starosti s Vaším
počítačem nechejte na nás
________________________________________ P/DHA-015
MONTÁŽ A OPRAVY TELEVIZNÍCH ANTÉN,
satelitní techniky, příprava pro příjem DVB-T2
www.montaz-satelitu.eu, tel.: 604 784 471
________________________________________ P/DHA-014
MALOVÁNÍ BYTŮ, ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ
TUS,ÊSDIFSTLBSUÈǏPWPVIMBWPV.BMPWÈOÓ
bez většího nepořádku. Tel.: 603 410 495
_________________________________________P/DJA-003
WWW.SERVIS-OKEN-OSTRAVA.CZ
Provádíme opravy a servis plastových,
dřevěných (EURO) a hliníkových oken
BEWFDzÓPEWÝFDIWâSPCDǾ.POUÈäF
J[PMBǏOÓDITLFMOÓDIGPMJÓ
äBMV[JÓ
TÓUÓ
SPMFU
TVÝÈLǾ
LWǔUJOPWâDIPISÈEFL
BEBMÝÓDIEPQMǪLǾ
UFM
________________________________________ P/DSD-009
ÚKLIDY DOMÁCNOSTÍ, ŽEHLENÍ
BEBMÝÓTMVäCZTQPKFOÏTDIPEFNEPNÈDOPTUÓ
WǏǏJÝUǔOÓLPCFSDǾ
KFEOPSÈ[PWǔJQSBWJEFMOǔ
Tel.: 736 284 500
Více na www.ruzova-domacnost.cz
_________________________________________P/DJA-004
SEDOS - STĚHOVACÍ SLUŽBA
Kompletní stěhovací práce.
-JLWJEBDFQP[ǾTUBMPTUÓ/PTJǏF[BKJTUÓNF
Non-stop tel.: 737 160 397, 597 317 060
________________________________________ P/DSD-011
^ VOXŗE\
KOUPÍM BYT V OSTRAVĚ
Centrum, Poruba, Jih. Os. vlast. výhodou.
/BTUBWVOF[ÈMFäÓ$FOVSFTQFLUVKJ
3,OFWPMBU5FM
________________________________________ P/DSD-008
VÝKUP AUT OSTRAVA
/BCÓ[ÓNFWÓDFOFäBVUPCB[BSZ
Platba IHNED v HOTOVOSTI.
Volejte Roberta +420 724 232 279
www.vykupujeme-auta.cz
________________________________________ P/DRM-001
AUTOBAZAR STYL
Výkup, prodej, zprostředkování prodeje.
Ul. Palackého 1, Ostrava-Přívoz
tel.: 596 134 818, www.autobazarstyl.cz
_________________________________________P/DPA-005
VÝKUP STAROŽITNOSTÍ SRNEC
Kamenný obchod Ostrava, Sokolská třída 104/2
Vykupuji: obrazy, šperky, hodiny a hodinky,
porcelán, sklo, zbraně, hračky a jiné. Přijedu.
Kontakt: 732 848 559, srnec.rr@seznam.cz
_________________________________________P/DPA-004
VYKUPUJEME KNIHY A GRAMOFONOVÉ
%&4,:1DzJKFEFNFQMBUCBJIOFE1MBUÓTUÈMF
celá Morava. Antikvariát tel.: 739 111 220
________________________________________ P/DSD-012
ɸ NRXSö
0 E\W\UHDOLW\
Více info: www.bytreal.cz, tel.: 603 811 182
P/HA-011
Váš partner od r. 1998
– menší RK –
– menší provize –
KOMPLEXNÍ SLUŽBY. SERIÓZNÍ JEDNÁNÍ.
Svěřte nám vaši nemovitost
k prodeji, pronájmu.
P/PA-024
Galerie Umění, Nádražní 615/30, Ostrava
tel.: 605 146 076, aukce@galerieumeni.cz
www.galerieumeni.cz
●
Přijímáme obrazy i starožitnosti
do aukčního prodeje.
●
Vaše předměty můžeme zařadit
do aukce nebo vykoupit za hotové.
●
Ohodnocení zdarma, přijedu.
$8.ÿ1Ì \'Ţ0
² $8.&( 2%5$=Ţ
$ 67$52æ,71267Ì ²
Ʈ DXWRPRWR
facebook.com/ProgramCZ
POHŘEBNÍ SLUŽBY
OSTRAVA-PORUBA
Francouzská 54
tel.: 596 923 709
Mar. Hory tel.: 596 626 594
3ĜHYR]\
P/SD-008
]DORåHQR
ZZZFKDURQRYDF]
P/EH-002
P/PA-026
MLÉKÁRNA KUNÍN a.s.
HLEDÁME pro svou provozovnu v Ostravě-Martinově
OPERÁTORY VÝROBY a EXPEDIENTY
Životopisy zasílejte na e-mail: kamila.langerova@lactalis.cz
POŽADUJEME:
➢ ochotu pracovat
v nepřetržitém provozu
➢ spolehlivost
a čistý trestní rejstřík
➢ vzdělání SOÚ, SŠ
➢ zodpovědnost,
kladný přístup k práci
NABÍZÍME:
➢ práci na hlavní pracovní poměr, stabilitu
➢ základní mzdu + docházkový bonus
+ osobní ohodnocení
➢ 13. plat
➢ příspěvek na penzijní pojištění
➢ příspěvek na závodní stravování
➢ možnost zakoupení firemních výrobků
➢ 5 týdnů dovolené
P/SD-005
S tímto inzerátem SLEVA
až30%navybranézboží
ZVEME VŠECHNY
MILOVNÍKY TABÁKU
do nové humidorové místnosti na ul. Ruská 56, O.-Vítkovice
Volejte: 603 210 501 / 777 340 350 nebo pište na e-mail: info@zuzico.cz
Největší výběr kubánských doutníků na Moravě!!!
NOVÉ
LQWHUQHWRYÄ VWU¼QN\
.DOHQG¼ĵ DNFÈ _ 0DJD]ÈQ _ =DMÈPDY¼ PÈVWD
D
ZZZHSURJUDPF]
32Ŗ$\'8-(0( Ŷ ]¼NODGQÈ ]QDORVW SU¼FH QD 3&
Ŷ NRPXQLNDWLYQRVW VDPRVWDWQRVW RGSRYöGQRVW
Ŷ ]DS¼OHQÈ SUR VYRX SU¼FL
Ŷ ]QDORVW WUKX NOÈèRYØFK ]¼ND]QÈNʼn YØKRGRX
1$%¨=¨0( Ŷ SU¼FL YH VWDELOQÈ VSROHèQRVWL V GORXKROHWRX WUDGLFÈ QD WUKX
Ŷ QDGVWDQGDUGQÈ RGPöQX SRGOH RGYHGHQÄ SU¼FH
Ŷ SU¼FL QD +33 QHER QD Ŗ/
Ŷ èDVRYRX QH]¼YLVORVW
%DYÈ Y¼V SU¼FH V OLGPL" -VWH NRPXQLNDWLYQÈ"
8SĵHGQRVWĥXMHWH Y SU¼FL èDVRYRX IOH[LELOLWX"
3DN KOHG¼PH SU¼Yö Y¼V
6WDĥWH VH èOHQHP WØPX NWHUØ
]DMLwĿXMH UHNODPX SUR èDVRSLV 3URJUDP
ŖLYRWRSLV SRwOHWH QD kariera@mise.cz
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-2-2019/klubové akce
ROCK AND ROLL GARAGE
Restaurant & Music club, www.garageclub.cz
Martinovská 3262/50 O.-Martinov
Možnost rezervace na tel.: 596 964 683
Otevřeno: Ne - Čt 11.00 - 23.00
Pá - So 11.00 - 02.00
1. 2. Jaroslav Uhlíř s kapelou - koncert
8. 2. Oldies party
9. 2. 2. maškarní erotický ples
13. 2. Jakub Kohák a David Kraus
Hvězdy jak je neznáte
14. 2. AC/CZ - koncert revivalové skupiny
23. 2. 10. originální oldies ples s Těžkým
Pokondrem
28. 2. Gaia Mesiah - koncert
______
BARRÁK MUSIC CLUB
Havlíčkovo nábř. 28, 2. patro, Ostrava
produkce a vedení klubu Marcel Palovčík
tel.: 732 263 084, marcel.ostrava@gmail.com
www.barrak-club.cz
1. 2. Jerem.I + Kreyson memorial tour 2019
2. 2. Smrti rudu kovem 2019
melodic death fest
8. 2. Skinny Barber x Stein27 x Naume (SCB)
9. 2. Debustrol, Antigod + support
13. a 14. 2. Mandrage v klubu
15. 2. Morana Farewell Night 2019
Silent Stream of godless elegy
16. 2. Punk - rockové narozeniny vol. 4
20. 2. Soukromá akce
21. 2. Hank (Atmo Music)
23. 2. Otep, Psycho Village
______
BRICK HOUSE DOV
(Důl Hlubina), Vítkovická 3365, Ostrava
tel.: 732 263 084
1. 2. LVCAS DOPE - Diamant tour
8. 2. Pipes and Pints, The Truth is Out The-
re, Hentai Corporation, Malignant Tumour
16. 2. Monkey Business
23. 2. PSH
______
KLUB PARNÍK
Sokolská tř. 26, Mor. OV, tel.: 596 138 937
XXXLMVCQBSOJLD[tXXXDLWPTUSBWBD[
Předprodej Po - Pá 8.00 - 17.00
2. 2. 20.00 Jiří Schmitzer
6. 2. 19.00 Mike Ross Band
7. 2. 19.00 Neil Zaza (USA),
Festival Ostrava Jazz Nights
8. 2. 19.00 Bebechy
11. 2. 19.00 Big Daddy Wilson & Blue Fest
15. 2. 19.00 Nezmaři
18. 2. 20.00 Ivan Hlas Trio
20. 2. 19.00 Slzy štěstí v Ostravě & Stand-up
comedy
25. 2. 19.00 Jet Set Big Band
Připravujeme:
12. 3. Peter Lipa
______
KLUB ATLANTIK
Čs. legií 7, Mor. Ostrava, tel.: 599 527 110
XXXLMVCBUMBOUJLD[tXXXDLWPTUSBWBD[
5. 2. 18.00 Vernisáž: Matthew Thompson:
Vaporous
6. 2. 18.00 Nepál: Království Mustang
stále žije - cestopis
8. 2. 19.00 PoPlach - stand-up
12. 2. Krajem a kulturou - senior na cestách
Frýdek-Místek: jedno město s dvojí historií
Sraz 8.45 hod. nádraží Ostrava - střed
13. 2. 17.00 Stolik polski
platforma multikulturalna
Řemeslník v jazyce a kultuře
14. 2. 18.00 Minimalismus v cestování
přednáška
15. 2. 20.00 Kafrárna Petra Kubaly
18. 2. 18.00 Antonín Dolák: Vztah vědomí,
pocitu já a mozku - přednáška
20. 2. 18.00 Camino de Santiago:
Jak se vydat na pouť? - cestopis
21. 2. 19.00 Petr Soukup - autorské čtení
23. 2. Pod kloboukem s Lenkou Kocierzo-
vou ulicemi hudebními
Sraz v 15.00 u Janáčkovy konzervatoře
25. 2. 18.00 Psychosomatika:
Práce s emocemi - přednáška
26. 2. 17.00 naroVinu - přednáška
27. 2. 18.00 Ivo Petr: Tasmánie - Austrálie
cestopis
28. 2. 18.00 ZDividla
NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY _ .DOHQG¼ĵ DNFÈ _ 0DJD]ÈQ _ =DMÈPDY¼ PÈVWD _ www.eprogram.cz
10
CLUB FABRIC
Plynární 7, Mor. Ostrava
UFMtXXXGBCSJDD[
XXXGBDFCPPLDPNGBCSJDPTUSBWB
1. 2. Fusion Night w/ Housegen - Djs: Kmin,
FiRa, Gi-A, Lesko, Daddy Adams, Tossi
2. 2. Neuronight w/ Mean Teeth & Merikan
Djs: Mean Teeth (EST/LTU), Merikan (IT), MC
Kryptomedic (GER), Divenger a mnoho dalších
8. 2. Legends Of Ostrava!!!
Djs: Martin Gredner, Daddy Adams,
Radek Erben, Ra-2n-Sky
9. 2. LQDT - Djs: No Money, Variants, Spam
a další
15. 2. Aquarius DNB - Djs: Ed Rush (UK),
Inspiral X62, Koogi, Fatalerr, Sub.D.Visionz
16. 2. Aquarius PSY - Psytrance superpárty
19. 2. Medické půlení
21. 2 . Na Stojáka. Vystoupí: Daniel Čech,
Daniel Bartoš, Ondřej„En-Dru“ Havlík
22. 2. Ain\'t Got The Funk TOUR
Koncert: Afu-Ra (USA), Zverina (SK), Pio Squad
23. 2. Namaas\'s 30th Birthday
Plejáda Djs na oslavě jubilea DJe Namaase
28. 2. R. Tomeš: Navěky Tour 2019 - koncert
______
MUSIC CLUB CHLÍV
Maďarská 6088, O.-Poruba, www.chliv.cz
tel.: 737 775 850, 604 372 931
15. 2. Tworba Čsn DJs
16. 2. DnB Delight vol.1
22. 2. Electro Párty DJs
______
HUDEBNÍ BAZAR
Nádražní 138 a, (v areálu galerie Mlejn)
tel.: 605 087 844
XXXGBDFCPPLDPNIVEFCOJCB[BSPTUSBWB
Otevřeno: Po 17.00 - 01.00
Út - PátSo 17.00 - 01.00
2. 2. 3plus, Candle Sauce - dvojkoncert
8. 2. Neduha 70 & hosté - oslava životního
jubilea známého umělce Jirky Neduhy
9. 2. Original sin, Safe Escape - dvojkoncert
14. 2. Džetro - profil písničkáře
15. 2. Kostrakola, Nirvana tribute
alternative night
16. 2. Progrock fest 2019 - festival mnoha
pozoruhodných, nejen ostravských
prog rockových kapel
21. 2. Mína - křest básnické sbírky, vernisáž
a hudební hosté
22. 2. P. J. Harvey tribute band
pocta významné britské osobnosti
23. 2. Kat. Kosnovská - pop rockový koncert
______
ROCK HILL MUSIC CLUB
28. října 258/296, Ostrava-Mariánské Hory
UFM
XXXGBDFCPPLDPN
rockhillmusicclub/
8. 2. Attracted By Goats - grunge (Zurich),
Defibe - hard rock (Opava),
Zostra - punk-rock (Ova)
9. 2. The Trousers - rock (Maď.), Peter Kovary
& The Royal Rebels - rock (Maď.),
Copycats - clasic punk (Ova)
10. 2. Ephyra (melodic death folk metal, IT),
Evolve (progressive metal, CH)
15. 2. Punkový Ples 5.
23. 2. Hard-Core-Punk pro Radost 17 aneb
ivaze z Valmezu: Facan - hardcore-crust,
Antiradio punkový flashinet - punk-rock\'-
n\'roll, Black Adder - hardcore-metal
27. 2. Operation Blockhead (punk rock, CH)
______
MASTERS
OF ROCK CAFE
Zlín - Čepkov
tel.: 577 001 122
XXXNBTUFSTPGSPDLD[
17. 2. U.D.O. (Ger)
23. 2. Alestorm (Scot) + very special guests
ÚNOR
2019
FE
P/HA-009
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-2-2019/na výlet
)DFHERRN èDVRSLVX 3URJUDP _ =DMÈPDYÄ WLS\ _ $NWXDOLW\ _ 6RXWöŗH _ ZZZIDFHERRNFRP3URJUDP&=
11
ÚNOR
2019
6/(=6.22675$96.¸
+5$\'
Hradní 1, Slezská Ostrava
tel.: 596 115 967
http://hrad.cerna-louka.cz
16. 2. Hradní masopust - ukázky
lidových zvyků, rej masopustních masek,
lidové písničky a spousta dobrého jídla
Otevřeno: Út - Ne 10.00 - 16.00 od 15. 2.
______
9¸67$9,k7õ
ç(51 /28.$
Moravská Ostrava, tel.: 596 167 111-112
www.cerna-louka.cz
Expozice historických motocyklů:
Út - Ne 10.00 - 17.00
______
www.stcostrava.cz , Areál Dolní Vítkovice
Vítkovice 3004, O.-Vítkovice
9(/.¸ 69õ7 7(&+1,.<
Čtyři fantastické expozice plné interaktivních
a zábavou nabitých exponátů pro návštěvníky
každého věku, včetně 3D kina a Divadla vědy.
Shlédněte náš nový 3D film Oceány: Modrá
Planeta 3D. Navštivte naši výstavu Tělo
a technika a přijďte se dozvědět, jak techni-
ka pomáhá hendikepovaným.
Ne - Pá 10.00 - 18.00, So 10.00 - 20.00
recepce.stc@dolnivitkovice.cz, 595 955 740
0$/¸ 69õ7 7(&+1,.< 8
Jedinečná interaktivní výstava odhaluje
tajemství techniky vynálezů od parního
stroje až po současnost.
Od 2. 2. znovuotevření U6 s jedinečným ví-
kendovým programem„Superhrdinové v U6“
Po zavřeno (mimo sv. a prázdnin)
Út - Ne 10.00 - 18.00,
recepce.u6@dolnivitkovice.cz, 595 952 957
67(=.$ 9$/$k.$
Pustevny, www.stezkavalaska.cz
- délka 394 m
- výška v nejvyšším bodě od země 15,2 m
Otevřeno: denně 10.00 - 16.00
______
=22
Michálkovická 197, Slezská Ostrava
tel.: 596 241 269, www.zoo-ostrava.cz
Stohektarový přírodní areál zoo s unikátní-
mi zvířaty i rostlinami z celého světa
je otevřen každodenně
1. 2. Pololetní prázdniny v zoo
4. - 8. 2. Jarní prázdniny v zoo: týden otevře-
ných dveří výukového centra od 12.00 - 14.00
6. 2. 16.00 Přednáška v zoo: Jeřábi táhnou.
A nebo ne? aneb O migraci jeřába popelavého
16. 2. Valentýn v zoo: vstup zamilovaného
páru za cenu 1 osoby,
od 11.00 speciální koment. prohlídka zoo
Otevřeno: denně areál: 9.00 - 17.00,
pavilony, pokladna: 9.00 - 16.00
______
08=(80 %¨/29(&
Zámecká 691/5, tel.: 556 412 266,
www.kulturnicentrumbilovec.cz,
www.facebook.com/muzeumbilovec
do 22. 3. M. Videmanová: Tělovost - výstava
19. 2. 17.00 Mgr. Petr Zajíček: Vampyrismus
ve Slezsku - přednáška
______
9$/$k6.¤ 08=(80
9 3Ĵ¨52\'õ
Rožnov pod Radhoštěm
UFMtXXXWNQD[
23. 2. 9.00 - 16.00 Dřevěné městečko: Masopust
Otevřeno:
Dřevěné městečko: Út - Ne 10.00 - 16.00
Mlýnská dolina, Valašská dědina:
Út - Ne 10.00 - 15.00 pouze exteriéry
www.maxner.cz, tel.: 603 116 780
Každou středu a sobotu
SKIBUSY OV - VELKÁ RAČA
A POLSKO SZCZYRK 250,- Kč
23. 2. POZNAŇ veletrh zahrad 890,- Kč
13. 4. POLSKO WROCLAW + ZOO 650,- Kč
20. 4. BÍLÉ KARPATY A VLČNOV 490,- Kč
27. 4. RAKOUSKO AMETYST. ŠTOLA 740,- Kč
______
62/1¤ \'2/< :,(/,&=.$
ul. Danilowicza 10, Wieliczka, Polsko
UFMtXXXLPQBMOJBQM
2 km prohlídková trasa: unikátní solné komory
Otevřeno: denně 8.00 - 17.00
______
9<+/¨\'.29 9õŖ
129¤ 5$\'1,&(
Ostravský informační servis, s.r.o.
tel.: 599 443 096, www.ostravainfo.cz
Otevřeno denně 9.00 - 17.00
______
=0(. )5
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-2-2019/NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY _ .DOHQG¼ĵ DNFÈ _ 0DJD]ÈQ _ =DMÈPDY¼ PÈVWD _ www.eprogram.cz
]D Y]GöO¼Y¼QÈP
12
Kulturní asociace
NOVÁ AKROPOLIS
28. října 8, Mor. Ostrava (u Sýkorova mostu)
tel.: 596 134 980, www.akropolis.cz
předpr. vstupenek Po - Čt 17.30 - 21.00
ostrava@akropolis.cz
12. 2. 19.00 Umění soustředění - seminář
s praktickými cvičeními
13. 2. 17.00 Kurz filozofie a psychologie
Východu a Západu - úvodní přednáška
_______
$- 9 2Ǖ9¸k.29,&¨&+
www.ostrava3.cz, tel.: 724 51 41 65
EPVǏPWÈOÓtWâVLBtSP[NMVWFOÓtLPOWFS[BDF
WFTUÈUOÓTWÈULZ
PWÓLFOEVJPQSÈ[EOJOÈDI
EPǏBTOǔWPMOÏ-&7/²-&,$&QSPLBäEÏIP
_______
JAZYKOVÁ
k.2/$ (\',1
29. dubna 33, O.-Výškovice
www.edin.cz
tel.: 720 346 444
tPTWPKPWÈOÓ jazyka QDzJSP[FOPVDFTUPV
tLWBMJGJLovaní SPEJMÓNMVWǏÓ
tNBMâQPǏFU studentů ve skupině
tQDzÓQSBWBLNF[JOÈSPEOÓN[LPVÝLÈN
tLMBEFNFEǾSB[OBLPNVOJLBDJ
tNPäOPTUTPVLSPNâDIMFLDÓV7ÈT
_______
tel.: 596 136 805, 603 886 756
Oddělení výtvarné fotografie
Lidové konzervatoře zve na kurz
;"Ǝ¶/«.&4%*(*5«-/¶;3$"%-07,06
"7Å57"3/06\'050(3"\'*¶
,EZ25. - 26. února od 16.30 hod.
,EFve fotoateliéru školy, Wattova 5, O.-Přívoz
Cena: 900 Kč, délka lekce: 120 minut
Více na XXXMLPD[
TFLSFUBSJBU!MLPD[
_______
.85=< 9¸./$\'8 7$527
.$5(7 $ 36<&+2/2*,(
www: www.terapie-tarot.cz
tel.: 731 482 969, konzultace@terapie-tarot.cz
2. 2. Tarot - Velká arkána
0%."5&Ʋ4,²o107:40,06
;FMFOÈMJOLBQSPVDIB[FǏF
Studujte prakticky a bez stresu 1PEOJLÈOÓ
1SÈWP
"QMJLPWBOPVJOGPSNBUJLV
.BSLFUJOHPWÏLPNVOJLBDFUJUVMZ
#D
.HSB*OHVíce na XXXWTQQD[
Studijní obor ƲÓ[FOÓNBMÏIPBTUDzFEOÓIP
QPEOJLV Prakticky zaměřené studium
s odbornou praxí. 5JUVMZ%JT
BNPäOPTU
získat za 1,5 roku UJUVM#D na Vysoké škole
podnikání a práva. XXXWPTBBD[
;BMPäFOP*OEJWJEVÈMOÓQDzÓTUVQL̓äÈLǾN
a rodičům, rodinná atmosféra. Atraktivní stu-
dijní obor Obchodní akademie. Cílená příprava
ke studiu VŠ i do praxe. XXXNTPBD[
První Montessori mateřská a základní škola
v Ostravě. Výchova a vzdělávání dětí od 2 let.
Právě přijímáme! XXXNPOUFTTPSJPTUSBWBD[
_______
./8% 3Ĵ7(/
9¸79$51¤+2 80õ1¨
Don Bosco, Vítkovická 28, Ostrava
tel.: 734 724 455
5. 2. 17.00 Tajemství obrazů - gotika
a renesance. Přednáší Daniel Michalík
ÚNOR
2019
06 9õ\'(&. .1,+291$
9 2675$9õ p. o.
Prokešovo nám. 1802/9, Mor. Ostrava
tel.: 596 118 881, www.svkos.cz
1ǾKǏPWOB
TUVEPWOB
1P1È 9.00 - 19.00, 4P8.30 - 12.00
0EEǔMFOÓTQFDJÈMOÓDIGPOEǾ
(normy, audioknihy, jazykové učebnice atd.):
1P1È 9.00 - 18.00
do 28. 2. Carnevale Di Venezia
výstava fotoobrazů havířovského fotografa
Kamila Übelauera
14. 2. - 31. 3. Umělecká škola Bauhaus,
představitelé a následovníci
LOJäOÓWâTUBWBLWâSPǏÓW[OJLV
5. 2. 10.00 a 13.00 Knihovnické lekce
20. 2. 16.30 Libor Bednář: Mexiko a Guate-
mala - země Aztéků a Mayů - přednáška
26. 2. 16.00 Deskohraní
_______
VZDĚLÁVACÍ STŘEDISKO, MASÉRSKÁ ŠKOLA
PROSPORT, Hrušovská 11, Ostrava-Přívoz
tel.: 596 612 214, www.skola-prosport.cz
,WBMJUB
[LVÝFOÓMFLUPDzJ
W[EǔMÈWÈOÓ
TUSBEJDÓKJäPES
3FLWBMJGJLBǏOÓBDFSUJGJLPWBOÏLVS[Z
TBLSFEJUBDÓ.;Ǝ3B.À.5Ǝ3
;6#/¶*/4536.&/5«Ʋ,"
4"/*5«Ʋ
0À&5Ʋ07"5&-
."4²3
-:.\'"5*$,«
."4«Ç
*/4536,503\'*5/&44
,*/&4*05&+1*/(
EBMÝÓPECPSOÏLVS[Z
ÝLPMFOÓ
semináře a workshopy. ;%"3." přes úřad
práce. Více na XXXTLPMBQSPTQPSUD[
.1,+291$
0õ67$ 2675$9<
28. října 2, Mor. Ostrava
UFMtXXXLNPD[
ústřední knihovna u Sýkorova mostu
a 27 poboček v Ostravě - jeden průkaz
pro všechny knihovny výpůjční
BJOGPSNBǏOÓTMVäCZQSPEǔUJJEPTQǔMÏ
hudební oddělení - zvuková knihovna
veřejný internet - Britské centrum KMO
7âTUBWZ
do 2. 3. Krajiny dětských snů
WâTUBWBPCSB[ǾäÈLǾ;ÀB.À8BMEPSGTLÈ
4. 2. - 2. 3.3BEPNÓS,BSBT0ǏJPCSB[Z
,VMUVSOÓBLDF4QPMFǏFOTLâTÈM
6. 2. 16.00 Operní sirény na téma Operní
akademie Ostrava
EJTLVUPWBUCVEPV&WB%DzÓ[HPWÈ+JSVÝPWÈ
+VSBKƎJFSOJLB&WB.JLVMÈÝLPWÈ
8. 2.0QFO.JD0TUSBWBB1BWFMƎBEFL
_______
Jazyková škola
28. října 150/2663
Moravská Ostrava
tel.: 597 577 135
603 251 671
JOGP!BTPSUJTD[tXXXBTPSUJTD[
tTLVQJOPWÏLVS[Z"+
/+
\'+
*+
tJOEJWJEVÈMOÓWâVLB"+
/+
\'+
*+
À+
tLVS[ZQSPQPEOJLZBJOTUJUVDF
tLVS[ZPCDIPEOÓBOHMJǏUJOZ
MONTE
8]¼YöUND
EĵH]QRYÄKR Y\G¼QÈ
ÕQRUD
facebook.com/ProgramCZ
PROGRAM - společník všech Ostravanůt Měsíčník - zdarma do domácností a firem na území města
0TUSBWZt7ZEÈWÈ/",-"%"5&-457¶.*4&
TSPt7ZEBWBUFM+PTFG#PSEPWTLâ
UFMʸʸ
t ÀÏGSFEBLUPSLB *OHʸ )BOB .BSVÝÈLPWÈ
UFM ʸ ʸ
FNBJM QSPHSBN!NJTFD[ tInzerce:
*OHʸ1BWFMʸ%BSEB ʸ
#ÈSB8PMGPWÈ ʸ
ÀÈSLB%BŵLPWÈ
+BOB
7ZTMPVäJMPWÈ ʸ
t%JTUSJCVDFėFTLÈEJTUSJCVŘOÓ
BTt"ESFTBSFEBLDF1SPLPQB7FMJLÏIP
ʸ 0TUSBWB7ÓULPWJDF
GBY PCDIPEOÓ ʸ ʸ
GBY SFEBLDF ʸ ʸ
FNBJM
QSPHSBN!NJTFD[
XXXFQSPHSBND[ t 5JTL &63013*/5 BT t 3FHJTUSBDF .,ė3& t
Uzávěrka březnového čísla: 7. 2. 2019 t 5PUP ŘÓTMP WZÝMP 28. 1. 2019 t ;NŞOB QSPHSBmů
KF WZISB[FOB QPżBEBUFMƉN t 1MBUOPTU LBäEÏ BLDF EPQPSVŘVKFNF PWŞżJU UFMFGPOJDLZ t ;Bʸ PCTBI
SFLMBNZ PEQPWÓEÈ [BEBWBUFM t 0CTBI SFLMBNZ TF OFNVTÓ WäEZ TIPEPWBU Tʸ OÈ[PSFN SFEBLDF t
7FÝLFSÈBVUPSTLÈQSÈWBKTPVWZISB[FOBWZEBWBUFMJBʸOFOÓNPäOÏKFQPVäÓUCF[KFIPTPVIMBTVt
5RçQRY S5DGKRåWěP .RXSDOLåWě
2VWUDYD 57 7RUD[ $UHQD
TouR
2019
Souboj Rebelu
-HGLQHĀQì GYRMNRQFHUW
QHMYěWåtFK ĀHVNRVORYHQVNìFK OHJHQG
KDUG DQG KHDY\
=QiPp KLW\ QRYp VNODGE\ D YHONp VSROHĀQp ILQiOH
Nová
scéna!
Zahájení prodeje
mini DVD
Tublatanka/Citron!
Předprodej:
P/PA-020
P/PA-027
více informací na: www.edin.cz
ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÁ
ŠKOLA EDIN
4SEFǏOǔ7ÈT[WFNFOB
%&/05&7Ʋ&/Å$)%7&Ʋ¶W&%*/V
;«,-"%/¶À,0-" WÞUFSâPE
."5&Ʋ4,«À,0-"WFǏUWSUFLPE
1SPHSBN
t Seznámení s filozofií instituce
t \'ormy a metody výuky
t Ukázky práce s dětmi
Svou účast prosím potvrďte na tel. čísle: +420 720 346 444
nebo na e-mail: info@edin.cz
Těšíme se na Vaši návštěvu!
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-2-2019/www.Skutry-Pro-Seniory.cz
Ɣ DOPRAVA ZDARMA
Ɣ Více než 100 typů
elektroskútrů
Ɣ Ceny od 19.000 Kč
Největší výběr nových
i repasovaných elektroskútrů
pro seniory i invalidy skladem
80
NOVÝCH MODELŮ
SKLADEM
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-2-2019/NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY _ .DOHQG¼ĵ DNFÈ _ 0DJD]ÈQ _ =DMÈPDY¼ PÈVWD _ www.eprogram.cz
14
za sportem ÚNOR
2019
VODNÍ AREÁL JIH
Svazácká 3160/1C, Ostrava-Zábřeh
tel.: 596 977 805
Sportoviště:
Po - Pá 13.00 - 20.00, So - Ne 9.00 - 20.00
SPORTOVNÍ AREÁL PORUBA
Skautská 11/6093, Ostrava-Poruba
tel.: 596 977 760
Kuželna: Po - Ne 12.00 - 22.00
Tenisové kurty: Po - Ne 8.00 - 20.00
Tenisové haly: Po, Út, St 6.00 - 22.00
63257291¨ +$/$ 2675$9$Ǖ3Ĵ¨92=
Hrušovská 15/2953, tel.: 596 977 711
Velká i malá hala: Po - Ne 6.00 - 23.00
RT TORAX ARÉNA
Čkalovova 20, O.-Poruba, tel.: 596 977 111
Veřejné bruslení dle rozpisu
______
Ruská 135/3077, Ostrava-Zábřeh
UFMtXXXBSFOBWJULPWJDFD[
OSTRAVAR ARÉNA, tel.: 596 707 112
1. 2. 14.45 DAVIS CUP:
Česká republika - Nizozemsko
2. 2. 13.00 DAVIS CUP:
Česká republika - Nizozemsko
9. 2. 12.45 FED CUP:
Česká republika - Rumunsko
10. 2. 13.00 FED CUP:
Česká republika - Rumunsko
MĚSTSKÝ STADION: tel.: 595 701 020
utkání Fortuna ligy
16. 2. 15.00 FC Baník Ostrava - FC Slovan
Liberec
ATLETICKÁ HALA, tel: 596 707 162
12. 2. 16.40 CZECH INDOOR GALA OSTRAVA
2019 - prestižní mezinárodní atletický mítink
16. 2. 13.00 Mistrovství České republiky
v atletice mužů a žen v hale 2019
17. 2. 11.00 Mistrovství České republiky
v atletice mužů a žen v hale 2019
23. 2. 10.00 Judo Grand Prix Ostrava 2019
U 13, U 15
24. 2. 10.00 Judo Grand Prix Ostrava 2019
U 18, U 23
MULTIFUNKČNÍ HALA: tel.: 596 707 213
Veřejné bruslení: So a Ne 16.30 - 18.30
______
UM PARKOUR PARK
4USPKOÓ
0TUSBWB,VOǏJǏLZ
UFM
XXXVNQBSLPVSQBSLD[
tJOEJWJEVÈMOÓUSÏOJOLZTUSFOÏSFN
tQSBWJEFMOÏQBSLPVSPWÏLSPVäLZ
pro všechny (od 6-ti let)
tQBSLPVSOJHIUT QDzFTQÈWBDÓBLDF
tXPSLTIPQZBFYIJCJDF
Otevřeno:
Po - Pá 14.00 - 19.00, So - Ne 9.00 - 20.00
XXXTBSF[BD[
8]¼YöUND 7. února 2019
hokej
Ruská 135/3077, Ostrava-Zábřeh
UFMtXXXBSFOBWJULPWJDFD[
OSTRAVAR ARÉNA, tel.: 596 707 112
utkání Tipsport hokejové extraligy
19. 2. 17.30 HC Vítkovice Ridera - Piráti
Chomutov
22. 2. 17.30 HC Vítkovice Ridera - HC Oceláři
Třinec
24. 2.)$7ÓULPWJDF3JEFSB&OFSHJF
Karlovy Vary
______
HC RT TORAX PORUBA
35503"9"3&/"
XXXIDQPSVCBD[
Čkalovova 20, O.-Poruba, tel.: 596 977 111
CHANCE LIGA 2018/2019
6. 2. 18.00 Poruba - Prostějov
11. 2. 18.00 Poruba - Vsetín
18. 2. 18.00 Poruba - Slavia Praha
23. 2. 17.00 Poruba - České Budějovice
volejbal
VK OSTRAVA
Hala Sareza, Hrušovská 15, vkostrava.eu
extraliga muži
2. 2. 17.00 VK Ostrava - Aero Odolena Voda
23. 2. 17.00 VK Ostrava - Fatra VSC Zlín
______
VK OSTRAVA
)BMB+BOÈǏLPWBLPO[FSWBUPDz
Českobratrská 958, vkostrava.eu
extraliga junioři
10. 2. 10.00 a 14.00 VK Ostrava - VSC Zlín
extraliga kadeti
2. 2. 10.00 VK Ostrava - Velké Meziříčí
2. 2. 16.00 VK Ostrava - Lvi Praha
3. 2. 11.00 VK Ostrava - Příbram
3. 2. 17.00 VK Ostrava - Kolín
______
TJ OSTRAVA
7BSFOTLÈB
.PS0TUSBWB
UFM
XXXUKPTUSBWBD[
FNBJMTQPSU!UKPTUSBWBD[
extraliga ženy
rozpis 2. části dle rozlosování
http://www.cvf.cz
termíny nástavbové části 16. 2. a 28. 2.
basketbal
BONVER ARÉNA
CâWBMÈIBMB5BUSBO
UFM
XXXOICBTLFUD[
Kooperativa NBL
2. 2. 17.30 NH Ostrava - Opava
stolní tenis
TJ OSTRAVA
7BSFOTLÈB
.PS0TUSBWB
UFM
XXXUKPTUSBWBD[
extraliga muži
22. 2. 18.00 TJ Ostrava KST - SKST Hodonín
STAVOIMPEX
______
TTC OSTRAVA 2016
7âTUBWJÝUǔƎFSOÈMPVLB
)BMB"
0TUSBWB
XXXUUDPTUSBWBD[
1. 2. 18.00 TTC Ostrava 2016 - SKST Euro-
master Liberec
7. 2. 18.00 TTC Ostrava 2016 - KT Praha
squash
SBA SQUASH
CENTRUM
)"73«/&,
)PSZNÓSPWB
0;ÈCDzFI
596 720 696, 721 663 883
XXXTCBTRVBTID[
FNBJMTCBPTUSBWB!WPMOZD[
Otevřeno: Po - Pá 7.00 - 22.00
So 8.00 - 21.00, Ne, svátky 8.00 - 22.00
tSQUASH - 3 PROFIKURTY
t#"%.*/50/07²,635:Y
t41*//*/(07«,0-"41*/&3130Y
t108&31-"5&
t104*-07/"\'*5/&44
t.0Ç/045;".Ɠ45/"/&$,Å$)#&/&\'*5ƾ
0OMJOFSF[FSWBDFXXXTCBTRVBTID[
______
DzÓKOB
0TUSBWB.BS)PSZ
UFM
XXXTRVBTITQPSUD[
Otevřeno: Po - Pá 7.00 - 23.00
So, Ne 8.00 - 22.00
$.&( Ǖ +2\',1$ =$ Ǖ .è
tSQUASH - 3 oficiální plně klimatizované kurty
golf
GOLF CLUB
OSTRAVA
tel.: 777 799 333
FNBJMHDPWB!HDPWBD[
XXXHDPWBD[
KLUB CO MÁ VŠECH 5G POHROMADĚ.
,MVCKFǏMFOFNƎFTLÏHPMGPWÏGFEFSBDF
AKCE: HRAJ GOLF za 299,- na SM jen u nás.
10 lekcí (3 zdarma vč. neomezeně míčů).
GOLFOVÁ ŠKOLA - individuální přístup,
OFKNPEFSOǔKÝÓBOFKSZDIMFKÝÓWâVLBHPMGV
$IDFUFTJ[BǏÓUTHPMGFN ;BǏOǔUFTJTOÈNJ
golf
VM/PWJOÈDzTLÈ
WDIPE[CPǏOÓIPQBSLPWJÝUǔ
UFM
XXXHDPWBD[
Otevřeno denně: 9.00 - 20.00, hra od 45,- Kč.
KBNFLBEWFOUVSFHPMG
TJNVMÈUPS
PEQBMJÝUǔ
judo
HALA JUDO
4QPSUPWOÓBSFÈM
7BSFOTLÈB
0TUSBWB
tel.: 725 105 079,
FB TJ Judo Ostrava
IUUQXXXUKKVEPPTUSBWBD[
AKCE:„Buď jak Lukáš Krpálek“
Nový nábor členů denně od 16.00 - 17.45
Přijímáme děti již od 5 let.
5BLÏQDzJKÓNÈNFJTUBSÝÓWǔLPWÏLBUFHPSJF
______
1. JC BANÍK
OSTRAVA
JOGPSNBDFOB
tel.: 776 587 711
NBSUJOQBWMJDB!KDCPD[
XXXKDCPD[
PŘIJĎTE MEZI NÁS - cvičíme:
tO.-Přívoz, sport. hala SAREZA, Hrušovská ul.
t0)SBCǾWLB
.KS/PWÈLB
pronájem tělocvičny s odpruženou podlahou
t0)SBCǾWLB
.JUVÝPWB
t01PSVCB
;À1PSVCTLÈ
t0;ÈCDzFI
;À,PTNPOBVUǾ
t0;ÈCDzFI
;À#DzF[JOPWB
t0#ǔMTLâ-FT
#%WPSTLÏIP
t1SPTLPWJDF
;À4UBSPWFTLÈ
t%PMOÓ-IPUB
;ÀƎFTLPTMPWFOTLâDIUBOLJTUǾ
Přijímáme již od 5-ti let.
turistika
.ç7 66. 9¨7.29,&(
.ǔTUTLâTUBEJPOLMVCPWOB
BQPTMFEOÓTUDzFEBWNǔTÓDJ
IUUQTTJUFTHPPHMFDPNTJUFLDUWJULPWJDF
2. 2. Hostašovice, Straník, Kojetín, Svinec,
Nový Jičín, Ostrava střed 6.53,
Vratimov 7.06, 14 km
6. 2. Hlučínská, Koblov, Landek,
Hornické museum, sraz v 9.00
na konečné 11 Hlučínská, 8 km
9. 2. Výškovice, Bělský les, Stará Bělá,
Krmelín, Nová Bělá
MHD - konečná tramvaje 2 a 7 v 9.00, 12 km
16. 2.1DzÓCPS
ÀUSBNCFSL
,PQDzJWOJDF
Ostrava-Svinov 7.43, 12 km
23. 2. Nová Bělá, Krmelín, Světlov,
Proskovice, MHD Bus č. 50 - Mírové
náměstí 9.08, 12 km
P/PA-025
Nadační fond Historie dobrodružství Vás zve na přednášku významného českého
horolezce Marka Holečka, který byl společně se svým spolulezcem Zdeňkem Hákem
oceněn prestižní cenou Piolet d‘Or 2018 za prvovýstup alpským stylem na osmitisícový
Gasherbrum I v pákistánském Karakoramu.
V rámci přednášky se uskuteční také křest knih Dotknout se nebe a Navždy první
včetněBVUPHSBNJÈEZ[BQDzÓUPNOPTUJMFHFOEǏFTLPTMPWFOTLÏIPIPSPMF[FDUWÓ
www.historiedobrodruzstvi.cz
kino Vesmír
7. března 2019 v 18.00 hod.
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-2-2019/do wellness ÚNOR
2019
)DFHERRN èDVRSLVX 3URJUDP _ =DMÈPDYÄ WLS\ _ $NWXDOLW\ _ 6RXWöŗH _ ZZZIDFHERRNFRP3URJUDP&=
15
]GUDYÈ
0JU 6YDWDYD JDQRwNRY¼
36<&+2/2*
www: www.terapie-tarot.cz
tel.: 731 482 969, konzultace@terapie-tarot.cz
tOBCÓ[ÓQPSBEFOTUWÓ
EJBHOPTUJLVBUFSBQJJ
tWâLMBELBSFU
TOǾBSP[CPSIPSPTLPQV
TQPKFOâTQTZDIPMQPSBEFOTUWÓN
_______
Centrum pro rodinu a sociální péči z.s.
325$\'1$ 352 9=7$+<
Syllabova 19, Ostrava-Vítkovice
tel.: 552 301 417, 775 244 291
(v areálu Lékařské fakulty OU)
poradenstvi@prorodiny.cz, www.prorodiny.cz
1PNPDMJEFNQDzJDzFÝFOÓQSPCMÏNǾOBQPMJ
PTPCOÓDI
QÈSPWâDI
NBOäFMTLâDI
NF[JHF-
OFSBǏOÓDIǏJWâDIPWOâDIW[UBIǾ1PSBEFOTLâ
UâNPECPSOÓDJOBNFEJBDFBSPEJOOÏLPO-
[VMUBDF
QTZDIPMPHPWÏ
JOTUSVLUPSLB
QSPQMÈOPWÈOÓSPEJǏPWTUWÓ1131PSBEOB
v3PEJOOâQSǾWPEDFiQSPPTPCZTF[ESBWPU-
OÓNQPTUJäFOÓNEPMFUBKFKJDISPEJOZ
Program prevence rizikového
sexuálního chování pro školy.
_______
21.2Ǖ$0$=21.<
Hrušovská 16, Ostrava 1
kontakt: K. Pintérová, tel.: 603 442 519
www.onko-amazonky.cz
11. 2.1DzFEOÈÝLB
"LUVÈMOÓGBLUPSZPWMJWǪVKÓDÓ[ESBWÓ
4FNJOÈSOÓDFOUSVN"LBEFNJF
)SVÝPWTLÈ
25. 2..V[JLPUFSBQJF$FOUSVNUSÏOP
WÈOÓQBNǔUJ
#VMIBSTLÈ
0TUSBWB1PSVCB
Pomoc onkologickým pacientům:
4FNJOÈSOÓ$FOUSVN"LBEFNJF0TUSBWB
)SVÝPWTLÈ
UFM
PotSt
Pravidelné cvičení pro onkolog. pacientky
LBäEPVStW47Ǝ0TUSǏJMPWB
_______
&+$5,7$ 2675$9$
Kořenského 1323/17, Ostrava-Vítkovice
Info: 596 621 094, 731 625 789
ostrava@charita.cz, www.ostrava.charita.cz
1PTLZUVKFNFTPDJÈMOÓ
TPDJÈMOǔ[ESBWPUOÓ
B[ESBWPUOÓTMVäCZQDzFEFWÝÓNTFOJPSǾN
MJEFNTF[ESBWPUOÓNQPTUJäFOÓN
MJEFNCF[
EPNPWB
NBULÈNTEǔUNJWUÓTOJ
PISPäF-
OâNEǔUFNBNMÈEFäJ
MJEFNTEVÝFWOÓN
POFNPDOǔOÓNBMJEFNOFWZMÏǏJUFMOǔ
OFNPDOâNW[ÈWǔSVäJWPUB
13. - 14. 2.%OZPUFWDzFOâDIEWFDzÓ
W$IBSJUǔ0TUSBWB WFWÝFDIDIBSJUOÓDIEPNFDI
21. 2.+BLQFǏPWBUPOFNPDOÏIPWEP
NÈDÓNQSPTUDzFEÓCF[QMBUOâLVS[QSPWFDzFKOPTU
_______
.& $1$%(// 2675$9$
tel.: 602 236 457
www.anabell.cz, ostrava@anabell.cz
1PNPDBQPEQPSBMJEFNTQPSVDIBNJ
QDzÓKNVQPUSBWZ
bazény
.5<7¸ %$=¤1 2675$9$Ǖ3258%$
Gen. Sochora 1378, tel.: 596 977 511
50 m: Po - Pá
So - Ne
Dětský bazén: Po
Út
St
Pá
So - Ne
Kondiční plavání: Po - Pá
Pára: Po - Pá
So - Ne
100 m tobogán: Po - Pá
So - Ne
Fitness a posilovna: Po - Pá
So - Ne
Solární studio: Po - Pá
So - Ne
Saunové centrum, Masérna: Po
Út - Pá
So - Ne
Rehabilitace:
92\'1¨ 69õ7 6$5(=$
Sokolská 44/2590, Mor. OV, tel.: 596 977 420
25 m bazén: Po
Út
St
Čt, Pá
So
Ne
Kondiční plavání: Po
Út - Pá
Vodní jeskyně, Tobogány: Po
Út
St - Pá
So
Ne
Wellness: Po
Út - Pá
So, Ne
Fitness: Po
Út - Pá
So, Ne
Parní lázně: Po
Út - Pá
So - Ne
Sauna, Masérna: Po
Út - Pá
So - Ne
Solární studio: Po
Út - Pá
So - Ne
2=\'5$91¤ &(17580 -(k7õ5.$
Za Ještěrkou 1, O.-Bartovice, tel.: 596 977 661
25 m bazén: Po
Út - Pá
So - Ne
Kondiční plavání: WQSBDPWOÓEOZWäEZSÈOP
QSWOÓEWǔIPEJOZBWFǏFSQPTMFEOÓEWǔIPEJOZ
Sauna: Po - Pá
So - Ne
Masérna:
Po - Pá
So - Ne
Sportovní hala:
Po - Pá
So - Ne
Badminton: Po
St
Pá
So - Ne
_______
Střední škola prof. Zdeňka Matějčka
Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
17. listopadu 1123/70, Ostrava-Poruba
tel.: 596 909 276, www.skolspec.cz
Plavání veřejnosti:
Po - Pát
So
www.sareza.cz
OSTRAVA-PORUBA, 17. LISTOPADU 1123/70, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE
bazény
Nad Přehradou 2290, Frýdek-Místek
tel: 558 638 754, www.aquapark-olesna.cz
Každou So"RVBUǔIPCJL
Každou Ne"RVBBFSPCJL
Saunový svět:
XXXBRVBQBSLPMFTOBD[XFMMOFTT
4BVOPWÈOÓEǔUÓTSPEJǏJ
4BVOPWÏDFSFNPOJÈMZWPo
ILWQHVV
DK MĚSTA OSTRAVY, a.s.
ul. 28. října 124
Ostrava 1
tel.: 597 489 424
731 273 193
www.attackfitness.cz
7FMLâWâCǔSWÝFDIGPSFNDWJǏFOÓTQSPGJMFLUPSZ
QDMBTT
QFSGFDUCPEZ
CPEZTUZMJOH
[VNCB
FYUSBCPEZCDzJDIP[BEFL
LBMBOFUJLB
QPXFSZPHB
QJMBLBMBKPHB
-"5*/0\'*5
7ÝFCF[PCKFEOÈWÈOÓPitný režim zdarma.
_______
.= *$0$
Gen. Píky 13A, Ostrava
tel.: 596 611 760, www.ckv-ostrava.cz
5., 12., 19. a 26. 2."RVBBFSPCJD
QSPWFDzFKOPTU
6., 13., 20. a 27. 2.$WJǏFCOÓNJY
QSPWFDzFKOPTU
_______
.\' .Ǖ75,2
Dr. Martínka 4, Ostrava-Hrabůvka
tel.: 596 739 107, www.kzoj.cz
1., 8., 15. a 22. 2.$WJǏFOÓQSP
NBNJOLZTEǔUNJPE
EPMFU
UHJHQHUDèQÈ FHQWUD
70 678\',2
B. Martinů 811
Ostrava-Poruba
tel.: 737 871 229
tm.studio@seznam.cz
www.tm-studio.cz
Nabízíme cvičení na rekondičních
stolech, Vacu Therm, Body Roll, kavitaci,
lymfodrenáže a bylinnou parní lázeň Baobab.
Přijímáme: SODEXO, BENEFIT, FKSP
_______
08\'U. k¼UND $QGöORY¼ &6c.
!! ZMĚNA ADRESY!!
Hlavní tř. 27, O.-Poruba, 1. patro "Bebínko"
tel.: 731 464 387, www.prozit.cz
Od 19. 2. skupinový kurz hubnutí STOB.
1DzJIMÈÝLZOB www.prozit.cz
UHJHQHUDèQÈ FHQWUD
$/25$0(\',&$&20
/(7 2\'%251 3¤ç(
RNDr. R. Bartošová, polik. Hrabůvka a Poruba
tel.: 607 603 005, www.aloramedica.com
,PTNFUJLBTNBTÈäÓ[BE[EBSNB,Ǐ
;IVCOǔUFMJQPMâ[PV
.FEQFEJLÞSB,Ǐ
UHOD[DèQÈ FHQWUD
:(//1(66
0,17+(
Komenského 629
Ostrava-Poruba
Provozní doba: Po - Pá 1000 - 1900 dle objed.
So, Ne - dohodou, objednávky vždy do pátku
Bolesti svalů:NBTÈäF
CBǪLPWÈOÓ
UFKQPWÈOÓ
NPYPWÈOÓ
UFQFMOÏ[ÈCBMZ
SBÝFMJOB
QBSBGÓO
%PSOPWBNFUPEBKFNOÈNBOVÈMOÓUFDIOJLB
RelaxaceNBTÈäFJOEJDLÏ
IBWBKTLÏ
PCMJǏFKF
CBNCVTPWÏ
BSPNBTWÓǏLPV
NBTÈäFIMBWZ
MÈWPWÏLBNFOZ
[ÈCBMZǏPLP
TLPDzJDF
CBIOP
Další nabídkaUǔMPWÈBVÝOÓBLVQSFTVSB
NBOVÈMOÓMZNGBUJDLÏN
SFGMFYOÓNBTÈäDIPEJEFM
Cvičení 3PMMFUJD
WJCSBǏOÓQMPÝJOZJOEJWJEVÈMOǔ
NOVĚ: Cvičení na míčích - rehabilitace zad
SaunaQSJWÈUOÓJOGSBQSPPTPCZ
Více www.minthe.cz nebo tel.: 606 77 19 20
]GUDYÈ
www.sanatoria-klimkovice.cz
tel.: 556 422 111
-È[FǪTLÈMÏǏCBISB[FOÈQPKJÝǸPWOPV
1SPDFEVSZQSPWFDzFKOPTU
Neurorehabilitační klinika:
tSFIBCJMJUBDFQPDÏWOÓNP[LPWÏQDzÓIPEǔ
tTUBCJMJ[BDFSP[USPVÝFOÏTLMFSØ[Z
tSFIBCJMJUBDFEǔUTLÏNP[LPWÏPCSOZ
tMPHPQFEJFQSPEǔUJBEPTQǔMÏ
_______
%¨/¸ .58+ %(=3(ç¨
ul. 28. října 124, Ostrava (DK města Ostravy)
tel.: 597 489 204, 731 306 411
www.bkb.cz, bkb.ostrava@bkb.cz
1PNPDPCǔUFNUSFTUOÏǏJOOPTUJ
Út - Pá
PáQPV[FQSPPCKFEOBOÏ
_______
,17(59(1ç1¨
&(17580
pro osoby ohrožené domácím násilím
ul. 28. října 124, Ostrava
(DK města Ostravy)
tel.: 597 489 207, ic.ostrava@bkb.cz
www.domaci-nasili.cz
Po, St
Út, Čt
1È
QSPPCKFEOBOÏ
P/PE-002
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-2-2019/P/SD-009
Váš autorizovaný servisní partner ŠKODA:
UNICAR, spol. s r.o.
Vítkovická 36, 702 00 Ostrava
Tel.: 595 694 043-4
servis@unicar.cz
www.unicar.cz
Platí pro vozy ŠKODA
starší 4 let
ABY VAŠE ŠKODA
~p[b <
IW-%-C
http://www.floowie.com/cs/cti/program-ov-2-2019/