Program OV 02-2020
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-02-2020/6RXWöŗH R YVWXSHQN\
facebook.com/ProgramCZ
µ125 2020
GLYDGOD NLQD ]¼EDYD NOXE\ YØVWDY\ VSRUW Y]GöO¼Y¼QÈ
26. ročník
1RYÄ LQWHUQHWRYÄ VWU¼QN\
ZZZHSURJUDPF]
!
P/PA-022
P/SD-008
ZAHÁJÍME LÉČBU DŘÍVE, NEŽ VÁS JINDE OBJEDNAJÍ!
OSTRAVA-FIFEJDY – ORTOPEDICKÁ A SPORTOVNÍ AMBULANCE - Léčba přístroji a separovanou plasmou. Lechowiczova 2970/6, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz.
Léčba separovanou plazmou a fokusovanou rázovou vlnou. Rázová vlna. SIS a ambulance: tel.: 606 771 082, ortopedie.fifejdy@gmail.com.
Léčba separovanou plazmou a ambulance: prim. MUDr. M. Mačák: tel.: 724 831 838, sestra.ortopedie@gmail.com. Konzultace a dotazy: ortopedie.audax@gmail.com.
AMBULANCE OSTRAVA-PORUBA – APROMED: Opavská 6116/15, APROMED, 708 00 Ostrava-Poruba.
Objednání: tel.: 732 119 057, ortopedie.poruba@gmail.com.
UNIKÁTNÍ LÉČBA metodou aplikace separované plazmy a aktivovanými trombocyty. !!! AKCE – jedna aplikace nyní za 1.000,- Kč !!!
(doporučujeme 5 aplikací po týdnu). Tel.: 606 771 082, 724 831 838 – POKUD HOVOR NEPŘIJÍMÁME, PIŠTE SMS, VOLÁME ZPĚT.
Novinka v léčbě
bolestivých stavů!!!
www.ortopedie-ostrava.cz
Léčíme fokusovanou rázovou vlnou. Jedná se o poslední model švýcarských specialistů - firmy STORZ MEDICAL.
Léčba je vhodná zejména pro ošetření:
tCPMFTUJW̓PCMBTUJCFEFSOÓQÈUFDzFBLZǏMFtQSPCMÏNZQPJNQMBOUBDJ5&1LPMFOFJLZǏMF
tǏFSTUWÏQPSBOǔOÓWB[Ǿ
ÝMBDIBTWBMǾ
Wâ[OBNOǔVSZDIMVKFIPKFOÓtCPMFTUJ"DIJMMPWZÝMBDIZ
tQBUOÓPTUSVIZ
UFOJTPWâOFCPHPMGPWâMPLFUtÝQBUOǔTFIPKÓDÓ[MPNFOJOZBQBLMPVCZ
tCPMFTUJSBNFOOÓIPLMPVCVt[ÈOǔUZÝMBDIBÞQPOǾCPMFTUJUDzÓTFM
TLPLBOTLÏLPMFOPBQPE
;ÈTBEOÓSP[EÓMQSPUJPTUBUOÓNTZTUÏNǾNKFWUPN
äFM[FQPVäÓUMÏǏFCOÏWMBTUOPTUJUPIPUP
TZTUÏNVJOBOÈIMFW[OJLMÏCPMFTUJ
OBQPSBOǔOÏULÈOǔUǔTOǔQPÞSB[FDIBUÓNOBTUBSUPWBU
BVSZDIMJUIPKFOÓBOÈWSBUEPQMOÏQSBDPWOÓǏJTQPSUPWOÓ[ÈUǔäF7âTMFELZ
LUFSâDIEPTB
IVKFNFQDzJWǏBTOÏN[BIÈKFOÓMÏǏCZ
KTPVWZOJLBKÓDÓ\'PLVTPWBOÈSÈ[PWÈWMOBQSPOJLÈEP̓
IMVCPLPVMPäFOÏQPÝLP[FOÏULÈOǔ
LBNSBEJÈMOÓSÈ[PWÈWMOBTWâNWâLPOFNOFQSPOJLOF
https://www.fyzioklinika.cz/lecba/sluzba-fokusovana-razova-vlna
VYSOCE VÝKONNÝ INDUKČNÍ SYSTÉM- vytváří intenzivní elektromagnetické pole, které má pozitivní léčebné účinky na lidskou tkáň. Okamžité a intenzivní
snížení bolesti. Endorfinová teorie tlumení bolesti. Léčba bolestivých stavů u artrózy kloubů, bolesti zad, syndrom karpálního tunelu, poranění
a chronické bolestivé stavy pohybového ústrojí. Více informací: https://www.super-inductive-system.cz
FLEA
MARKET III.
29/2/2020
BLEŠÁK
DOLNÍ
VÍTKOVICE
OSTRAVA
P/PE-004
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-02-2020/www.Skutry-Pro-Seniory.cz
OSTRAVAVÍTKOVICE
58ç1õ 9<5%õ1¤
VYCHÁZKOVÉ
HOLE
1HMYöWwÈ YØEöU NOVÝCH i 328Ŗ,7¸&+
HOHNWURVNÕWUʼn SUR VHQLRU\ D KHQGLNHSRYDQÄ
80
nových modelů
SKLADEM
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-02-2020/do kina ÚNOR
2020
KINO ART
DK města Ostravy
28. října 124, Moravská Ostrava
tel.: 597 489 111 spojovatelka
www.dkmoas.cz
UMĚNÍ NA PLÁTNĚ
3. 2. 16.30 Lucian Freud: Autoportrét
10. 2. 16.30 Sarkofág pro královnu
17. 2. 16.30 Ermitáž - Síla umění
24. 2. 16.30 Tintoretto - rebel z Benátek
DOKU STŘEDA
5. 2. 16.30 Svědkové Putinovi
12. 2. 16.30 Neklidná hranice
19. 2. 16.30 The Sound Is Innocent
26. 2. 16.30 Viva video, video viva
SENIOR ART
4. 2. 14.00 Parazit
6. 2. 14.00 Vlastníci
11. 2. 14.00 Výjimeční
13. 2. 14.00 Staříci
18. 2. 14.00 Amundsen
20. 2. 14.00 Jiří Bělohlávek:
„Když já tak rád diriguju…“
25. 2. 14.00 Vlastníci
27. 2. 14.00 První zrádce
KONCERTY/ ŽIVÉ PŘENOSY
3. 2. 20.00 André Rieu: 70 let mlád
11. 2. 17.00 André Rieu: 70 let mlád
20. 2. 19.45 Cyrano z Bergeracu
Kompletní program na www.dkmoas.cz
_______
Kulturní zařízení Ostrava-Jih,
příspěvková organizace
KINO LUNA OSTRAVA
ul. Výškovická 113, Ostrava-Výškovice
tel.: 596 751 712, www.kulturajih.cz
kino.luna@kulturajih.cz
Pokladna otevřena denně od 14.00 - 20.00
Info o programu a on-line rezervace
na www
1. - 2. 2. 15.00 Tlapková patrola:
Vždy ve střehu
1. 2. 17.00 Cesta za živou vodou
19.30 Příliš osobní známost
2. 2. 17.00 André Rieu: 70 let mlád
3. 2. 17.00 Šťastný nový rok
3. - 5. 2. 19.30 Příliš osobní známost
4. 2. 17.00 Poslední aristokratka
5. 2. 17.00 Tintoretto - rebel z Benátek
6. 2. 17.00 Případ mrtvého nebožtíka
19.30 Píseň jmen
7. 2. 18.00 Ženská na vrcholu - s doprovod-
ným programem již od 16.30 hodin
8. 2. 13.30 Super mazlíčci
15.30 Ledové království II
17.45 Případ mrtvého nebožtíka
20.00 Píseň jmen
9. 2. 10.00 Pat a Mat: Kutilské trampoty
16.00 Metropolitní opera New York:
Porgy a Bess
10. 2. 10.00 Sněžný kluk
17.00 Zakleté pírko
10. - 12. 2. 15.00 Tlapková patrola:
Vždy ve střehu
19.30 Případ mrtvého nebožtíka
11. 2. 10.00 Ovečka Shaun ve filmu:
Farmageddon
11. - 12. 2. 17.00 Jumanji: Další level
12. 2. 10.00 Psí kusy
13. 2. 10.00 Sněžná mela, 17.45 Judy
13. - 16. 2. 15.30 Ledové království II
13. - 17. 2. 20.00 Chlap na střídačku
14. 2. 10.00 Trollové a kouzelný les
17.45 Valentýnské kino: Tenkrát podruhé
15. 2. 10.00 Addamsova rodina
15. - 16. 2. 17.45 Příliš osobní známost
16. 2. 10.00 Medvídci Boonie:
Cesta do pravěku
17. 2. 17.00 Amundsen
18. 2. 17.00 Můj příběh, 19.30 Attila
19. 2. 17.00 Le Mans´66, 20.00 25 km/h
20. - 23. 2. 17.00 Příliš osobní známost
19.30 Modelář
21. - 23. 2. 15.00 Super mazlíčci
24. 2. 17.00 Vlastníci
24. - 25. 2. 19.30 Šťastný nový rok
25. - 26. 2. 17.00 Judy
26. 2. 19.30 Sviňa
27. - 29. 2. 17.30 1917
20.00 Fantasy Island
MINIKINO
Kostelní 3, Ostrava, tel.: 599 527 851
www.minikino.cz, www.ckv-ostrava.cz
Pokladna 45 min. před začátkem
rezervace on-line
1. 2. 15.00 Dolittle
17.00 Králíček Jojo, 19.30 Gentlemani
2. 2. 15.00 Tlapková patrola: Vždy ve střehu
17.00 Richard Jewell, 19.30 Malé ženy
3. 2. 17.00 25 km/h, 19.30 Vlastníci
4. 2. 17.00 Daleko od Reykjavíku
19.30 Srdcová královna
5. 2. 14.30 Amundsen
17.00 Zlatokopky, 19.30 Bídníci
6. 2. 17.00 Gentlemani, 19.30 Modelář
7. 2. 17.00 Cats, 19.30 Bídníci
8. 2. 15.00 Velké přání
17.00 Tenkrát podruhé, 19.30 Modelář
9. 2. 15.00 Zakleté pírko
17.00 Gentlemani, 19.30 Píseň jmen
10. 2. 17.00 Na nože
19.30 Tenkrát v Hollywoodu
11. 2. 17.00 Malé ženy, 19.30 Nabarvené ptáče
12. 2. 10.00 Píseň jmen, 15.00 Výjimeční
17.00 Bolest a sláva, 19.30 Parazit
13. 2. 17.00 Judy, 19.30 Le Mans ´66
14. 2. 17.00 Králíček Jojo, 19.30 Joker
15. 2. 15.00 Ledové království II
17.00 Time Out, 19.30 Mrtvé nechte spát
16. 2. 15.00 Toy Story 4: Příběh hraček
17.00 Fénix, 19.30 Králův nesouhlas
17. 2. 17.00 Role člověka, 19.30 Nicota
18. 2. 17.00 Bídníci, 19.30 Psi nenosí kalhoty
19. 2. 15.00 Vlastníci, 17.00 Judy
19.30 Modelář
20. 2. 17.00 Píseň jmen, 19.30 Gentlemani
21. 2. 17.00 Modelář, 19.30 Psi nenosí kalhoty
22. 2. 15.00 Cesta za živou vodou
17.00 25 km/h, 19.30 Malé ženy
23. 2. 15.00 Ježek Sonic
17.00 Králíček Jojo, 19.30 Judy
24. 2. 17.00 Gentlemani
19.30 Daleko od Reykjavíku
25. 2. 17.00 Zlatokopky
19.30 Odložený případ: Hammarskjöld
26. 2. 15.00 Tenkrát podruhé
17.00 Judy, 19.30 Malé ženy
27. 2. 17.00 Modelář, 19.30 V síti
28. 2. 17.00 V síti, 19.30 1917
29. 2. 15.00 Volání divočiny
17.00 Psi nenosí kalhoty, 19.30 V síti
_______
KINO PLATO
Janáčkova 22 (bývalý Bauhaus)
Moravská Ostrava, www.plato-ostrava.cz
tel.: 702 206 099
Kino-pátky
7. 2. 19.00 Sedmikrásky
14. 2. 19.00 Jako z filmu
21. 2. 19.00 Dominik Gajarský:
Ephemera - performance
28. 2. 19.00 The Sound Is Innocent
_______
.,12 +9õ=\'$
Frýdecká 1000/48, Vratimov
tel.: 595 700 759, www.ksvratimov.cz
5. 2. 17.00 Velké dobrodružství Čtyřlístku
12. 2. 19.00 Přes prsty
15. 2. 10.00 O Kanafáskovi
19. 2. 17.00 Tajný život mazlíčků 2
26. 2. 19.00 Ženská na vrcholu
_______
KINO PANORAMA
Palackého 362, Klimkovice
tel.: 556 420 036, kis.mesto-klimkovice.cz
2. 2. 15.00 Tlapková patrola: Vždy ve střehu
2. 2. 17.00 Příliš osobní známost
9. 2. 17.00 Podivuhodná proměna
Harley Quinn
16. 2. 15.00 Super mazlíčci
16. 2. 17.00 Chlap na střídačku
23. 2. 15.00 Ježek Sonic
_______
RETROSTAR
Janovská 333, Polanka, retrostar@email.cz
tel.: 603 981 429, www.retro-star.cz
4. 2. 19.00 Přes prsty
11. 2. 18.00 Willy a kouzelná planeta
18. 2. 17.00 pro seniory: Ženská na vrcholu
19.00 Ženská na vrcholu
25. 2. 19.00 J. Suchý - Lehce s životem se prát
)DFHERRN èDVRSLVX 3URJUDP _ =DMÈPDYÄ WLS\ _ $NWXDOLW\ _ 6RXWöŗH _ ZZZIDFHERRNFRP3URJUDP&=
3
P/PA-016
=,01Ì =%2åÌ
4. 2. - 6. 2. 2020
WWW.MARWIL.CZ
3ġÌã7Ì 352\'(-1Ì $.&( 3. - 5. 3. 2020
Ó7(5ê QRYp ]ERæt
67ġ(\'$ GRSOĜRYiQt ]ERæt
ÿ7957(. VOHYD QD YäH
VL 9iV GRYROXMH SR]YDW QD
9(/.ê 9ê352\'(-
9ê%đ529e+2 6(&21\' +$1\'8
2675$9$
9ôVWDYLäWĒ ÿ(51É /28.$
1$%Ì=Ì0( 9ê%đ5 = 1đ.2/,.$ 7,6Ì& .86ĩ
9 1(2%9<./ê&+ &(1É&+ $ 35927ġÌ\'1Ì
.9$/,7đ
PAVILON A1
W W W . O U T L E T M O R A V I A . C Z
MAXI OUTLET
VÝPRODEJ
ȂȅɍɱɝɱȂȇɍ ȃɍ
P/PA-020
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-02-2020/NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY _ .DOHQG¼ĵ DNFÈ _ 0DJD]ÈQ _ =DMÈPDY¼ PÈVWD _ www.eprogram.cz
do divadla a na koncerty
4
ÚNOR
2020
NÁRODNÍ DIVADLO
MORAVSKOSLEZSKÉ
Prodej vstupenek a předplatného
Pokladna v nové pasáži Divadla J. Myrona
Čs. legií 148/14, Mor. Ostrava, www.ndm.cz
tel.: 596 276 203, 596 276 242
PotÚt - Pá 8.00 - 17.00
So 9.00 - 12.00
_______
\',9$\'/2 $ \'92Ĵ.$
Smetanovo nám. 1, Mor. Ostrava
tel.: 596 276 411, www.ndm.cz
večerní pokladna: 596 276 420 1 hod.
před představením
5. 2. 18.30 (F) Nebezpečné známosti
6. 2. 18.30 (C) Rusalka
7. 2. 18.30 (D) Nebezpečné známosti
9. 2. 15.00 (N) Rusalka
11. 2. 18.30 (V.) Nebezpečné známosti
12. 2. 18.30 (VOP) Rusalka
15. 2. 18.30 (X.) Osm žen
18. 2. 18.30 (E + ABEND) Odcházení
20. 2. 18.30 (PP) Škola žárlivých - premiéra
21. 2. 18.30 (D) Osm žen
22. 2. 18.30 (MP) Škola žárlivých
druhá premiéra
24. 2. 18.30 Škola žárlivých
25. 2. 18.30 (V.) Škola žárlivých
26. 2. 18.30 (II.) Osm žen
27. 2. 18.30 (VII.) Odcházení
28. 2. 18.30 Maškarní ples
29. 2. 18.30 (PS) Rusalka
_______
DIVADLO J. MYRONA
Čs. legií 14, Mor. Ostrava, www.ndm.cz
tel.: 596 276 203, 596 276 242
6. 2. 18.30 (PP) West Side Story
premiéra
7. 2. 18.30 Donaha! (Hole dupy)
8. 2. 18.30 (MP) West Side Story
druhá premiéra
9. 2. 16.00 Habaďúra
11. 2. 18.30 Dokonalá svatba
12. 2. 18.30 (II.) West Side Story
15. 2. 18.30 Kočky
16. 2. 16.00 Kočky
18. 2. 18.30 Děj se co děj
19. 2. 18.30 Dokonalá svatba
20. 2. 18.30 (C) West Side Story
21. 2. 18.30 Rebecca
22. 2. 18.30 (PS2) Dokonalá svatba
27. 2. 18.30 Edith a Marlene
28. 2. 18.30 (IV.) West Side Story
29. 2. 18.30 West Side Story
_______
OPERNÍ AKADEMIE
OSTRAVA
Fakulta umění Ostravské univerzity
a Národní divadlo moravskoslezské
uvádí dvě studentská představení opery
Antonina Salieriho Škola žárlivých
24. 2. a 25. 2. 2020 v 18.30 v Divadle
Antonína Dvořáka. Vstupné 300,- Kč.
Rezervace www.ndm.cz,
tel.: 596 276 242, 596 276 203
DIVADLO 12
Čs. legií 12, Mor. Ostrava, www.ndm.cz
3. 2. 19.00 Hodný pan doktor
4. 2. 19.00 Opilí
6. 2. 19.00 Teror
14. 2. 19.00 Pohádka o bídném havíři
česká premiéra
16. 2. 19.00 Teror
18. 2. 19.00 Hodný pan doktor
19. 2. 19.00 Pět let zpět
20. 2. 19.00 Sex, drogy a hafo prachů
21. 2. 19.00 Kafrárna - talkshow Petra Kubaly
22. 2. 19.00 Thrill Me (Vzruš mě!)
24. 2. 19.00 Pět let zpět
25. 2. 19.00 Thrill Me (Vzruš mě!)
26. 2. 19.00 Pět let zpět
27. 2. 17.00 - 18.30 Seňor klub
Účinkují S. Procházková, H. Kubeczková,
P. Miller
28. 2. 19.00 Hodný pan doktor
29. 2. 17.00 Pohádka o bídném havíři
_______
\',9$\'/2 3 %(=58ç(
28. října 120, Moravská Ostrava
UFMtXXXCF[SVDJD[
3. 2. 18.30 (D) Dvorní šašci
4. 2. 18.30 (mimo) Škola základ života
5. 2. 18.30 (mimo) Transky, body, vteřiny
6. 2. 18.30 (mimo) Audience
7. 2. 18.30 (R) Dvorní šašci
8. 2. 18.30 (X) Frankenstein
11. 2. 18.30 (mimo) Zdravý ne/mocný
12. 2. 18.30 (abend) Mistr a Markétka
14. 2. 18.30 (mimo) Frankenstein
17. 2. 18.30 (mimo) Maryša
18. 2. 18.30 (mimo)1984
19. 2. 11.00 (DKMO) Transky, body, vteřiny
20. 2. 18.30 (N) Dvorní šašci
21. 2. 18.30 (mimo) Spalovač mrtvol
24. 2. 11.00 (DKMO) Zdravý ne/mocný
25. 2. 18.30 (V) Dvorní šašci
26. 2. 18.30 (mimo) Heda Gablerová:
Teorie dospělosti
27. 2. 18.30 (mimo) Transky, body, vteřiny
28. 2. 18.30 (T) Zdravý ne/mocný
_______
/ÈN4/1
0TUSBWB;ÈCDzFI
UFM͇͇
info@dk-akord.cz, www.dk-akord.cz
12. 2. 19.00 Divadlo Verze: Život s krajtou
16. 2. 19.00 Agentura Harlekýn:
Vězen na Druhé avenue
Připravujeme:
16. 3. 19.00 Spolek Kašpar: Cyrano
_______
0õ\'. .$59,1
5Dz0TWPCP[FOÓ
,BSWJOÈ/PWÏ.ǔTUP
tel.: 596 309 000, www.medk.cz
5. 2. 19.00 Činoherní studio Bouře:
Smím prosit?
26. 2. 19.00 Divadlo v Rytířské: Čas pod psa
Připravujeme:
10. 3. 19.00 Agentura Fanny: Sexem ke štěstí
23. 3. 19.00 Divadelní spol. Háta:
Klíče na neděli
Černá louka
Pivovarská 15
Mor. Ostrava
tel.: 596 100 501
XXXEMPPTUSBWBD[tJOGP!EMPPTUSBWBD[
2. 2. 10.00 a 15.00 Ronja, dcera loupežníka
9. 2. 10.00 a 15.00 Pohádky o mašinkách
10.30 a15.30 Fuj je to!
10. 2. 18.30 Prodaná nevěsta
16. 2. 10.00 a 15.00 Dlouhý, Široký
a Bystrozraký
20. 2. 10.00 a 15.00 Bato a Lato
21. 2. 10.00 a 15.00 Bato a Lato
23. 2. 10.00 a 15.00 Muminci:
Čarodějův klobouk
10.00 Dílny pro veřejnost
27. 2. 18.30 Stříhali dohola Josefa Kainara
_______
28. října 124, Mor. Ostrava, tel.: 597 489 111
předpr.: pokl. 597 489 259, OIS 596 123 913
XXXELNPBTD[tJOGP!ELWD[
1. 2. 18.45 Porgy a Bess - přímý přenos
z Metropolitní opery v New Yorku
2. 2. 19.00 Divadlo A. Dvořáka, Příbram:
Balada pro banditu
8. 2. 16.00 a 20.00 TRHÁK Muzikál
14. 2. 19.00 Filip Teller, Pavol Seriš:
Čecháčci a Čoboláci
19. 2. 19.00 Divadlo Na Jezerce, Praha:
Saturnin
23. 2. 15.45 Labutí jezero
přímý přenos z Bolšoj baletu v Moskvě
27. 2. 19.00 Divadlo v Rytířské, Praha:
Čas pod psa
29. 2. 18.45 Agrippina - přímý přenos
z Metropolitní opery v New Yorku
Připravujeme:
4. 3. 19.00 Divadlo Radka Brzobohatého,
Praha: Freddie - concert show
8. 3. 19.00 Divadlo letí, Praha:
8GB tvrdýho porna
14. 3. 17.45 Bludný Holanďan - přímý přenos
z Metropolitní opery v New Yorku
17. 3. 19.00 Divadlo Ungelt, Praha:
Jak zabít komika
21. 3. 19.00 Divadlo Na Jezerce, Praha:
Sláva strojů a měst
27. 3. 19.00 Divadlo Vosto5, Praha:
Společenstvo vlastníků
30. 3. 16.00 Romeo a Julie - záznam
přenosu z Bolšoj baletu v Moskvě
_______
DAMB
Divadelní
agentura MB
"WJBUJLǾ
0TUSBWB)SBCǾWLB
tel.: 596 788 093, 604 235 891
Hrajeme v DK města Ostravy:
3. a 4. 2. 19.00 Divadlo Járy Cimrmana:
České nebe
Vstupenky: DAMB tel.: 604 235 891
_______
KOMORNÍ SCÉNA ARÉNA
ul. 28. října 2
(u Sýkorova mostu)
Mor. Ostrava
tel.: 602 702 120
XXXEJWBEMPBSFOBD[tJOGP!EJWBEMPBSFOBD[
4. 2. 18.30 Smíření
předpremiéra TV záznamu
6. 2. 18.30 (mimo) Mandragora
7. 2. 18.30 (APá) Zabiják Joe
12. 2. 18.30 (mimo) Komiks
13. 2. 18.30 (BČt) Kočka v oreganu
14. 2. 18.30 (BPá) Zlatý osel
16. 2. 18.30 (NNe) Tři sestry
17. 2. 18.30 (mimo) Chacharije
19. 2. 18.30 (NSt) Vyrozumění
20. 2. 18.30 (mimo) Zlatý osel
21. 2. 18.30 (BPá2) Kočka v oreganu
23. 2. 18.30 (BNe) Kočka v oreganu
24. 2. 18.30 (mimo) Mandragora
25. 2. 18.30 (AÚt) Zimní slunovrat
26. 2. 10.00 (D1) Tři sestry
28. 2. 18.30 (mimo) Divadelník
Výstava fotografií ve foyer KSA:
do 29. 2. Dita Pepe:
Divadelní plakáty
DIVADLO MÍR
Halasova 19
Ostrava-Vítkovice
www.divadlomir.cz
2. 2. 19.00 Lakomec
3. 2. HELIGONKA: Tři Tygři
5. 2. 19.00 Jak důležité je mít Filipa
8. 2. 19.00 Dva úplně nazí muži
10. 2. 19.00 Dva úplně nazí muži
11. 2. 19.00 Už ani den!
12. a 13. 2. 19.00 Konkurz - nový cirkus
14. 2. 19.00 Už ani den!
15. 2. 19.00 Už ani den!
17. 2. 19.00 Tři tygři: V trysku staletí
20. 2. 19.00 Jiří Krhut - koncert
21. 2. 19.00 Ráno po tom
23. 2. 19.00 Rukojmí bez rizika - host
24. 2. 19.00 Dva úplně nazí muži
25. 2. 19.00 Už ani den!
27. a 28. 2. 19.00 Božská Sarah - host
29. 2. 19.00 Kdo je pan Schmitt?
Připravujeme:
11. 3. 16.00 a 19.00 Sexem ke štěstí - host
_______
.\' +251¨ \'$7<1õ
Vratimovská 224, Vratimov
tel.: 595 700 750-4, www.ksvratimov.cz
7. 2. 18.00 Člověka nepochopíš. Ochotnický
divadelní spolek DIOS Propadlo z Václavovic
_______
-$1ç.29$
FILHARMONIE
%,NǔTUB0TUSBWZ
28. října 124, Mor. Ostrava
tel.: 597 489 466 (předpl. JFO)
597 489 259 (pokl.)
XXXKGPD[tFNBJMPGGJDF!KGPD[
17. 2. 19.00 Belfiato Quintet
A. Rejcha, L. Janáček, P. Haas, T. Blumer
účinkuje: Belfiato Quintet
20. 2. 19.00 Mahlerova Tragická
G. Mahler: Symfonie č. 6 a moll
účinkuje: Janáčkova filharmonie Ostrava
Stanislav Kochanovsky - dirigent
23. 2. 16.00 Jak to bylo, když jsme se
nebáli jít sami do města
Koncert pro rodiče s dětmi
účinkují: Pavla Gajdošíková, Michal Sedláček
JFO, Stanislav Vavřínek - dirigent
27. 2. 18.00 Pohádkový koncert
L. Janáček: Příhody lišky Bystroušky, suita
J. Sibelius: Houslový koncert d moll
Béla Bartók: Dřevěný princ, suita
účinkují: Miriam M. Haniková - housle
JFO, Nuno Coelho - dirigent
29. 2. 20.00 Ostravar aréna, Ostrava:
Deset let Beat ve Swingu
speciální koncert u příležitosti 10. výročí
spolupráce V. Dyka a B-Side Bandu
bandleadera J. Buchty
účinkují: Vojtěch Dyk & B-Side Band
JFO, Jan Kučera - dirigent
_______
-$1ç.29$
.21=(59$72Ĵ
9 2675$9õ
ƎFTLPCSBUSTLÈ
.PS0TUSBWB
tel.: 596 112 007, www.jko.cz
5. 2. 18.30 Rusalka - opera
6. 2. 18.30 Rusalka - opera
17. 2. 18.30 Cesta ke svobodě
program věnovaný 30. výročí
„Sametové revoluce 1989“
19. 2. 18.30 Dům spiro, cano
koncert dechového oddělení
20. 2. 18.30 Knoflíky a klávesy
koncert akordeonů a klavíru
25. 2. 18.30 Koncert strunného oddělení
20. 2. 18.30 Varhany a cembalo
_______
AGENTURA PRESTO
www.agenturapresto.cz
Slavnostní sál divadla Jiřího Myrona
24. 2. 19.00 Farana Duo
Adam a Martina Farana (klavír)
Program: F. Schubert, S. Rachmaninov
8]¼YöUND 7. 2. 2020
Na repertoáru od 20. února 2020 v Divadle Antonína Dvořáka
Antonio Salieri
ŠKOLA
ŽÁRLIVÝCH
(La scuola de’ gelosi)
Komická opera o dvou dějstvích z roku 1778
Hudební nastudování Adam Sedlický
Režie Gabriela Petráková
Antonín Procházka, Hostina, 1929 / GVUO
www.ndm.cz
OPE RA
P/HA-008
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-02-2020/NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY _ .DOHQG¼ĵ DNFÈ _ 0DJD]ÈQ _ =DMÈPDY¼ PÈVWD _ www.eprogram.cz
za kulturou
10
ÚNOR
2020
28. října 124, Moravská Ostrava
UFMTQPKtQPLM
XXXELNPBTD[tLBWBMPWB!ELWD[
1. 2. 9.30 Setkání s biotronikem T. Pfeiffrem
1. 2. 15.00 Kreativní workshop
výroba přírodních svíček a vonných vosků
do aromalampy
3. 2. 20.00 Miloš Knor: Valentine show
4. 2. 18.00 Divokým Švédskem s dvouměsíč-
ním prckem - cestovatelská přednáška
6. 2. 18.00 Michal Přikryl: Norsko
cestovatelská přednáška
12. 2. 19.00 Jiří Kráčalík: Sajany a Bajkal
20. 2. 19.00 Ladislav Zibura:
40 dní pěšky do Jeruzaléma
24. 2. 18.00 Patrik Dekan: Finsko, Laponsko
polární záře - cestovatelská přednáška
25. 2. 18.00 Duo Jamaha a host D. Mattioli
26. 2. 19.00 Minipárty s Karlem Šípem
a J. A. Náhlovským
______
Nám. SNP, Ostrava-Zábřeh, tel.: 596 762 511
JOGP!ELBLPSED[
XXXELBLPSED[
1. - 28. 2. Výstava obrazů - prodejní výstava
obrazů Evy Faldýnové a spol.
20. 2. - 22. 5. Výstava fotografií Š. Vavříkové
4. 2. 15.00 Senior klub s programem a tancem
8. 2. 9.00 Jak přirozeně říkat ne
Kouč: Libor Vilím
10. 2. 19.00 Jiří Suchý a Jitka Molavcová
za doprovodu orchestru divadla Semafor
15. 2. 15.00 Ples seniorů - hraje skupina
Klasik. Host programu Leona Machálková
18. 2. 15.00 Digitální tělocvična
přednáška pro seniory
28. 2. 19.30 Reprezentační ples městského
obvodu Ostrava-Jih
účinkují: Moondance Orchestra,
Richard Nedvěd a další
29. 2. 34. FUNUS BÁL, Concordia spol. s r.o.
Připravujeme:
20. 3. 19.30 18. Jarní erotický ples
25. 3. 19.30 Aneta Langerová & Korben
Dallas: Tour 2020
______
Kulturní zařízení Ostrava-Jih,
příspěvková organizace
.8/7851¨ \'ň0 .Ǖ75,2
Dr. Martínka 1439/4, Ostrava-Hrabůvka
tel.: 596 739 107, www.kulturajih.cz
JOGP!LVMUVSBKJID[
2., 9., 16. a 23. 2. 17.30 Taneční večery
pro příznivce společ. tance se sk. Domino
8. 2. 9.00 Energie reiki jako součást života,
I. díl
13. 2. 17.00 Intuitivní kresba a malba
zahájení pětidílného semináře
14. 2. 19.00 Valašský bál
16. 2. 10.00 Vojta a strašidla - pohádka
19. 2. 18.00 Beseda s Michalem Vieweghem
22. 2. 9.00 Energie reiki jako součást života,
II. díl
22. 2. 9.00 Uzdravující pohybové systémy
23. 2. 10.00 Nezbedná čarodějka - pohádka
*$/(5,( .Ǖ75,2
Mgr. Irena Mišková: Obrazy (nejen) z mých
cest II. - prodejní výstava
Letem světem - výstava lektorek ateliéru
Hamaka
.20251¨ ./8%
Velflíkova 8, Ostrava-Hrabůvka
tel.: 596 739 107, www.kulturajih.cz
JOGP!LVMUVSBKJID[
Po, Út a Čt 8.00 - 14.00
Senior Point Ostrava-Jih
kontaktní místo pro seniory ve věků 55+
17. 2. 9.30 - 11.30 Kávičkování
posezení u dobré kávy nebo čaje
13. a 27. 2. 15.00 Mozkocvična - kurz
25. 2. 19.00 Marianne Solivan Quartet - jazz
29. 2. 17.00 Koklesová & Aichinger
& Tobrman play and sing jazz and swing
Ruská 135/3077, 700 30 Ostrava-Zábřeh
tel.: 596 707 303, www.arena-vitkovice.cz
OSTRAVAR ARÉNA, tel.: 596 707 112
29. 2. 20.00 Vojtěch Dyk & B-Side Band
& Janáčkova Filharmonie Ostrava
Připravujeme:
11. 3. GREGORIAN 20/2020
20th Anniversary World Tour
______
./8% $/)$
Ostrava-centrum
Vstupenky na: www.elegantspolek.cz
1. 2. 19.00 Ples jako za starých časů
kapela Dolbend, Hana Fialová a Tomáš Savka,
krasojezdkyně Nicole Frýbortová
a moderátor večera Vojtěch Lipina
______
2675$9$Ǖ3258%$
https://poruba.ostrava.cz
Domov Slunečnice, 17. listopadu, O.-Poruba:
4. 2. 14.00 Senior Tančírna
______
tel.: 556 422 360
www.sanatoria-klimkovice.cz
2. 2. 15.00 Opera v lázních
3. 2. 19.00 Posezení s harmonikou M. Krenžela
5. 2. 19.00 K tanci a poslechu hraje Jerry Erben
6. 2. 18.30 Beseda: Kaple, kapličky,
kříže v Klimkovicích, Ing. Pillich
7. 2. 19.00 Diskotéka DJ Karlson
9. 2. 15.00 Dechová hudba Děrničanka
12. 2. 18.30 Kouzlo djembe bubnů - workshop
12. 2. 19.00 K tanci i poslechu hraje
Alois Weis a jeho saxofon
13. 2. 18.30 Beseda: Kouzlo Jihu Srí Lanky,
Z. Knollová
14. 2. 19.00 Diskotéka - DJ Mašinka
15. 2. 19.30 Valentýnský ples
16. 2. 15.00 Koncert: Bluegrass Comeback
17. 2. 18.30 Zlaté šedesátky - zábavný pořad
K. Tomanová a J. Beneš
19. 2. 19.00 Od lidovek po Kabáty,
k tanci i poslechu hraje Vl. Volek
20. 2. 19.00 Divadlo Fledis: Game over
21. 2. 19.00 Diskotéka DJ Doctor
23. 2. 15.00 Salonní orchestr
24. 2. 19.00 Evergreeny u klavíru s L. Havířem
K poslechu i tanci hraje Evergreen boys
26. 2. 19.00 Zachraň život:
Beseda se záchranářem
27. 2. 18.30 Lázeňský klub přátel umění:
Technické památky v Ostravě,
přednáší Daniel Michalík
27. 2. 19.00 Travesti show Divoké kočky
28. 2. 19.00 Lázeňská tančírna s L. Bandem
Změna programu vyhrazena
______
.6 95$7,029
Frýdecká 1000/48, Vratimov
tel.: 595 700 750-4, www.ksvratimov.cz
10. 2. 18.00 Arnošt Vašíček: České tajemno
25. 2. 18.00 Tradiční čínská medicína v praxi:
Akupresura - přednáška V. Přistoupilové
______
0õ\'. .$59,1
Tř. Osvobození 1639, Karviná-Nové Město
tel.: 596 309 000, www.medk.cz
12. 2. 18.00 Černobyl - spící peklo
přednáší Tomáš Kubeš
25. 2. 18.00 Kanada z Vancouveru do Calgary
přednáší Ivo Petr
Připravujeme:
8. 3. 19.00 Kafe u Osmanyho - talkshow
módního návrháře O. Laffity
9. 3. 17.00 Karel Gott Revival Morava
Koncert u příležitosti oslav MDŽ
______
.8/7851¨ \'ň0 %¨/29(&
Ostravská 363, Bílovec
tel.: 603 852 054, kd.kcbilovec.cz
9. 2. 14.00 Dětský maškarní ples
17. 2. 19.00 Fantastická žena
divadelní představení
)DFHERRN èDVRSLVX 3URJUDP _ =DMÈPDYÄ WLS\ _ $NWXDOLW\ _ 6RXWöŗH _ ZZZIDFHERRNFRP3URJUDP&=
5
P/HA-006
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-02-2020/na výstavu a do muzea
ç(51 /28.$
2675$9$
Černá louka 3235
Moravská Ostrava
tel.: 602 795 246
www.cerna-louka.cz
1. - 2. 2. Svatba
12. ročník svatebního veletrhu
28. - 29. 2. Dovolená
Veletrh cestovního ruchu
28. - 29. 2. Knižní festival Ostrava - 2. ročník
_______
Janáčkova 22 (bývalý Bauhaus)
Moravská Ostrava, www.plato-ostrava.cz
tel.: 702 206 099
Výstavy:
Dočasné struktury 1 - 6 (knihovna, zahrada,
kino, bistro nebo stage jako umělecká díla)
od 19. 2. Skіz(ә)m - první výstava z cyklu
intenzit
Doprovodné akce:
18. - 21. 2. Kuchyň Intenzity: Voda - jídlo a pití
19. 2. 18.00 Skіz(ә)m - zahájení výstavy
27. 2. 18.00 Cindy Kerberová - současné
trendy v péči o pleť - prezentace
Geolokalita PLATO - místo ke sdílení
minerálů a polodrahokamů
_______
Sokolská tř. 1758/4, Moravská Ostrava
www.galeriezaza.cz, tel.: 605 851 340
do 6. 3. Martina Minařík Pavelková:
Princeznám se přece nelže - výstava obrazů
Prodejní galerie - obrazy, grafiky, sklo, sochy
Otevřeno: Út - Pá 12.30 - 17.00
_______
6/(=6.22675$96.
*$/(5,(
Těšínská 35
Slezská Ostrava
tel.: 599 410 426
do 6. 3. Oldřich Harok: Jinak - malby a plastiky
Otevřeno: Út - Pá 10.00 - 11.30, 12.30 - 17.00
So 10.00 - 16.00, Ne, Po zavřeno
_______
*$/(5,( 0$*1$
Bieblova 3, Mor. Ostrava, tel.: 774 276 848
https://www.galeriemagna.cz/
Výstavy klíčových osobností současné
umělecké scény
20. 1. - 1. 3. Ivan Bukovský:
Svědkové a proroci
Otevřeno: Po - Čt 10.00 - 16.00
Pá 9.00 - 13.00
µ125
2020
129¤ ,17(51(729¤ 6751.< _ .DOHQG¼ĵ DNFÈ _ 0DJD]ÈQ _ =DMÈPDY¼ PÈVWD _ www.eprogram.cz
6
*$/(5,( \'8./$
Hlavní třída (u kruhového objezdu)
Ostrava-Poruba; tel.: 599 480 911
do 29. 3. Martin Kubica: Tma na konci tunelu
do 31. 3. Revitalizace ulice Gustava Klimenta
_______
Centrum kultury a vzdělávání Mor. OV, p.o.
9¸67$91¨ 6¨Ĥ
62.2/6.
Sokolská tř. 26, Moravská Ostrava
UFMtXXXDLWPTUSBWBD[
6. 2. - 27. 3. Michal Cimala (1975)
Otevřeno: Po - Pá 8.00 - 17.00
_______
9¸79$51¤ &(17580
&+$*$//
Repinova 16, Mor. Ostrava, www.chagall.cz
tel.: 602 532 894, 605 964 765
Autorská výstavní síň:
do 4. 3. Helena Salichová: Slezská krajina
Fotogalerie Na schodišti:
do 10. 2. Pavel Schneider: Život v trávě
fotografie
13. 2. - 8. 4. David Umlauf - fotografie
Stálá prodejní galerie, I. patro:
do 4. 3. Zátiší v obrazech
Otevřeno: Po - Pá tSo 9.00 - 12.00
*$/(5,( &+$*$// %58k3(5.
Nám. J. A. Komenského 9, Brušperk
do 11. 3. Břetislav Drozd - obrazy
Otevřeno: Út - Pá 13.00 - 17.00
SotNe 13.00 - 17.00
_______
95$7,0296.
*$/(5,( 9*
KS Vratimov, vestibul kina Hvězda
do 27. 2. Polsko: Dialog generací
Otevřeno: St a Čt 16.00 - 19.00
_______
*$/(5,(
628ç$61¤ 0$/%<
Divadlo Antonína Dvořáka, Mor. Ostrava
do 29. 2. Martin Mainer: Obrazy
_______
*$/(5,( 1$ 6&+2\'(&+
ÚMOb Poruba, Klimkovická 55/28
Ostrava-Poruba, tel.: 599 480 911
do 27. 2. Střední škola služeb
a podnikání: Orbis Pictus - fotografie
od 2. 3. Tomáš Nevrlý - fotografie
_______
*$/(5,( *
Charitní středisko Gabriel
Čujkovova 40a, O.-Zábřeh, 1. patro
tel.: 599 527 590, 737 610 758
do 10. 3. Ze života seniorů
fotografie z aktivit komunitního centra
pro seniory - Charitního střediska Gabriel
Otevřeno: Po - Pá 8.00 - 16.00
DŮM UMĚNÍ GVUO
Jurečkova 9, Moravská Ostrava
UFMtXXXHWVPD[
Stálá expozice:
do 31. 12. Dům umění v Ostravě
Výstavy:
do 15. 3. Marta Kolářová
Komentovaná prohlídka výstavy 18. 2. 16.30
do 22. 3. Zisky 2018 GVUO:
Kateřina Šedá - Bedřichovický poledník
do 22. 3. Jacques Callot: Zrcadlo světa
Komentovaná prohlídka výstavy 4. 2. 16.30
Doprovodný program:
3. a 17. 2. 16.30 Galerijní dílna pro dospělé
5. 2. 19.00 Koncert: Rant & Bushwac
(Steve Buchanen + Paed Conca)
8. a 22. 2. 15.00 a 16.30 Sobotní dílny GVUO
pro rodiny s dětmi
11. 2. 16.30 Přednáška Marka Zágory:
Červená a modrá - barvy nejen lásky a nebes
12. 2. 8.00 Vizuálně zvuková dílna pro děti
6 - 12 let
12. 2. 16.00 Prezentace studentů
FU a PdF OU: ŠEST
18. 2. 15.30 Tvůrčí dílna - GVUO pro nejmenší
19. 2. 16.00 Tvůrčí dílna pro seniory
19. 2. 18.00 Muzikoterapie - Zvuk a ticho
20. 2. 17.00 Literární čtvrtek: Protimluvná
osmnáctka
26. 2. 16.30 Přednáška G. Pelikánové: Firma
bratří Špačků - stavitelů s citem pro detail
28. 2. 19.00 Koncert: Alan Courtis
+ Jean-luc Guionne & Seijiro Murayama
Otevřeno: Út - Ne 10.00 - 18.00
_______
2675$96.¤ 08=(80
Masarykovo nám. 1, Moravská Ostrava
tel.: 596 123 760, www.ostrmuz.cz
Muzeum plné pohádek - výstavy:
do 29. 2. Fenomén Igráček
do 29. 2. Pohádkové Kvízy
do 29. 2. Šťastný 2020
do 29. 2. Pohádky bratří Grimmů
Otevřeno: Po - Pá 9.00 - 17.00
SotNe 13.00 - 17.00
_______
*$/(5,( 69õ7
VOŠS
Zelená 40A
Ostrava
www.voss-ova.cz
4. 2. - 12. 3. Lidé bez domova
očima našich dětí. Fotografie fotografky
paní Haliny Sikora. Výstava bude doplněna
kresbami těchto fotografií, které překreslili
žáci ZUŠ P. Kalety v Českém Těšíně.
Otevřeno: Po - Pá 9.00 - 15.00
_______
*$/(5,( 0/(-1
Nádražní 138A, Ostrava-Přívoz
UFM
tXXXNMFKODPN
do 24. 2. Výstava skupiny Procownia sztuk
pieknych - Bielsko Biala
27. 2. - 23. 3. Autorská výstava Stopy a otisky
Kamila Rafii
vernisáž 27. 2. v 18.00
Muzeum Mlejn:
individuální a komentované prohlídky
historie ostravských mlýnů, kolekce
železných mlýnků a šrotovníků
Otevřeno: Po - Pá 10.30 - 17.00
0õ\'. .$59,1
Tř. Osvobození 1639, Karviná-Nové Město
tel.: 596 309 000, www.medk.cz
do 19. 2. Mánesova síň:
Spolek havířovských fotografů - fotografie
25. 2. - 1. 4. Mánesova síň:
Výtvarná skupina Kruh: Zastavení v čase
_______
*$/(5,( $675$
Dům s pečovatelskou službou Astra,
I. Sekaniny 1812/16, O.-Poruba
tel.: 599 480 911
12. 2. - 17. 5. Černé umění za časů černé
Ostravy
_______
\'2/1¨
9¨7.29,&(
www.dolnivitkovice.cz
Vítkovice 3004
Ostrava-Vítkovice
Multifunkční aula Gong - Projekt DOV
Nová komentovaná prohlídka Vám představí
přerod Dolních Vítkovic z chátrajícího
ocelového města v moderní vzdělávací,
kulturní a společenské centrum.
Každou neděli v 11.00.
Vysokopecní okruh s nástavbou
stominutová komentovaná prohlídka
Vysoké pece, historie Vítkovic a výroba
surového železa s vyhlídkou na Bolt Tower.
denně v 10.00, 12.00, 14.00 a 16.00
prohlídky v anglickém jazyce
v So a Ne ve 13.00
Nejvýše položená kavárna v Ostravě
Bolt Café denně od 10.00 - 22.00. Rezervace
https://dov.reenio.cz, tel.: 725 992 124.
Start prohlídek z Návštěvnického centra
pod VP1. Doporučujeme rezervaci na
https://dov.reenio.cz, příp. tel.: 724 955 121.
_______
0,/$1 \'2%(k
08=(80
Ruská 2993
Ostrava-Vítkovice
www.milandobes.com
Muzeum výtvarných kinetických Op-art
objektů Milana Dobeše a dalších světových
výtvarníků - J. Alberse či V. Vasarelyho.
Út - Pá, Ne 10.00 - 18.00, So 10.00 - 20.00
_______
/$1\'(.
3$5.
HORNICKÉ MUZEUM
Pod Landekem 64
Ostrava-Petřkovice
landekpark@dolnivitkovice.cz
tel.: 596 131 804, www.landekpark.cz
Skutečné fáraní do dolu s novou expozicí
„Koník Ferdinand“ a unikátní expozice
báňského záchranářství.
Prohlídky: Út - Ne 10.00 - 18.00, začátky pro-
hlídek každou hodinu, poslední v 16.00 hod.
Výstava ryb Akvárium Landek.
Restaurace Harenda u Barborky.
_______
Ŗ(/(=1,ç1¨ 08=(80
Frýdlantská 499/5, nádraží Ostrava střed
tel.: 608 390 363, 972 765 600, www.zmms.cz
Otevřeno: St a Čt 12.00 - 16.00
So 9.00 - 16.00, Ne 9.00 - 16.00
P/PA-015
1¿EĆHæË 63% 2VWUDYD3RUXED
WHO , ZZZNVSDUNHWF]
GĆHYR OLQROHXP ODPLQ¿W 39&
YLQ\O SDUNHW\ SDOXEN\
UHQRYDFH SRGODK GYHĆH
PODLAHY &8\'Ą\' # <47$0ö
P/HA-013
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-02-2020/P/HA-011
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-02-2020/NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY _ .DOHQG¼ĵ DNFÈ _ 0DJD]ÈQ _ =DMÈPDY¼ PÈVWD _ www.eprogram.cz
SUR GöWL
8
ÚNOR
2020
JAZYKOVÁ
ŠKOLA EDIN
29. dubna 33
Ostrava-Výškovice
www.edin.cz
tel.: 720 346 444
tosvojováníKB[ZLBpřirozenou cestou
tLWBMJGJLPWBOÓrodilí mluvčí
tmalý početTUVEFOUǾWFTLVQJOǔ
tQDzÓQSBWBLmezinárodním zkouškám
tLMBEFNFdůraz na komunikaci
tNPäOPTUsoukromých lekcí u Vás
_______
PLATO
Janáčkova 22 (bývalý Bauhaus)
Moravská Ostrava, www.plato-ostrava.cz
tel.: 702 206 099
23. 2.\'PUÓN
TUDzÓIÈN
MFQÓN
XPSLTIPQQSPSPEJOZTEǔUNJ
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-02-2020/
_______
Tvůrčí filmová dílna
QQ STUDIO
OSTRAVA
Nám. Msgre Šrámka 4
Ostrava, tel.: 606 411 641
www.qq.cz
tdílna animovaného filmu (9 - 18 let)
texkurze pro školy ve filmovém studiu
QDzFEOÈÝLB
QSPKFLDF
BOJNBDF
_______
ZŠ JUGOSLÁVSKÁ 23
Ostrava-Zábřeh, info www.zelmo.cz
22. - 23. 2.PE7âTUBWB.PEFM\'FTU
0TUSBWBTUBUJDLÏJGVOLǏOÓNPEFMZBVU
WPKFOTLÏUFDIOJLZ
MPEÓBäFMF[OJD
_______
AKORD
2675$9$Ǖ=%Ĵ(+
Nám. SNP, Ostrava-Zábřeh, tel.: 596 762 511
info@dk-akord.cz, www.dk-akord.cz
23. 2.,BSOFWBMTNZÝLPV,MÈSLPV
BWFWFSLPV5FSLPV
_______
28. října 124, Moravská Ostrava
UFMTQPKtQPLM
XXXELNPBTD[tJOGP!ELWD[
9. 2.ÀǸÓTULPB1PVQǔOLB
"ǸäJKÓQPIÈELZ
22. 2..3ǾäJǏLPWÈ,BSOFWBMOB[ÈNLV
Připravujeme:
15. 3.%JWBEFMOÓTQPM+VMJF+VSJÝUPWÏ
1SBIB0CVÝLV
[QZUMFWFO
_______
69ç .2581.$
Korunní 49, Ostrava-Mar. Hory
tel.: 596 624 041, www.svc-korunka.cz
8. 2.;ÈKF[EMZäBDzTLÏÝLPMLZ
10. - 15. 2.+BSOÓQSÈ[EOJOZOBMZäÓDI
+BSOÓUÈCPSOBMZäÓDIW1FDJQPE4OǔäLPV
10. - 14. 2.)SBWÏKBSOÓQSÈ[EOJOZ
22. 2.%PMOÓPCMBTU7ÓULPWJD)MVCJOB
)PSOJDLâCÈM4-15)MVCJOB
22. 2.;ÈKF[EMZäBDzTLÏÝLPMLZ
28. 2.;ÈKF[EMZäBDzTLÏÝLPMLZ
67Ĵ(\',6.2 3Ĵ¨52\'29õ\'&ň 69ç
Čkalovova 1881, O.-Poruba
www.svc-korunka.cz, tel.: 599 527 321
smpr@svc-korunka.cz
10. - 14. 2.;ÈCBWOÏKBSOÓQSÈ[EOJOZ
29. 2.1SPEFKOÓWâTUBWBCSPVLǾ
BNPUâMǾ
67Ĵ(\',6.2 785,67,.< 69ç
B. Martinů 1117, Ostrava-Poruba
tel.: 599 527 322, www.svc-korunka.cz
10. - 14. 2.+BSOÓTQPSUPWOÓDBNQ
#BENJOUPONÈOJFQDzÓNǔTUTLâUÈCPS
10. - 14. 2./BEVQBOâKBSOÓQDzÓ
NǔTUTLâUÈCPSWJSUVÈMOÓSFBMJUB
MBTFSBSÏOB
SPCPUPWÈOÓy
28. - 29. 2.,BSOFWBMTQDzFTQÈWBǏLPV
1. 3./FEǔMOÓLFSBNJDLÈEÓMOB
Fr. Formana 45, Ostrava-Dubina
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v MŠ
26. 2.od 8.30 do 10.30 a od 15 do 17 hod.
/FCPJOEJWJEVÈMOǔEMFEPIPEZ
OBUFM
Česko-anglická mateřská škola
[BQJTVKFEǔUJPEMFU
WÓDFOBXXXIFMMPUFEEZD[
-D]\NRY¼ wNROD +(//2
+B[ZLPWÏLVS[ZQSPEǔUJJEPTQǔMÏ
WÓDFOBXXXIFMMPD[OFCPOBUFM
_______
69ç 2675$9$Ǖ=%Ĵ(+
www.svczabreh.cz, svczabreh@svczabreh.cz
Pobočka Gurťjevova 8, tel. 596 746 062
1. 2.,BSOFWBMQSPEǔUJ
10. - 14. 2.+BSOÓQDzÓNǔTUTLâUÈCPS+VNBOKJ
10. - 14. 2.+BSOÓQDzÓNǔTUTLâUÈCPS;LVTDJSLVT
15. 2.0TUSBWTLÏTQPSUPWOÓMJHZGMPSCBM
16. 2.0TUSBWTLÏTQPSUPWOÓMJHZBFSPCJD
Pobočka V Zálomu 1, tel. 724 034 750
10. - 14. 2.+BSOÓQDzÓNǔTUTLâGMPSCBMPWâUÈCPS
10. - 14. 2.+BSOÓQDzÓNǔTUTLâCBENJOUUÈCPS
17. 2.-JHBGÏSPWÏIPGPUCBMV
QDzJIMÈÝLZQDzFEFN
21. 2.;JNOÓQFǏFOÓ
QDzJIMÈÝLZQDzFEFN
Pobočka Dubina, tel.: 727 856 841
10. - 14. 2.+BSOÓQDzÓNǔTUTLâWâUWBSOâUÈCPS
-FEPWÏLSÈMPWTUWÓ
_______
&(175$ 92/1¤+2 ç$68
O.-Poruba, www.facebook.com/cvc1541
Vietnamská 1541/3, tel.: 599 480 555
3. 2.-ÈTLZQMOÈTSEÓǏLBUWǾSǏÓEÓMOB
10. 2.3PCPUJ[BDFWLOJIPWOǔ
WâMFUQSPEǔUJPEEPMFU
17. 2.+FEF
KFEFNBÝJOLBUWǾSǏÓEÓMOB
19. 2.%JWBEÏMLP4NÓÝFL1BTÈǏFLWFQDzǾ
24. 2.0[EPCZ[GJMDVUWǾSǏÓEÓMOB
26. 2.1PIÈELPWâSFKTWÓMPVBWPEOÓLFN
29. 2.,PSÈMLPWÈOÓ[ÈLMBEZLFUMPWÈOÓ
O. Jeremiáše 1985/34, tel.: 599 480 556
5. 2.5VSOBKWÝJQLÈDI
12. 2.5VSOBKWFTUPMOÓNGPUCBMF
19. 2.+VUPWÏLWǔUZUWǾSǏÓEÓMOB
26. 2.5VSOBKWFTUPMOÓNUFOJTF
_______
\'\'0 3258%$
www.ddmporuba.cz
Středisko M. Majerové 1722
tel.: 596 953 661
1. 2.,FSBNJDLÈEÓMOBQSPEǔUJJSPEJǏF
10. - 14. 2.+BSOÓQDzÓNǔTUTLâUÈCPS
10. - 14. 2.4QPSUPWOǔ
WâUWBSOâQDzÓNǔTUTLâUÈCPS
10. - 14. 2.1PCZUPWPQDzÓNǔTUTLâ
UÈCPS%PCSPESVI[ÈMFTÈL7-,
28. 2.$FMPTUÈUOÓQDzFIMÓELB
EǔUTLâDISFDJUÈUPSǾPCWPEOÓLPMP
29. 2.5VSOBKWMVLPTUDzFMCǔ
BWJSUVÈMOÓSFBMJUǔ
4UDzFEJTLP1PMTLÈtUFM
10. - 14. 2."LǏOÓUâEFO
QDzÓNǔTUTLâUÈCPS
10. - 14. 2.1PCZUPWâUÈCPS-ZäÈL
20. 2.5WPDzFOÓWâUWBSOâXPSLTIPQ
QSPSPEJǏFBEǔUJ
MFU
22. 2.,BSOFWBMOB1PMTLÏ
22. 2.5VSOBKWFTUPMOÓNUFOJTF
_______
67Ĵ 92/1¤+2 ç$68
Ostrčilova 19, Mor. Ostrava, www.svcoo.cz
tel.: 596 118 610-13, info@svcoo.cz
3. 2.7BMFOUâOTLÏUWPDzFOÓ
8. 2.,FSBNEÓMOB;JNBǏBSVKFHMB[PWÈOÓ
9. - 14. 2.+BSOÓEǔUTLÈSFLSFBDFTNPäOPTUÓ
MZäPWÈOÓBQǔÝÓUVSJTUJLZ
10. - 14. 2.+BSOÓQDzÓNǔTULâUÈCPSQPIZCFN
QSPSBEPTU
10. - 14. 2.+BSOÓQDzÓNǔTULâUÈCPSWÝFPCFDOâ
15. 2.7BMFOUâOW;00
21. 2.3PQFTLJQQJOH
IPPQJOH
GJUOFTT
USBNQPMÓOZ
22. 2..BÝLBSOÓCÈMW47Ǝ
22. 2.+FEFOEFOIPSPMF[DFN
29. 2.,FSBNEÓMOB5PǏFOÓOBLSVIV**[BǏ
P/PA-018
Kontakt: tel.: 739 348 790, e-mail: reditel@skolkauskolky.cz
www.skolkauskolky.cz
Naše mateřská škola nabízí:
- Každodenní logopedickou péči ve spolupráci s klinickým logopedem
- Snížený počet dětí na třídě, který nám umožňuje individuální přístup
- Příprava pro úspěšný vstup do 1. třídy
- Zájmové aktivity: Tancování pro radost, Dětská jóga, Veselé pískání,
Zdravé sportování
- Finskou saunu v rámci MŠ
- Pořádáme školu v přírodě, výlety ke koním i do přírody, plavání,
lyžování, tvůrčí dílny, aj.
Den otevřených dveří
26. února 2020 od 7.00 do 16.00 hod.
MATEŘSKÁ ŠKOLA
LOGOPEDICKÁ
OSTRAVA-PORUBA, U ŠKOLKY 1621
P/PA-024
Kontaktovat nás můžete na tel.: 720 346 444,
e-mail: info@edin.cz,www.edin.cz
ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÁ
ŠKOLA EDIN
ZÁKLADNÍ ŠKOLA
t maximálně 14 dětí ve třídě
t pedagogovéKTPVäÈLǾNpartnery
t výuka anglického jazyka rodilými mluvčí
MATEŘSKÁ ŠKOLA
t individuální přístup - 6 dětí na pedagoga
t dětiQDzJKÓNÈNFKJäod 2 let věku
t výuka anglického jazykaQSPTUDzFEOJDUWÓN rodilých mluvčí
DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
IPEBIPE
24. 2. 2020 MŠ EDIN - EVCOB
0TUSBWB7âÝLPWJDF
25. 2. 2020 ZŠ a MŠ EDIN - &SCFOPWB
0TUSBWB7ÓULPWJDF
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-02-2020/)DFHERRN èDVRSLVX 3URJUDP _ =DMÈPDYÄ WLS\ _ $NWXDOLW\ _ 6RXWöŗH _ ZZZIDFHERRNFRP3URJUDP&=
9
ĵ¼GNRY¼ LQ]HUFH
OPRAVNA PRAČEK, CHLADNIČEK,
MRAZNIČEK, KLIMATIZACÍ A ŠICÍCH STROJŮ
Mechanik chlazení p. Puča 603 431 608
Mechanik pračky p. Hudec 603 362 222
________________________________________ P/DHA-011
ELEKTROPRÁCE
v bytech a domech. Elektroinstalace.
Tel.: 605 058 110
________________________________________ P/DHA-012
FA MALER - MALBY A NÁTĚRY
Malířské a natěračské práce, malování.
Tel.: 604 552 552, www.jordanova-maler.cz
_________________________________________P/DPA-005
KOCOUREK - ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ
tTFEBDÓDITPVQSBWtJOUFSJÏSǾBVU
tQǾKǏPWÈOÓTUSPKF,ÊSDIFS
tNZUÓPLFO5FM
________________________________________ P/DSD-006
OPRAVY ODĚVŮ - KREJČOVÁ
v Porubě, tel.: 775 197 758
________________________________________ P/DHA-009
MONTÁŽ KOTLŮ, KRBŮ, KAMEN
WÝFDIUZQǾ
WMPäLPWÈOÓLPNÓOǾ
QPLMÈELB
podlahových krytin, rekonstrukce byt. jader
Tel.: 602 676 265, e-mail.vkozon@seznam.cz
_________________________________________P/DPA-004
LEVNĚ
Elekroinstalační a drobné řemeslnické
práce... Tel.: 731 479 399
________________________________________ P/DHA-016
HODINOVÝ SERVIS POČÍTAČŮ
vyřešíme přechod z windows 7, přijedeme
PQSBWÓNF
QPSBEÓNF
OBTUBWÓNF
QPNǾäFNF
volejte 605 770 753 a starosti s Vaším
počítačem nechejte na nás
________________________________________ P/DHA-014
MONTÁŽ A OPRAVY TELEVIZNÍCH ANTÉN,
satelitní techniky, příprava společných antén
pro příjem DVB-T2. Tel.: 604 784 471
________________________________________ P/DHA-015
MALOVÁNÍ BYTŮ, ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ
TUS,ÊSDIFSTLBSUÈǏPWPVIMBWPV.BMPWÈOÓ
bez většího nepořádku. Tel.: 603 410 495
_________________________________________P/DJA-001
KOMINICTVÍ LUKOVSKÝ
SFWJ[F
WMPäLPWÈOÓ
UFM
_________________________________________P/DJA-003
WWW.SERVIS-OKEN-OSTRAVA.CZ
Provádíme opravy a servis plastových,
dřevěných (EURO) a hliníkových oken
BEWFDzÓPEWÝFDIWâSPCDǾ
.POUÈäFäBMV[JÓ
TÓUÓBEBMÝÓDIEPQMǪLǾ
Tel.: 736 266 820
________________________________________ P/DSD-007
SEDOS - STĚHOVACÍ SLUŽBA
Kompletní stěhovací práce.
-JLWJEBDFQP[ǾTUBMPTUÓ/PTJǏF[BKJTUÓNF
Non-stop tel.: 737 160 397, 597 317 060
________________________________________ P/DSD-008
^ VOXŗE\ 0 E\W\UHDOLW\
ɸ NRXSö
Ʈ DXWRPRWR
ƥ ]YÈĵHFWYR
PROGRAM - společník všech Ostravanů t Měsíčník - zdarma do domácností a firem na úze-
mí města 0TUSBWZ t 7ZEÈWÈ /",-"%"5&-457¶ .*4&
T S P t 7ZEBWBUFM +PTFG #PSEPWTLâ
UFMʸʸtÀÏGSFEBLUPSLB*OHʸ)BOB.BSVÝÈLPWÈ
UFMʸʸ
FNBJMQSPHSBN!NJTFD[
t Inzerce: *OHʸ 1BWFMʸ %BSEB ʸ
ÀÈSLB %BŵLPWÈ
+BOB 7ZTMPVäJMPWÈ
ʸ
t %JTUSJCVDF ėFTLÈ EJTUSJCVŘOÓ
BT t "ESFTB SFEBLDF 1SPLPQB 7FMJLÏIP
ʸ 0TUSBWB7ÓULPWJDF
GBY PCDIPEOÓ ʸ ʸ
GBY SFEBLDF ʸ ʸ
FNBJM
QSPHSBN!NJTFD[
XXXFQSPHSBND[ t 5JTL &63013*/5 BT t 3FHJTUSBDF .,ė3& t
Uzávěrka březnového čísla: 7. 2. 2020 t 5PUP ŘÓTMP WZÝMP 29. 1. 2020 t ;NŞOB QSPHSBmů
KF WZISB[FOB QPżBEBUFMƉN t 1MBUOPTU LBäEÏ BLDF EPQPSVŘVKFNF PWŞżJU UFMFGPOJDLZ t ;Bʸ PCTBI
SFLMBNZ PEQPWÓEÈ [BEBWBUFM t 0CTBI SFLMBNZ TF OFNVTÓ WäEZ TIPEPWBU Tʸ OÈ[PSFN SFEBLDF t
7FÝLFSÈ BVUPSTLÈ QSÈWB KTPV WZISB[FOB WZEBWBUFMJ Bʸ OFOÓ NPäOÏ KF QPVäÓU CF[ KFIP TPVIMBTV
^ VOXŗE\
*OGP www.bytreal.cz, UFM603 811 182
P/HA-007
Realitníkancelář
-vášpartnerodr.1998
-menšíRK-menšíprovize
-certifikovanýrealitnímakléř
Nová adresa: Ostrava-Zábřeh
Kpt.Vajdy 3046/2 - objekt hoteluVISTA
POZOR ZMĚNA SÍDLA KANCELÁŘE!!!
KOUPÍM BYT V OSTRAVĚ
Centrum, Poruba, Jih. Os. vlast. výhodou.
/BTUBWVOF[ÈMFäÓ$FOVSFTQFLUVKJ
3,OFWPMBU5FM
________________________________________ P/DSD-005
DROBNÉ OPRAVY VŠEHO DRUHU
v domácnostech - vrtání, voda, elektro atd.
Tel.: 776 053 118
________________________________________ P/DHA-010
STŘÍHÁNÍ PSŮ U VÁS DOMA
Ostrava, info na tel.: 777 706 552
________________________________________ P/DHA-013
VÝKUP STAROŽITNOSTÍ SRNEC
Kamenný obchod Ostrava, Sokolská třída 104/2
Vykupuji: obrazy, šperky, hodiny a hodinky,
porcelán, sklo, zbraně, hračky a jiné. Přijedu.
Kontakt: 732 848 559, srnec.rr@seznam.cz
_________________________________________P/DPA-006
ANTIKVARIÁT KNIHY, POHLEDY
přijedu, odvezu, zaplatím, tel.: 604 826 798
_________________________________________P/DJA-002
VYKUPUJEME KNIHY, GRAMOFONOVÉ
%&4,:"7À&041*3*5*4.61MBUCBJIOFE
Platí stále. Antikvariát tel.: 739 111 220
________________________________________ P/DSD-009
VÝKUP AUT OSTRAVA
/BCÓ[ÓNFWÓDFOFäBVUPCB[BSZ
Platba IHNED v HOTOVOSTI.
Volejte Roberta +420 724 232 279
www.vykupujeme-auta.cz
________________________________________ P/DRM-002
AUTOBAZAR STYL
Výkup, prodej, zprostředkování prodeje.
Ul. Palackého 1, Ostrava-Přívoz
tel.: 596 134 818, www.autobazarstyl.cz
_________________________________________P/DPA-007
P/SD-007
S tímto inzerátem SLEVA
až30%navybranézboží
ZVEME VŠECHNY
MILOVNÍKY TABÁKU
do nové humidorové místnosti na ul. Ruská 56, O.-Vítkovice
Volejte: 603 210 501 / 777 340 350 nebo pište na e-mail: info@zuzico.cz
Největší výběr kubánských doutníků na Moravě!!!
P/PA-021
P/EH-002
.$/(1\'Ĵ $.&¨ _ 0$*$=¨1 _ =$-¨0$9 0¨67$
1DYwWLYWH QDwH
NOVÉ
LQWHUQHWRYÄ
VWU¼QN\
H
ZZZHSURJUDPF]
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-02-2020/klubové akce ÚNOR
2020
SLEZSKÝ
GRUNT
Háj ve Slezsku-Smolkov
www.slezskygrunt.cz
Facebook/divadlogrunt
kulturní prostor, hospoda, penzion,
hudební i divadelní vystoupení,
festivaly hudební, cestovatelské,
gastro akce
_____
Černá louka 3188, pavilon C1, Ostrava
www.cooltourova.cz
cooltour@cooltourova.cz
20. 2. 19.00 Sabina Bočková, Johana Pocková:
Jáma lvová - taneční představení
26. 2. 19.00 Divadelní spolek Kašpar:
Terminus - divadelní představení
_____
Martinovská 3262/50 O.-Martinov
Možnost rezervace na tel.: 596 964 683
Otevřeno: Ne - Čt 11.00 - 23.00
Pá - So 11.00 - 02.00
1. 2. URIAH HEEP
3. 2. Byt na inzerát - divadlo Háta
4. 2. Open stage
8. 2. Maškarní erotický ples
15. 2. Oldies party
diskotéka Rádia ČAS
22. 2. Praskání - diskotéka
28. 2. Original oldies ples
_____
Centrum kultury a vzdělávání Moravská
Ostrava, příspěvková organizace
KLUB PARNÍK
Sokolská tř. 26, Mor. Ostrava
tel.: 596 138 937
XXXLMVCQBSOJLD[tXXXDLWPTUSBWBD[
Předprodej Po - Pá 8.00 - 17.00
6. 2. 19.00 Vladivojna La Chia & 4trio
8. 2. 19.00 NOVEMBER 2nd
13. 2. 19.00 RANGERS - PLAVCI
14. 2. 20.00 První Ostravský Kabaret
Hogo und Fogo
15. 2. 19.00 Ivo Viktorin Trio & HAMBO
17. 2. 19.00 Sestry Havelkovy
19. 2. 19.00 Jeff Alkire (USA) & Festival
Ostrava Jazz Nights
20. 2. 20.00 Ondřej Kabrna & Flying
Hammond
21. 2. 19.00 Dominika - křest CD
22. 2. 19.00 Honza Hrubý Trio
24. 2. 19.00 Jet Set Big Band
25. 2. 20.00 VÁCLAV NECKÁŘ & Bacily
27. 2. 20.00 Ivan Hlas Trio
Připravujeme:
Pražský výběr, Erik Truffaz, Bratři Ebenové,
Vanua 2, Peter Lipa, Progres 2
NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY _ .DOHQG¼ĵ DNFÈ _ 0DJD]ÈQ _ =DMÈPDY¼ PÈVWD _ www.eprogram.cz
10
Havlíčkovo nábř. 28, 2. patro, Ostrava
produkce a vedení klubu Marcel Palovčík
tel.: 732 263 084
marcel.ostrava@gmail.com
www.barrak-club.cz
1. 2. Soul Massacre, Uerberos, Horrorscope,
Surgery, Transonic Vomit
7. 2. Incite, The Modern Age Slavery,
Moisani
8. 2. Debustrol, Antigod
14. 2. MC Gey, Krudanze
15. 2. Runika, Cronica, Deloraine,
Dziewanna
20. 2. Unearth, Prong, Dust Bolt
21. 2. Titanic, Vixlaivant, Lautr
22. 2. Apathy Again, Blasphemer, Darkwind,
Kruton, Nocturnal Obeisance
27. 2. Forest Jump, Gate Crasher, Dr. Doll
28. 2. Vladimír 518, Maniak
29. 2. Ingott, Menhir
_____
ROCK HILL MUSIC CLUB
28. října 258/296, Ostrava-Mariánské Hory
tel.: 732 833 539
www.facebook.com/rockhillmusicclub/
15. 2. Punkový Ples 6 - Aqva Silentia,
Vydrapená Bužírka, Banda, Nitrocel a další
vinyl after party, tombola, soutěže
27. 2. Recitálek 52: Jiří Neduha, Spocený
Polovoko + hosté
28. 2. PunkRockHill 2 - Vision Days, P.U.M.
_____
Centrum kultury a vzdělávání Moravská
Ostrava, příspěvková organizace
KLUB ATLANTIK
Čs. legií 7, Mor. OV, tel.: 599 527 110
XXXLMVCBUMBOUJLD[tXXXDLWPTUSBWBD[
2. 2. 14.30 O Pejskovi a Kočičce
divadlo pro děti
4. 2. 18.00 Radomír Čížek: Maroko
1700 km na kole přes nejvyšší sedla Atlasu
6. 2. 18.00 Loono #prsakoule - workshop
11. 2. 18.00 Vietnam: Cesta na vlastní
dobrodružství aneb Co čekáte,
že se nestane
12. 2. 19.00 Petr Soukup: Srdce v kalhotách
stand-up s hudebním doprovodem
13. 2. 18.30 Klubový kvíz:
Velký příběh o nešťastné lásce
14. 2. 18.00 Valentýnské RychloRande
20. 2. 18.00 Petr Janeček: To nejlepší
ze současných pověstí a fám - přednáška
21. 2. 6.45 Senior na cestách:
Krásné Beskydy - výlet
22. 2. 14.30 Zábava na plný plyš - pro děti
24. 2. 18.00 Tomík na cestách:
Na kole do Gruzie a zpět
25. 2. 17.00 Na Rovinu
pořádá biskupství ostravsko-opavské
26. 2. 18.30 Něco jako kufr
zábavná interaktivní hra
28. 2. 18.30 PoPlach - stand up comedy show
29. 2. 15.00 Pod kloboukem s Lenkou
Kocierzovou - vycházka
Plynární 7
Mor. Ostrava
tel.: 608 754 869
www.fabric.cz
www.facebook.com/fabric.ostrava
1. 2. Legends of Ostrava
Dj‘s: DJ ER, Daddy Adams , Ra-2n-Sky,
Carlos, Leepo, Kmín
7. 2. Obsession w/ The Reason Y (GER)
Dj‘s: The Reason Y (GER), Subgate,
Tomas Sinn, Dj Mendoza, Rob Nash
14. 2. Aquarius DNB w/ Kemal (UK)
Dj‘s: Kemal - Konflict (UK), Inspiral X62,
Ja-ne, Morebeat, Dry-Rot, Wenia
15. 2. Aquarius PSY - každoroční psytrance
21. 2. Housegen w/ David Penn (ESP)
Dj‘s: David Penn (ESP), DJ Gi-A, Mathiass
O‘zana, Daddy Adams, Mike Plumsky
22. 2. Roll the Drum w/ Zombie Cats (GER)
Djs: Zombie Cats (GER), C-Phone, Waitt
Carry, Fantek & Pex, Gexan, M-Type
28. 2. Cyberfire 18th Anniversary w/
A.M.C (UK). Dj‘s: A.M.C (UK) a Cyberfire DJs
29. 2. Renne Dang: THÁI Tour
Renne Dang vyráží na tour se svým
nejnovějším albem THÁI.
_____
MASTERS
OF ROCK CAFE
Zlín - Čepkov
tel.: 577 001 122
www.mastersofrock.cz
Připravujeme:
4. 4. Doga
5. 4. Elvenking (It)
24. 4. Citron + host Symfobia
Music club
CHLÍV
Maďarská 6088
Ostrava-Poruba
chliv@centrum.cz
www.chliv.cz
tel.: 737 775 850, 604 372 931
1. 2. DnB Párty DJs
7. 2. Electro Párty DJs
21. 2. Tekno, electro Párty DJs
22. 2. Electro a večer plných hitovek DJs
28. 2. Tworba Čsn DJs
Aktuální program na facebook a chliv.cz
_____
HUDEBNÍ BAZAR
Nádražní 138 a, (v areálu galerie Mlejn)
tel.: 605 087 844
www.facebook.com/hudebnibazarostrava
Otevřeno: Po 17.00 - 01.00
Út - PátSo 17.00 - 01.00
1. 2. Gazdina róba + Harry Boyle
dvojkoncert /rock, pop/
7. 2. Khyr Brothers - blues jazz rock bratrství!
8. 2. Gadže - zlínský crossover music
14. 2. Ticho - rock & pop z Krnova
15. 2. Kájova kapela - crossover rock
a poezie ze Zlína
21. 2. Zostra + Meanwhile in Space
oslava 5. let skupiny /rock, alternative/
22. 2. Černá kočka - stomato alternativa
jako hrom!
28. 2. Carlos Santana tribute band
jediný ve střední Evropě!
29. 2. Bužma - acoustic blues session
_____
BRICK HOUSE DOV
(Důl Hlubina), Vítkovická 3365, Ostrava
tel.: 732 263 084
14. 2. Protoss sound system
15. 2. Monkey Business
19. 2. Půlení rocku
28. a 29. 2. Mandrage - turné Dlouhej únor
08/7,ľ1529 &(17580 628Í$61+2 80Û1
E
Slezskoostravský hrad
7. 5. 2020
P/HA-012
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-02-2020/)DFHERRN èDVRSLVX 3URJUDP _ =DMÈPDYÄ WLS\ _ $NWXDOLW\ _ 6RXWöŗH _ ZZZIDFHERRNFRP3URJUDP&=
11
P/HA-009
P/HA-010
KOKLESOVA & AICHINGER
& TOBRMAN PLAY AND
SING JAZZ AND SWING
29. 2. v 17.00 Komorní klub
BESEDA
S MICHALEM VIEWEGHEM
19. 2. v 18.00 KD K-TRIO
Setkání s populárním spisovatelem,
spojené s autogramiádou.
ʽ˔˭˭ˢ˩ͫ ˟˔˗ͫˡ͏ ˞ˢˡ˖˘˥˧ʡ
ʻ˩ͫ˭˗˔ ˡ˘˪ˬˢ˥˦˞̻ ˝˔˭˭ˢ˩̻ ˦˖̻ˡˬ ˦˘ ˩˥˔˖̿
˗ˢ ˂˦˧˥˔˩ˬʡ
VALAŠSKÝ BÁL
14. 2. v 19.00 KD K-TRIO
ʻ˥˔˝˘ ˖˜ˠ˕̳˟ˢ˩̳ ˠ˨˭˜˞˔ ʼ˥Ρ˔˩˔ʟ ˦˞˨ˣ˜ˡ˔
ʹˢ˨˥ ʵ˔ˡ˗ ˔ ʹˢ˟˞˟ˢ˥ˡ̿ ˦ˢ˨˕ˢ˥ ˀˢ˥˔˩˔ ˩̳˦
˥ˢ˭˧˔ˡ̿͝ ˩˔˟˔Ρ˦˞͏ˠ˜ ˧˔ˡ˖˜ʡ
MARIANNE SOLIVAN (USA)
25. 2. v 19.00 Komorní klub
P/PA-019
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-02-2020/NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY _ .DOHQG¼ĵ DNFÈ _ 0DJD]ÈQ _ =DMÈPDY¼ PÈVWD _ www.eprogram.cz
12
Smetanovo nám. 8, Moravská Ostrava
www.knihcentrum.cz, 725 396 985
11. 2. 17.00 - 18.00 Jakub Trpiš: Revoluce.
Beseda a autogramiáda bestsellerového
autora titulu Volba.
18. 2. 16.00 - 17.00 Eva Tvrdá: Očima vidět.
Beseda a autogramiáda oblíbené slezské
spisovatelky.
20. 2. 16.00 - 17.00 Jolana Janišová:
Jídla Světla. Beseda a autogramiáda
autorky nového jednoduchého
a komplexního bezlepkového systému
stravování na posílení imunity těla.
_______
Jazyková škola
tel.: 603 251 671
info@asortis.cz
www.asortis.cz
tskupinové kurzy AJ, NJ, FJ, IJ
tindividuální výuka AJ, NJ, FJ, IJ, ŠJ
tkurzy pro podniky a instituce
tkurzy obchodní angličtiny
_______
KNIHOVNA
0õ67$ 2675$9<
28. října 2, Mor. Ostrava
UFMtXXXLNPD[
ústřední knihovna u Sýkorova mostu
a 27 poboček v Ostravě - jeden průkaz pro
všechny knihovny výpůjční a informační
služby pro děti i dospělé
hudební oddělení - zvuková knihovna
veřejný internet - Britské centrum KMO
Výstavy:
do 29. 2. Výstava fotografií autorů Martina
Popeláře a Romana Poláška z knihy
Cesty do ostravského (v)nitrozemí
Kulturní akce:
7. 2. 19.00 Společenský sál:
Open Mic Ostrava - hlavní host písničkář
Janek Eret se svým triem, dále vystoupí
písničkářka Blondýna a Aleš Macenauer
se svým autorským projektem Zapomělsem
13. 2. 16.30 Sál Univerzál: Čtení ze šuplíku
autorské čtení uživatelů centra Mens Sana
_______
KURZY VÝKLADU TAROT.
KARET A PSYCHOLOGIE
www: www.terapie-tarot.cz
tel.: 731 482 969, konzultace@terapie-tarot.cz
_______
./8% 3Ĵ7(/
9¸79$51¤+2 80õ1¨
Don Bosco, Vítkovická 28, Ostrava
tel.: 734 724 455
4. 2. 17.00 Ostravské kostely - 2. část
přednáší: Daniel Michalík
_______
0¨671¨ .1,+291$
PASKOV
Nádražní 777
www.knihovna-paskov.cz
Otevřeno: Po 9.00 - 12.00,
Út a Čt 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
Vzdělání pro všechny generace. Bezplatná
linka pro uchazeče o studium: 800 555 808
Praktické a inovativní vzdělání. Podnikání,
Právo, Marketingové komunikace, Apli-
kovaná informatika - tituly Bc., Mgr., Ing.
Více na www.vspp.cz
Studijní obor Řízení malého a středního
podniku. Prakticky zaměřené studium
s odbornou praxí. Tituly Dis., a možnost
získat za 1,5 roku titul Bc. na Vysoké škole
podnikání a práva. www.vosaa.cz
Založeno 1992. Individuální přístup k žákům
a rodičům, rodinná atmosféra. Tradiční studijní
obor Obchodní akademie. Cílená příprava
ke studiu VŠ i do praxe. www.msoa.cz
_______
$- 9 2Ǖ9¸k.29,&¨&+
www.ostrava3.cz, tel.: 724 51 41 65
EPVǏPWÈOÓtWâVLBtSP[NMVWFOÓtLPOWFS[BDF
ve státní svátky, o víkendu i o prázdninách
... dočasně volné LEVNÉ LEKCE pro každého
_______
Kulturní asociace
NOVÁ AKROPOLIS
28. října 8, Mor. Ostrava (u Sýkorova mostu)
tel.: 596 134 980
předpr. vstup. Po - Čt 17.30 - 21.00
XXXBLSPQPMJTD[tPTUSBWB!BLSPQPMJTD[
4., 11., 18. a 25. 2. 18.00 Praktická rétorika
kurz
4. 2. 19.00 Tibetská kniha mrtvých
přednáška s videoprojekcí
5. 2. 17.00 Kurz filozofie a psychologie
úvodní přednáška,
začátek kurzu 12. 2. v 17.00
25. 2. 19.00 Klíče k sebedůvěře - přednáška
_______
0¨671¨ .1,+291$
Ŗ$%(Ĥ
Žabeň 174, www.knihovna-zaben.cz
20. 2. 17.00 Arnošt Vašíček - České tajemno
Otevřeno: Po 13.00 - 17.00
Čt 10.00 - 12.00 a 13.00 - 17.00
_______
KNIHOVNA
+251¨ \'$7<1õ
U Školy 289
www.knihovna-datyne.cz
do 27. 4. Osobní a nákladní doprava
v Horních Datyních
Otevřeno: Po 14.00 - 17.00
_______
0õ676. .1,+291$
VRATIMOV
www.knihovna-vratimov.cz
6. 2. - 31. 3. Barvy Islandu
fotografie na dřevě Jolany a Tomáše
Doležalových
21. 2. S knížkou do života - Bookstart
akce pro rodiče s dětmi
Otevřeno:
Po, Čt 9.00 - 12.00, 13.00 - 18.00
Út 9.00 - 12.00, Pá 13.00 - 16.00
JAZYKOVÁ
k.2/$ (\',1
29. dubna 33, O.-Výškovice
www.edin.cz
tel.: 720 346 444
tosvojování jazyka přirozenou cestou
tLWBMJGJLovaní rodilí mluvčí
tmalý počet studentů ve skupině
tQDzÓQSBWBLmezinárodním zkouškám
tLMBEFNFdůraz na komunikaci
tNPäOPTUsoukromých lekcí u Vás
_______
0$7(Ĵ6.
$ =./$\'1¨
k.2/$ (\',1
O.-Vítkovice, O.-Výškovice
www.edin.cz
tel.: 720 346 444
tindividuální přístup
tmalý počet dětí ve třídě
tLWBMJGJLPWBOÓrodilí mluvčí
tQDzJSP[FOÏbilingvní prostředí
NOVĚ TAKÉ MINIŠKOLKA
tpro děti od 6 měsíců
_______
06 9õ\'(&. .1,+291$
9 2675$9õ p. o.
Prokešovo nám. 1802/9, Mor. Ostrava
tel.: 596 118 881, www.svkos.cz
Půjčovna, studovna:
Po - Pá 9.00 - 19.00, So 8.30 - 12.00
Oddělení speciálních fondů
(normy, audioknihy, jazykové učebnice atd.):
Po - Pá 9.00 - 18.00
Výstavy:
do 28. 2. Dolomity - fotografie Kamila
Übelauera
3. 2. - 31. 3. Naše paní Božena Němcová
Akce, přednášky a semináře:
5. 2. 16.00 Jak na cizí jazyky - angličtina
6., 20., 27. 2. 9.30 MS Word pro pokročilé
10., 17., 24. 2. 15.00 Napíšu diplomku
Diplomový seminář očima studenta
19. 2. 14.00 Efektivní vyhledávání v katalogu
19. 2. 16.30 Knihovnické středy
Marek Zágora: Venuše - idol krásy?
25. 2. 16.00 - 20.00 Deskohraní
27. 2. 16.00 Klub německého filmu:
Almanya - vítejte v Německu
28. - 29. 2. 10.00 - 18.00 Výstaviště Černá
louka - Knižní festival Ostrava 2020
_______
0¨671¨ .1,+291$
Ĵ(3,k7õ
Mírová 178, 739 31 Řepiště
tel.: 558 637 136
www.knihovna-repiste.cz
4. 2. - 20. 3. Má vlast cestami proměn
putovní výstava plakátů proměn
Moravskoslezského kraje
11. 2. 17.30 Váránasí - cesta do Indie
přednáší Pavel Szabö
Otevřeno: Út 10.00 - 12.00 a 13.00 - 17.00,
Pá 9.00 - 12.00 a 13.00 - 15.30
_______
.,12 9(60¨5
Zahradní 1741/17, Moravská Ostrava
tel.: 596 995 733
21. 2. 19.00 Imunita z pohledu
psychosomatiky
přednáší MUDr. Barbora Branna
Připravujeme:
15. 5. 18.00 Příběhy obyčejného uzdravení
přednáší MUDr. Jan Hnízdil
]D Y]GöO¼Y¼QÈP ÚNOR
2020
YHVPÈU
PLANETÁRIUM
OSTRAVA
VŠB - Technická
univerzita Ostrava
17. listopadu 15
Ostrava-Poruba
tel.: 596 994 950
www.planetariumostrava.cz
Pozorování hvězdné oblohy:
St - So 19.00 - 21.00
Experimentárium:
přístupné denně
Galerie MIRA:
Průhledy do mikrosvěta, výstava
Výzkumák:
15. 2. 15.30 Robohrátky pro rodiče
s dětmi
Kinosál:
12. 2. 17.00 Gigantické struktury ve vesmíru
přednáší Ing. arch. Ivan Havlíček
Sál planetária - sférická projekce:
1. 2. 14.00 Lucie a tajemství padajících
hvězd
15.30 Fajny pořad v novym fěrtuchu
17.00 Bohové a hvězdy starých Mayů
2. 2. 14.00 Červená Karkulka a babiččin
dalekohled
15.30 Dobrodružná cesta k planetám
17.00 Bouřlivá planeta
5. 2. 17.00 Pátrání po mimozemském životě
6. 2. 17.00 Evropa pod Jižním křížem
7. 2. 17.00 Bohové a hvězdy starých Mayů
8. 2. 14.00 Amigos
15.30 Bouřlivá planeta
17.00 Dobrodružná cesta k planetám
9. 2. 14.00 Lucie a tajemství padajících
hvězd
15.30 Evropa pod Jižním křížem
17.00 Ledové světy
12. 2. 17.00 Bouřlivá planeta
13. 2. 17.00 Pátrání po mimozemském
životě
14. 2. 17.00 Dobrodružná cesta k planetám
15. 2. 14.00 Lucie a tajemství padajících
hvězd
15.30 Evropa pod Jižním křížem
17.00 Bouřlivá planeta
16. 2. 14.00 Se zvířátky o vesmíru
15.30 Bohové a hvězdy starých Mayů
17.00 Fajny pořad v novym fěrtuchu
19. 2. 17.00 Ledové světy
20. 2. 17.00 Evropa pod Jižním křížem
21. 2. 17.00 Bouřlivá planeta
22. 2. 14.00 Červená Karkulka a babiččin
dalekohled
15.30 Dobrodružná cesta k planetám
17.00 Fantom vesmíru, premiéra
23. 2. 14.00 Lucie a tajemství padajících
hvězd
15.30 Fantom vesmíru
17.00 Bohové a hvězdy starých Mayů
26. 2. 17.00 Fantom vesmíru
27. 2. 17.00 Ledové světy
28. 2. 17.00 Fajny pořad v novym fěrtuchu
29. 2. 14.00 Lucie a tajemství padajících
hvězd
15.30 Bouřlivá planeta
17.00 Fantom vesmíru
18.30 Hudba pod hvězdami, pořadem
provází Jindra Šenekl
8]¼YöUND EĵH]QRYÄKR
Y\G¼QÈ 7. 2. 2020
ZPRACOVÁNÍ ÚČETNICTVÍ,
DAŇOVÉ EVIDENCE, MEZD,
DANÍ I ZPĚTNĚ, AUDITY,
KONTROLY, ÚČETNÍ A DAŇOVÉ
PORADENSTVÍ, KOMPLETNÍ
EKONOMICKÝ SERVIS
Provozovnu máme nově na adrese:
U mostu 5, 700 30 Ostrava-Zábřeh
tel.: 596 633 293, mobil: 603 806 707
e-mail: sekretariatasc@seznam.cz
www.auditconsult.net
P/SD-006
CONSULT
Ing. Alena Čechová
Program je na Facebooku!
www.facebook.com/ProgramCZ
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-02-2020/na výlet
NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY _ .DOHQG¼ĵ DNFÈ _ 0DJD]ÈQ _ =DMÈPDY¼ PÈVWD _ www.eprogram.cz
22
SLEZSKOOSTRAVSKÝ
HRAD
Hradní 1
Sl. Ostrava
tel.: 596 115 967
6. 1. - 31. 3. hrad pro návštěvníky uzavřen
(otevřeno bude pouze na akce)
www.slezskoostravskyhrad.cz
29. 2. Masopust - tradiční masopustní veselí
_______
9<+/¨\'.29 9õŖ
NOVÉ RADNICE
Prokešovo náměstí 8, Moravská Ostrava
Otevřeno: denně 9.00 - 17.00
www.vyhlidkovavez.cz
_______
EXPOZICE
HISTORICKÝCH
0272&<./ň
Černá louka, Pavilon C, tel.: 602 795 247
Otevřeno: Út - Ne 10.00 - 17.00
www.severnimorava.travel
_______
www.stcostrava.cz, Areál Dolní Vítkovice
Vítkovice 3004, O.-Vítkovice
9(/.¸ 69õ7 7(&+1,.<
Čtyři fantastické expozice plné interaktivních
a zábavou nabitých exponátů pro návštěvníky
každého věku, včetně 3D kina a Divadla vědy.
Nová interaktivní výstava CRASH!!!, která zdů-
razní téma bezpečnosti na silnici i chodnících.
V únoru se zaměříme na všechny ženy
vědkyně a jejich úžasné vynálezy a objevy
Ne - Pá 10.00 - 18.00, So 10.00 - 20.00
recepce.stc@dolnivitkovice.cz, 595 955 740
0$/¸ 69õ7 7(&+1,.< 8
Jedinečná interaktivní
výstava odhaluje tajemství
techniky vynálezů od parního
stroje až po současnost.
8. - 9. 2. Hvězdné Znovuotevření U6
22. - 23. 2. 12.00 - 16.00 Bublinkové planety
(před ponorkou)
Otevřeno: Út - Ne 10.00 - 18.00,
u6.recepce@dolnivitkovice.cz, 595 952 597
_______
7523,& +8.9$/\'<
inf.: 603 592 173, 558 699 354
www.tropichukvaldy.cz
Exotické rostliny a zvířata, bonsaje, kaktusy,
masožravé rostliny, citrusy, orchideje, byto-
vé a venkovní rostliny. Prohlídka tropických
skleníků a japonské zahrady. Dále je možno
shlédnout samce pumy, mluvící papoušky
žako, ara, kakadu, tukana, leguána,
holandské kozy, sklípkany...
Otevírací doba na www.tropichukvaldy.cz
_______
ZÁMEK FRYŠTÁT
Masarykovo náměstí 1, Karviná-Fryštát
tel.: 596 387 340 (pokladna zámku)
www.zamek-frystat.cz
zamek-frystat@karvina.cz
I. okruh - hlavní budova zámku: Expozice
šlechtického bydlení 16. - 20. století
II. okruh - vedlejší budova zámku
Lottyhaus: Expozice měšťanského bydlení
19. století
Otevřeno: So - Ne 11.00 a 13.00
III. okruh - vedlejší budova Lottyhaus:
Národní galerie Praha - Expozice českého
umění 19. století
Otevřeno: Út - Ne 10.00 - 17.00
_______
08=(80 9( )5(1k77õ
Horní 220, Frenštát pod Radhoštěm
tel.: 556 835 936, muzeum.novy-jicin.cz
do 16. 2. Pásli ovce Valaši - výstava
Otevřeno: Út - Pá 9.00 - 12.00, 13.00 - 16.00
Ne 9.00 - 15.00
www.maxner.cz, tel.: 603 116 780
28. 3. SLAVNOSTI MANDLONÍ 590,- Kč
10. 4. ČECHY POD KOSÍŘEM 390,- Kč
11. 4. POLSKO WROCLAW + ZOO 690,- Kč
18. 4. TURISTIKA Z OBCE MODRA
NA HRAD ČERVENÝ KAMEŇ 550,- Kč
25. 4. AMETYSTOVÁ ŠTOLA A ZAHRADY
KITTENBERGER 740,- Kč
25. 4. TURISTIKA MALÁ FATRA 490,- Kč
_______
TROJHALÍ KAROLINA
Ostrava, ul. K Trojhalí 3361/5
tel.: 725 360 218, www.trojhali.cz
Veřejný prostor pro všechny Ostravany
Otevřeno: Po - Pá 8.00 - 22.00
So, Ne 10.00 - 20.00
do 23. 2. Giganti doby ledové
výstava
8. 2. Trhy exotického ovoce
_______
ZOO
Michálkovická 197
Slezská Ostrava
tel.: 596 241 269
tXXX[PPPTUSBWBD[
Stohektarový přírodní areál zoo
s unikátními zvířaty i rostlinami
z celého světa je otevřen každodenně
5. 2. 16.00 Přednáška v zoo:
Uživí se lidstvo díky udržitelné akvakultuře
a rybolovu?
15. 2. Valentýn v zoo
Otevřeno: denně areál: 9.00 - 17.00,
pavilony, pokladna: 9.00 - 16.00
_______
=22 2/2028&
Darwinova 29, Olomouc-Svatý Kopeček
tel.: 585 151 601, www.zoo-olomouc.cz
Zoo je umístěna na poutním místě
Sv. Kopeček v krásných lesích.
Otevřeno: denně 9.00 - 16.00
_______
ZOO ZLÍN
Lukavská 112, Zlín - Štípa
www.zoozlin.eu, tel.: 577 914 180
30. 1. - 2. 2. S vysvědčením zadarmo do zoo
Otevřeno: Po - Ne 8.30 - 16.00
_______
08=(80 %¨/29(&
Zámecká 691/5, tel.: 556 412 266
muzeum.kcbilovec.cz
28. 1. - 22. 3. Soukromé krajiny, křehkosti
výstava
4. 2. 17.00 Fotografie II.: Dokumentární
a inscenovaná (druhá polovina 20. století)
přednáška
18. 2. 17.00 O vykopávkách na zámku
přednáška
_______
9$/$k6.¤ 08=(80
9 3Ĵ¨52\'õ
Rožnov pod Radhoštěm
UFMtXXXWNQD[
15. 2. 9.00 - 16.00 Dřevěné městečko:
Masopust
Otevřeno:
Dřevěné městečko Út - Ne 9.00 - 16.00
Valašská dědina - exteriéry Út - Ne 9.00 - 16.00
Mlýnská dolina - exteriéry Út - Ne 9.00 - 16.00
_______
=0(. %5817/
Zámecké nám. 7, Bruntál, www.mubr.cz
tel.: 554 717 947, 554 717 949
do 15. 3. Masky hanby - výstava
do 22. 3. 30 let od Sametu - výstava
do 29. 3. 150 let ZO Včelaři Bruntál - výstava
Stálá expozice: Řemeslo má zlaté dno,
Příroda Bruntálska
Otevřeno: Út - Ne 9.00 - 16.00
)DFHERRN èDVRSLVX 3URJUDP _ =DMÈPDYÄ WLS\ _ $NWXDOLW\ _ 6RXWöŗH _ www.facebook.com/ProgramCZ
13
ÚNOR
2020
\'8+$ 7285 VUR
Opavská 823, O.-Poruba
tel.: 596 918 333,
775 637 066
duhatour@seznam.cz
www.duhatour.cz
8. 2. - 12. 2. 2020 Slovensko - Západní
Tatry - Roháče - Zverovka - chata Primula
(termály a lyžování). Cena od 3.990,- Kč
s polopenzí a dopravou
8. 2. - 14. 2. 2020 Jarní prázdniny - Karlova
Studánka s PP nebo PLP a dopravou.
Cena od 7.390,- Kč
14. 2. - 16. 2. 2020 Zážitkový wellness
Karlova Studánka s PP, procedurami
a dopravou. Cena od 3.590,- Kč
Připravujeme:
14. 3. - 15. 3. Muzikál Čarodějka, Tarzan
18. 4. - 19. 4. Muzikál We will rock you,
Čarodějka, Galileo, Voda nad vodou
Cena 2.390,- Kč
Zahájen prodej Chorvatsko 2020
Ruskamen, Brela, Baška Voda, Tučepi,
Živogošče, Drvenik, Gradac
časová sleva 10 % do 29. 2. 2020
_______
,& =921,&( 62/Ĥ
Bzové 325, Karolinka, www.zvonice.eu
tel.: 604 824 274, 571 644 027
do 10. 3. Marián Béreš - výstava fotografií
29. 2. Pečení koblížků
Otevřeno: Út - Pá 9.00 - 16.00
So, Ne 9.00 - 17.00
_______
$5%25(780
129¸ \'9ň5
Stěbořice-Nový Dvůr, tel.: 553 661 975
do 31. 3. Náš les t Příběhy z herbáře - výstavy
Expozice: Dřeviny pěti světadílů, Skleníková
expozice tropických a subtropických rostlin
Otevřeno: denně 8.00 - 16.00
Cestovní agentura Eliška Retková
(;27285
tel.: 603 454 186
e-mail: retkova@exotour.cz
6. 3. Osvětim a Březinka - prohlídka muzea
cena 600,- Kč
_______
FRÝDECKÝ ZÁMEK
tel.: 558 630 051-3
www.muzeumbeskyd.com
e-mail: info@muzeumbeskyd.com
Přednášky v Zeleném domě:
6. 2. 16.30 Lysá hora - královna Beskyd
13. 2. 16.30 Zítra bude kino
20. 2. 16.30 Beskydy známé, neznámé
27. 2. 16.30 Čundrování se dřevem
Stálé expozice:
Beskydy - příroda a lidé
;ÈNFDLâPLSVIt\'SâEFLB.ÓTUFL
Frýdek - Mariánské poutní místo
Památník Óndry Lysohorského
Výstavy:
do 1. 3. Jedu v jedu
do 8. 3. Fenomén Merkur
do 29. 3. Lukáš Horký: Příběh krajiny
Otevřeno: Út, St, Pát
Čt t
So, Ne, sv. 13.00 - 17.00
_______
Ŗ(527¨16.¸ =0(.
28. října 12, Nový Jičín
UFMtNV[FVNOPWZKJDJOD[
Výstavy:
do 2. 2. Noční poutník
Život a dílo malíře Rudolfa Kobiely
31. 1. - 13. 4. Zboží ukryté v roce 1938
Stálé expozice:
Nechte na hlavě - klobouky a pokrývky hlavy
Ve znaku zavinuté střely - historie N. Jičína
Otevřeno: Út - Pá 8.00 - 12.00, 13.00 - 16.00
Ne 9.00 - 15.00
6M¹]GQ D 2VWUDYD 7ùHERYLFH
www.oc-galerie.cz
valentýnský
Dárek za váš
nákup
14. 2.
P/RA-002
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-02-2020/NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY _ .DOHQG¼ĵ DNFÈ _ 0DJD]ÈQ _ =DMÈPDY¼ PÈVWD _ www.eprogram.cz
14
do wellness
bazény
.5<7¸ %$=¤1 2675$9$Ǖ3258%$
Gen. Sochora 1378, tel.: 596 977 511
50 m bazén:
Po - Pá 6.00 - 21.30, So - Ne 9.00 - 19.30
Dětský bazén: Po a Pá 13.15 - 20.00
Út 13.15 - 18.00, St 13.15 - 16.45
So - Ne 9.00 - 19.30
Kondiční plavání: Po - Pá 20.00 - 21.30
Pára: Po - Pá 13.00 - 20.00
So - Ne 10.00 - 19.00
100 m tobogán: Po - Pá 13.00 - 20.00
So - Ne 9.00 - 19.00
Fitness a posilovna (v ceně bazén a pára):
Po - Pá 6.00 - 21.30, So - Ne 9.00 - 19.30
Solární studio: Po - Pá 11.00 - 19.00
So - Ne 10.00 - 19.00
Saunové centrum, Masérna: Po 8.00 - 21.00,
Út - Pá 7.00 - 21.00, So - Ne 9.30 - 19.30
Rehabilitace: 7.00 - 12.00, 13.00 - 15.30
92\'1¨ 69õ7 6$5(=$
Sokolská 44/2590, Mor. Ostrava
tel.: 596 977 420
25 m bazén: Po 6.00 - 8.00, 14.00 - 20.30
Út, Čt, Pá 6.00 - 8.00, 14.00 - 21.30
St 6.00 - 21.30, So - Ne 9.00 - 19.30
Kondiční plavání:
Po 6.00 - 8.00, 18.00 - 20.00
Út - Pá 6.00 - 8.00, 19.00 - 21.30
Vodní jeskyně, Tobogány:
Po - Pá 14.00 - 19.00, So - Ne 9.00 - 19.30
Wellness: Po 8.00 - 20.00
Út - Pá 8.00 - 21.00, So - Ne 9.30 - 19.30
Fitness: Po 9.00 - 21.00
Út - Pá 7.00 - 21.00, So - Ne 9.00 - 19.00
Parní lázně: Po, St 14.00 - 20.00
Út, Čt, Pá 14.00 - 21.00, So - Ne 9.30 - 19.30
Sauna, masáže: Po 7.00 - 20.00
Út - Pá 7.00 - 21.00, So - Ne 9.30 - 19.30
Solární studio: Po 7.00 - 20.00
Út - Pá 7.00 - 21.00, So - Ne 9.00 - 19.00
2=\'5$91¤ &(17580 -(k7õ5.$
Za Ještěrkou 629/1, O.-Bartovice
tel.: 596 977 661
25 m bazén: Po 6.00 - 20.00
Út - Pá 6.00 - 21.30, So - Ne 9.00 - 19.00
Kondiční plavání: Kondiční plavání je
v pracovní dny vždy ráno první dvě hodiny
po zahájení plavání a večer poslední
dvě hodiny před ukončením plavání.
Sauna: Po - Pá 8.00 - 20.00
So - Ne 9.30 - 19.30
Masérna: Po - Pá 9.00 - 17.00
So - Ne zavřeno
Sportovní hala: Po - Pá 6.00 - 21.00
So - Ne 9.00 - 18.30
Badminton: Po 6.00 - 17.00, Út 6.00 - 19.30
St 6.00 - 16.00, Čt, Pá 6.00 - 19.00
So 12.30 - 19.00, Ne 12.00 - 17.30
_______
Střední škola prof. Zdeňka Matějčka
Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
17. listopadu 1123/70, Ostrava-Poruba
tel.: 596 909 276, www.skolspec.cz
Plavání veřejnosti:
Po - Pát
So 9.00 - 13.00
_______
Nad Přehradou 2290, Frýdek-Místek
tel: 558 638 754, www.aquapark-olesna.cz
Každou So 9.00 Aquatěhobik
Každou Ne 10.10 Aqua aerobik
Saunový svět:
www.aquapark-olesna.cz/wellness
Každou Ne 10.00 - 11.30 Saunování dětí s rodiči
Každé Po 17.00 Saunové ceremoniály
15. 2. 20.00 - 23.00 Valentýnské plavání
při svíčkách
www.sareza.cz
ÚNOR
2020
OSTRAVA-PORUBA, 17. LISTOPADU 1123/70, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE
UHJHQHUDèQÈ FHQWUD
70 678\',2
B. Martinů 811
Ostrava-Poruba
tel.: 737 871 229
tm.studio@seznam.cz
www.tm-studio.cz
Nabízíme cvičení na rekondičních
stolech, Vacu Therm, Body Roll, kavitaci,
lymfodrenáže a bylinnou parní lázeň Baobab.
Přijímáme: SODEXO, BENEFIT, FKSP
UHOD[DèQÈ FHQWUD
WELLNESS
0,17+(
Komenského 629
Ostrava-Poruba
Provozní doba: Po - Pá 900 - 1900 dle objed.
Bolesti svalů: masáže, baňkování, tejpování,
tepelné zábaly, rašelina, parafín, akupresura
Relaxace - masáže indické, havajské,
m. aroma svíčkou, lávové kameny, moxování,
indická m. hlavy, vyhlazovací masáž obličeje,
celotělové zábaly čokoláda, skořice, bahno
Další nabídka - manuální lymfatické masáže,
anticelulitidní masáže, reflexní masáž chodidel
Individuální cvičení - Rolletic, vibrační plošiny
Core - indiv. sestavy cviků pro zdravá záda
Dámy - kosmetika, perm. makeup, pedikúra
Ideální čas a počasí na privátní infrasaunu!!
Více www.minthe.cz nebo tel.: 606 77 19 20
]GUDYÈ
0gr. SYDWDYD -anošková
36<&+2/2*
www: www.terapie-tarot.cz
tel.: 731 482 969, konzultace@terapie-tarot.cz
tOBCÓ[ÓQPSBEFOTUWÓ
EJBHOPTUJLVBUFSBQJJ
tWâLMBELBSFU
TOǾBSP[CPSIPSPTLPQV
spojený s psychol. poradenstvím
_______
7$-(0679¨
31(91¨+2 \'1$
metodou 3x3 - kurzy pro ženy
Celostní cvičení
1SPQPKFOÓUǔMBFNPDÓFOFSHJF
\'Z[JPUFSBQJFQTZDIPTPNBUJLBKØHB
termíny a další informace naleznete na:
www.balancnitechniky-ostrava.cz, 603 276 572
_______
$/Ǖ$121
Pivovarská 4/10, Mor. Ostrava
Info tel. 723 572 833 Květa
603 961 303 Denisa
Setkání pro příbuzné a přátele alkoholika
každou středu v 16.30
Těšíme se na Vaši návštěvu.
_______
&(17580 62&,/1¨&+
6/8Ŗ(% 3258%$ p.o.
Průběžná 6222/122, Ostrava-Poruba
cssporuba@cssporuba.cz, www.cssporuba.cz
tTerénní pečovatelská služba
Průběžná 6222/122, O.-Poruba, 731 414 158
tCentrum denních služeb
I. Sekaniny 1812/16, O.-Poruba, 724 004 424
tDomov pro matky s dětmi
Dělnická 386/30, O.-Poruba, 731 414 159
tAzylové zařízení pro muže a ženy
Vřesinská 2230/5, O.-Poruba, 739 201 209
_______
&+$5,7$ 2675$9$
Kořenského 1323/17, Ostrava-Vítkovice
Info: 596 621 094, 731 625 789
sekretariat@ostrava.charita.cz
www.ostrava.charita.cz
19. - 20. 2. 9.00 - 17.00 Dny otevřených
dveří pro veřejnost ve všech sociálních
a zdravotních službách poskytovaných
Charitou Ostrava
20. 2. 14.00 Jak pečovat o nemocného
v domácím prostředí - kurz pro veřejnost
]GUDYÈ
/,1.$ \'ň9õ5<
OSTRAVA
www: http://www.mnof.cz/linka_duvery
telefonická krizová pomoc
tel.: 596 618 908, mob.: 737 267 939
e-mail: linka.duvery@mnof.cz
t1PTLZUVKFNFBOPOZNOǔUFMFGPOJDLPV
LSJ[PWPVQPNPD
QTZDIPMPHJDLPVQPEQPSV
a psychosociální poradenství
t.PäOPTULPOUBLUVUBLÏFNBJMFN
nebo prostřednictvím chatu
t4MVäCBKFVSǏFOBÝJSPLÏEPTQǔMÏWFDzFKOPTUJ
nejen v Ostravě
tProvoz Linky důvěry Ostrava:
So, Ne a o všech svátcích
je provoz nepřetržitý
Po - Pá 12.00 v poledne - 06.00 ráno
následujícího dne
_______
KC ANABELL OSTRAVA
tel.: 602 236 457
www.anabell.cz, ostrava@anabell.cz
Pomoc a podpora lidem s poruchami příjmu
potravy
_______
&(17580 62&,/1¨&+
6/8Ŗ(% 2675$9$ o.p.s.
Jahnova 12, Ostrava-Mariánské Hory
Info: css@css-ostrava.cz; tel.: 599 455 121
www.css-ostrava.cz
Rodinná poradna:+BIOPWB
0.BS)PSZ
tel.: 599 455 120, 605 292 252
Domov pro matky s dětmi:
#VEFǏTLÈ
.PS0TUSBWB
UFM
Dům na půl cesty: Bozděchově 10,
.PS0TUSBWB
UFM
Azylový dům pro muže:
Palackého 61, O.-Přívoz, tel.: 599 455 161
]GUDYÈ
$50\'$ 636<
OSTRAVA
tAzylový dům pro ženy a matky s dětmi
Gen. Píky 25, O.-Fifejdy, tel.: 596 611 962
tAzylový dům pro muže:
6/PWâDIWÈMDPWFO
0.BS)PSZ
tel.: 596 620 650, 773 770 100
Denní centrum pro osoby bez přístřeší
Po - Pá 9.00 - 15.00, So 9.00 - 14.00
t̓Prevence„bezdomovectví“
Palackého 25, Ostrava 1, tel.: 596 133 417
tDomov pro seniory Ostrava
)PMWFLPWB
0,VOǏJǏLZ
UFM
tSbor a komunitní centrum O.-Poruba
..BKFSPWÏ
01PSVCB
tel.: 596 957 905
tKomunitní centrum Ostrava-Fifejdy
Generála Píky 25, O.-Fifejdy, tel.: 596 611 962
tKomunitní centrum Ostrava-Přívoz
Božkova 65, O.-Přívoz, tel.: 596 135 202
_______
%¨/¸ .58+ %(=3(ç¨
ul. 28. října 124, Ostrava (DK města Ostravy)
tel.: 597 489 204, 731 306 411
www.bkb.cz, bkb.ostrava@bkb.cz
Pomoc obětem trestné činnosti
Út - Pá 16.00 - 18.00
(Pá pouze pro objednané)
_______
,17(59(1ç1¨
&(17580
pro osoby ohrožené domácím násilím
ul. 28. října 124, Ostrava (DK města Ostravy)
tel.: 597 489 207, ic.ostrava@bkb.cz
www.domaci-nasili.cz
Po, St 8.00 - 16.00
Út, Čt 8.00 - 16.00, Pá 8.00 - 14.00
(pro objednané)
P/PE-005
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-02-2020/za sportem
)DFHERRN èDVRSLVX 3URJUDP _ =DMÈPDYÄ WLS\ _ $NWXDOLW\ _ 6RXWöŗH _ ZZZIDFHERRNFRP3URJUDP&=
15
ÚNOR
2020
WXULVWLND
.ç7 66. 9¨7.29,&(
Městský stadion
budova naproti restaurace, přízemí
1. a poslední Čt v měsíci 14.30 - 16.00
klubovna
https://sites.google.com/site/kctvitkovice
5. 2. Dolní Těšanovice, Horní Těšanovice,
Soběšovice Rozhledna, ČD Ostrava střed
8.56, Vratimov 9.06, 9 km
9. 2. Hostašovice, Mořkov po cyklo
ČD Ostrava-Svinov 8.25, Vítkovice 8.35 Sp.,
9 km
19. 2. Bělským lesem
MHD 7 a 2 Výškovice-smyčka v 9.00, 6 km
23. 2. Hnojník, Godula, Komorní Lhotka,
(Hnojník), ČD Ostrava střed 8.56,
Vratimov 9.06, 9 - 13 km
4. 3. Jistebník, Polanka, (Zábřeh Luna)
ČD Ostrava-Svinov 8.43, 7 - 11 km
_______
7-.ç7 2675$9$Ǖ
3258%$ spolek
tel.: 731 511 066, rud.kubi@seznam.cz
www.turista.ostrava3.cz
1. 2. Palkovice rest. U Kuchařů, Palkovické
Hůrky, rozhledna Panorama, Kubánkov,
Hukvaldy, 8.39 Hrabůvka Benzina, 15 km
4. 2. Kyjovice, Lázně Klimkovice, Poruba,
9.00 MHD Poruba Vřesinská, 12 km
8. 2. Pustá Polom, Výškovice, Slatina,
Bílovec, 8.43 Bus č. 674 stan. č. 12 Svinov
Mosty d.z., 15 km
11. 2. Hrabová Kostelík, Mitrovice,
Oprechtice, Krmelín, 8.50 Bus 39 Svinov
Mosty h.z., 11 km
15. 2. Běžky: Bílá běžecký okruh, 7.25 Bus
Poruba Alšovo nám., 15 km
15. 2. Suchdol nad Odrou, Studénka,
7.48 ČD Svinov, 16 km
18. 2. Háj ve Slezsku, Údolí Ohrozimy, Zátiší,
9.13 ČD Svinov, 15 km
22. 2. Úvalno, přes Polsko, Bliszcyce, Baraní
kopa, Krnov Cvilín, 6.45 ČD Svinov, 14 km
25. 2. Hulváky, Bedřiška, Svinov,
10.00 zastávka tramvaje O.-Hulváky,
10 km
29. 2. Pochod kolem řeky Opavy - 2. část:
Komárov, Koutské a Zábřežské louky,
Háj ve Slezsku, 8.42 ČD Svinov, 15 km
3. 3. Morávka střed, Kotař, Morávka střed,
8.25 ČD Svinov, 10 km
www.sareza.cz
Ruská 135/3077, Ostrava-Zábřeh
UFMtXXXBSFOBWJULPWJDFD[
OSTRAVAR ARÉNA, tel.: 596 707 112
utkání Tipsport hokejové extraligy
2. 2. 16.00 HC Vítkovice Ridera - Rytíři Kladno
14. 2. 17.30 HC Vítkovice Ridera - HC Dynamo
Pardubice
21. 2. 17.30 HC Vítkovice Ridera - HC Škoda
Plzeň
28. 2. 17.30 HC Vítkovice Ridera - BK Mladá
Boleslav
3. 3. 17.30 HC Vítkovice Ridera - HC Energie
Karlovy Vary
MĚSTSKÝ STADION: tel.: 595 701 020
utkání Fortuna ligy
22. 2. 15.00 FC Baník Ostrava - FC Jablonec
7. 3. FC Baník Ostrava - FK Mladá Boleslav
ATLETICKÁ HALA, tel: 596 707 162
5. 2. 16.45 Czech Indoor Gala Ostrava 2020
prestižní mezinárodní atletický mítink
XVII. ročník Ostravské laťky
22. 2. 13.00 a 23. 2. 11.00 Halové mistrovství
České republiky v atletice mužů a žen 2020
29. 2. 10.00 Judo Grand Prix Ostrava 2020
MULTIFUNKČNÍ HALA: tel.: 596 707 213
So a Ne 16.30 - 18.30 Veřejné bruslení
_______
63257291¨ $5(/ 3258%$
Skautská 11/6093, Ostrava-Poruba
tel.: 596 977 760
Kuželna: Po - Ne 12.00 - 22.00
Tenisové haly: Po - Pá 6.00 - 22.00
So - Ne 8.00 - 20.00
92\'1¨ $5(/ -,+
Svazácká 3160/1C, Ostrava-Zábřeh
tel.: 596 977 805
Sportoviště: Po - Ne 13.00 - 20.00
63257291¨ +$/$ 2675$9$Ǖ3Ĵ¨92=
Hrušovská 15/2953, Ostrava-Přívoz
tel.: 596 977 711
Velká i malá hala: Po - Ne 6.00 - 22.00
08/7,)81.ç1¨ $5(/
Čkalovova 20, O.-Poruba, tel.: 596 977 111
Veřejné bruslení dle rozpisu
_______
80 3$5.285 3$5.
Strojní 149/13, Ostrava-Kunčičky
tel.: 724 000 944, www.umparkourpark.cz
tJOEJWJEVÈMOÓUSÏOJOLZTUSFOÏSFN
tpravidelné kroužky pro všechny (od 6-ti let)
tQBSLPVSOJHIUT QDzFTQÈWBDÓBLDF
tXPSLTIPQZBFYIJCJDF
Otevřeno: Po - Pá 14.00 - 19.00
So - Ne 9.00 - 20.00
_______
/$1\'(. 3$5.
Pod Landekem 64, Ostrava-Petřkovice
tel.: 702 206 683, www.landekpark.cz
Víceúčelová hala - cvičení pro celé rodiny
ƎUZDzESÈIPWâCPXMJOHTEǔUTLPVESÈIPV
hokej
+& 57 725$; 3258%$
RT TORAX ARENA, www.hcporuba.cz
Čkalovova 20, O.-Poruba, tel.: 596 977 111
CHANCE LIGA 2019/2020
1. 2. 16.00 Poruba - Slavia Praha
17. 2. 17.30 Poruba - České Budějovice
19. 2. 17.30 Poruba - Přerov
2. 3. 17.30 Poruba - Vsetín
4. 3. 17.30 Poruba - Havířov
VWROQÈ WHQLV
7- 2675$9$
Varenská 40a, Mor. Ostrava
tel.: 596 634 261, www.tjostrava.cz
extraliga muži
7. 2. 17.00 TJ Ostrava KST - TTC Ostrava 2016
2 kurty SQUASH
2 kurty BADMINTON
4 stoly STOLNÍ TENIS
2x LEZECKÁ STĚNA
CVIČENÍ FITNESS
VENKOVNÍ AREÁL
FINSKÁ SAUNA
SOLNÁ JESKYNĚ
Charvátská 10, Ostrava-Výškovice
tel.: 596 744 454, mob.: 603 410 636
www.cdusport.cz
Možnost VYCHYTÁVKY, další sporty: mini
GMPSCBM
LPQBOÈ1PXFSHPBM
TCBENJOUPO
Možnost VYCHYTÁVKY, extrémně pružná
podlaha, strop 9,6 m, boční osvětlení.
Závodní stoly zn SPONETA 7-63.
Vnitřní LS vysoká 9,6 m, 6x TR. Venkovní
LS v provozu od 5/2020. Pro začátečníky
instruktáž k bezpečnosti ZDARMA.
Rozvrh cvičeníOBXXXDEVTQPSUD[
Venkovní areál v provozu od 5/2020.
Finská sauna pouze na rezervaci.
Kamenná sůl ze solných dolů, Wieliczka, PL.
tSF[FSWBDFUFMBPOMJOFt;7Å)0%/Ɠ/²
74561/²t41035#"3t563/"+&t
SPORTOVNÍ KROUŽKY PRO DĚTI
A MLÁDEŽ* +BSOÓQDzÓNǔTUTLâ
sportovní tábor CDU SPORT
Aktuální otevírací doba:
OBXXXDEVTQPSUD[
Klimatizovaná hala.
4UBǪTFGBOPVÝLFN$%6OB\'"$,6
florbal
ç33 $5¤1$ 2675$9$
Hladnovská 259/128, Ostrava-Muglinov
http://www.fbcostrava.cz
superliga mužů
8. 2. FBC Ostrava - Chodov
16. 2. FBC Ostrava - Otrokovice
1. 3. FBC Ostrava - Ml. Boleslav
extraliga žen
8. 2. FBC Ostrava - Střešovice
22. 2. FBC Ostrava - CrazyGirls LIB
MXGR
+$/$ -8\'2
Sportovní areál
Varenská 40a, Ostrava
tel.: 725 105 079,
777 250 714
FB TJ Judo Ostrava
http://www.tjjudoostrava.cz/
",$&v#VǒKBL-VLÈÝ,SQÈMFLi
Celoroční nábor členů denně od 16.00 - 17.45
Přijímáme děti již od 5 let.
Také přijímáme i starší věkové kategorie
JROI
*2/) &/8%
2675$9$
tel.: 777 799 333
e-mail: gcova@gcova.cz
www.gcova.cz
,-6#$0.«7À&$)(10)30."%Ɠ
Klub je členem České golfové federace.
",$&)3"+(0-\'[B
na SM jen u nás.
10 lekcí (3 zdarma vč. neomezeně míčů).
(0-\'07«À,0-" - individuální přístup,
nejmodernější a nejrychlejší výuka golfu.
Chcete si začít s golfem? Začněte si s námi!
8]¼YöUND 7. 2. 2020
volejbal
9. 2675$9$
Hala Sareza, Hrušovská 15, vkostrava.eu
extraliga muži
2. 2. 17.00 VK Ostrava - Lvi Praha
17. 2. 17.00 VK Ostrava - Kladno volejbal cz
22. 2. 17.00 VK Ostrava - Volejbal Brno
pohár CEV
12. 2. 18.00 VK Ostrava - Leo Shoes Modena
_______
7- 2675$9$
Varenská 40a, Mor. Ostrava, tel.: 596 634 261
www.tjostrava.cz, e-mail: sport@tjostrava.cz
extraliga ženy
1. 2. 17.00 Ostrava - VK Brno
20. 2. 18.00 Ostrava - Olymp
22. 2. 17.00 Ostrava - Prostějov
5. 3. 18.00 Ostrava - Přerov
VTXDVK
6%$ 648$6+
&(17580
HAVRÁNEK
Horymírova 5, O.-Zábřeh
596 720 696, 721 663 883
www.sbasquash.cz
e-mail: sbaostrava@volny.cz
Otevřeno: Po - Pá 7.30 - 21.00
So 8.00 - 20.00, Ne 8.00 - 21.00
tSQUASH - 3 PROFIKURTY
t#"%.*/50/07²,635:Y
t41*//*/(07«,0-"41*/&3130Y
t104*-07/"\'*5/&44
t.0Ç/045;".Ɠ45/"/&$,Å$)#&/&\'*5ƾ
0OMJOFSF[FSWBDFXXXTCBTRVBTID[
_______
28. října 150, Ostrava-Mar. Hory
tel.: 597 577 777, 724 072 000
www.squashsport.cz
Otevřeno:
Otevírací dobaWJ[OBÝFXXXTUSÈOLZ
$.&( Ǖ +2\',1$ =$ Ǖ .è
tSQUASH - 3 oficiální plně klimatizované kurty
P/PA-023
AP NÁBYTEK PRO ZDRAVÍ, Stodolní 29, Ostrava 1, tel: 602 322 406
apnabytek@gmail.com NA STODOLNÍ JIŽ OD ROKU 1997!
léčivá matrace MAGNISTRETCH
t Matrace SÁRA, ZORA,
SPIRIT - SLEVA 10 %
t Postel DITA 180 x 200
z buku - SLEVA 33 %
t Vybrané ložnice
+&-¶/&, - SLEVA 10 %
t Postele, matrace,
rošty z expozice
SLEVA AŽ 50 %
AP NÁBYTEK PRO ZDRAVÍ
a spousta dalších akcí - více na www.ap-nabytek.cz
15 % SLEVA 26. – 29. 2. 2020
pro italské super MATRACE a polštáře MAGNIFLEX
Dejte nám na facebooku
a soutěžte s námi o vstupenky na kulturní akce
XXXGBDFCPPLDPN1SPHSBN$;
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-02-2020/www.ElektrokolaOstrava.cz
ǖ 9¨7.29,&(
6./$\'(0 02\'(/<
=58.$ 352\'/28Ŗ(1$ 2 0õ6¨&(
VSHFLDOLVWD QD PöVWVNRX D FHVWRYQÈ HOHNWURPRELOLWX
9ØSURGHM PRGHOʼn Ǖ 6/(9< $Ŗ
Slevy platí do vyprodání zásob.
Elektrické .2/2%õŖ.<
Elektrická .2/$ Elektrické +$5/(<( Elektrické 02725.<
352.23$ 9(/,.¤+2
TESTOVACÍ
JÍZDY
KAMENNÁ
PRODEJNA
DOPRAVA
ZDARMA
ODBORNÝ
SERVIS
skodaplus.cz
ŠKODA
PLUS
BC/B B-Cg[y
I8bz* rI~p
C T
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-02-2020/