Program OV 03-2020
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-03-2020/6RXWöŗH R YVWXSHQN\
facebook.com/ProgramCZ
%Ĵ(=(1 2020
GLYDGOD NLQD ]¼EDYD NOXE\ YØVWDY\ VSRUW Y]GöO¼Y¼QÈ
26. ročník
1RYÄ LQWHUQHWRYÄ VWU¼QN\
ZZZHSURJUDPF]
!
Plánujete nové bydlení?
www.bystrongroup.cz
Po Rezidenci Františkov, nejoceňovanější stavbě nového rezidenčního bydlení, která získala
titul Stavba Moravskoslezského kraje a zlatou medaili Czech Real Estate Award, pro vás stavíme
na Janáčkově ulici v Ostravě další moderní bydlení. Investorem je tentokrát město Ostrava.
P/PE-006
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-03-2020/NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY _ .DOHQG¼ĵ DNFÈ _ 0DJD]ÈQ _ =DMÈPDY¼ PÈVWD _ www.eprogram.cz
2
:ËëÄËôÄ ÝÖËäÛ Ã«Ý I
2
vozu
]:I [ < ȭ ǟȮǜɇǠȮǛ ½ȹǜǛǛ ºÃȮ ǜǛǣɇǜǜǠ £ȹºÃ
[< rb [ C B- ryg-8b
:C/ ~rz*ICC/
rûÙä Ý« Ã˽ ŠKODA SCALA 125 let. « ǜǝǠ ½ä ÖÛ«ô
ǜǡɑ ºË½ Ā ½¨º ݽ«ä«ÄûȮ ôû¨ÛôÄ ÖÛĨ ݽȮ Ý«£Ä½«Ā«
ôĀ½ÄËÝä« ÖÛ« ÖÙºËôÄ ôĀéȮ [éÄÝä ɇ ĀäÃôÄ ĀÄ ËºÄȮ
ĀÄ äËÖ < Ýôä½ ÝɕÄ«ÃËôÄüà éºĀä½Ã ÝÃÙé ·Āû ÄË
½ºäÙ«º Ëô½Ä 輀 ÖÙË ÖÝĂÙû Ä ĀĨ ݽ¨ȳ
~Ýäôä Ý ôɕÄßà éäËÙ«ĀËôÄà ½ÙÝäô ŠKODA.
-½½éÝäÙä«ôÄ ¢ËäË£Ùē
56 000 :
Ý Āôü¨ËÄÄà Ă
]:I
SCALA
·«Ă Ā ǞǢǢ ǤǛǛ :
rß éäËÙ«ĀËôÄü ÖÙË· ôËĀò ]:I ȭ
AUTOCENTRÁLA s.r.o.
BÙºôÙäËô«º ǜǤǛǡȹǢȮ *½éÄȮ ä½ȳȭ ǠǤǠ Ǜǟǝ ǢǣǠ
bÛËô«º ǠǠǞǟȮ IÝäÙôȮ ä½ȳȭ ǠǤǡ Ǥǡǡ ǞǞǞ
IÝäÙôݺ ǜǤǟǡȹǜǝȮ :Ùô«ÄȮ ä½ȳȭ ǠǤǠ ǞǤǛ Ǥǜǜ
www.autocentrala.cz
P/PA-030 P/PA-026
-$51Ì =%2åÌ
3. 3. - 5. 3. 2020
WWW.MARWIL.CZ
3ġÌã7Ì 352\'(-1Ì $.&( 7. - 9. 4. 2020
Ó7(5ê QRYp ]ERæt
67ġ(\'$ GRSOĜRYiQt ]ERæt
ÿ7957(. VOHYD QD YäH
VL 9iV GRYROXMH SR]YDW QD
9(/.ê 9ê352\'(-
9ê%đ529e+2 6(&21\' +$1\'8
2675$9$
9ôVWDYLäWĒ ÿ(51É /28.$
1$%Ì=Ì0( 9ê%đ5 = 1đ.2/,.$ 7,6Ì& .86ĩ
9 1(2%9<./ê&+ &(1É&+ $ 35927ġÌ\'1Ì
.9$/,7đ
PAVILON A1
P/PA-025
1¿EĆHæË 63% 2VWUDYD3RUXED
WHO , ZZZNVSDUNHWF]
GĆHYR OLQROHXP ODPLQ¿W 39&
YLQ\O SDUNHW\ SDOXEN\
UHQRYDFH SRGODK GYHĆH
PODLAHY &8\'Ą\' # <47$0ö
P/PA-027
➠ RODINNÉ DOMY výstavba na klíč, rekonstrukce, zateplení, střecha
➠ BYTOVÉ DOMY revitalizace, zateplení fasády, okna, střecha, balkony
➠ 91,7ġ1Ì Ô35$9< sádrokartonyvčetněprotipožárních,
bytová jádra, koupelny
➠ 267$71Ì 2%-(.7<
výstavba, rekonstrukce
R
RODIN É
É
NÉ
ODINNÉ
É
É
É
É DO
DOMY
MY
6 7$9 % <
DOBRÉ STAVBY, s.r.o.
Sídlo: Serafínova 396/9, Ostrava-Kunčice
tel.: 596 965 179, mobil: 777 252 882
e-mail: info@dobrestavby.cz, www.dobrestavby.cz
=(\'1Ì. – vyučen v oboru nebo 3 roky praxe
./(03Ìġ 32.5ë9$ÿ – vyučen v oboru nebo 3 roky praxe
NABÍZÍME ZÁZEMÍ STABILNÍ FIRMY 20 LET NA TRHU
DOBRÉ PRACOVNÍ PODMÍNKY + RŮZNÉ BENEFITY
Ì
Ì
3ġ,-0(0( =$0Ď671$1&(
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-03-2020/do kina %Ĵ(=(1
2020
.,12 $57
DK města Ostravy
28. října 124, Moravská Ostrava
tel.: 597 489 111 spojovatelka
www.dkmoas.cz
UMĚNÍ NA PLÁTNĚ
2. 3. 16.30 Degas: Vášeň pro dokonalost
9. 3. 16.30 Velikonoce v umění
16. 3. 16.30 11 barev ptáčete
23. 3. 16.30 Leonardo: Nejslavnější díla
FILMOVÝ KLUB
6. 3. 18.15 Trilogie: Morava, krásná zem
11. 3. 19.00 V sítí - projekce s hosty
DOKU STŘEDA
4. 3. 17.00 V síti: Za školou
11. 3. 16.30 V Mosulu
18. 3. 16.30 Pro Samu
25. 3. 16.30 Human Flow
SENIOR ART
3. 3. 14.00 Šťastný nový rok
5. 3. 14.00 Portrét dívky v plamenech
10. 3. 14.00 Na nože
12. 3. 14.00 Tenkrát podruhé
17. 3. 14.00 Karel Svoboda: Šťastná léta
19. 3. 14.00 Daleko od Reykjavíku
PŘENOSY DO KIN
16. 3. 19.00 NT Live: Potvora
Kompletní program na www.dkmoas.cz
_______
0,1,.,12
Kostelní 3, Ostrava, tel.: 599 527 851
www.minikino.cz, www.ckv-ostrava.cz
Pokl. 45 min. před začátkem,
rezervace on-line
1. 3. 15.00 Ježek Sonic
17.00 V síti, 19.30 1917
2. 3. 17.00 Modelář
19.30 Daleko od Reykjavíku
3. 3. 17.00 Kálačakra: Probuzení
19.30 Dalajlama: Síla pravdy
4. 3. 14.30 Richard Jewell
17.00 Králíček Jojo, 19.30 Malé ženy
5. 3. 17.00 V síti, 19.30 Srdcová královna
6. 3. 17.00 Staříci, 19.30 Amnestie
7. 3. 15.00 Super mazlíčci
17.00 Vlastníci, 19.30 Nabarvené ptáče
8. 3. 15.00 Volání divočiny, 17.00 Modelář
19.30 Podivuhodná proměna Harley Quinn
9. 3. 17.00 V síti, 19.30 Výjimeční
10. 3. 17.00 Modelář, 19.30 Král Petr I.
11. 3. 15.00 Judy
17.00 Gentlemani, 19.30 V síti
12. 3. 17.00 Vlastníci
19.30 Daleko od Reykjavíku
13. 3. 17.00 Králíček Jojo, 19.30 Modelář
14. 3. 15.00 Velké přání
17.00 1917, 19.30 Malé ženy
15. 3. 15.00 Frčíme
17.00 Vidíš měsíc, Danieli
19.30 Dokonalý pacient
16. 3. 17.00 V síti
19.30 Srdcová královna
17. 3. 17.00 Vlastníci, 19.30 Maják
18. 3. 10.00 Příliš osobní známost
15.00 Daleko od Reykjavíku
17.00 Volání divočiny, 19.30 1917
19. 3. 17.00 Dokonalý pacient
19.30 Píseň jmen
20. 3. 17.00 V síti, 19.30 Foxtrot
21. 3. 15.00 Ježek Sonic
17.00 Tiché místo: Část II, 19.30 Výjimeční
22. 3. 15.00 Princezna zakletá v čase
17.00 Výjimeční, 19.30 Vlastníci
23. 3. 17.00 Králíček Jojo
19.30 Tiché místo: Část II
24. 3. 17.00 Vidíš měsíc, Danieli
19.30 Proxima
25. 3. 15.00 Malé ženy
17.00 Výjimeční, 19.30 Maják
26. 3. 19.30 Králíček Jojo
27. 3. 17.00 Půlnoční rodina
19.30 Loď Sea-Watch3
28. 3. 15.00 Cesta za živou vodou
17.00 Autoportrét
19.30 Zbytkové ženy
29. 3. 15.00 Mulan
17.00 Mám to v krvi, 19.30 Tunel
30. 3. 17.00 Machini & Měděné hory
19.30 Zazpívej mi
31. 3. 17.00 Postiženi muzikou
19.30 Ztracený domov
.,12 /81$ 2675$9$
ul. Výškovická 113, Ostrava-Výškovice
tel.: 596 751 712, www.kulturajih.cz
kino.luna@kulturajih.cz
Pokladna otevřena denně od 14.00 - 20.00
Info o programu a on-line rezervace na www
1. 3. 10.00 Věneček pohádek, 15.00 Ježek Sonic
17.30 1917, 20.00 Fantasy Island
2. 3. 17.00 Šťastný nový rok
2. - 4. 3. 19.30 V síti t 3. 3. 16.30 Malé ženy
4. 3. 17.00 Modelář
5. - 7. 3. 15.30 Tlapková patrola: Vždy ve střehu
17.45 Příliš osobní známost, 20.00 Neviditelný
8. 3. 10.00 Pohádková škola
16.00 Metropolitní opera New York: Agrippina
9. 3. 17.00 Karel Svoboda: Šťastná léta
19.30 1917
10. 3. 15.30 Dolittle
17.45 Světové malířství: Velikonoce v umění
10. - 11. 3. 20.00 Neviditelný
11. 3. 17.00 Poslední aristokratka
12. - 15. 3. (mimo 14. 3.) 15.30
Ledové království II, 17.45 3Bobule
12. - 13. 3. 20.00 Podivuhodná proměna
Harley Quinn
14. 3. 17.00 Princezna zakletá v čase
předpremiéra za účasti tvůrčí delegace
14. - 17. 3. 20.00 3Bobule
16. 3. 17.00 Vlastníci
17. - 18. 3. 15.30 Super mazlíčci
17. 3. 17.45 Cinema italiano:
Ermitáž - síla umění
18. 3. 17.45 3Bobule
20.00 Odložený případ Hammarskjold
19. - 21. 3. 15.30 Princezna zakletá v čase
17.45 Vlastníci
19. - 25. 3. (mimo 22. 3.) 20.00
Tiché místo: Část II.
22. 3. 10.00 Nácíček nakupuje
16.00 Metropolitní opera New York:
Bludný Holanďan
23. 3. 17.00 Chlap na střídačku
24. - 26. 3. 15.30 Frčíme
24. 3. 17.45 Poslední aristokratka
25. 3. 17.00 Proxima
26. 3. 17.30 Emma, 20.00 Šarlatán
27. - 31. 3. (mimo 30. 3.) 15.30 Ledová
sezóna: Ztracený poklad, 17.45 Šarlatán
27. - 31. 3. 20.00 Bloodshot
30. 3. 17.00 Příliš osobní známost
_______
.,12 3/$72
Janáčkova 22 (bývalý Bauhaus)
Moravská Ostrava, www.plato-ostrava.cz
tel.: 702 206 099
4. 3. 19.00 Antologie města duchů
6. 3. 19.00 Až budu velká, chci být naživu
& Za uhelnou oponou - kino s diskuzí
13. 3. 19.00 Fitzcarraldo
20. 3. 19.00 Vražda Ing. Čerta
27. - 28. 3. Jeden svět 2020 v PLATO
filmový festival
_______
.,12 +9õ=\'$
Frýdecká 1000/48, Vratimov
tel.: 595 700 759, www.ksvratimov.cz
4. 3. 19.00 Špindl 2
11. 3. 19.00 Poslední aristokratka
14. 3. 10.00 Krtkova dobrodružství
18. 3. 17.00 Sněžný kluk
25. 3. 17.00 Ovečka Shaun ve filmu:
Farmageddon
_______
.,12 3$125$0$
Palackého 362, Klimkovice
tel.: 556 420 036, kis.mesto-klimkovice.cz
1. 3. 17.00 Judy t 8. 3. 15.00 Frčíme
17.30 Chlap na střídačku
15. 3. 17.00 3Bobule
22. 3. 15.00 Ledová sezóna: Ztracený poklad
29. 3. 15.00 Princezna zakletá v čase
_______
5(75267$5
Janovská 333, Polanka, retrostar@email.cz
tel.: 603 981 429, www.retro-star.cz
3. 3. 17.00 pro seniory: Poslední aristokratka
19.00 Poslední aristokratka
10. 3. 18.00 Ovečka Shaun ve filmu:
Farmageddon
17. 3. 19.00 Národní třída
24. 3. 18.00 Le Mans ´66 t 31. 3. 19.00 Špindl 2
)DFHERRN èDVRSLVX 3URJUDP _ =DMÈPDYÄ WLS\ _ $NWXDOLW\ _ 6RXWöŗH _ ZZZIDFHERRNFRP3URJUDP&=
3
Festival 2020
ProTibet
VSÜR¸O
www.protibet.cz
biskupka Jana Šilerová
horolezec Libor Uher
ŸĜĹŅĬŅdžĩ± 0EXIĬMRE 5VSGL«^OSZ«
kameraman :MPMEQ 5SPXMOSZMÜ
ŞŵåĩĬ±Ú±ƋåĬ Alexandr Neumann
ĹŅƴĜĹ´ŵ 1YO«Ĵ :EP«ĴIO
XMFIXWO³ ǻPQ]
ZÈWXEZE RE 4WXVEZWO³ YRMZIV^MXë
P/HA-016 P/PA-036
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-03-2020/NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY _ .DOHQG¼ĵ DNFÈ _ 0DJD]ÈQ _ =DMÈPDY¼ PÈVWD _ www.eprogram.cz
do divadla a na koncerty
4
%Ĵ(=(1
2020
\',9$\'/2 $ \'92Ĵ.$
Smetanovo nám. 1, Mor. Ostrava
tel.: 596 276 411, www.ndm.cz
večerní pokladna: 596 276 420 1 hod.
před představením
4. 3. 18.30 (F) Maškarní ples
5. 3. 18.30 (C) Škola žárlivých
6. 3. 18.30 (D) Maškarní ples
7. 3. 18.30 (X.) Rusalka
10. 3. 18.30 (VOP) Škola žárlivých
12. 3. 18.30 (PP) Revizor - premiéra
14. 3. 18.30 (MP) Revizor - první repríza
16. 3. 18.30 (ČP) Odcházení
17. 3. 18.30 (E) Revizor
18. 3. 18.30 (F) Výnosné místo
19. 3. 18.30 (C) Osm žen
20. 3. 18.30 (D) Revizor
22. 3. 15.00 (N) Odcházení
24. 3. 18.30 Lazebník sevillský!!!
26. 3. 18.30 (VII.) Škola žárlivých
27. 3. 18.30 (IV.) Osm žen
28. 3. 18.30 (X.) Revizor
30. 3. 18.30 (ČP) Osm žen
31. 3. 18.30 (V.) Odcházení
_______
DIVADLO J. MYRONA
Čs. legií 14, Mor. Ostrava, www.ndm.cz
tel.: 596 276 203, 596 276 242
1. 3. 16.00 Kočky
3. 3. 18.30 (E) West Side Story
4. 3. 18.30 Donaha! (Hole dupy)
5. 3. 18.30 Dokonalá svatba
6. 3. 18.30 Rebecca
7. 3. 18.30 (PS2) West Side Story
8. 3. 15.00 (N) West Side Story
10. 3. 18.30 Děj se co děj
11. 3. 18.30 Edith a Marlene
14. 3. 18.30 (PS) West Side Story
19. 3. 18.30 (PP) Coppélia - premiéra
20. 3. 18.30 West Side Story
21. 3. 18.30 (MP) Coppélia
22. 3. 16.00 Děj se co děj
24. 3. 18.30 Rebecca
25. 3. 18.30 (II.) Coppélia
26. 3. 18.30 Kočky
27. 3. 18.30 (P) Coppélia
28. 3. 18.30 Kočky
29. 3. 16.00 Kočky
31. 3. 18.30 Děj se co děj
_______
DIVADLO 12
Čs. legií 12, Mor. Ostrava, www.ndm.cz
1. 3. 19.00 Opilí
3. 3. 19.00 Teror
4. 3. 19.00 Thrill me (Vzruš mě!)
5. 3. 19.00 Pět let zpět
7. 3. 19.00 Sex, drogy a hafo prachů
8. 3. 17.00 Pohádka o bídném havíři
12. 3. 19.00 Bez taktovky
účinkuje J. Žídek a hosté
13. 3. 19.00 Pět let zpět
14. 3. 17.00 Pohádka o bídném havíři
18. 3. 19.00 Hodný pan doktor
26. 3. 19.00 Laterna - premiéra
27. 3. 19.00 Kafrárna
talkshow Petra Kubaly
28. 3. 19.00 Laterna - první repríza
31. 3. 19.00 Hodný pan doktor
\',9$\'/2 3 %(=58ç(
28. října 120, Moravská Ostrava
UFMtXXXCF[SVDJD[
2. 3. 18.30 (mimo) Škola základ života
3. 3. 18.30 (G) Frankenstein
4. 3. 18.30 (mimo) Spalovač mrtvol
5. 3. 18.30 (mimo) Mistr a Markétka
6. 3. 18.30 (mimo) Zapomenuté světlo
10. 3. 18.30 (abend) Transky, body, vteřiny
11. 3. 18.30 (K) Dvorní šašci
12. 3. 18.30 (mimo) Maryša
13. 3. 18.30 (S) Dvorní šašci
20. 3. 18.30 (PK) Mechanický pomeranč
premiéra
21. 3. 18.30 (X) Mechanický pomeranč
30. 3. 18.30 (D) Mechanický pomeranč
31. 3. 18.30 (mimo) Maryša
Kašparův ostravský týden
23. a 24. 3. 18.30 Klec
25. a 26. 3. 18.30 Macbeth
26. a 27. 3. 20.45 Sirotci
27. a 28. 3. 18.30 Slovácko sa nesúdí
28. 3. 20.45 a 29. 3. 16.00 Kytice
_______
28. října 124, Mor. Ostrava, tel.: 597 489 111
předpr.: pokl. 597 489 259, OIS 596 123 913
XXXELNPBTD[tJOGP!ELWD[
2. 3. 20.00 Ferenc na tahu - stand-up
4. 3. 19.00 Freddie - concert show
Divadlo Radka Brzobohatého, Praha
8. 3. 19.00 8GB tvrdýho porna
Divadlo letí, Praha
17. 3. 19.00 Jak zabít komika
Divadlo Ungelt, Praha
21. 3. 19.00 Sláva strojů a měst
Divadlo Na Jezerce, Praha
27. 3. 19.00 Společenstvo vlastníků
Divadlo Vosto5, Praha
30. 3. 19.00 Pension pro svobodné pány
Divadlo Palace, Praha
Připravujeme:
1. 4. 19.00 Zamilovaný sukničkář
2. 4. 19.00 Lady Oskar
10. 4. 19.00 Kdes to byl(a) v noci?
11. 4. 18.45 Tosca - MET New York
19. 4. 16.45 Drahokamy - Bolšoj balet
22. 4. 19.00 Čo sa sníva trpaslíkom
29. 4. 19.00 Na Zlatém jezeře
3. 5. 19.00 Hrdý Budžes
_______
DIVADLO MÍR
Halasova 19
Ostrava-Vítkovice
www.divadlomir.cz
7. 3. 19.00 Trochu hodně
mimo - premiéra
9. a 10. 3. 19.00 Trochu hodně mimo
11. 3. 16.00 a 19.00 Sexem ke štěstí - host
13. 3. 19.00 Už ani den!
15. 3. 19.00 Lakomec
18. a 19. 3. 19.00 Dva úplně nazí muži
21. a 23. 3. 19.00 Kdo je pan Schmitt?
25. - 27. 3. 19.00 Už ani den!
29. 3. 19.00 Tři Tygři: V trysku staletí
KOMORNÍ SCÉNA ARÉNA
VMDzÓKOB
V4âLPSPWBNPTUV
Mor. Ostrava
tel.: 602 702 120
XXXEJWBEMPBSFOBD[tJOGP!EJWBEMPBSFOBD[
2. 3. 10.00 (D1) Chacharije
3. 3. 18.30 (mimo) Komiks
4. 3. 18.30 (BSt) Zimní slunovrat
5. 3. 18.30 (mimo) Kočka v oreganu
6. 3. 18.30 (mimo) Mandragora
10. 3. 11.00 (D1) Vyrozumění
11. 3. 18.30 (abend) Mandragora
12. 3. 10.00 (D2) Tři sestry
13. 3. 18.30 Vyrozumění - derniéra
21. 3. 18.30 Zločin a trest - premiéra
23. 3. 18.30 (BPo) Zločin a trest
24. 3. 18.30 (mimo) Kočka v oreganu
26. 3. 17.00 Ivan Pinkava, Robert V. Novák:
Divadelní plakáty - vernisáž výstavy
26. 3. 18.30 (BČt2) Zločin a trest
27. 3. 8.00 Čtvrtlístek 2020 - soutěžní
přehlídka mladých recitátorů
29. 3. 18.30 (NNe) Divadelník
31. 3. 18.30 (AÚt) Zabiják Joe
_______
ƎFSOÈMPVLB
Pivovarská 15
Mor. Ostrava
tel.: 596 100 501
XXXEMPPTUSBWBD[tJOGP!EMPPTUSBWBD[
1. 3. 10.00 a 15.00 Ronja, dcera loupežníka
10.30 a 15.30 Fuj je to!
8. 3.„Loutky k sežrání“
9.00 Balíček dílna + Malá Mína zmlsaná
10.30 Balíček Malá Mína zmlsaná + dílna
10.30 Malá Mína zmlsaná
15. 3. 10.00 a 15.00 Dlouhý, Široký
a Bystrozraký
10.30 a 15.30 Hrnečku, vař! aneb
Dvě pohádky o hrnečku
19. 3. 10.00 a 15.00 Bato a Lato
20. 3. 10.00 a 15.00 Bato a Lato
22. 3. 10.00 a 15.00 Pohádky o mašinkách
29. 3. 10.00 a 15.00 Ronja, dcera loupežníka
10.00 Dílny pro veřejnost
_______
OSTRAVSKÉ
%8&+$5<
XXXCVDIBSZD[
,%0.JDIÈMLPWJDF
ƎFTLPTMPWFOTLÏBSNÈEZ
18. - 22. 3. Krajská postupová přehlídka
amatérských divadelních souborů
18. 3. 18.00 Slavnostní zahájení primátorem
města Ostravy Ing. Tomášem Macurou, MBA
18.15 Proskovické divadlo Nad Struhou:
1+1=3 (Jeden a jedna jsou tři)
19. 3. 18.00 Boban Bohumín:
Válka vypukne po přestávce
20. 3. 17.30 DIOS Propadlo Václavovice:
Člověka nepochopíš
21.00 1. Jarkovská DS Proskovice:
Ideální muž
21. 3. 10.00 Prozatím Frýdek-Místek:
Když se zhasne
14.00 Miniscéna Bez pódia Bobrovníky:
Na návštěvě u pana Greena
17.30 DS„Pod zámkem“ Kyjovice:
Kočka v oreganu
22. 3. 10.00 Divadlo bez portfeje Nový Jičín:
Klid a prachy
14.00 Skřítek Havířov: Straka v říši entropie
16.30 Vyhlášení výsledků a vítěze přehlídky
_______
0õ\'. .$59,1
5Dz0TWPCP[FOÓ
,BSWJOÈ/PWÏ.ǔTUP
tel.: 596 309 000, www.medk.cz
10. 3. 19.00 Agentura Fanny: Sexem ke štěstí
23. 3. 19.00 Divadelní spol. Háta:
Klíče na neděli
/ÈN4/1
0TUSBWB;ÈCDzFI
UFM͇͇
JOGP!ELBLPSED[
XXXELBLPSED[
10. 3. 10.00 Divadlo Různých Jmen:
Bílá nemoc
11. 3. 19.00 Studio DVA divadlo:
Poprask na laguně
16. 3. 19.00 Spolek Kašpar: Cyrano
26. 3. 19.00 Recitál Zdeňka Kačora:
Inventura mysli
28. 3. 19.30 Kabaret Hrdobci
_______
-$1ç.29$
),/+$5021,(
%,NǔTUB0TUSBWZ
DzÓKOB
.PS07
UFM QDzFEQM+\'0
QPLM
XXXKGPD[tFNBJMPGGJDF!KGPD[
5. 3. 19.00 Severské mýty a příroda v hudbě
Skladby J. Sibelia, E. H. Griega, B. Smetany,
R. Wagnera, A. Pärta a dalších, inspirované
mytologií a přírodou severní Evropy
účinkují: Vladimír Polák - moderátor
JFO, Risto Joost - dirigent
10. 3. 19.00 Multifunkční aula Gong:
Ondřej G. Brzobohatý s JFO
19. 3. 19.00 Hudba Severu
E. H. Grieg, E. Elgar, K. Saariaho
účinkují: Johannes Moser - violoncello
JFO, Gabriel Bebeselea - dirigent
26. 3. 18.00 Mozartův večer
účinkují: Robin Červinek - baryton
Vojtěch Trubač - klavír
Jan Nepodal - marimba
Robert Kružík - dirigent
29. 3. 16.00 Jak to bylo, když jsme byli
umělecky rozmarní
Hudebně dramatické představení
pro rodiče s dětmi
účinkují: Pavla Gajdošíková a Michal Sedláček
30. 3. 19.00 Osudoví skladatelé Paula Lewise
F. Schubert, L. van Beethoven
účinkuje: Paul Lewis - klavír
_______
-$1ç.29$
.21=(59$72Ĵ
9 2675$9õ
ƎFTLPCSBUSTLÈ
.PS0TUSBWB
tel.: 596 112 007, www.jko.cz
3. 3. 18.30 Absolventský koncert
housle, kytara
5. 3. 18.30 Koncert vítězů pěvecké soutěže
12. 3. 18.30 Contemporary dance
současný tanec
19. 3. 18.30 Absolventský koncert - kytara
24. 3. 18.30 Absolventský koncert
klavír, flétna, trombon
31. 3. 18.30 Absolvent. koncert - zpěv, flétna
_______
$*(1785$ 35(672
XXXBHFOUVSBQSFTUPD[
4MBWOPTUOÓTÈMEJWBEMB+JDzÓIP.ZSPOB
18. 3. 19.00 Mateusz Doniec - viola
a Piotr Kopczyński - klavír (Polsko)
Program: Bach, Brahms, Clarke
_______
$/71 7Ĵ(%29,&(
5DzFCPWJDLâQBSLW05DzFCPWJDÓDI
22. 3. 17.00 Romance, tance, elegance…
koncert komorního ansámblu Ad libitum
Roman Herodes - housle, Alena Herodesová
- viola, Lukáš Michel - klavír,
Kateřina Michlová - průvodní slovo
V programu zazní skladby A. Corelliho,
H. Purcella, L. van Beethovena, A. Dvořáka aj.
P/PA-031
Cestovní agentura E. Retková - EXOTOUR
v kanceláři ALB, ul. 28. října 150, budova OSTRAVIA (vedle Domu energ. - směr centrum) tel.: 603 454 186
e-mail: retkova@exotour.cz, www.exotour.cz (prodej zahájen od 3. 3. 2020 každé úterý 13.00 - 16.00 hod.)
➚ 9. 5. 2020 Rejvíz, lázně Jeseník, Glucholazy 400,- Kč
➚ 16. 5. 2020 Sulovské skály, Bytča 390,- Kč
➚ 16. 5. 2020 Oravská Lesná - vláček, Orava - pltě, hrad 460,- Kč
➚ 31. 5. 2020 Pščina, Kapias, Gočálkovice 340,- Kč
➚ 6. 6. 2020 Wroclaw 650,- Kč, 600,- Kč důch., děti
➚ 13. 6. 2020 Wisla, Čantorie 340,- Kč
➚ 20. 6. 2020 Jánošíkovy diery v Malé Fatře 340,- Kč
➚ 18. 7. 2020 Čenstochova, Katovice, Nikišovec 420,- Kč
Od 12. března 2020 v Divadle Antonína Dvořáka
www.ndm.cz
Nikolaj Vasiljevič Gogol
REVIZOR
A co by kontrola odhalila u vás…?
Režie Vojtěch Štěpánek
© David Turecký
ČI N OH RA
P/HA-015
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-03-2020/NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY _ .DOHQG¼ĵ DNFÈ _ 0DJD]ÈQ _ =DMÈPDY¼ PÈVWD _ www.eprogram.cz
za kulturou
10
%Ĵ(=(1
2020
Kulturní zařízení Ostrava-Jih, p.o.
.8/7851¨ \'ň0 .Ǖ75,2
Dr. Martínka 1439/4, Ostrava-Hrabůvka
tel.: 596 739 107, www.kulturajih.cz
info@kulturajih.cz
1., 8., 15., 22., 29. 3. 17.30 Taneční večery
pro příznivce společ. tance se sk. Domino
7. 3. 19.00 Ples hitů
15. 3. 10.00 Karneval s Hopsalínem
21. 3. 9.00 Shamballa 1024 I. a II. stupeň
seminář vede Zuzana Světlana Galuszková
22. 3. 10.00 Hurá, jaro je tady!
zábavný pořad pro děti
28. 3. 9.00 Systém celistvého uzdravujícího
cvičení - kurz s Mgr. Zuzanou Kaiser
Připravujeme:
17. 4. 19.00 Divoké kočky - travesti show
*$/(5,( .Ǖ75,2
Krása ve všem - obrazy Romany Večeřové
Letem světem - výstava lektorek ateliéru
Hamaka
.20251¨ ./8%
Velflíkova 8, Ostrava-Hrabůvka
tel.: 596 739 107, www.kulturajih.cz
info@kulturajih.cz
Po, Út a Čt 8.00 - 14.00 Senior Point O.-Jih
kontaktní místo pro seniory ve věků 55+
2., 16. a 30. 3. 9.30 - 11.30 Kávičkování
10., 12., 17., 19., 24. a 26. 3. 10.00
Počítačový kurz pro seniory
5. 3. 19.00 Roman Dragoun - koncert
14. 3. 17.00 Filmové a muzikálové melodie
27. 3. 19.00 Kryloviny - koncert Jiřího„Berry“
Beránka u příležitosti výročí Karla Kryla
1. 4. 19.00 Elisha Blue Band (USA/UK)
______
0õ\'. .$59,1
Tř. Osvobození 1639, Karviná-Nové Město
tel.: 596 309 000, www.medk.cz
3. 3. 18.00 Tomík na kole do Gruzie a zpět
8. 3. 19.00 Kafe u Osmanyho - talkshow
módního návrháře Osmanyho Laffity
moderuje: Eva Decastelo
9. 3. 17.00 Karel Gott Revival Morava
koncert u příležitosti oslav MDŽ
14. - 15. 3. 10.00 Cesta k harmonii
XXII. ročník festivalu
14. 3. 18.00 Blanka Šrůmová,
Jan Sahara Hedl a Něžná Noc - koncert
18. 3. 18.00 Ivo Petr: Carretera Austral
nejkrásnější silnice světa (Chile)
______
tel.: 556 422 360
www.sanatoria-klimkovice.cz
1. 3. 15.00 Koncert: Pěvecký spolek Janáček
z Frýdlantu nad Ostravicí
2. 3. 19.00 Trumpetové duo Halata
4. 3. 19.00 Počítání starých civilizací
přednáška Mgr. Dagmar Dlouhé, Ph.D.
5. 3. 19.00 Ivo Šmoldas - one man show
6. 3. 19.00 Diskotéka DJ Doctor
8. 3. 15.00 Všechny tóny lásky
hraje Akoband Klimkovice
9. 3. 19.00 J. Knápek - swingové melodie
11. 3. 18.30 Kouzlo djembe bubnů - workshop
11. 3. 19.00 K tanci a poslechu hraje A. Weiss
12. 3. 19.00 Beseda s Arnoštěm Vašíčkem
na téma „Fantastické záhady“
13. 3. 19.00 Diskotéka DJ Karlson
15. 3. 15.00 Koncert: Polanští písničkáři
16. 3. 19.00 K poslechu hraje Evergreen band
18. 3. 19.00 K tanci a poslechu hraje M. Pasz
20. 3. 19.00 Diskotéka DJ Mašinka
22. 3. 15.00 Swingový orchestr
Evergreen band
23. 3. 19.00 Evergreeny u klavíru s L. Havířem
25. 3. 19.00 K tanci i poslechu hraje Pete Sax
26. 3. 18.30 Lázeňský klub přátel umění:
Dušan Jurkovič - moderní tradicionalista,
přednáší Mgr. Daniel Michalík
27. 3. 19.00 Lázeňská tančírna s Lucky bandem
29. 3. 15.00 Koncert:
Klimkovické famózní pjenice
30. 3. 19.00 Zazpívejte si s Mirkem
Krenželem při harmonice
Změna programu vyhrazena
Ruská 135/3077, 700 30 Ostrava-Zábřeh
tel.: 596 707 303, www.arena-vitkovice.cz
OSTRAVAR ARÉNA, tel.: 596 707 112
11. 3. 19.00 GREGORIAN 20/2020
20th Anniversary World Tour
Připravujeme:
4. 11. Smokie - The Symphony Tour 2020
Severočeská filharmonie Teplice
______
Smetanovo nám. 8, Moravská Ostrava
www.knihcentrum.cz, 725 396 985
9. 3. 16.00 - 17.00 Jan Keller: Společnost
věčného mládí. Beseda a autogramiáda
sociologa, environmentalisty a publicisty.
17. 3. 16.00 - 17.00 Bohumil Kartous:
No Future. Beseda a autogramiáda autora
a odborníka na vzdělávání.
______
2675$9$Ǖ3258%$
https://poruba.ostrava.cz
Domov Slunečnice, 17. listopadu, O.-Poruba:
7. 4. 14.00 Senior Tančírna s kapelou Expres
SŠ prof. Zd. Matějčka, 17. listopadu 1123:
30. 3. 15.00 Jarní seniorský bál
______
28. října 124, Moravská Ostrava
UFMTQPKtQPLM
XXXELNPBTD[tLBWBMPWB!ELWD[
3. 3. 19.00 P. Svoboda: Napříč Jižní Amerikou
5. 3. 19.00 Ivo Toman: Debordelizace vztahů
7. 3. 9.30 Setkání s biotronikem T. Pfeiffrem
10. 3. 18.00 Patrik Dekan: Kanada
14. 3. 15.00 Kurz ručně šitého šperku
korálkování
16. 3. 19.00 4tet - koncert
18. 3. 19.00 Ondřej Štveráček Quartet feat.
Gene Jackson
19. 3. 18.30 Kollárovci - koncert
23. 3. 18.00 Martin Loew: Japonsko
26. 3. 19.00 Pavel Šporcl a Gipsy Way
Ensemble„Gipsy Fire 2020“
28. 3. 14.00 Zdobení velikonočních perníčků
31. 3. 19.00 Karel Plíhal - recitál
Připravujeme:
4. 4. 15.00 a 17.30 Kurz výroby
velikonočních kraslic
6. 4. 18.00 T. Kubeš: Černobyl - spící peklo
16. 4. 19.00 Screamers: Poslední zvonění
20. 4. 19.00 Emil Viklický Trio
27. 4. 19.00 J. Ledecký - Akustické turné 2020
28. 4. 19.00 Talk show s Tatianou Dykovou
______
Nám. SNP, Ostrava-Zábřeh, tel.: 596 762 511
info@dk-akord.cz, www.dk-akord.cz
2. 3. - 31. 5. Malá galerie: Výstava
Tady jsme doma - Soubor Nahodile
2. 3. 17.00 Přednáška Josefa Klímy
3. 3. 15.00 Senior klub
7. 3. 9.00 Jak přirozeně říkat ne
10. 3. 18.00 Intimně ženám - přednáška
14. 3. Dancetalent Star
tradiční talentová show
19. 3. 19.00 Hana Machalová:
77 neuvěřitelných míst Evropy
20. 3. 19.30 18. Jarní erotický ples
22. 3. 13.00 PORTA 2020
23. 3. 18.00 Radim Kolibík:
Šest let na cestách s dronem - cestopis
25. 3. 19.30 Aneta Langerová & Korben
Dallas: Tour 2020
______
.6 95$7,029
Frýdecká 1000/48, Vratimov
tel.: 595 700 750-4, www.ksvratimov.cz
17. 3. 19.00 Velké lásky v malém hotelu
divadlo
24. 3. 18.00 Arnošt Vašíček: České tajemno
)DFHERRN èDVRSLVX 3URJUDP _ =DMÈPDYÄ WLS\ _ $NWXDOLW\ _ 6RXWöŗH _ ZZZIDFHERRNFRP3URJUDP&=
5
P/HA-014
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-03-2020/na výstavu a do muzea
ç(51 /28.$
2675$9$
Černá louka 3235
Moravská Ostrava
tel.: 602 795 246
www.cerna-louka.cz
3. - 5. 3. MARV s.r.o. - výběrový second hand
7. 3. Bleší trhy - sběratelská burza
8. 3. Fauna trhy - chovatelská a pěstitelská
prodejní burza
13. - 14. 3. Včela !!! - jarní včelařský veletrh
15. 3. Avízo bazar - prodejní akce dětského
a kojeneckého zboží
20. - 22. 3. Kreativ Jaro - prodejní výstava
_______
Janáčkova 22 (bývalý Bauhaus)
Moravská Ostrava, www.plato-ostrava.cz
tel.: 702 206 099
Výstavy:
Dočasné struktury 1 - 6 (knihovna, zahrada,
kino, bistro nebo stage jako umělecká díla)
do 31. 5. Skіz(ә)m - výstava z cyklu intenzit
Doprovodné akce:
7. 3. 17.00 Komentovaná prohlídka výstavy
Skіz(ә)m
11. 3. 20.00 Joshua Sabin
(Subtext/Edinburgh) - koncert
21. 3. 11.00 - 18.00 Kde to jsem?
konstelace intenzit
26. 3. 18.00 Smutek a proměny města
seznamka pro lidi se smutkem
Geolokalita PLATO - místo ke sdílení
minerálů a polodrahokamů
_______
Sokolská tř. 1758/4, Moravská Ostrava
www.galeriezaza.cz, tel.: 605 851 340
do 6. 3. Martina Minařík Pavelková:
Princeznám se přece nelže - výstava obrazů
12. 3. - 24. 4. Boris Jirků: Blaho barvy
Prodejní galerie - obrazy, grafiky, sklo, sochy
Otevřeno: Út - Pá 12.30 - 17.00
_______
6/(=6.22675$96.
*$/(5,(
Těšínská 35
Slezská Ostrava
tel.: 599 410 426
5. 3. 17.00 Památky Ostravy
přednáška dr. Lucie Augustinkové
Výstavy:
do 6. 3. Oldřich Harok: Jinak
malby a plastiky
10. 3. - 18. 4. 35 let Fotoklubu Ostrava
Vernisáž výstavy 9. 3. 2020 v 17 hodin
Otevřeno: Út - Pá 10.00 - 11.30, 12.30 - 17.00
So 10.00 - 16.00, Ne, Po zavřeno
%Ĵ(=(1
2020
129¤ ,17(51(729¤ 6751.< _ .DOHQG¼ĵ DNFÈ _ 0DJD]ÈQ _ =DMÈPDY¼ PÈVWD _ www.eprogram.cz
6
9¸67$91¨ 6¨Ĥ
62.2/6.
Sokolská tř. 26, Moravská Ostrava
UFMtXXXDLWPTUSBWBD[
do 27. 3. Michal Cimala (1975)
Otevřeno: Po - Pá 8.00 - 17.00
_______
9¸79$51¤ &(17580
&+$*$//
Repinova 16, Mor. Ostrava, www.chagall.cz
tel.: 602 532 894, 605 964 765
Autorská výstavní síň:
do 4. 3. Helena Salichová: Slezská krajina
5. - 31. 3. Industria Art
Fotogalerie Na schodišti:
do 8. 4. David Umlauf - fotografie
Stálá prodejní galerie, I. patro:
Otevřeno: Po - PátSo 9.00 - 12.00
*$/(5,( &+$*$// %58k3(5.
Nám. J. A. Komenského 9, Brušperk
do 11. 3. Břetislav Drozd - obrazy
12. 3. - 13. 5. Zuzana Macečková - obrazy
Otevřeno: Út - Pá 13.00 - 17.00
SotNe 13.00 - 17.00
_______
DŮM UMĚNÍ GVUO
Jurečkova 9, Moravská Ostrava
UFMtXXXHWVPD[
Stálá expozice:
do 31. 12. Dům umění v Ostravě
Výstavy:
do 15. 3. Marta Kolářová
12. 3. 16.30 Komentovaná prohlídka výstavy
do 22. 3. Zisky 2018 GVUO:
Kateřina Šedá - Bedřichovický poledník
do 22. 3. Jacques Callot: Zrcadlo světa
3. 3. 16.30 Komentovaná prohlídka výstavy
Doprovodný program:
4. 3. 16.00 Prezentace studentů FU a PdF OU
7. a 21. 3. 15.00 a 16.30 Sobotní dílny GVUO
pro rodiny s dětmi
10. 3. 16.30 Přednáška Marka Zágory: Místa
posledního odpočinku českých knížat a králů
11. 3. 18.00 Muzikoterapie: Zvuk a ticho
17. 3. 19.00 Henrik Olsson & Ola Rubin
+ Brigite Ulher - koncert
18. 3. 16.00 Tvůrčí dílna pro seniory
25. 3. 16.30 Přednáška Gabriely Pelikánové:
Jindřich Wielgus - sochař mnoha tváří
Otevřeno: Út - Ne 10.00 - 18.00
_______
*$/(5,( 1$ 6&+2\'(&+
ÚMOb Poruba, Klimkovická 55/28
Ostrava-Poruba, tel.: 599 480 911
2. 3. - 30. 4. 6x6 - Podruhé na schodech - foto
_______
*$/(5,(
628ç$61¤ 0$/%<
Divadlo Antonína Dvořáka, Mor. Ostrava
Marek Nenutil: Obrazy
*$/(5,( \'8./$
Hlavní třída (u kruhového objezdu)
Ostrava-Poruba; tel.: 599 480 911
do 29. 3. Martin Kubica: Tma na konci tunelu
18. 3. 16.00 Komentovaná prohlídka výstavy
do 31. 3. Revitalizace ulice Gustava Klimenta
_______
*$/(5,( $675$
Dům s pečovatelskou službou Astra,
I. Sekaniny 1812/16, O.-Poruba
tel.: 599 480 911
do 17. 5. Černé umění za časů černé Ostravy
25. 3. 16.00 Hana Šústková: Černé umění
za časů černé Ostravy - přednáška
_______
*$/(5,( 69õ7
VOŠS
Zelená 40A,
Ostrava
www.voss-ova.cz
do 12. 3. Lidé bez domova
očima našich dětí
Fotografie fotografky paní Haliny Sikora.
Výstava bude doplněna kresbami těchto
fotografií, které překreslili žáci ZUŠ P. Kalety
v Českém Těšíně.
Otevřeno: Po - Pá 9.00 - 15.00
_______
*$/(5,( 23(5$
Divadlo Jiřího Myrona, Mor. Ostrava
Oto Sládek: Minimální svět
_______
*$/(5,( 0/(-1
Nádražní 138A, Ostrava-Přívoz
UFM
tXXXNMFKODPN
do 23. 3. Autorská výstava Stopy a otisky
Kamila Rafii
26. 3. - 20. 4. Výstava v rámci mezinárodní
spolupráce GOK Jasienica představuje
autora, vernisáž 26. 3. v 18.00
Muzeum Mlejn:
individuální a komentované prohlídky
historie ostravských mlýnů,
kolekce železných mlýnků a šrotovníků
Otevřeno: Po - Pá 10.30 - 17.00
_______
Klub skalničkářů Ostrava
$\'21,6
Středisko přírodovědců SVČ
Čkalovova 1881, Ostrava-Poruba
1. a 2. 4. 9.00 - 17.00 Předjarní výstava spojena
s prodejem skalniček, trvalek a cibulovin
24. 4. 9.00 - 17.00 a 25. 4. 8.00 - 12.00
Hlavní výstava spojena s prodejem
skalniček a trvalek
_______
*$/(5,( *
Charitní středisko Gabriel, Čujkovova 40a
O.-Zábřeh, 1. patro, tel.: 599 527 590
10. 3. - 12. 5. Eva Komárová - obrazy
Otevřeno: Po - Pá 8.00 - 16.00
2675$96.¤ 08=(80
Masarykovo nám. 1, Moravská Ostrava
tel.: 596 123 760, www.ostrmuz.cz
10. 3. - 10. 5. Fenomén cyklistika 2
Otevřeno: Po - Pá 9.00 - 17.00
Sot Ne 13.00 - 17.00
_______
\'2/1¨
9¨7.29,&(
www.dolnivitkovice.cz
Vítkovice 3004
Ostrava-Vítkovice
Multifunkční aula Gong - Projekt DOV
Nová komentovaná prohlídka Vám představí
přerod Dolních Vítkovic z chátrajícího
ocelového města v moderní vzdělávací,
kulturní a společenské centrum.
Každou neděli v 11.00.
Vysokopecní okruh s nástavbou
stominutová komentovaná prohlídka
Vysoké pece,historie Vítkovic a výroba
surového železa s vyhlídkou na Bolt Tower.
denně v 10.00, 12.00, 14.00 a 16.00
prohlídky v anglickém jazyce
v So a Ne ve 13.00
Nejvýše položená kavárna v Ostravě
Bolt Café denně od 10.00 - 22.00.
Rezervace https://dov.reenio.cz,
tel.: 725 992 124.
Start prohlídek z Návštěvnického centra
pod VP1. Doporučujeme rezervaci
na https://dov.reenio.cz
případně na tel.: 724 955 121.
_______
0,/$1 \'2%(k
08=(80
Ruská 2993
Ostrava-Vítkovice
www.milandobes.com
Muzeum výtvarných kinetických Op-art
objektů Milana Dobeše a dalších světových
výtvarníků - Josefa Alberse
či Victora Vasarelyho.
Výstava:
Dolní Vítkovice - Vzpomínka na současnost
Út - Pá, Ne 10.00 - 18.00, So 10.00 - 20.00
_______
/$1\'(.
3$5.
HORNICKÉ MUZEUM
Pod Landekem 64
Ostrava-Petřkovice
landekpark@dolnivitkovice.cz
www.landekpark.cz, tel.: 596 131 804
Skutečné fáraní do dolu s novou expozicí
„Koník Ferdinand“ a unikátní expozice
báňského záchranářství.
Prohlídky: Út - Ne 10.00 - 18.00,
začátky prohlídek každou hodinu,
poslední v 16.00 hod.
Výstava ryb Akvárium Landek.
Restaurace Harenda u Barborky.
P/HA-022
.$/(1\'Ĵ $.&¨ _ 0$*$=¨1 _ =$-¨0$9 0¨67$
1DYwWLYWH QDwH
129¤
LQWHUQHWRYÄ
VWU¼QN\
H
www.eprogram.cz
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-03-2020/P/HA-018 P/PE-008
více na
www.rt-torax.cz
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-03-2020/NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY _ .DOHQG¼ĵ DNFÈ _ 0DJD]ÈQ _ =DMÈPDY¼ PÈVWD _ www.eprogram.cz
SUR GöWL
8
%Ĵ(=(1
2020
-$=<.29
ŠKOLA EDIN
29. dubna 33
Ostrava-Výškovice
www.edin.cz
tel.: 720 346 444
tosvojováníKB[ZLBpřirozenou cestou
tLWBMJGJLPWBOÓrodilí mluvčí
tmalý početTUVEFOUǾWFTLVQJOǔ
tQDzÓQSBWBLmezinárodním zkouškám
tLMBEFNFdůraz na komunikaci
tNPäOPTUsoukromých lekcí u Vás
_______
Smetanovo nám. 8, Moravská Ostrava
www.knihcentrum.cz, 725 396 985
27. 3./PDT"OEFSTFOFNBUSQBTMÓLFN
)PO[ÓLFN;BäJKUFOPǏOÓEPCSPESVäTUWÓ
TPCMÓCFOâNJQPTUBWBNJLOJIZ
$FTUPWBUFMTLÏQPIÈELZ
_______
PLATO
Janáčkova 22 (bývalý Bauhaus)
Moravská Ostrava, www.plato-ostrava.cz
tel.: 702 206 099
15. 3.6LBäTUSVLÈä
XPSLTIPQQSPEǔUJ
26. 3.CBUP1-"50
XPSLTIPQQSPEǔUJ
SPLZ
29. 3."äOBQSÝÓBVTDIOF
XPSLTIPQQSPEǔUJ
_______
BONUS =$ .$Ŗ\'¸ NÁKUP
Největší prodejna a výběr dětské obuvi.
Školní batohy, aktovky, dámská obuv.
0%(BMFSJB
#ƎFUZOZ
0TUSBWB#ǔMTLâMFT
www.detske-boticky.cz, ☎
_______
Tvůrčí filmová dílna
QQ STUDIO
OSTRAVA
Nám. Msgre Šrámka 4
Ostrava, tel.: 606 411 641
www.qq.cz
tdílna animovaného filmu (9 - 18 let)
texkurze pro školy ve filmovém studiu
QDzFEOÈÝLB
QSPKFLDF
BOJNBDF
28. října 124, Moravská Ostrava
UFMTQPKtQPLM
XXXELNPBTD[tJOGP!ELWD[
15. 3.0CVÝLV
[QZUMFWFO
%JWBEFMOÓTQPM+VMJF+VSJÝUPWÏ
1SBIB
28. 3.,ÈǸBBÀLVCÈOFL
%JWBEMP%
1SBIB
Připravujeme:
4. 4.4NFKLPB5BODVMJFOLB
7ÝFDIOPOFKMFQÝÓ
18. 4.ƎBSPEǔKOÈQPIÈELB
%JWBEâMLP.SBL
)BWMÓǏLǾW#SPE
_______
KS VRATIMOV
Frýdecká 1000/48, Vratimov
tel.: 595 700 750-4, www.ksvratimov.cz
22. 3.%JWBEÏMLP4NÓÝFL
0UWÓSÈOÓTUVEÈOFL
_______
0õ\'. .$59,1
Tř. Osvobození 1639, Karviná-Nové Město
tel.: 596 309 000, www.medk.cz
8. 3.-PVQFäOJDLÈQPIÈELB
ÞǏJOLVKF%JWBEMP4ZNQBUJF0TUSBWB
22. 3.1PIÈELB[LVGSV
ÞǏJOLVKF%JWBEFMOÓTPVCPS)BSMFLâO
Připravujeme:
26. 4.0WFMJLÏDzFQǔ
ÞǏJOLVKF%JWBEÏMLPÀBNÝVMB
_______
Středisko volného času
KORUNKA
Korunní 49, Ostrava-Mar. Hory
tel.: 596 624 041, www.svc-korunka.cz
7. a 14. 3.;ÈKF[EMZäBDzTLÏÝLPMLZ
27. 3.%ǔUTLÈTDÏOBPLSFTOÓ
QDzFIMÓELBEǔUTLâDIEJWBEFMOÓDITPVCPSǾ
67Ĵ(\',6.2 3Ĵ¨52\'29õ\'&ň 69ç
Čkalovova 1881, O.-Poruba
www.svc-korunka.cz, tel.: 599 527 321
TNQS!TWDLPSVOLBD[
4. 3.,MVCTLBMOJǏLÈDzǾ
21. 3.&OUPNPMPHJDLâLMVC
31. 3. - 2. 4.+BSOÓWâTUBWB
TLBMOJǏFL
67Ĵ(\',6.2 785,67,.< 69ç
B. Martinů 1117, Ostrava-Poruba
tel.: 599 527 322, www.svc-korunka.cz
1. 3./FEǔMOÓLFSBNJDLÈEÓMOB
12. 3.(SBWÓSPWÈOÓTLMB
XPSLTIPQ
69ç 2675$9$Ǖ=%Ĵ(+
www.svczabreh.cz
TWD[BCSFI!TWD[BCSFID[
Pobočka Gurťjevova 8, tel.: 596 746 062
6. - 8. 3.0TUSBDPO
QDzJIMÈÝLZQDzFEFN
14. 3./&3\'TPVTUDzFEǔOÓ
28. 3.0TUSBWTLÏTQPSUPWOÓMJHZGMPSCBM
29. 3.0TUSBWTLÏTQPSUPWOÓMJHZBFSPCJD
Pobočka V Zálomu 1, tel.: 724 034 750
8. 3.\'MPSCBMPWâUSÏOJOL
9. 3.-JHBGÏSPWÏIPGPUCBMV
QDzJIMÈÝLZ
QDzFEFN
14. - 15. 3.\'MPSCBMPWÏTPVTUDzFEǔOÓ
28. - 29. 3.5SBEJǏOÓWâTUBWBäFMF[OJǏOÓDI
LPMFKJÝǸ
_______
&(175$
92/1¤+2 ç$68
Ostrava-Poruba
www.facebook.com/cvc1541
Vietnamská 1541/3, tel.: 599 480 555
2. 3.%FLPSBǏOÓLWǔUJOB
UWǾSǏÓEÓMOB
9. 3.0CSÈ[LZ[EDzFWǔOâDIÝQBDIUMÓ
UWǾSǏÓEÓMOB
16. 3.1PTMPWÏKBSBUWǾSǏÓEÓMOB
25. 3.%JWBEÏMLP4NÓÝFL
0UWÓSÈOÓTUVEÈOFL
30. 3.7FMJLPOPǏOÓ[WÓDzÈULB
UWǾSǏÓEÓMOB
O. Jeremiáše 1985/34, tel.: 599 480 556
11. 3.5VSOBKWÝJQLÈDI
18. 3.)SÈULZTQBQÓSFNUWǾSǏÓEÓMOB
25. 3.4PVUǔäOÓBLUJWJUZ
PEQPMFEOFQSPÝJSPLPVWFDzFKOPTU
ZŠ Dětská 915, Ostrava-Poruba
21. a 22. 3.4WǔUGBOUB[JF[LPTUFL*7
WâTUBWBNPEFMǾ[MFHB
Komunitní centrum Všichni spolu,
Poruba:
4. 3.%JWBEÏMLP4NÓÝFL
%PLUPSTLÈQPIÈELB
DDM PORUBA
www.ddmporuba.cz
Středisko M. Majerové 1722
tel.: 596 953 661
11. 3.7FMJLPOPǏOÓLFSBNJDLÈEÓMOB
14. 3.5VSOBKWFTUPMOÓNUFOJTF
4UDzFEJTLP1PMTLÈtUFM
19. 3.1P[PS
BVUÓǏLPKFEFTQPSUPWOÓ
EPQPMFEOFQSPSPEJǏFBEǔUJ
MFU
_______
6\'2 %521726$8Ĵ,
Rajnochova 6
O.-Kunčičky
tel.: 603 279 237
722 593 656
JOGP!TEPD[
www.sdo.cz
Připravujeme:
t-FUOÓQDzÓNǔTUTLÏUÈCPSZTWâVLPVKÓ[EZ
OBLPOJ
UVSOVTǾ Po - Pá
od 6. 7. - 21. 8.
t1PCZUPWÏLPǪTLÏUÈCPSZQSPEǔUJ
PEEPMFU
13. - 19. 7., 20. - 26. 7., 3. - 9. 8., 10. - 16. 8.
_______
67Ĵ(\',6.2
92/1¤+2 ç$68
Ostrčilova 19, Mor. Ostrava, www.svcoo.cz
UFM
JOGP!TWDPPD[
7. 3.,FSBNJDLÈEÓMOB+BSPKFUV
NPEFMPWÈOÓ
11. 3./FCPKNFTFUFDIOJLZ7***
17. 3.+BSOÓWâUWBSOÈEÓMOB
18. 3.%JWBEFMOÓXPSLTIPQ***
21. 3./&3\'-JHBPCMBTUOÓLPMP
21. 3.,FSBNJDLÈEÓMOB+BSPKFUV
HMB[PWÈOÓ
28. 3./FUSBEJǏOÓ7WEÓMOB+BSP
28. 3.1PTUPQÈDIEFUFLUJWB1BUPǏLZ
,OJIB
P/PA-033
Vás zve na ZÁPIS do 1. tříd pro školní rok 2020/2021
dne 1. a 2. dubna 2020 od 12.00 do 18.00 hod.
Základní škola Ostrava-Mariánské Hory
Gen. Janka 1208, p. o.
P/PA-034
=3,6 \'2 7ą«\'<
1. 4. - 2. 4. 2020 od 8.00 do 17.00 hod.
IPFKXKFW¾NPÊ \¾RKU VGTOÊPW LG OQåPÚ FQ RQ VGN FQONWX÷
y PÊ\MÚ RQéGV å¾Mč XG VąÊF¾EJ
y KPFKXKFW¾NPÊ RąÊUVWR y \¾LOQXÆ ×VXCT[
07( å,9§ \'«7÷" 0 $\'+\'"
+/(\'7( 352 1÷- 9+2\'128 j.2/8"
0#i\' i-1.# 0#$ª<ª
<¾MNCFPÊ wMQNC 1UVTCXC 8ÚwMQXKEG UTQ FWDPC 1UVTCXC 8ÚwMQXKEG
6GN GOCKN RQJQFQXCAUMQNC@XQNP[E\ JVVRYYYRQJQFQXCUMQNCGW
&GP QVGXąGPÚEJ FXGąÊ QF FQ JQF
V OC GALERIE!
y E/D E1 VYK\'Y D
]Khc} K Ew
y &KcK cs
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-03-2020/)DFHERRN èDVRSLVX 3URJUDP _ =DMÈPDYÄ WLS\ _ $NWXDOLW\ _ 6RXWöŗH _ ZZZIDFHERRNFRP3URJUDP&=
9
ĵ¼GNRY¼ LQ]HUFH
OPRAVNA PRAČEK, CHLADNIČEK,
MRAZNIČEK, KLIMATIZACÍ A ŠICÍCH STROJŮ
Mechanik chlazení p. Puča 603 431 608
Mechanik pračky p. Hudec 603 362 222
________________________________________ P/DHA-018
ELEKTROPRÁCE
v bytech a domech. Elektroinstalace.
Tel.: 605 058 110
________________________________________ P/DHA-019
FA MALER - MALBY A NÁTĚRY
Malířské a natěračské práce, malování.
Tel.: 604 552 552, www.jordanova-maler.cz
_________________________________________P/DPA-009
KOCOUREK - ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ
tTFEBDÓDITPVQSBWtJOUFSJÏSǾBVU
tQǾKǏPWÈOÓTUSPKF,ÊSDIFS
tNZUÓPLFO5FM
________________________________________ P/DSD-014
OPRAVY ODĚVŮ - KREJČOVÁ
v Porubě, tel.: 775 197 758
________________________________________ P/DHA-017
DROBNÉ OPRAVY VŠEHO DRUHU
v domácnostech - vrtání, voda, elektro atd.
Tel.: 776 053 118
________________________________________ P/DHA-023
LEVNĚ
Elekroinstalační a drobné řemeslnické
práce... Tel.: 731 479 399
________________________________________ P/DHA-022
MONTÁŽ A OPRAVY TELEVIZNÍCH ANTÉN,
satelitní techniky, příprava společných antén
pro příjem DVB-T2. Tel.: 604 784 471
________________________________________ P/DHA-020
WWW.SERVIS-OKEN-OSTRAVA.CZ
Provádíme opravy a servis plastových,
dřevěných (EURO) a hliníkových oken
BEWFDzÓPEWÝFDIWâSPCDǾ
.POUÈäFäBMV[JÓ
TÓUÓBEBMÝÓDIEPQMǪLǾ
Tel.: 736 266 820
________________________________________ P/DSD-011
SEDOS - STĚHOVACÍ SLUŽBA
Kompletní stěhovací práce.
-JLWJEBDFQP[ǾTUBMPTUÓ/PTJǏF[BKJTUÓNF
Non-stop tel.: 737 160 397, 597 317 060
________________________________________ P/DSD-012
MONTÁŽ KOTLŮ, KRBŮ, KAMEN
WÝFDIUZQǾ
WMPäLPWÈOÓLPNÓOǾ
QPLMÈELB
podlahových krytin, rekonstrukce byt. jader
Tel.: 602 676 265, e-mail.vkozon@seznam.cz
_________________________________________P/DPA-008
^ VOXŗE\ 0 E\W\UHDOLW\
PROGRAM - společník všech Ostravanů t Měsíčník - zdarma do domácností a firem na úze-
mí města 0TUSBWZ t 7ZEÈWÈ /",-"%"5&-457¶ .*4&
T S P t 7ZEBWBUFM +PTFG #PSEPWTLâ
UFMʸʸtÀÏGSFEBLUPSLB*OHʸ)BOB.BSVÝÈLPWÈ
UFMʸʸ
FNBJMQSPHSBN!NJTFD[
t Inzerce: *OHʸ 1BWFMʸ %BSEB ʸ
ÀÈSLB %BŵLPWÈ
+BOB 7ZTMPVäJMPWÈ
ʸ
t %JTUSJCVDF ėFTLÈ EJTUSJCVŘOÓ
BT t "ESFTB SFEBLDF 1SPLPQB 7FMJLÏIP
ʸ 0TUSBWB7ÓULPWJDF
GBY PCDIPEOÓ ʸ ʸ
GBY SFEBLDF ʸ ʸ
FNBJM
QSPHSBN!NJTFD[
XXXFQSPHSBND[ t 5JTL &63013*/5 BT t 3FHJTUSBDF .,ė3& t
Uzávěrka dubnového čísla: 9. 3. 2020 t5PUPŘÓTMPWZÝMP 26. 2. 2020 t ;NŞOB QSPHSBmů je
WZISB[FOB QPżBEBUFMƉN t 1MBUOPTU LBäEÏ BLDF EPQPSVŘVKFNF PWŞżJU UFMFGPOJDLZ t ;Bʸ PCTBI
SFLMBNZ PEQPWÓEÈ [BEBWBUFM t 0CTBI SFLMBNZ TF OFNVTÓ WäEZ TIPEPWBU Tʸ OÈ[PSFN SFEBLDF t
7FÝLFSÈ BVUPSTLÈ QSÈWB KTPV WZISB[FOB WZEBWBUFMJ Bʸ OFOÓ NPäOÏ KF QPVäÓU CF[ KFIP TPVIMBTV
KOUPÍM BYT V OSTRAVĚ
Centrum, Poruba, Jih. Os. vlast. výhodou.
Na stavu nezáleží. Cenu respektuji.
3,OFWPMBU5FM
________________________________________ P/DSD-010
HODINOVÝ SERVIS POČÍTAČŮ
vyřešíme přechod z windows 7, přijedeme
PQSBWÓNF
QPSBEÓNF
OBTUBWÓNF
QPNǾäFNF
volejte 605 770 753 a starosti s Vaším
počítačem nechejte na nás
________________________________________ P/DHA-021
VÝKUP STAROŽITNOSTÍ SRNEC
Kamenný obchod Ostrava, Sokolská třída 104/2
Vykupuji: obrazy, šperky, hodiny a hodinky,
porcelán, sklo, zbraně, hračky a jiné. Přijedu.
Kontakt: 732 848 559, srnec.rr@seznam.cz
_________________________________________P/DPA-010
VYKUPUJEME KNIHY, GRAMOFONOVÉ
%&4,:"7À&041*3*5*4.61MBUCBJIOFE
Platí stále. Antikvariát tel.: 739 111 220
________________________________________ P/DSD-013
HRAČKY Z DOBY ČSSR, AUTA NA KABEL
cokoliv, min. 500,- Kč/ks, tel.: 604 826 798
_________________________________________P/DJA-004
VÝKUP AUT OSTRAVA
Nabízíme více než autobazary.
Platba IHNED v HOTOVOSTI.
Volejte Roberta +420 724 232 279
www.vykupujeme-auta.cz
________________________________________ P/DRM-003
AUTOBAZAR STYL
Výkup, prodej, zprostředkování prodeje.
Ul. Palackého 1, Ostrava-Přívoz
tel.: 596 134 818, www.autobazarstyl.cz
_________________________________________P/DPA-011
Ʈ DXWRPRWR
*OGP www.bytreal.cz, UFM603 811 182
P/HA-017
Realitníkancelář
-vášpartnerodr.1998
-menšíRK-menšíprovize
-certifikovanýrealitnímakléř
Prodej, pronájem nemovitostí
- bytů, domů, chat, pozemků.
KOMPLEXNÍ SLUŽBY t PORADENSTVÍ
ɸ NRXSö
TATO PLOCHA STOJÍ
990,- Kč
+ 21 % DPH
Pro info volejte:
599 529 760, 599 529 782
CENA ŘÁDKOVÉ
INZERCE
řádek textu 100, Kč
podbarvení 300,- Kč
(již vč. 21 % DPH)
^ VOXŗE\
P/SD-010
S tímto inzerátem SLEVA
až30%navybranézboží
ZVEME VŠECHNY
MILOVNÍKY TABÁKU
do nové humidorové místnosti na ul. Ruská 56, O.-Vítkovice
Volejte: 603 210 501 / 777 340 350 nebo pište na e-mail: info@zuzico.cz
Největší výběr kubánských doutníků na Moravě!!!
JSME VŠUDE TAM, KDE NÁS
NAŠI KLIENTI POTŘEBUJÍ!
Vážení klienti,
otevřeli jsme pro vás nové klientské pracoviště
v Ostravě-Hrabůvce.
Klientské pracoviště se nachází na adrese
Dr. Martínka 1491/7, budova Polikliniky Hrabůvka,
1. patro, blok A, číslo dveří A 108.
Poskytneme vám zde veškeré služby a informační servis
VZP ČR z oblasti veřejného zdravotního pojištění v rámci
otevírací doby:
Pondělí: 8.00–12.00 a 13.00–17.00
Úterý: 8.00–12.00 a 13.00–15.00
Středa: 8.00–12.00 a 13.00–17.00
Čtvrtek: 8.00–12.00 a 13.00–15.00
Pátek: 8.00–12.00 a 13.00–14.00
Těšíme se na vaši návštěvu.
VZP ČR
Volejte 952 222 222 | Navštivte www.vzp.cz
P/RM-001
P/HA-018
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-03-2020/klubové akce %Ĵ(=(1
2020
)(67,9$/ 352 7,%(7
www.protibet.cz
2. - 31. 3. Přírodovědecká fakulta Ostravské
univerzity, Chittussiho 10: Tsampa v životě
Tibeťana - výstava
3. 3. 17.00 a 19.30 Minikinokavárna:
Kálačakra: Probuzení a Dalajlama: Síla pravdy
10. 3. 18.00 Klub Atlantik:
Libor Uher: K2, G1, G2, B7
11. 3. 18.00 Klub Atlantik: Dalajlama
v dokumentech Viliama Poltikoviče
17. 3. 18.00 Antikvariát a klub Fiducie: První
návštěva dalajlamy v Čechách, A. Neumann
18. 3. 18.00 Centrum Pant: O Číně
v souvislostech … aneb jaký vliv má ČLR
(na nás)?, Lukáš Valášek a K. Procházková
27. 3. 17.00 Knihovna města Ostravy:
Biskupka a dalajlama - odpovědnost
náboženství v dnešním světě,
Mgr. Jana Šilerová
_____
6/(=6.¸
*5817
Háj ve Slezsku-Smolkov
www.slezskygrunt.cz
kulturní prostor,
hospoda, penzion, hudební i divadelní
vystoupení, festivaly hudební,
cestovatelské, gastro akce
5. 3. 18.00 Bajkal 2 - vyprávění Marka Šimíčka
14. 3. 17.00 Festival ProTibet
20. 3. 15.00 Oslavy jara - pochod s Morenou
21. 3. 18.30 Člověka nepochopíš - divadlo
hraje Divadlo Propadlo
Připravujeme:
30. 4. 15.00 Čarodějnice
_____
Černá louka 3188, pavilon C1, Ostrava
www.cooltourova.cz,
cooltour@cooltourova.cz
5. 3. 19.00 Medúza
Taneční představení Marie Gourdain, tYhle
12. 3. 16.30 Háčkované košíky - workshop
25. 3. 20.00 Jananas - koncert
_____
Martinovská 3262/50 O.-Martinov
Možnost rezervace na tel.: 596 964 683
Otevřeno: Ne - Čt 11.00 - 23.00
Pá - So 11.00 - 02.00
2. 3. Open Stage Registrace
4. 3. Rhapsody Of Fire
7. 3. Rock and Rollový ples
aneb Woodmani slaví 30 let!
12. 3. Desmod
13. 3. Linkin Park Tribute Show
14. 3. Partyklip - videodiskotéka
17. 3. Milostný trojúhelník
A. Polívková, J. Polášek a M. Zbrožek
19. 3. Mucha
129¤ ,17(51(729¤ 6751.< _ .DOHQG¼ĵ DNFÈ _ 0DJD]ÈQ _ =DMÈPDY¼ PÈVWD _ www.eprogram.cz
10
Havlíčkovo nábř. 28, 2. patro, Ostrava
produkce a vedení klubu Marcel Palovčík
tel.: 732 263 084
marcel.ostrava@gmail.com
www.barrak-club.cz
7. 3. Depeche Mode Spiritual party 4
14. 3. Doomas, Postcards From Arkham,
Ennoia
15. 3. Happy Ol‘ McWeasel,
Pirates of the Pubs
18. 3. Pokáč
20. 3. Porta Inferi, Seven
21. 3. Erar Ešus, Dead Daniels,
Baby Secondhand
27. 3. WELICORUSS, VANE, PURNAMA,
KAZGAROTH
28. 3. Reconquista, Lili Vilit, Aeronaut,
Zostra, Coincidence
_____
%5,&. +286( \'29
(Důl Hlubina), Vítkovická 3365, Ostrava
tel.: 732 263 084
7. 3. Sima
21. 3. Student párty
27. 3. Visací zámek, E!E
28. 3. Yzomandias, Nik Tendo
_____
./8% $7/$17,.
Čs. legií 7, Mor. Ostrava, tel.: 599 527 110
XXXLMVCBUMBOUJLD[tXXXDLWPTUSBWBD[
2. - 16. 3. Stanislav Solanský:
Severní Korea - výstava
4. 3. 18.00 Nation 4 nation
6. 3. 18.00 Dejme hlavy dohromady:
Transexualita
8. 3. 14.30 Klaunská pohádka - pro děti
9. 3. 17.00 Antonín Dolák: Archetypy
a symboly Carla Gustava Junga, také v jeho
Červené knize a v našich emocích - přednáška
10. 3. 18.00 Libor Uher: K2, G1, G2, B7
11. 3. 19.00 Dalajlama v dokumentech
Viliama Poltikoviče
13. 3. 18.30 Klubový kvíz: Praha, mrkev, tykev
14. 3. 14.30 Kouzelnická pohádka - pro děti
16. 3. 18.00 Tereza Seidlerová:
Mozkový jogging
17. 3. 18.00 Udržitelný turismus - přednáška
18. 3. 18.00 Mario Rott: Digitální vizualizace
a videoprojekce
19. 3. 18.00 Osudové lásky - předpremiéra
dokumentu ČT
25. 3. 18.00 Peter Fischer: Výstava fotografií
26. 3. 18.00 Michal Škrobánek:
Světový den poezie
27. 3. NaroVinu: Toufar
28. 3. 17.00 Jeden svět: Za mořem
29. 3. 17.00 Jeden svět: Postiženi muzikou
30. 3. 17.00 Jeden svět: Paní F.
19.30 Buddha v Africe
31. 3. 17.00 Jeden svět: Země medu
19.30 Češi jsou výborní houbaři
1. 4. 19.00 Skalpel Dr. Kleina: Proč žena
nemá duši, hudebně zábavná přednáška
nejen pro chápavé
+8\'(%1¨ %$=$5
Nádražní 138 a, (v areálu galerie Mlejn)
tel.: 605 087 844
www.facebook.com/hudebnibazarostrava
Otevřeno: Po 17.00 - 01.00
Út - PátSo 17.00 - 01.00
5. 3. Vašek Škuta - písničkář
6. 3. Lampa - jazz fusion legenda
7. 3. Camara - world & ethno music night
13. 3. Hard Rock Tribute - večer plný poct
14. 3. D.U.Bmusic - funky positivity forever!
19. 3. Od podlahy - rock beat
20. 3. A dobré - kazatelův gothic rock
21. 3. Ashena & Kohn - folk
26. 3. Bo!Bosorky - dámský country večer
27. 3. Eagle Eye - Tarja Turunen tribute
28. 3. LEE - indies, alternative
_____
52&. +,// 086,& &/8%
28. října 258/296, Ostrava-Mariánské Hory
tel.: 732 833 539
www.facebook.com/rockhillmusicclub/
6. 3. Ginnungagap, 128 Poslednich,
Pomleté Kosti
7. 3. Na Značky, Yellow Garden, Tamala
13. 3. Benefiční koncert pro Terezku
Marxova Tchyně, Magnolia,
Mroš and the voices
14. 3. Rockový večer
19. 3. Barvy Blues No 3.
Retro blues band, Jetro, hosté
20. 3. Ska & Reggae Párty - Ganja band
Ivana Štráfka (allskapones), Coltcha United
26. 3. Recitálek 53. - Jiří Neduha + hosté
28. 3. Punk Rock Hill 3 - Tragedis, support
_____
./8% 3$51¨.
Sokolská tř. 26, Mor. OV, tel.: 596 138 937
XXXLMVCQBSOJLD[tXXXDLWPTUSBWBD[
Předprodej Po - Pá 8.00 - 17.00
1. 3. 19.00 Michal Pavlíček
& Monika Načeva & Pavel Bořkovec Quartet
3. 3. 19.00 Ester Kočičková & Moody Cat Band
4. a 5. 3. 19.00 Peter Lipa Band
6. 3. 19.00 Miloš Meier:
Drumming Syndrome Tour
8. 3. 19.00 Festival Jarní Ozvěny
& Tempo di vlak & Pacifik
9. 3. 19.00 Slzy štěstí v Ostravě
& Stand-up comedy
10. 3. 19.00 Jarret
12. 3. 19.00 Oskar Petr Band:
Vzpomínka na Marsyas
13. 3. 20.00 Special
16. 3. 19.00 Rudy Linka
17. 3. 19.00 Erik Truffaz
& Festival Ostrava Jazz Nights
18. a 19. 3. 19.00 Progres 2
21. 3. 19.00 AG Flek
23. 3. 19.00 Jet Set Big Band
24. 3. 19.00 Žalman
27. 3. 9.00 Soutěž ve zpěvu
frankofonní písně
30. 3. 19.00 Larry John McNally
Festival Ostrava Jazz Nights
Připravujeme:
Pražský výběr, Bratři Ebenové,
Vanua 2, Iva Bittová & Čikori
Music club
&+/¨9
Maďarská 6088
Ostrava-Poruba
chliv@centrum.cz
www.chliv.cz
tel.: 737 775 850, 604 372 931
6. 3. Koncert Underhell Tortuta,
Tribe of Misery, Stay Down
7. 3. Electro DJs
13. 3. Tworba Čsn DJs
14. 3. DnB. Electro DJs
21. 3. Tekno, Electro DJs
27. 3. Tworba Čsn DJs
Aktuální program na facebook a chliv.cz
_____
0$67(56
2) 52&. &$)(
Zlín - Čepkov
tel.: 577 001 122
www.mastersofrock.cz
Připravujeme:
4. 4. Doga
5. 4. Elvenking (It)
24. 4. Citron + host Symfobia
_____
Plynární 7
Mor. Ostrava
tel.: 608 754 869
www.fabric.cz
www.facebook.com/fabric.ostrava
6. 3. Namaas B-day /w frkntn
Dj‘s: DNF, I.GOT.U, Twisterz, Namaas,
Criminal Noise
7. 3. Delirium Invites Maztek (IT)
Dj‘s: Maztek (IT), Subtension (SK), ExRer,
Neurotikum, Twisted Ankle
14. 3. Gopnik Párty XL
Dj‘s: Byg Byzniss, Adidaso, Covie, Samovar,
Masomord
19. 3. Na stojáka
Vystoupí: Ondřej‚ En-Dru‘ Havlík, Petr‚Nasty‘
Cerha, Vojta‚Vojtaano‘ Záveský
20. 3. Pil C‚‘ 2086‚‘ Tour
Tour k třetímu sólovému projektu‘’2086’’
27. 3. SSD w/ Delta Heavy (UK)
Djs: Delta Heavy (UK) a další
28. 3. Essential House. Roman Chmiel aka
DJ Horse, 2Loop (PL), Endr:U (PL), Ian Blond
08/7,ľ1529 &(17580 628Í$61+2 80Û1
(
na Facebooku!
www.facebook.com/ProgramCZ
P/HA-021
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-03-2020/)DFHERRN èDVRSLVX 3URJUDP _ =DMÈPDYÄ WLS\ _ $NWXDOLW\ _ 6RXWöŗH _ ZZZIDFHERRNFRP3URJUDP&=
11
P/HA-020
ʷʼˉ˂ʾ̛ ʾ˂͜ʾˌ
17. 4. v 19.00 KD K-TRIO
FILMOVÉ A MUZIKÁLOVÉ
MELODIE
14. 3. v 17.00 Komorní klub
˅˘˚˜ˡ˔ ʵ˘˗ˡ˔Λ̿˞ˢ˩̳ʟ ʿ˘ˡ˞˔ ʻ˘˝ˡ˘Ρˢ˩̳ʟ
˃˘˧˥˔ ˂˟˔˝˖ˢ˩̳ʟ ˝˘˗˜ˡ˘͝ˡ̻ ˦ˣˢ˝˘ˡ̿ ˞˟˔˩̿˥˨ʟ
˛ˢ˨˦˟̿ ˔ ˙˟̻˧ˡˬʡ
ʽ˘˗˜ˡ˘͝ˡ̳ ˝˘˩˜Ρ˧ˡ̿ ˦˛ˢ˪ ˢ˦˧˥˔˩˦˞̻ ˧˥˔˩˘˦˧˜
˦˞˨ˣ˜ˡˬ ˦ ˠˡˢ˛˔ ˡ̳˗˛˘˥ˡ͏ˠ˜ ˞ˢ˦˧͏ˠˬʡ
ʽ˘˗˘ˡ ˭ ˡ˘˝˟˘ˣΡ̿˖˛ ˕˟˨˘˦ˢ˩͏˖˛ ˞ˬ˧˔˥˜˦˧έ
ˣˢ˕͏˩˔˝̿˖̿˖˛ ˡ˔ ˕˥˜˧˦˞͏˖˛ ˢ˦˧˥ˢ˩˘˖˛
˩ˬ˦˧ˢ˨ˣ̿ ˦ ͝˘˦˞ˢ˨ ˥ˬ˧ˠ˜˖˞ˢ˨ ˦˘˞˖̿ʡ
ROMAN DRAGOUN
5. 3. v 19.00 Komorní klub
͜˘˦˞̳ ˥ˢ˖˞ˢ˩̳ ˟˘˚˘ˡ˗˔ʟ ˛˨˗˘˕ˡ̿˞ʟ
˞˟̳˩˘˦˜˦˧˔ʟ ˭ˣͫ˩̳˞ ˔ ˦˞˟˔˗˔˧˘˟ʡ
ELISHA BLUE BAND (USA/UK)
1. 4. v 19.00 Komorní klub
P/PA-029
ZZZ(OHNWURNROD2VWUDYDF]
ǖ 9¨7.29,&(
6./$\'(0 02\'(/<
9ØSURGHM SRVOHGQÈFK NRO Ǖ 6/(9< $Ŗ
6/(\'8-7( \'(11¨ 1$%¨\'.8 Slevy platí do vyprodání zásob.
3Ĵ(67$9%< .2/ QD HOHNWURSRKRQ _ 5(3$6( %$7(5,¨
VSHFLDOLVWD QD PöVWVNRX D FHVWRYQÈ HOHNWURPRELOLWX
(OHNWULFNÄ .2/2%õŖ.<
(OHNWULFN¼ .2/$ (OHNWULFNÄ +$5/(<( (OHNWULFNÄ 02725.<
PROKOPA VELIKÉHO 30
TESTOVACÍ
JÍZDY
KAMENNÁ
PRODEJNA
DOPRAVA
ZDARMA
ODBORNÝ
SERVIS
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-03-2020/NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY _ .DOHQG¼ĵ DNFÈ _ 0DJD]ÈQ _ =DMÈPDY¼ PÈVWD _ www.eprogram.cz
12
KNIHOVNA
0õ67$ 2675$9<
28. října 2, Mor. Ostrava
UFMtXXXLNPD[
ústřední knihovna u Sýkorova mostu
a 27 poboček v Ostravě - jeden průkaz pro
všechny knihovny, výpůjční a informační
služby pro děti i dospělé
hudební oddělení - zvuková knihovna
veřejný internet - Britské centrum KMO
BŘEZEN MĚSÍC ČTENÁŘŮ
2. - 7. 3. Týden prvňáčků
26. 3. 14.30 Vyhlášení krále čtenářů
27. 3. Noc s Andersenem v 9 pobočkách
Výstavy: Petr Kuh - akvarely
Lucie Anna Přerovská - fotografie
Kulturní akce - společenský sál:
13. 3. 19.00 Open Mic Ostrava
18. 3. 17.00 Absolventský koncert žáků
ZUŠ E. Runda
27. 3. 17.00 Jana Šilerová - přednáška
biskupky v rámci festivalu ProTibet
_______
KINO VESMÍR
;BISBEOÓ
.PSBWTLÈ0TUSBWB
tel.: 596 995 733
20. 3. 19.00 Cestovatelské kino: Kuba
Připravujeme:
15. 5. 18.00 Příběhy obyčejného uzdravení
přednáší MUDr. Jan Hnízdil
_______
KURZY VÝKLADU TAROT.
KARET A PSYCHOLOGIE
XXXXXXUFSBQJFUBSPUD[
UFM
LPO[VMUBDF!UFSBQJFUBSPUD[
_______
NOVÁ AKROPOLIS
DzÓKOB
.PS0TUSBWB V4âLPSPWBNPTUV
tel.: 596 134 980
QDzFEQSWTUVQ1PƎU
XXXBLSPQPMJTD[tPTUSBWB!BLSPQPMJTD[
2. 3. 20.00 Kurz praktické filozofie
4., 11., 18. a 25. 3. 19.00 Praktická psychol.
17. 3. 19.00 Jan Amos Komenský - přednáška
19. 3. 20.00 Kurz filozofie a psychologie
úvodní přednáška, začátek kurzu 26. 3. 20.00
_______
./8% 3Ĵ7(/
9¸79$51¤+2 80õ1¨
%PO#PTDP
7ÓULPWJDLÈ
0TUSBWB
tel.: 734 724 455
3. 3. 17.00 Stopy kubismu na Ostravsku
Přednáší: Daniel Michalík
_______
KNIHOVNA VRATIMOV
XXXLOJIPWOBWSBUJNPWD[
do 31. 3. Barvy Islandu - fotografie
na dřevě Jolany a Tomáše Doležalových
27. 3. Noc s Andersenem
Otevřeno: Po, Čt 9.00 - 12.00, 13.00 - 18.00
Út 9.00 - 12.00, Pá 13.00 - 16.00
Vzdělání pro všechny generace. Bezplatná
linka pro uchazeče o studium: 800 555 808
Praktické a inovativní vzdělání. Podnikání,
Právo, Marketingové komunikace, Apli-
kovaná informatika - tituly Bc., Mgr., Ing.
Více na www.vspp.cz
Studijní obor Řízení malého a středního
podniku. Prakticky zaměřené studium
s odbornou praxí. Tituly Dis., a možnost
získat za 1,5 roku titul Bc. na Vysoké škole
podnikání a práva. www.vosaa.cz
Založeno 1992. Individuální přístup k žákům
a rodičům, rodinná atmosféra. Tradiční studijní
obor Obchodní akademie. Cílená příprava
ke studiu VŠ i do praxe. www.msoa.cz
_______
$- 9 2Ǖ9¸k.29,&¨&+
XXXPTUSBWBD[
UFM
EPVǏPWÈOÓtWâVLBtSP[NMVWFOÓtLPOWFS[BDF
ve státní svátky, o víkendu i o prázdninách
... dočasně volné LEVNÉ LEKCE pro každého
_______
NORBEKOV
Centrum NORBEKOVA pořádá kurz:
"Jak se zbavit brýlí a obnovit zdraví"
Kdy: 20. 4. - 28. 4. Ostrava, Hollarova 1124/14
Více na www.norbekov.cz, tel.: 608 779 475
_______
MÍSTNÍ KNIHOVNA
Ŗ$%(Ĥ
ÇBCFǪ
XXXLOJIPWOB[BCFOD[
do 26. 3. Dřevěné potěšení
vyřezávané výrobky Milana Staníka
16. 3. 17.00 Život s vášní, čokoládou a vínem
přednáší Marcela Krčálová
27. 3. Noc s Andersenem
Otevřeno: Po 13.00 - 17.00
Čt 10.00 - 12.00 a 13.00 - 17.00
+B[ZLPWÈÝLPMB
tel.: 603 251 671
JOGP!BTPSUJTD[
XXXBTPSUJTD[
tskupinové kurzy AJ, NJ, FJ, IJ
tindividuální výuka AJ, NJ, FJ, IJ, ŠJ
tkurzy pro podniky a instituce
tkurzy obchodní angličtiny
_______
JAZYKOVÁ
k.2/$ (\',1
EVCOB
07âÝLPWJDF
XXXFEJOD[
tel.: 720 346 444
tosvojování jazyka přirozenou cestou
tLWBMJGJLovaní rodilí mluvčí
tmalý počet studentů ve skupině
tQDzÓQSBWBLmezinárodním zkouškám
tLMBEFNFdůraz na komunikaci
tNPäOPTUsoukromých lekcí u Vás
_______
0$7(Ĵ6.
A ZÁKLADNÍ
k.2/$ (\',1
07ÓULPWJDF
07âÝLPWJDF
XXXFEJOD[
tel.: 720 346 444
tindividuální přístup
tmalý počet dětí ve třídě
tLWBMJGJLPWBOÓrodilí mluvčí
tQDzJSP[FOÏbilingvní prostředí
NOVĚ TAKÉ MINIŠKOLKA
tpro děti od 6 měsíců
_______
06 9õ\'(&. .1,+291$
9 2675$9õ p. o.
1SPLFÝPWPOÈN
.PS0TUSBWB
UFM
XXXTWLPTD[
Půjčovna, studovna:
Po - Pá 9.00 - 19.00, So 8.30 - 12.00
Oddělení speciálních fondů
(normy, audioknihy, jazykové učebnice atd.):
Po - Pá 9.00 - 18.00
Výstavy:
do 20. 3. Naše paní Božena Němcová
2. 3. - 30. 4. Moravskoslezský kraj
ve fotografii Libora Sváčka
Akce, přednášky a semináře:
4. 3. 16.30 Věda ve vědárně: Vše, co jste
chtěli vědět o superpočítačích a nevěděli,
koho se zeptat - přednáška
5., 12., 19. a 26. 3. 9.30 MS Excel
pro začátečníky
6., 13., 20. a 27. 3. 9.30 Základní anglické
fráze. Kurz pro seniory - zdarma
9. 3. 9.30 Rozblikejte diody! - workshop
11. 3. 14.00 Efektivní vyhledávání
v katalogu
16. 3. 16.00, 19. 3. 9.30 a 18.00
Ukázkové lekce trénování paměti
26. 3. 16.00 Klub německého filmu:
Freistatt
31. 3. 16.00 - 20.00 Deskohraní
31. 3. 17.00 Knihovnické úterý:
Beseda s Erikem Taberym
]D Y]GöO¼Y¼QÈP %Ĵ(=(1
2020
KNIHOVNA Ĵ(3,k7õ
.ÓSPWÈ
ƲFQJÝUǔ
UFM
XXXLOJIPWOBSFQJTUFD[
do 20. 3. Má vlast cestami proměn - putovní
výstava plakátů proměn MS kraje
24. 3. - 26. 5. Nezapomínejme na tradice
18. 3. 17.30 Život s vášní, čokoládou a vínem
přednáší Marcela Krčálová
Otevřeno: Út 10.00 - 12.00 a 13.00 - 17.00,
Pá 9.00 - 12.00 a 13.00 - 15.30
_______
KNIHOVNA PASKOV
/ÈESBäOÓ
XXXLOJIPWOBQBTLPWD[
do 27. 3. Petra Řehová a Alena Vorlíčková
ilustrovaný svět pohádek pro společné čtení
27. 3. Noc s Andersenem
Otevřeno: Po 9.00 - 12.00,
Út a Čt 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
_______
PLANETÁRIUM
OSTRAVA
)(\'7À#560
,1MBOFUÈSJV
725 26 Ostrava
tel.: 596 994 950
Sál planetária:
Promítání hvězdné oblohy a filmů
formou celooblohové projekce:
St - Pá 17.00, So - Ne 14.00, 15.30, 17.00
Experimentárium:
Interaktivní expozice Ke hvězdám,
K planetám, Za světlem,
Na oběžnou dráhu, Do hlubin Země.
Otevírací doba:
Po 9.30 - 14.00, Út 8.00 - 14.00
St, Čt, Pá 8.00 - 20.00
So 13.30 - 20.00, Ne 13.30 - 19.00
Hvězdárna: Pozorování skutečné hvězdné
oblohy dalekohledy St - So 18.30 - 20.30
Aktuální program
na www.planetariumostrava.cz
ZPRACOVÁNÍ ÚČETNICTVÍ,
DAŇOVÉ EVIDENCE, MEZD,
DANÍ I ZPĚTNĚ, AUDITY,
KONTROLY, ÚČETNÍ A DAŇOVÉ
PORADENSTVÍ, KOMPLETNÍ
EKONOMICKÝ SERVIS
Provozovnu máme nově na adrese:
U mostu 5, 700 30 Ostrava-Zábřeh
tel.: 596 633 293, mobil: 603 806 707
e-mail: sekretariatasc@seznam.cz
www.auditconsult.net
P/SD-009
CONSULT
Ing. Alena Čechová
ANI KAPKA
NAZMAR
ZACHRAŇME ŽIVOTY,
DARUJME KREV!
Vzdělávací program
pro studenty středních škol,
který odhalí tajemství
ukrytá v každé kapce krve. Školní rok 2019/2020
Velký svět techniky,
Dolní Vítkovice Ostrava
Rezervace na:
rezervace.vyuka@stcostrava.cz
nebo na www.stcostrava.cz
Výukový program je pořádán ve spolupráci s Fakultní nemocnicí Ostrava.
P/PE-007
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-03-2020/na výlet
NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY _ .DOHQG¼ĵ DNFÈ _ 0DJD]ÈQ _ =DMÈPDY¼ PÈVWD _ www.eprogram.cz
22
SLEZSKOOSTRAVSKÝ
HRAD
Hradní 1
Sl. Ostrava
tel.: 721 262 690
6. 1. - 31. 3. hrad pro návštěvníky uzavřen
www.slezskoostravskyhrad.cz
_______
9<+/¨\'.29 9õŖ
NOVÉ RADNICE
Prokešovo náměstí 8, Moravská Ostrava
Otevřeno: denně 9.00 - 17.00
www.vyhlidkovavez.cz
Komentované procházky:
22. 3. Výšlap na haldu Emu
_______
EXPOZICE
HISTORICKÝCH
0272&<./ň
Černá louka, Pavilon C, tel.: 602 795 247
Otevřeno: Út - Ne 10.00 - 17.00
www.severnimorava.travel
_______
www.stcostrava.cz, Areál Dolní Vítkovice
Vítkovice 3004, O.-Vítkovice
9(/.¸ 69õ7 7(&+1,.<
Čtyři fantastické expozice plné interaktivních
a zábavou nabitých exponátů pro návštěvníky
každého věku, včetně 3D kina a Divadla vědy.
do 8. 3. Interaktivní výstava CRASH!!!, která
zdůrazní téma bezpečnosti na silnici
i chodnících. V březnu nás čeká měsíc plný
tajemného světa počasí a jeho vnitřní síly.
Ne - Pá 10.00 - 18.00, So 10.00 - 20.00
recepce.stc@dolnivitkovice.cz, 595 955 740
0$/¸ 69õ7 7(&+1,.< 8
Jedinečná interaktivní
výstava odhaluje tajemství
techniky vynálezů od parního
stroje až po současnost.
10. 3. 14.00 Slavnostní otevření expozice
lodi NIKÉ
28. - 29. 3. 12.00 - 16.00 Hurá do oblak
Otevřeno: Út - Ne 10.00 - 18.00,
u6.recepce@dolnivitkovice.cz, 595 952 597
_______
ZOO
Michálkovická 197
Slezská Ostrava
tel.: 596 241 269
596 243 316, www.zoo-ostrava.cz
Stohektarový přírodní areál zoo s unikátní-
mi zvířaty i rostlinami z celého světa
je otevřen každodenně
4. 3. 16.00 Přednáška v zoo: Jarní tradice
sbírání jedlých rostlin
21. 3. Jaro v zoo: Zahájení koment. setkání
Otevřeno: denně areál: 9.00 - 18.00,
pavilony, pokladna: 9.00 - 17.00
TROJHALÍ KAROLINA
Ostrava, ul. K Trojhalí 3361/5
tel.: 725 360 218, www.trojhali.cz
Veřejný prostor pro všechny Ostravany
27. 3. - 5. 4. Festival skákacích hradů
28. 3. Mint market Ostrava
Otevřeno: Po - Pá 8.00 - 22.00
So, Ne 10.00 - 20.00
_______
=22 2/2028&
Darwinova 29, Olomouc-Svatý Kopeček
tel.: 585 151 601, www.zoo-olomouc.cz
Zoo je umístěna na poutním místě
Sv. Kopeček v krásných lesích.
Otevřeno: denně 9.00 - 17.00
_______
ZOO ZLÍN
Lukavská 112, Zlín - Štípa
www.zoozlin.eu, tel.: 577 914 180
2. - 8. 3. Jarní prázdniny v zoo
Otevřeno: Po - Ne 8.30 - 17.00
_______
info a rezervace: www.provedu.cz
tel.: 739 334 702
1. 3. 14.30 Moravská Ostrava
sraz: Masarykovo náměstí u muzea
14. 3. 14.30 Staré Výškovice
sraz: aut. zastávka Staré Výškovice
15. 3. 14.30 Vítkovice
sraz: Mírové náměstí u radnice
28. 3. Zájezd Hlučínsko
_______
ZÁMEK LINHARTOVY
Město Albrechtice, pan Jaroslav Hrubý
tel.: 554 652 241, 728 323 270
www.zameklinhartovy.cz
28. 3. 9.00 - 16.00 Velikonoční jarmark
_______
ZÁMEK HRADEC
NAD MORAVICÍ
Městečko č. 2, Hradec nad Moravicí
tel.: 553 783 485, rezervace: 553 783 444
www.zamek-hradec.cz
28. 3. - 28. 4. Velikonoce na zámku
Otevřeno: So, Ne 10.00 - 16.00 od 28. 3.
_______
=0(. %5817/
Zámecké nám. 7, Bruntál, www.mubr.cz
tel.: 554 717 947, 554 717 949
4. 4. Velikonoční jarmark
do 15. 3. Masky hanby - výstava
do 22. 3. 30 let od Sametu - výstava
do 29. 3. 150 let ZO Včelaři Bruntál - výstava
Stálá expozice:
Řemeslo má zlaté dno, Příroda Bruntálska
Otevřeno: Út - Ne 9.00 - 16.00
)DFHERRN èDVRSLVX 3URJUDP _ =DMÈPDYÄ WLS\ _ $NWXDOLW\ _ 6RXWöŗH _ www.facebook.com/ProgramCZ
13
%Ĵ(=(1
2020
www.maxner.cz, tel.: 603 116 780
10. 4. ČECHY POD KOSÍŘEM 390,- Kč
11. 4. POLSKO WROCLAW + ZOO 690,- Kč
18. 4. SLOVENSKO ČERVENÝ KAMEŇ 550,- Kč
25. 4. AMETYSTOVÁ ŠTOLA 740,- Kč
25. 4. TURISTIKA MALÁ FATRA 490,- Kč
1. 5. ZLATÉ HORY 490,- Kč
2. 5. POLSKO ZÁMEK PSZCZYNA 390,- Kč
8. 5. SLOVINSKO TERME TOPLICE 1.050,- Kč
9. 5. MEDVĚDÍ SOUTĚSKA 950,- Kč
16. 5. BANSKÁ ŠTIAVNICA 590,- Kč
23. 5. POLSKO ENERGYLANDIA 550,- Kč
30. 5. POLSKO KLODZKO 590,- Kč č
_______
9¸67$9,k7õ )/25$
Wolkerova 17, Olomouc, www.flora-ol.cz
tel.: 585 726 111, 585 413 350
13. - 15. 3. For Model 2020
28. 3. Vegan Burger Festival
_______
+5$\' +8.9$/\'<
tel. hrad: 558 699 323, 604 618 144
www.hradhukvaldy.eu
28. 3. Slavnostní otevření hradu Hukvaldy
_______
HRAD ŠTERNBERK
Horní nám. 6, Šternberk, tel.: 585 012 935,
602 543 562, www.hrad-sternberk.cz
7. 3. 10.00 - 15.00 Zahájení sezony na hradě
Otevřeno: So, Ne 10.00 - 15.00
_______
ZÁMEK VELKÉ LOSINY
Zámecká 268, Velké Losiny
www.zamek-velkelosiny.cz, tel.: 583 248 380
28. - 29. 3. 9.00 - 15.00 Zahájení sezóny
na zámku Velké Losiny
_______
=0(. .81¨1
tel.: 556 749 420, www.zamek.kunin.cz
28. 3. Zahájení nové zámecké sezóny
Otevřeno: So, Ne, sv. 9.00 - 16.00 od 28. 3.
_______
Ŗ(527¨16.¸ =0(.
28. října 12, Nový Jičín
UFMtNV[FVNOPWZKJDJOD[
do 13. 4. Zboží ukryté v roce 1938 - výstava
Stálé expozice
Otevřeno: Út - Pá 8.00 - 12.00, 13.00 - 16.00
Ne 9.00 - 15.00
\'8+$ 7285 VUR
Opavská 823, O.-Poruba
tel.: 596 918 333,
775 637 066
duhatour@seznam.cz
www.duhatour.cz
19. 3. - 22. 3. 2020 Slovensko - Velký Meder,
Podhájská, Bešeňová (termály)
Cena od 2.790,- Kč s dopravou autokarem
23. 3. - 26. 3. 2020 Maďarsko - Bükfürdö
(termály)
Cena od 3.190 Kč s polopenzí nebo snídaní
Zahájen prodej Chorvatsko 2020
Ruskamen, Brela, Baška Voda, Tučepi,
Živogošče, Drvenik, Gradac
časová sleva 15 % do 29. 2. 2020
Připravujeme: duben
18. 4. - 19. 4. 2020 Praha - muzikály
Čarodějka, Galileo, Voda nad Vodou
Cena: 2.390,- Kč/osoba
(doprava, ubytování se snídaní, vstupenka)
Velká nabídka termálních lázní
na Slovensko, Polsko-Szaflary, Chocholow
_______
7523,& +8.9$/\'<
inf.: 603 592 173, 558 699 354
www.tropichukvaldy.cz
Exotické rostliny a zvířata, bonsaje, kaktusy,
masožravé rostliny, citrusy, orchideje, byto-
vé a venkovní rostliny. Prohlídka tropických
skleníků a japonské zahrady. Dále je možno
shlédnout samce pumy, mluvící papoušky
žako, ara, kakadu, tukana, leguána, holand-
ské kozy, sklípkany...
Otevírací doba na www.tropichukvaldy.cz
_______
$5%25(780 129¸ \'9ň5
Stěbořice-Nový Dvůr, tel.: 553 661 975
do 31. 3. Náš les - výstava
do 31. 3. Příběhy z herbáře - výstava
Stálé expozice
Otevřeno: denně 8.00 - 16.00
_______
FRÝDECKÝ ZÁMEK
tel.: 558 630 051-3, www.muzeumbeskyd.com
e-mail: info@muzeumbeskyd.com
5. 4. 9.00 - 15.00 Zámecký velikonoční jarmark
_______
ZÁMEK FRYŠTÁT
Masarykovo náměstí 1, Karviná-Fryštát
tel.: 596 387 340 (pokladna zámku)
www.zamek-frystat.cz
zamek-frystat@karvina.cz
28. 3. Zahájení zámecké sezony
v prvorepublikovém duchu
hrané retro scénky, kočárové projížďky
P/PA-032
DEN
otevřených
DVEŘÍ
21. 3. 2020
na vodních dílech Slezská Harta,
Kružberk,Šance,Morávka,Žermanice
a na vodohospodářském dispečinku
a laboratořích Povodí Odry
v Ostravě na uliciVarenská č. 49,
a to v sobotu 21. března 2020
v době od 9.00 do 15.00 hodin
(poslední vstup je ve 14.30 hodin)
Bližší informace na www.pod.cz
Povodí Odry, státní podnik zve širokou veřejnost na Den otevřených dveří,
který u příležitosti Světového dne vody proběhne:
P/SD-011
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-03-2020/NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY _ .DOHQG¼ĵ DNFÈ _ 0DJD]ÈQ _ =DMÈPDY¼ PÈVWD _ www.eprogram.cz
14
do wellness
bazény
.5<7¸ %$=¤1 2675$9$Ǖ3258%$
Gen. Sochora 1378, tel.: 596 977 511
50 m bazén:
Po - Pá 6.00 - 21.30, So - Ne 9.00 - 19.30
Dětský bazén: Po a Pá 13.15 - 20.00
Út 13.15 - 18.00, St 13.15 - 16.45
So - Ne 9.00 - 19.30
Kondiční plavání: Po - Pá 20.00 - 21.30
Pára: Po - Pá 13.00 - 20.00
So - Ne 10.00 - 19.00
100 m tobogán: Po - Pá 13.00 - 20.00
So - Ne 9.00 - 19.00
Fitness a posilovna (v ceně bazén a pára):
Po - Pá 6.00 - 21.30, So - Ne 9.00 - 19.30
Solární studio: Po - Pá 11.00 - 19.00
So - Ne 10.00 - 19.00
Saunové centrum, Masérna: Po 8.00 - 21.00,
Út - Pá 7.00 - 21.00, So - Ne 9.30 - 19.30
Rehabilitace: 7.00 - 12.00, 13.00 - 15.30
92\'1¨ 69õ7 6$5(=$
Sokolská 44/2590, Mor. OV, tel.: 596 977 420
25 m bazén: Po 6.00 - 8.00, 14.00 - 20.30
Út - Pá 6.00 - 8.00, 14.00 - 21.30
So - Ne 9.00 - 19.30
Kondiční plavání: Po 6.00 - 8.00, 18.00 - 20.00
Út - Pá 6.00 - 8.00, 19.00 - 21.30
Vodní jeskyně, Tobogány:
Po - Pá 14.00 - 19.00, So - Ne 9.00 - 19.30
Wellness: Po 8.00 - 20.00
Út - Pá 8.00 - 21.00, So - Ne 9.30 - 19.30
Fitness: Po 9.00 - 21.00
Út - Pá 7.00 - 21.00, So - Ne 9.00 - 19.00
Parní lázně: Po, St 14.00 - 20.00
Út, Čt, Pá 14.00 - 21.00, So - Ne 9.30 - 19.30
Sauna, masáže: Po 7.00 - 20.00
Út - Pá 7.00 - 21.00, So - Ne 9.30 - 19.30
Solární studio: Po 7.00 - 20.00
Út - Pá 7.00 - 21.00, So - Ne 9.00 - 19.00
2=\'5$91¤ &(17580 -(k7õ5.$
Za Ještěrkou 629/1, Ostrava-Bartovice
tel.: 596 977 661
25 m bazén: Po 6.00 - 20.00
Út - Pá 6.00 - 21.30, So - Ne 9.00 - 19.00
Kondiční plavání: Kondiční plavání je
v pracovní dny vždy ráno první dvě hodiny
po zahájení plavání a večer poslední
dvě hodiny před ukončením plavání.
Sauna: Po - Pá 8.00 - 20.00, So - Ne 9.30 - 19.30
Masérna: Po - Pá 9.00 - 17.00, So - Ne zavřeno
Sportovní hala: Po - Pá 6.00 - 21.00
So - Ne 9.00 - 18.30
Badminton: Po 6.00 - 17.00, Út 6.00 - 19.30
St 6.00 - 16.00, Čt, Pá 6.00 - 19.00
So 12.30 - 19.00, Ne 12.00 - 17.30
www.sareza.cz
%Ĵ(=(1
2020
OSTRAVA-PORUBA, 17. LISTOPADU 1123/70, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE
UHJHQHUDèQÈ FHQWUD
Čeladná 809E, 739 12 Čeladná
www.celadenka.cz, tel.: 591 160 160
e-mail: hotel@celadenka.cz
· Víkendové pobyty, rekondiční pobyty
· Wellness, masáže, sauna, privátní spa
· Restaurace, letní terasa, dětské hřiště
· Fyzioterapie, rehabilitace
· Kongresové centrum - firemní akce
UHOD[DèQÈ FHQWUD
WELLNESS
0,17+(
Komenského 629
Ostrava-Poruba
Provozní doba: Po - Pá 900 - 1900 dle objed.
Bolesti svalů: masáže, baňkování, tejpování,
akupresura, tepelné zábaly, rašelina, parafín
Relaxace - masáže indické, havajské,
m. aroma svíčkou, lávové kameny, moxování,
indická m. hlavy, vyhlazovací masáž obličeje,
celotělové zábaly čokoláda, skořice, bahno
Další nabídka - manuální lymfatické masáže,
anticelulitidní masáže, reflexní masáž chodidel
Individuální cvičení - Rolletic, vibrační plošiny
Core - individuální cvičení pro zdravá záda
Dámy - kosmetika, perm. makeup, pedikúra
Celotěl. zábal dodá energii a dobrou náladu!
Více www.minthe.cz nebo tel.: 606 77 19 20
]GUDYÈ
0gr. SYDWDYD -anošková
36<&+2/2*
www: www.terapie-tarot.cz
tel.: 731 482 969, konzultace@terapie-tarot.cz
tOBCÓ[ÓQPSBEFOTUWÓ
EJBHOPTUJLVBUFSBQJJ
tWâLMBELBSFU
TOǾBSP[CPSIPSPTLPQV
TQPKFOâTQTZDIPMQPSBEFOTUWÓN
_______
&(17580 62&,/1¨&+
6/8Ŗ(% 3258%$ p.o.
Průběžná 6222/122, Ostrava-Poruba
cssporuba@cssporuba.cz
www.cssporuba.cz
tTerénní pečovatelská služba
1SǾCǔäOÈ
01PSVCB
tCentrum denních služeb
*4FLBOJOZ
01PSVCB
tDomov pro matky s dětmi
%ǔMOJDLÈ
01PSVCB
tAzylové zařízení pro muže a ženy
7DzFTJOTLÈ
01PSVCB
_______
32\'$1¤ 58&(
OSOBNÍ ASISTENCE
budova SZŠ a VOŠ zdravotnické, 1. Máje 11
Ostrava-Mariánské Hory, tel.: 595 693 628,
777 011 934, Bc. Hana Kovalská, DiS.
podaneruce@podaneruce.eu
www.podaneruce.eu
- Osobní asistence v domácnostech
pro zdravotně postižené občany a seniory
- CanisterapieUFSBQJFQǾTPCFOÓQTB
na zdraví člověka
LPOUBLU.POJLB0MCSFDIUPWÈ
UFM
_______
&(17580 62&,/1¨&+
6/8Ŗ(% 2675$9$ o.p.s.
Jahnova 12, Ostrava-Mariánské Hory
Info: css@css-ostrava.cz; tel.: 599 455 121
www.css-ostrava.cz
Rodinná poradna:+BIOPWB
0.BS)PSZ
tel.: 599 455 120, 605 292 252
Domov pro matky s dětmi:
#VEFǏTLÈ
.PS0TUSBWB
UFM
Dům na půl cesty: Bozděchova 10,
.PS0TUSBWB
UFM
Azylový dům pro muže:
1BMBDLÏIP
01DzÓWP[
UFM
bazény
Střední škola prof. Zdeňka Matějčka
Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
17. listopadu 1123/70, Ostrava-Poruba
tel.: 596 909 276, www.skolspec.cz
Plavání veřejnosti:
Po - Pát
So 9.00 - 13.00
_______
Nad Přehradou 2290, Frýdek-Místek
tel: 558 638 754, www.aquapark-olesna.cz
Každou So 9.00 Aquatěhobik
Každou Ne 10.10 Aqua aerobik
Saunový svět:
XXXBRVBQBSLPMFTOBD[XFMMOFTT
Každou Ne 10.00 - 11.30
Saunování dětí s rodiči
Každé Po 17.00 Saunové ceremoniály
UHJHQHUDèQÈ FHQWUD
70 678\',2
B. Martinů 811
Ostrava-Poruba
tel.: 737 871 229
tm.studio@seznam.cz
www.tm-studio.cz
Nabízíme cvičení na rekondičních
stolech, Vacu Therm, Body Roll, kavitaci,
lymfodrenáže a bylinnou parní lázeň Baobab.
Přijímáme: SODEXO, BENEFIT, FKSP
_______
08\'r. k¼UND $QGöORY¼ CSc.
Hlavní tř. 27, Ostrava-Poruba
tel.: 731 464 387, www.prozit.cz
Kurzy STOB obezitě. Skupinový od 25. 3.
]GUDYÈ
$/Ǖ$121
Pivovarská 4/10, Moravská Ostrava
Info tel. 723 572 833 Květa
603 961 303 Denisa
Setkání pro příbuzné a přátele alkoholika
každou středu v 16.30
Těšíme se na Vaši návštěvu.
]GUDYÈ
Nádražní 22, 702 00 Ostrava
www.nerest.cz, tel.: 591 160 069
e-mail: ostrava@nerest.cz
t;ESBWPUOJDLÏ[BDzÓ[FOÓBNCVMBOUOÓIPUZQV
t-ÏLBDz
GZ[JPUFSBQJF
SFIBCJMJUBDF
OFVSPMPHJF
t1SPQPKJÝUǔODF[ESBWPUOÓDIQPKJÝǸPWFO
a samoplátce
_______
325$\'1$ 352 2%õ7,
75(671¸&+ ç,1ň
Poradna NRZP ČR
30. dubna 2944/1, Mor. Ostrava a Přívoz
tel.: 596 110 282, 736 751 206, www.nrzp.cz
e-mail: poradnaostrava@nrzp.cz
Cílem projektu je poskytování odborného
QPSBEFOTUWÓQSPPCǔUJUSFTUOâDIǏJOǾ
Toto poradenství spočívá nejen v poskytnutí
PECPSOâDIJOGPSNBDÓ
BMFUBLÏQTZDIPMPHJDLP-
TPDJÈMOÓQPNPDJPCǔUJ0ECPSOÏQPSBEFOTUWÓ
je určeno osobám se zdravotním postižením
BTFOJPSǾNOBÞ[FNÓ.4LSBKF1PSBEFOTUWÓ
je poskytováno ambulantně, telefonicky
a emailem a konzultace jsou bezplatné.
Neposkytujeme však právní zastoupení.
_______
21.2Ǖ$0$=21.<
Hrušovská 16, Ostrava 1, tel.: 603 442 519
www.onko-amazonky.cz
Pomoc onkologickým pacientům:
4FNJOÈSOÓ$FOUSVN"LBEFNJF0TUSBWB
)SVÝPWTLÈ
UFM
Po tSt 14.00 - 16.00
Pravidelné cvičení pro onkologické
pacientky každou StW47Ǝ0TUSǏJMPWB
_______
&+$5,7$ 2675$9$
Kořenského 1323/17, Ostrava-Vítkovice
Info: 596 621 094, 731 625 789
sekretariat@ostrava.charita.cz
www.ostrava.charita.cz
Poskytujeme sociální, soc. zdravotní a zdra-
WPUOÓTMVäCZQDzFEFWÝÓNTFOJPSǾN
MJEFNTF
zdrav. postižením, lidem bez domova, matkám
TEǔUNJWUÓTOJ
PISPäFOâNEǔUFNBNMÈEFäJ
lidem s duševním onemocněním a lidem
OFWZMÏǏJUFMOǔOFNPDOâNW[ÈWǔSVäJWPUB
6. 3. 16.00 Kurz pro hospicové dobrovolníky
19. 3. 14.00 Jak pečovat o nemocného
WEPNÈDÓNQSPTUDzFEÓCF[QMBUOâLVS[
2. 4. Kurz hospicové péče
_______
/,1.$ \'ň9õ5< 2675$9$
www: http://www.mnof.cz/linka_duvery
telefonická krizová pomoc
tel.: 596 618 908, mob.: 737 267 939
e-mail: linka.duvery@mnof.cz
t1PTLZUVKFNFBOPOZNOǔUFMFGPOJDLPV
krizovou pomoc, psychologickou podporu
a psychosociální poradenství
t.PäOPTULPOUBLUVUBLÏFNBJMFNOFCP
prostřednictvím chatu
t4MVäCBKFVSǏFOBÝJSPLÏEPTQǔMÏWFDzFKOPTUJ
OFKFOW0TUSBWǔ
tProvoz Linky důvěry Ostrava:
nepřetržitě non-stop
P/PA-035
Bc. Iveta Valošková, Soběšovice č. 10
tel.: 602 183 483, i.valoskova@seznam.cz
www.cso-terapie.cz
Máte bolesti zad, hlavy, kloubů, migrény,
poruchy spánku, jste vyčerpání,
případně máte jiné zdravotní problémy?
Provádím
KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPII,
která má harmonizační účinek
na celé tělo ve svém fyzickém
i psychickém projevu.
Terapie je vhodná i pro děti a pomáhá
např. s odstraněním chronické rýmy,
ADHD a dalších potíží.
P/HA-019
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-03-2020/za sportem
)DFHERRN èDVRSLVX 3URJUDP _ =DMÈPDYÄ WLS\ _ $NWXDOLW\ _ 6RXWöŗH _ ZZZIDFHERRNFRP3URJUDP&=
15
%Ĵ(=(1
2020
Ruská 135/3077, Ostrava-Zábřeh
UFMtXXXBSFOBWJULPWJDFD[
OSTRAVAR ARÉNA, tel.: 596 707 112
14. 3. 18.00 OKTAGON 16 - turnaj
největší česko-slovenské MMA organizace
Tipsport hokejová extraliga
3. 3. 17.30 HC Vítkovice Ridera - HC Energie
Karlovy Vary
9. - 15. 3. Předkolo play off hokejové extraligy
16. - 29. 3. Čtvrtfinále play off hokej. extraligy
MĚSTSKÝ STADION: tel.: 595 701 020
Fortuna liga
7. 3. 15.00 FC Baník Ostrava - FK Ml. Boleslav
Fortuna národní liga
13. 3. 14.30 MFK Vítkovice - FK Viktoria Žižkov
ATLETICKÁ HALA, tel: 596 707 162
1. 3. 10.00 Judo Grand Prix Ostrava 2020
_______
63257291¨ $5(/ 3258%$
Skautská 11/6093, tel.: 596 977 760
Kuželna: Po - Ne 12.00 - 22.00
Tenisové haly: Po - Pá 6.00 - 22.00
So - Ne 8.00 - 20.00
92\'1¨ $5(/ 2675$9$Ǖ-,+
4WB[ÈDLÈ$
UFM
Sportoviště: Po - Ne 13.00 - 20.00
63257291¨ +$/$ 2675$9$Ǖ3Ĵ¨92=
)SVÝPWTLÈ
UFM
Velká i malá hala: Po - Ne 6.00 - 22.00
08/7,)81.ç1¨ $5(/
ƎLBMPWPWB
01PSVCB
UFM
Veřejné bruslení dle rozpisu
_______
80 3$5.285 3$5.
4USPKOÓ
0TUSBWB,VOǏJǏLZ
UFM
XXXVNQBSLPVSQBSLD[
tJOEJWJEVÈMOÓUSÏOJOLZTUSFOÏSFN
tpravidelné kroužky pro všechny (od 6-ti let)
tQBSLPVSOJHIUT QDzFTQÈWBDÓBLDF
tXPSLTIPQZBFYIJCJDF
Otevřeno: Po - Pá 14.00 - 19.00
So - Ne 9.00 - 20.00
_______
/$1\'(. 3$5.
1PE-BOEFLFN
0TUSBWB1FUDzLPWJDF
UFM
XXXMBOEFLQBSLD[
Víceúčelová hala - cvičení pro celé rodiny
ƎUZDzESÈIPWâCPXMJOHTEǔUTLPVESÈIPV
basketbal
%219(5 $5¤1$
CâWBMÈIBMB5BUSBO
UFM
XXXOICBTLFUD[
4. 3. 17.30 NH Ostrava - Kolín
7. 3. 17.30 NH Ostrava - Brno
25. 3. 17.30 NH Ostrava - Královští sokoli
28. 3. 17.30 NH Ostrava - Kolín
EöK
-$51¨ 581dál 2020
4WB[ÈDLÈ$
0TUSBWB;ÈCDzFI
BSFÈM4"3&;"W#ǔMTLÏNMFTF
XXXSVOEBMD[
21. 3. Ostrava - Bělský les
9.00 Mládež, 11.00 Ženy, 12.00 Muži
%ÏMLBIMBWOÓIP[ÈWPEVN
XXXTBSF[BD[
2 kurty SQUASH
2 kurty BADMINTON
4 stoly STOLNÍ TENIS
2x LEZECKÁ STĚNA
CVIČENÍ FITNESS
VENKOVNÍ AREÁL
FINSKÁ SAUNA
SOLNÁ JESKYNĚ
$IBSWÈUTLÈ
0TUSBWB7âÝLPWJDF
UFM
NPC
XXXDEVTQPSUD[
Možnost VYCHYTÁVKY, EBMÝÓTQPSUZNJOJ
GMPSCBM
LPQBOÈ1PXFSHPBM
TCBENJOUPO
Možnost VYCHYTÁVKY,FYUSÏNOǔQSVäOÈ
QPEMBIB
TUSPQ
N
CPǏOÓPTWǔUMFOÓ
Závodní stoly zn SPONETA 7-63.
Vnitřní LS WZTPLÈ
N
Y53Venkovní
LS v provozu od 5/2020. Pro začátečníky
instruktáž k bezpečnosti ZDARMA.
Rozvrh cvičeníOBXXXDEVTQPSUD[
Venkovní areál v provozu od 5/2020.
Finská sauna pouze na rezervaci.
Kamenná sůl ze solných dolů, Wieliczka, PL.
tSF[FSWBDFUFMBPOMJOFt;7Å)0%/Ɠ/²
74561/²t41035#"3t563/"+&t
SPORTOVNÍ KROUŽKY PRO DĚTI
A MLÁDEŽ * Nově CARVINGOVÝ
LYŽAŘSKÝ TRENAŽÉR
Aktuální otevírací doba:
OBXXXDEVTQPSUD[
Klimatizovaná hala.
4UBǪTFGBOPVÝLFN$%6OB\'"$,6
KRNHM
+& 57 725$; 3258%$
35503"9"3&/"
XXXIDQPSVCBD[
ƎLBMPWPWB
01PSVCB
UFM
CHANCE LIGA 2019/2020
2. 3. 17.30 Poruba - Vsetín
4. 3. 17.30 Poruba - Havířov
florbal
ç33 $5¤1$ 2675$9$
)MBEOPWTLÈ
0TUSBWB.VHMJOPW
IUUQXXXGCDPTUSBWBD[
superliga mužů
1. 3. FBC Ostrava - Ml. Boleslav
YROHMEDO
9. 2675$9$
)BMB4BSF[B
)SVÝPWTLÈ
WLPTUSBWBFV
extraliga muži
7. 3. 17.00 Ostrava - Karlovarsko
_______
7- 2675$9$
7BSFOTLÈB
.PS07
UFM
XXXUKPTUSBWBD[
FNBJMTQPSU!UKPTUSBWBD[
extraliga ženy
5. 3. 18.00 TJ Ostrava - Volejbal Přerov
VWROQÈ WHQLV
7- 2675$9$
7BSFOTLÈB
.PS0TUSBWB
UFM
XXXUKPTUSBWBD[
extraliga muži
6. 3. 17.00 TJ Ostrava KST - SKST
EUROMASTER Liberec
_______
77& 2675$9$
7âTUBWJÝUǔƎFSOÈMPVLB
)BMB"
0TUSBWB
XXXUUDPTUSBWBD[
6. 3. 17.00 TTC OSTRAVA 2016 - SF SKK
El Niňo Praha
13. 3. 17.00 TTC OSTRAVA 2016 - SKST
Charvát Baník Havířov
27. 3. 17.00 TTC OSTRAVA 2016 - SKST Cheb
zápas
7- 2675$9$
7BSFOTLÈB
.PS0TUSBWB
UFM
XXXUKPTUSBWBD[
14. 3.ƲFDLPDzÓNTLâ[ÈQBT
VTXDVK
6%$ 648$6+
&(17580
)BWSÈOFL
)PSZNÓSPWB
0;ÈCDzFI
XXXTCBTRVBTID[
FNBJMTCBPTUSBWB!WPMOZD[
Otevřeno: Po - Pá 7.30 - 21.00
So 8.00 - 20.00, Ne 8.00 - 21.00
tSQUASH - 3 PROFIKURTY
t#"%.*/50/07²,635:Y
t41*//*/(07«,0-"41*/&3130Y
t104*-07/"\'*5/&44
t.0Ç/045;".Ɠ45/"/&$,Å$)#&/&\'*5ƾ
0OMJOFSF[FSWBDFXXXTCBTRVBTID[
_______
DzÓKOB
0TUSBWB.BS)PSZ
UFM
XXXTRVBTITQPSUD[
Otevřeno:
Otevírací dobaWJ[OBÝFXXXTUSÈOLZ
$.&( Ǖ +2\',1$ =$ Ǖ .è
tSQUASHPGJDJÈMOÓQMOǔLMJNBUJ[PWBOÏLVSUZ
MXGR
+$/$ -8\'2
4QPSUPWOÓBSFÈM
7BSFOTLÈB
0TUSBWB
UFM
\'#5++VEP0TUSBWB
IUUQXXXUKKVEPPTUSBWBD[
",$&v#VǒKBL-VLÈÝ,SQÈMFLi
Celoroční nábor členů denně od 16.00
1DzJKÓNÈNFEǔUJKJäPEMFU
Tréninky nováčků Út a Čt 16.00 - 18.00
WXULVWLND
.ç7 66. 9¨7.29,&(
.ǔTUTLâTUBEJPO
CVEPWBOBQSPUJSFTUBVSBDF
QDzÓ[FNÓ
BQPTMƎUWNǔTÓDJLMVCPWOB
IUUQTTJUFTHPPHMFDPNTJUFLDUWJULPWJDF
4. 3. Jistebník, Polanka, (Zábřeh Luna)
Ǝ%0TUSBWB4WJOPW
LN
7. 3. Kunčice, Čeladná, Nová Dědina,
Frýdlant. ČD Svinov 8.24,
7ÓULPWJDFTQǔÝOâ
LN
14. 3./PWÈ#ǔMÈ
,SNFMÓO
4WǔUMPW
1SPTLPWJDF.)%.ÓSOÈN
#FO[JOB#64
LN
21. 3. Dolní Polanka, Polanecký les, Košatka,
Jistebník. MHD Svinov - dolní zastávka
#64
LN
28. 3. Krnov, Cvilín, Strážiska, Úvalno
Ǝ%0TUSBWB4WJOPW
LN
_______
7-.ç7 2675$9$Ǖ
3258%$ spolek
UFM
SVELVCJ!TF[OBND[
XXXUVSJTUBPTUSBWBD[
3. 3. Morávka střed, Kotař, Morávka střed,
Ǝ%4WJOPW
LN
7. 3. Hrádek, Chata Filipka, Bystřice,
Ǝ%4WJOPW
LN
10. 3. Paseky, Šilheřovice, Hať, 8.34 Bus 52
0TUSBWB.)%,DzJäÓLPWB
LN
14. 3.#ǔäLZ1SBEǔEBPLPMÓ
LN
14. 3. Visalaje, Plato, Zlatník, Visalaje,
Ǝ%0TUSBWBTUDzFE
LN
17. 3.#ǔäLZ7JTBMBKF
(SVǪ
4UBSÏ)BNSZ
Ǝ%4WJOPW
LN
17. 3.1PMBOLB
,MJNLPWJDF
1PMBOLB
#VT4WJOPWEPMOÓ[BTU
LN
21. 3. Skrochovice, PR Hořina (šafrány),
4PTOPWÈ SP[IMFEOB
LN
-JDIOPWLN
6.45 ČD Svinov
24. 3. ČD Šenov u NJ, Na Salaši, Bannerova
studánka, Bernartice, Suchdol nad Odrou,
Ǝ%4WJOPW
LN
28. 3. Ostravice, Čeladná, Kunčice pod
0OEDzFKOÓLFN
Ǝ%4WJOPW
LN
31. 3. ČD Sedlnice, Hraniční les, Skotnice,
1FUSPWTLâEWǾS
1DzÓCPS
Ǝ%4WJOPW
LN
8]¼YöUND
GBDFCPPLDPN1SPHSBN$;
P/PA-037
SPECIALISTA
NA ELEKTRICKÉ
PODLAHOVÉ TOPENÍ
www.dasix.cz
DASIX spol. s r.o., Kranichova 2062/11, Slezská Ostrava, tel.: 596 619 138, 608 720 586
P/PA-038
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-03-2020/P/PA-028
P/SD-012
ZAHÁJÍME LÉČBU DŘÍVE, NEŽ VÁS JINDE OBJEDNAJÍ!
OSTRAVA-FIFEJDY – ORTOPEDICKÁ A SPORTOVNÍ AMBULANCE - Léčba přístroji a separovanou plasmou. Lechowiczova 2970/6, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz.
Léčba separovanou plazmou a fokusovanou rázovou vlnou. Rázová vlna. SIS a ambulance: tel.: 606 771 082, ortopedie.fifejdy@gmail.com.
Léčba separovanou plazmou a ambulance: prim. MUDr. M. Mačák: tel.: 724 831 838, sestra.ortopedie@gmail.com. Konzultace a dotazy: ortopedie.audax@gmail.com.
AMBULANCE OSTRAVA-PORUBA – APROMED: Opavská 6116/15, APROMED, 708 00 Ostrava-Poruba.
Objednání: tel.: 732 119 057, ortopedie.poruba@gmail.com.
UNIKÁTNÍ LÉČBA metodou aplikace separované plazmy a aktivovanými trombocyty. !!! AKCE – jedna aplikace nyní za 1.000,- Kč !!!
(doporučujeme 5 aplikací po týdnu). Tel.: 606 771 082, 724 831 838 – POKUD HOVOR NEPŘIJÍMÁME, PIŠTE SMS, VOLÁME ZPĚT.
Novinka v léčbě
bolestivých stavů!!!
www.ortopedie-ostrava.cz
Léčíme fokusovanou rázovou vlnou. Jedná se o poslední model švýcarských specialistů - firmy STORZ MEDICAL.
Léčba je vhodná zejména pro ošetření:
tCPMFTUJW̓PCMBTUJCFEFSOÓQÈUFDzFBLZǏMFtQSPCMÏNZQPJNQMBOUBDJ5&1LPMFOFJLZǏMF
tǏFSTUWÏQPSBOǔOÓWB[Ǿ
ÝMBDIBTWBMǾ
Wâ[OBNOǔVSZDIMVKFIPKFOÓtCPMFTUJ"DIJMMPWZÝMBDIZ
tQBUOÓPTUSVIZ
UFOJTPWâOFCPHPMGPWâMPLFUtÝQBUOǔTFIPKÓDÓ[MPNFOJOZBQBLMPVCZ
tCPMFTUJSBNFOOÓIPLMPVCVt[ÈOǔUZÝMBDIBÞQPOǾCPMFTUJUDzÓTFM
TLPLBOTLÏLPMFOPBQPE
;ÈTBEOÓSP[EÓMQSPUJPTUBUOÓNTZTUÏNǾNKFWUPN
äFM[FQPVäÓUMÏǏFCOÏWMBTUOPTUJUPIPUP
TZTUÏNVJOBOÈIMFW[OJLMÏCPMFTUJ
OBQPSBOǔOÏULÈOǔUǔTOǔQPÞSB[FDIBUÓNOBTUBSUPWBU
BVSZDIMJUIPKFOÓBOÈWSBUEPQMOÏQSBDPWOÓǏJTQPSUPWOÓ[ÈUǔäF7âTMFELZ
LUFSâDIEPTB
IVKFNFQDzJWǏBTOÏN[BIÈKFOÓMÏǏCZ
KTPVWZOJLBKÓDÓ\'PLVTPWBOÈSÈ[PWÈWMOBQSPOJLÈEP̓
IMVCPLPVMPäFOÏQPÝLP[FOÏULÈOǔ
LBNSBEJÈMOÓSÈ[PWÈWMOBTWâNWâLPOFNOFQSPOJLOF
https://www.fyzioklinika.cz/lecba/sluzba-fokusovana-razova-vlna
VYSOCE VÝKONNÝ INDUKČNÍ SYSTÉM- vytváří intenzivní elektromagnetické pole, které má pozitivní léčebné účinky na lidskou tkáň. Okamžité
a intenzivní snížení bolesti. Endorfinová teorie tlumení bolesti. Léčba bolestivých stavů u artrózy kloubů, bolesti zad, syndrom karpálního tunelu, poranění
a chronické bolestivé stavy pohybového ústrojí. Více informací: https://www.super-inductive-system.cz
www.Skutry-Pro-Seniory.cz
Prokopa Velikého 30 | Ostrava-Vítkovice | +420 599 529 753 | elektrokola@mise.cz
Otevírací doba | Pondělí - Pátek 9.00 - 17.00 hod. | Sobota - na objednávku
Ŷ 9ØEöU ] YÈFH
QHŗ W\Sʼn
HOHNWURVNÕWUʼn
Ŷ SKLADEM
SĵHV QRYØFK
HOHNWURVNÕWUʼn
Ŷ DOPRAVA
ZDARMA
1HMYöWwÈ YØEöU NOVÝCH
i 328Ŗ,7¸&+ HOHNWURVNÕWUʼn
SUR VHQLRU\ D KHQGLNHSRYDQÄ
http://www.floowie.com/en/read/program-ov-03-2020/